Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Delije pricale sa upravom 🤣

u ovom mulju od drzave navijaci ce da uregjuju ko ce ili ko nece biti doveden ,idiotizam !!!!

svako normalan bi rekao ,Zvezdi prvo treba kvalitet ,proveren igrac a to da li je Crn ,zut ili beo ,koje je ispovesti i koliko klubova jepromenio i gde igrao ,ako je kvalitet dobrodosao je!

Link to comment
Share on other sites

Citam sad i nije mi jasno zasto je toliko ljudi protiv Delija? Znam da su im neki stavovi i pogledi pogresni ali ne postoji nijedna osoba ili grupa na svijetu koja je bez mane.

 

Ja znam da Delije uvijek podrzavaju ekipu, i kad je tesko i kad je lijepo, i zadnji ostanu posle utakmice da pruze podrsku. Takodje, sa njihove tribine najmanje leti upaljaca i svakojakih predmeta i javno su apelovali da ne stetimo na taj nacin klubu. Imaju neke stavove koje, ja mislim treba postovati, ali mi nije jasna tolika mrznja prema njima od strane nekih forumasa, kao da ne navijamo za isti klub i kao da su oni najveca steta po klub.

 

Iskreno me zanima, ako neko moze obrazloziti zbog cega su toliko protiv Delija?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

Citam sad i nije mi jasno zasto je toliko ljudi protiv Delija? Znam da su im neki stavovi i pogledi pogresni ali ne postoji nijedna osoba ili grupa na svijetu koja je bez mane.

 

Ja znam da Delije uvijek podrzavaju ekipu, i kad je tesko i kad je lijepo, i zadnji ostanu posle utakmice da pruze podrsku. Takodje, sa njihove tribine najmanje leti upaljaca i svakojakih predmeta i javno su apelovali da ne stetimo na taj nacin klubu. Imaju neke stavove koje, ja mislim treba postovati, ali mi nije jasna tolika mrznja prema njima od strane nekih forumasa, kao da ne navijamo za isti klub i kao da su oni najveca steta po klub.

 

Iskreno me zanima, ako neko moze obrazloziti zbog cega su toliko protiv Delija?

Терзић је предпостављам свима један од већих проблема а врв и ово мешање око тога ко сме ко не сме у клуб

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sokmeniki said:

Citam sad i nije mi jasno zasto je toliko ljudi protiv Delija? Znam da su im neki stavovi i pogledi pogresni ali ne postoji nijedna osoba ili grupa na svijetu koja je bez mane.

 

Ja znam da Delije uvijek podrzavaju ekipu, i kad je tesko i kad je lijepo, i zadnji ostanu posle utakmice da pruze podrsku. Takodje, sa njihove tribine najmanje leti upaljaca i svakojakih predmeta i javno su apelovali da ne stetimo na taj nacin klubu. Imaju neke stavove koje, ja mislim treba postovati, ali mi nije jasna tolika mrznja prema njima od strane nekih forumasa, kao da ne navijamo za isti klub i kao da su oni najveca steta po klub.

 

Iskreno me zanima, ako neko moze obrazloziti zbog cega su toliko protiv Delija?

Zato sto su Delije jedno ultranacionalisticko smece.Pa vidis valjda kako nastupaju.Ne sme klub dovesti muslimana(znaci druga vera), Hrvata(neprijatelj nacije) i jos dosta toga.

Ovo sto sam naveo je samo jedna sitnica sto nevalja kod njih.Ima jos dosta stvari.

 

Edited by Don Radonja
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sokmeniki said:

Citam sad i nije mi jasno zasto je toliko ljudi protiv Delija? Znam da su im neki stavovi i pogledi pogresni ali ne postoji nijedna osoba ili grupa na svijetu koja je bez mane.

 

Ja znam da Delije uvijek podrzavaju ekipu, i kad je tesko i kad je lijepo, i zadnji ostanu posle utakmice da pruze podrsku. Takodje, sa njihove tribine najmanje leti upaljaca i svakojakih predmeta i javno su apelovali da ne stetimo na taj nacin klubu. Imaju neke stavove koje, ja mislim treba postovati, ali mi nije jasna tolika mrznja prema njima od strane nekih forumasa, kao da ne navijamo za isti klub i kao da su oni najveca steta po klub.

 

Iskreno me zanima, ako neko moze obrazloziti zbog cega su toliko protiv Delija?

Znas li ti kad su delije poslednji put bile na Aba utakmici ? Aba koja nam svake donosi El ? Zvizdi se Omicu ? To delije ? To je sramota i bruka kluba!

Da naglasim da medju njima ima i onih koji razmisljaju svojom glavom ali cini mi se da su u manjini

3 minutes ago, AgroLaki said:

Zato sto 

 

Koje njihove stavove treba postovati?

Ubi pedera verovatno ili tako nesto ,mi smo bolesno drustvo ,veoma bolesno

Link to comment
Share on other sites

Ja ih mrzim zato sto su bacali bombe Piksiju na kucu, protiv uprave nece ni pisnuti sve dok im redovno leze plata, 90% tih vodja zivi na relaciji zatvor-tribina,  ne postuju drugu veru, ne postuju drugacije stavove, ponasaju se kao pecinski ljudi, mesaju se u rad kluba, odlucuju ko je podoban a ko ne, broje krvna zrnca, prete ljudima kojima se ne svidja rad Terzica, pevaju pesmice svojim miljenicima, imaju duple aršine... i tako dalje i tako dalje. 

 

Ukratko, ne svidja mi se sto lopovi i kriminalci imaju bilo kakav udeo u radu kluba.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Prije svega Delije ne idu na ABA ligu zato sto je regionalna liga i takodje ne bi isli na regionalnu ligu u bilo kojem sportu jer je to njihov stav. Isto tako ako im je stav da nakon rata i nemilih dogadjaja ne vide nekog druge nacionalnosti sa ovih prostora u nasem (Srpskom) klubu i to mi je razumljivo, kao i za igraca koji je igrao za vecitog rivala. 

 

Sad konkretno za Omica da pitam sta nam je on to donio one sezone osim podjele i nemilih scena? Iste rezultate bi napravili sa njim i bez njega.

 

I nemojte sad mene napadati kao da ja njih branim ili da im opravdavam neke postupke, jer to ne radim, samo me zanima zasto smo skloni takvim podjelama i scenama kad sad predstoje najvaznije sezone gdje svi moramo biti kao jedan, jer valjda je svima nama jedna stvar bitna - da nasa Crvena zvezda bude sampion u svemu mogucem.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Kako se razdvojili, vidis da su postigli dogovor da se ne dovode vise bivsi igraci Partizana😂😂😂 komedija

Koliko god cudno zvucalo ovo sto cu reci, ali Nebojsu Covica dozivljavam kao malo veceg kicmenjaka od Spicarojka Zulufa iz fudbalskog kluba, da ne kazem ima vece cojones.

Sujeta mu je drugo ime, pa ocekujem da izleti iz frendzone prvom prilikom kada bude mogao da prodje nekaznjeno (sa naglaskom).

 

Nadam se da ce taj dan doci jako skoro sve u svemu.

Link to comment
Share on other sites

eto sad od raduljice stigosmo ponovo do delija i njihove krivice a  glavnog baju brzo zaboravismo

kad mu je bilo u interesu održao je čović i dovođenje Omića u KKCZ uprokos protivljenju delija i njihovom odlasku sa tribine

neko je pitao kad su zadnji put bili na ABA utakmici pa iako ne mogu da verujem da ne zna podatak eto da pojasnim da je to bilo u petoj utakmici finala plej ofa ABA lige 2021/22

očekivati od navijačke grupe podobne stavove po milion društvenih pitanja je suludo, a koliko će se mešati u rad kluba zavisi od ljudi koji vode klub 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sokmeniki said:

Prije svega Delije ne idu na ABA ligu zato sto je regionalna liga i takodje ne bi isli na regionalnu ligu u bilo kojem sportu jer je to njihov stav. Isto tako ako im je stav da nakon rata i nemilih dogadjaja ne vide nekog druge nacionalnosti sa ovih prostora u nasem (Srpskom) klubu i to mi je razumljivo, kao i za igraca koji je igrao za vecitog rivala. 

 

Sad konkretno za Omica da pitam sta nam je on to donio one sezone osim podjele i nemilih scena? Iste rezultate bi napravili sa njim i bez njega.

 

I nemojte sad mene napadati kao da ja njih branim ili da im opravdavam neke postupke, jer to ne radim, samo me zanima zasto smo skloni takvim podjelama i scenama kad sad predstoje najvaznije sezone gdje svi moramo biti kao jedan, jer valjda je svima nama jedna stvar bitna - da nasa Crvena zvezda bude sampion u svemu mogucem.

 

 

 

Omasio si forum.

 

msm nije to ni neka frka, hebes forum, steta sto si u zivotu omasio uverenja. 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Regionalna liga donosi boljitak za Zvezdu, oni stavljaju svoje debilne stavove ispred kluba i to je kraj. Necete da dolazite, ok, ne tera vas niko. Al nemaju prava da se mesaju u rad kluba i da bacaju bombe ljudima na kucu. 

Licemerni su do bola, zasto dolaze na evroligu kad tu igramo sa drzavama koje su bile u Nato paktu kad nas je bombardovao?

Zasto moze Amerikanac cija zemlja nas je bombardovala 99 a ne moze Omic? 

 

 

I NIJE SVIMA TO BITNO, nama je to bitno a njima je bitno da prave etnicki cistu Zvezdy i da se svi slozimo sa njihovim bolesnim stavovima. 

 

Our way or hogway je njihov moto

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sokmeniki said:

Prije svega Delije ne idu na ABA ligu zato sto je regionalna liga i takodje ne bi isli na regionalnu ligu u bilo kojem sportu jer je to njihov stav. Isto tako ako im je stav da nakon rata i nemilih dogadjaja ne vide nekog druge nacionalnosti sa ovih prostora u nasem (Srpskom) klubu i to mi je razumljivo, kao i za igraca koji je igrao za vecitog rivala. 

 

Sad konkretno za Omica da pitam sta nam je on to donio one sezone osim podjele i nemilih scena? Iste rezultate bi napravili sa njim i bez njega.

 

I nemojte sad mene napadati kao da ja njih branim ili da im opravdavam neke postupke, jer to ne radim, samo me zanima zasto smo skloni takvim podjelama i scenama kad sad predstoje najvaznije sezone gdje svi moramo biti kao jedan, jer valjda je svima nama jedna stvar bitna - da nasa Crvena zvezda bude sampion u svemu mogucem.

 

 

Ko je sklon podelama i scenama? Valjda onaj ko deli ljude na podobne i nepodobne na osnovu veroispovesti, nacionalne pripadnosti, boje kože, i sl. Njih pitaj zašto su skloni.

Edit: Ali "šta je doneo Omić...?" Pa je valjda u redu da se neko diskriminiše ako ne doprinosi puno, ali ako je među glavnim igračima onda treba da ga se "trpi" iako je Hrvat/Musliman/crnac/bivsigrobar... Divno

Edited by Maximus
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da malo pojasnimo stvari oko stava Delija o nepodobnim igračima pošto vidim da se ovde sve gura u isti koš. Stav grupe je da ne žele u FKCZ igrače koji su iz nacija sa kojima je Srbija ratovala u toku '90-tih, dakle Bošnjaci, Hrvati i Albanci, nema tu boja kože, veroispovest ili neka  druga nacionalna pripadnost, za ostale .

Da li će FKCZ ili u ovom slučaju KKCZ to prihvatiti i povinovati se takvom stavu je pitanje za uprave tih klubova, ako su pravi i čisti neće se osvrtati na taj stav ako su poltroni i plašljivci  sakriće se iza tog stava i širiti nemoćno ruke.  

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sokmeniki said:

I nemojte sad mene napadati kao da ja njih branim ili da im opravdavam neke postupke, jer to ne radim, samo me zanima zasto smo skloni takvim podjelama i scenama kad sad predstoje najvaznije sezone gdje svi moramo biti kao jedan, jer valjda je svima nama jedna stvar bitna - da nasa Crvena zvezda bude sampion u svemu mogucem.

 

 

To uvek treba proveriti sa onima koji promene i iniciraju.

Koliko vidim, ovaj forum je sve samo ne sklon brojanju krvnih zrnaca i slicnih ideologija,a i drustvo je generalno sve izrazenijeg takvog stava, pogotovo visoko obrazovani deo.

 

Naravno da ce organizovana kriminalna grupa a.k.a navijaci Zvezde/Partizana biti visestruko korisna nekome sa vlasti i savrsen alat za prljava posla, ali bas zelim da se probudim u drustvu gde taj fenomen DB-a kao neke upravljajuce sekte vise ne postoji. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iako sam znao kakve ce biti reakcije napisao sam post, jer sam prije svega zelio da saznam razloge zbog cega vecina forumasa ne voli Delije, i uz par nekih nepotrebnih postova gdje neko vec zna kakva su moja uvjerenja i sta ja podrzavam, dobio sam konkretne odgovore i sad malo bolje razumijem situaciju.

 

Ipak treba priznati da mi bez dobre atmosfere u hali i navijanja ne mozemo nikako parirati jakim klubovima, a i lijepo je vidjeti pune tribine kako navijaju gdje se protivnicima zargonski receno odsjeku ruke. Realno bez Delija atmosfera nam bude pozorisna i nema nekako tog naboja pred utakmicu, a saljemo losu sliku kad npr. 2-3 minuta ranije krene da se prazni hala zbog poraza.

 

Pokrenuo sam ovu temu da vidim ima li neke solucije "izmirenja" izmedju Delija i nas simpatizera, jer ako bi mogli i oni popustiti i mi pa da se nadjemo na sredini i da sve ovo radimo u dobrobit nasoj Zvezdi, jer ipak je Zvezda iznad nas svih i svi njoj dugujemo nesto a ona nama nista.

 

I zamolio bih da se vratimo pisanju o kosarci i nasem timu za ovu sezonu, i nadam se da ce biti trofejna kao prethodne.

 

Moderacija ako smatra da su moji postovi offtopic moze slobodno da izbrise, moja namjera nikad nije bila da sa nekim ulazim u raspravu vec sam bio samo znatizeljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Sokmeniki said:

Citam sad i nije mi jasno zasto je toliko ljudi protiv Delija? 

 

zato sto su kriminalna organizacija sa zatucanim stavovima o srbovanju i generalnom odredjivanju ko sta moze i ne moze. usput se ponasaju kao ja sto mislim da posedujem ovaj forum, tako i oni klub.

 

od ostalih stvar koje si napisao, niti podrzavaju bezrezervno klub, vec samo ukoliko je to deo njihovih ubedjenja, niti su nesto principijelni, posto im smetaju hrvat, kosovski i albanski albanac ili bosanac a ne smeta im italijan i amerikanac, iako ona prva tri primera igraca imaju isto veze sa desavanjima iz 90ih, koliko i amerikanac.

 

vucic im je dao legalne poslove i aminovao ilegalne od slobe i prethodnika izmedju ali sad valjda treba i patrijarsiju da im otvore.

 

mislim, fajn, ja zato ne idem na tekme jos od 97-98e, posto ne moram da trpim niciji zulum rekreativno. al najjace je jos i da treba da pravimo umivenu sliku o jednoj takvoj organizaciji.

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Sokmeniki said:

Prije svega Delije ne idu na ABA ligu zato sto je regionalna liga i takodje ne bi isli na regionalnu ligu u bilo kojem sportu jer je to njihov stav. Isto tako ako im je stav da nakon rata i nemilih dogadjaja ne vide nekog druge nacionalnosti sa ovih prostora u nasem (Srpskom) klubu i to mi je razumljivo, kao i za igraca koji je igrao za vecitog rivala. 

 

Sad konkretno za Omica da pitam sta nam je on to donio one sezone osim podjele i nemilih scena? Iste rezultate bi napravili sa njim i bez njega.

 

I nemojte sad mene napadati kao da ja njih branim ili da im opravdavam neke postupke, jer to ne radim, samo me zanima zasto smo skloni takvim podjelama i scenama kad sad predstoje najvaznije sezone gdje svi moramo biti kao jedan, jer valjda je svima nama jedna stvar bitna - da nasa Crvena zvezda bude sampion u svemu mogucem.

 

 

Да пробамо овако,

 

Како то да Ален Омић (муслиман из Босне који игра за Словенију) не може а Мирнес Шишић (исто то) може?

 

Радуљица и Босанчић (бивши играчи Партизана) могу уз упозорење, а Милутинов не може? Вељко Бирманчевић због пар утакмица не може? Немања Радоњић може а већи део омладинског стажа био у Партизану, зато што није дебитовао а професионални уговор од пар сезона то нема везе?

 

Знам да је већини драг али Просинечки (гледамо у овом случају на основу тога за коју је репрезентацију играо) може а нпр Крамарић не може?

 

Лућо Гонзалес са хрватским папирима може? Таренс Кинси бивши њихов може? За странце то правило не важи?

 

Борис Бакић, бивши партизановац може, па и да буде капитен Звезде?

Владе Дивац, може или не може?

 

Да пређемо на друге спортове или ту Звездаштво не важи и нећемо да рачунамо?

 

Прлаиновић, Рађен , Шефик, бивши играчи вечитог ривала могу јер ћемо са њима да освојимо Европу?

 

Лазар Копривица (бивши наш капитен?) Може да се врати из Партизана у Звезду ове сезоне?

 

Или ако си старији да пређемо на рукомет, Перуничић код њих па код нас исто може?

 

Ишло се на Јадранску лигу годинама па се не иде на Јадранску лигу годинама...

 

Шта, ко, кад, може или не? Превише контрадикторних ствари.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sokmeniki said:

Citam sad i nije mi jasno zasto je toliko ljudi protiv Delija? Znam da su im neki stavovi i pogledi pogresni ali ne postoji nijedna osoba ili grupa na svijetu koja je bez mane.

 

Ja znam da Delije uvijek podrzavaju ekipu, i kad je tesko i kad je lijepo, i zadnji ostanu posle utakmice da pruze podrsku. Takodje, sa njihove tribine najmanje leti upaljaca i svakojakih predmeta i javno su apelovali da ne stetimo na taj nacin klubu. Imaju neke stavove koje, ja mislim treba postovati, ali mi nije jasna tolika mrznja prema njima od strane nekih forumasa, kao da ne navijamo za isti klub i kao da su oni najveca steta po klub.

 

Iskreno me zanima, ako neko moze obrazloziti zbog cega su toliko protiv Delija?

 

Sa ljudske strane: zato sto su debilna govna. Grupa kriminalaca i umobolnika, kojih bi se i neandertalci stideli. 

 

Sa navijacke strane: zato sto ne da nisu navijaci, nego bukvalno isisavaju i upropastavaju klub za koji navodno navijaju. Nema ih u ABA, ali zato vole da se pokazu u EL, u koju ulazimo samo zahvaljujuci toj ABA ligi, koji oni bojkotuju. Toliko o njihovoj "ljubavi", koja postoji samo u pesmi.

 

Mislim, koliko moras da budes ogranicen pa da izbacis takvo saopstenje? 

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 3
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...