Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, hakeem said:

  tesko je nesto smisleno napisati u ovom trenutku jer ovaj potpis deluje van svake pameti ali ipak bih sacekao par dana da vidimo sta ce biti...ocekujem bar jedno silbovanje, rekao bih Martin...

 

Covic jeste pravio svakakve gluposti u proslosti ali bar da ce da napavi tim u kome ce da placa 5 centara, ne bih rekao...

Zbog?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Šarac said:

Mene moze da bude sramota samo ako nesto uradim licno i time sebe osramotim ako nesto slazem, ukradem prevarim.

Ali posto si mi upravo optuzio da treba da me bude sramota za odluke kluba ili ne znam na sta si aludirao,   moderatori ovde vrlo dobro znaju da je tema spremna da sam ulozio  extra napor u svom slobodnom vremenu  da otvorim temu u duhu zvezdasa, zahvaljuci tebi sada neka neko drugi slobodno otvori temu.

 

jebes moje slobodno vreme sto sam se trudio da napravim nesto drugacije nego sto su ostali radili. Imao sam razloga zasto sam cekao, i to moderatori ovde vrlo dobro znaju kakvu sam pomoc trazio od njih.

 

hvala ti sto si mi otvorio oci  i sada neka otvori temu ko god zeli. 


 

 

Ovaj lik ima 13 godina kunem se :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Alimpijevic je bio na loptu da verovatno uzme i te godine sve titule.

 

Koje sve titule, lik je izgubio finale Kupa od Partizana koji je te sezone bio 5. u ABA ligi sa 50% pobeda, u EL smo sa njim ostvarili 2. najgori procenat pobeda od kada smo ponovo zaigrali to takmičenje, u ABA ligi je protiv Budućnosti izgubio 5 od ukupno 6 utakmica, u KLS-u se blamirao protiv Tamiša i onda zapalio. Dokle više sa revizionizmom u vezi te sezone i guslanjem o Lesorovom ziceru, Alimpijević je bio težak trenerski promašaj i ta sezona je bila katastrofalna.

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Taj nemac pojma je proglasen prosle godine za trenera godine, ali mi znamo bolje od tih stranaca.

 

Koga je ovde uopšte briga za ovo i kakve to veze ima sa postavljanjem njega za trenera Zvezde 2017. godine? 

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Sta bi se desilo da je ostao i sledece godine  u  Zvezdi?

 

Pa što nije ostao?

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

2. Sa Tomicem smo igrali najbolju kosarku

 

Nismo igrali ni blizu najbolju košarku, što se dobro videlo u Evrokupu gde smo se prilično blamirali. Najbolju košarku smo naravno igrali pod Radonjićem, rekao bih u sezoni 2016/17.

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Pricas o Sakoti. Mozemo mi pricati o njemu sta hocemo, ali njegovi rezultati najbolje govore o njemu. E da doveo je i Pantera.

 

Pričamo o Šakoti u 2020oj godini, ne šta je radio sa Zadrom pre 30 i AEK-om pre 20 godina. 

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Obradovic je imao milion utakmica na kos, koje je nazalost sve izgubio.

 

Što ga je onda Čović bukvalno oterao iz kluba? Ili je pogrešio kada ga je postavio za trenera, ili je pogrešio kada ga je posle 3 meseca smenio, neće da može da je oba puta bio u pravu...

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Vlada Jovanovic. pa on covek nije vodio Zvezdu ni jednu zvanicnu utakmicu

 

A možda je neće ni voditi, bumo vidli... I za to verovatno isto niko neće biti kriv, jer šta ako Vlada jednog dana vodeći neku tursku ekipu bude trener godine u Evrokupu.

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Znaci ne valja niko ko nije Dejo.

 

Upravo tako. Mislim naravno da valjaju i mnogi drugi treneri, samo što nažalost nisu vodili Zvezdu.

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Samo je on pravio savrsene sastave koji su igrali vrhunsku kosarku i borili se za TOP 8.

 

Samo je on igrao top 8 sa Zvezdom i samo smo sa njim bili na 50% pobeda u tom takmičenju.

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Njega Sikma nije dobio 2 puta prosle godine.

 

To nam je ujedno druga najuspešnija sezona u novom formatu Evrolige, pa ako ni ona nije valjala, onda teško da valjaju ove kada su nas vodili ti drugi treneri.

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Gazimo po svemu, jer tu nije Dejo, koji je danas rekao da je bio slobodan i izabrao bolju ponudu ili sto bi rekli bas njega briga sto ga mi volimo.

 

Kritikuju se idiotski potezi kojih je u ovom prelaznom roku bilo pregršt, a kako vreme prolazi potezi postaju sve idiotskiji. Niko ne bi "gazio preko svega" da je umesto Radonjića došao kvalitetan trener sa adekvatnim znanjem, iskustvom i integritetom i da tim nije sastavljen kao da ga je sklapala grupa osnovaca koji ostavljaju komentare na košarkaškim Instagram stranicama.

 

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Po meni je postenije kao Devil da krenes da navijas za Pao nego sto ovako pljujes na Zvezdine trenere. Svako od njih je nesto dao ovoj Zvezdi i ulozio sebe sa manje ili vise rezultata.

 

Pljuje se pre svega Čovićev decision making i to potpuno opravdano, nema potrebe za patetikom, a ni za ovim 1945 like preporukama ko za koga treba da navija i kako to da radi.

 

  • Like 10
  • Thanks 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

Koje sve titule, lik je izgubio finale Kupa od Partizana koji je te sezone bio 5. u ABA ligi sa 50% pobeda, u EL smo sa njim ostvarili 2. najgori procenat pobeda od kada smo ponovo zaigrali to takmičenje, u ABA ligi je protiv Budućnosti izgubio 5 od ukupno 6 utakmica, u KLS-u se blamirao protiv Tamiša i onda zapalio. Dokle više sa revizionizmom u vezi te sezone i guslanjem o Lesorovom ziceru, Alimpijević je bio težak trenerski promašaj i ta sezona je bila katastrofalna.

 

 

Koga je ovde uopšte briga za ovo i kakve to veze ima sa postavljanjem njega za trenera Zvezde 2017. godine? 

 

 

Pa što nije ostao?

 

 

Nismo igrali ni blizu najbolju košarku, što se dobro videlo u Evrokupu gde smo se prilično blamirali. Najbolju košarku smo naravno igrali pod Radonjićem, rekao bih u sezoni 2016/17.

 

 

Pričamo o Šakoti u 2020oj godini, ne šta je radio sa Zadrom pre 30 i AEK-om pre 20 godina. 

 

 

Što ga je onda Čović bukvalno oterao iz kluba? Ili je pogrešio kada ga je postavio za trenera, ili je pogrešio kada ga je posle 3 meseca smenio, neće da može da je oba puta bio u pravu...

 

 

A možda je neće ni voditi, bumo vidli... I za to verovatno isto niko neće biti kriv, jer šta ako Vlada jednog dana vodeći neku tursku ekipu bude trener godine u Evrokupu.

 

 

Upravo tako. Mislim naravno da valjaju i mnogi drugi treneri, samo što nažalost nisu vodili Zvezdu.

 

 

Samo je on igrao top 8 sa Zvezdom i samo smo sa njim bili na 50% pobeda u tom takmičenju.

 

 

To nam je ujedno druga najuspešnija sezona u novom formatu Evrolige, pa ako ni ona nije valjala, onda teško da valjaju ove kada su nas vodili ti drugi treneri.

 

 

Kritikuju se idiotski potezi kojih je u ovom prelaznom roku bilo pregršt, a kako vreme prolazi potezi postaju sve idiotskiji. Niko ne bi "gazio preko svega" da je umesto Radonjića došao kvalitetan trener sa adekvatnim znanjem, iskustvom i integritetom i da tim nije sastavljen kao da ga je sklapala grupa osnovaca koji ostavljaju komentare na košarkaškim Instagram stranicama.

 

 

Pljuje se pre svega Čovićev decision making i to potpuno opravdano, nema potrebe za patetikom, a ni za ovim 1945 like preporukama ko za koga treba da navija i kako to da radi.

 

Jos jedan cuvar vatre koji zivi u proslosti. Ja ti rekoh da ti je najbolje da postanes navijac Pao.

Ovde se nipodastava svako ko nije Dejo, pa tako i Sakota. Kako se kaze, osvojio je samo 6 titula.

Naravno, da je nije bitno sta je uradio u Zadru pre 30 godina, posto je sve pocelo sa Dejom.

I nesmeta mi to sto ga velicate, jer je zasluzio, smeta mi sto nipodastavate sve druge.

Ko je od vas bar trenirao neki drugoligaski tim, a ne osvojio nesto ili bio drugi, peti, pa da moze da komentarise na taj nacin.

Ja sam trenirao kao nesto, pa znam koliko tu truda treba uloziti, da bi se bilo sta postiglo.

I zato od mene Vlada i tim imaju punu podrsku i vise me ne interesuje u kom sastavu igraju, a ti drugar hate na maksimum.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Jos jedan cuvar vatre koji zivi u proslosti. Ja ti rekoh da ti je najbolje da postanes navijac Pao.

Ovde se nipodastava svako ko nije Dejo, pa tako i Sakota. Kako se kaze, osvojio je samo 6 titula.

Naravno, da je nije bitno sta je uradio u Zadru pre 30 godina, posto je sve pocelo sa Dejom.

I nesmeta mi to sto ga velicate, jer je zasluzio, smeta mi sto nipodastavate sve druge.

Ko je od vas bar trenirao neki drugoligaski tim, a ne osvojio nesto ili bio drugi, peti, pa da moze da komentarise na taj nacin.

Ja sam trenirao kao nesto, pa znam koliko tu truda treba uloziti, da bi se bilo sta postiglo.

I zato od mene Vlada i tim imaju punu podrsku i vise me ne interesuje u kom sastavu igraju, a ti drugar hate na maksimum.

 

 

Drži se ti svog navijanja a ostale navijače Zvezde ostavi na miru. Već sam to pojašnjavao ovde pojedincima koji su to praktikovali da je Zvezda i uprava i stručni štab i igrači i navijači koji naravno imaju pravo na svoje mišljenje i da to što kritikuju određene poteze ne znači da manje vole Zvezd od onih koji živd od Zvezde. Obično je vole mnogo mnogo više i emotivno preživljavaju i dobre i loše stavri u klubu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Drži se ti svog navijanja a ostale navijače Zvezde ostavi na miru. Već sam to pojašnjavao ovde pojedincima koji su to praktikovali da je Zvezda i uprava i stručni štab i igrači i navijači koji naravno imaju pravo na svoje mišljenje i da to što kritikuju određene poteze ne znači da manje vole Zvezd od onih koji živd od Zvezde. Obično je vole mnogo mnogo više i emotivno preživljavaju i dobre i loše stavri u klubu.

Hoces da pogledamo koliko je upisa o Alimpijevicu, Tomicu, Sakoti ....... I upisa ,,during the war"(ako si gledao Mucke).

Stalno se macujem sa ljudima kojima su upisi samo Dejo ovo, Dejo ono. Sve je to super,ali ne znam kako da vam saopstim, Dejo vise nije trener Zvezde vec PAO. Kritikujte poteze, i ja to radim, ali cemu mrznja? Mrzi se trener (ili hejtuje, ako je tako lakse) koji tek treba da odigra zvanicnu utakmicu. Ne znam sta se radi trenutno u klubu i zasto ovo, ali cu sacekati da vidim.

Rezultati trenera koji nisu bili Dejo, uopste nisu tako losi. Mozda igra nije bila nesto, ali to nije vazno. Zato gledam i pratim strane podkaste, da vidim i kako nas vidi neko van zemlje, a ko zna kosarku i to nije bas ovako crno kako mi vidimo. Ok, to je bilo pre ovih najnovih poteza uprave.

Ostaje mi samo da vidim sta ce se desavati, posto sigurno ni ja ni ti ne mozemo nista promeniti. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dejo je kod navijača Zvezde cenjen i poštovan i to ni jedan čovićev spin niti brdo upisa njegovih botova neće promeniti a kad ste se već zakačili priče da ga je čović sačuvao na klupi oni koji su redovno u Pioniru znaju da je ipak presedan bio trenutak kad su vođe delija sišle na teren pred jednu utakmicu i podržali Radonjića. O bivšim trenerima koji nisu osvojili ni jedan trofej sa Zvezdom nema potrebe pisati iako poštujem njihove karijere. U Zvezdi nisu uspeli i tu se sve završava. Sadašnji "trener" Zvezde zaslužuje kritike zbog pristanka da bude pomoćni trener nebojši čoviću, i što je najgore za njega biće žrtvovan prvom prilikom. Pristao je na pakt sa đavolom a to se pre ili kasnije plati na ćupriji.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi ajmo barem 2 zvanicne utakmice pogledati, razumijem i nezadovoljstvo i sve ali bas se pretjeruje u pljuvanju i vrijedjanju kako igraca tako i strucnog staba pa i uprave.

Realan sud o dometima ekipe se moze donijeti tek nakon odgledanih 10ak utakmica (protiv i jacih i slabijih ekipa), a ne sada prije prve zvanicne utakmice. Samo malo strpljenja naci ce se vremena (kao i uvijek) i za pljuvanje i vrijedjanje i omalovazavanje, a ja se nadam da mozemo naci vremena i za podrsku pogotovo sad na pocetku kad je svima najteze i najbitnije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Dejo je kod navijača Zvezde cenjen i poštovan i to ni jedan čovićev spin niti brdo upisa njegovih botova neće promeniti a kad ste se već zakačili priče da ga je čović sačuvao na klupi oni koji su redovno u Pioniru znaju da je ipak presedan bio trenutak kad su vođe delija sišle na teren pred jednu utakmicu i podržali Radonjića. O bivšim trenerima koji nisu osvojili ni jedan trofej sa Zvezdom nema potrebe pisati iako poštujem njihove karijere. U Zvezdi nisu uspeli i tu se sve završava. Sadašnji "trener" Zvezde zaslužuje kritike zbog pristanka da bude pomoćni trener nebojši čoviću, i što je najgore za njega biće žrtvovan prvom prilikom. Pristao je na pakt sa đavolom a to se pre ili kasnije plati na ćupriji.

Vau. Ja Covicev bot. Bravo. Uspeeo si  i da me i uvredis. Ko je kome sacuvao posao ja ne znam, a vidis ne znas ni ti. Mozes samo da zivis u bajci i u proslosti. Sta se pisalo po forumima u tom trenutku? Zamisli, ostao je trener, a nije imao podrsku uprave. Ako Vlada zasluzuje kritike, ti kritikuj. Ne nazivaj ga pomocnim trenerom, posto on to nije. Prihvatio je posao i snosice odgovornost za neuspehe, a bogami i za  uspehe. Onog trenutka kada je preuzeo tim, on ga je birao.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hakeem said:

  od svih visokih izgledao je najgore u ovim utakmicama, tako da je moj utisak na osnovu toga...a i nacuo sam sa neke druge strane da bi to mogao biti on...

 

  

Izgledao je uzasno, mada je mozda bilo bolje da ga zamene Rejnoldsom iz Uniksa, a ne Raduljicom,mada ce ovaj ionako moguce prekoputa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Jos jedan cuvar vatre koji zivi u proslosti. Ja ti rekoh da ti je najbolje da postanes navijac Pao.

Ovde se nipodastava svako ko nije Dejo, pa tako i Sakota. Kako se kaze, osvojio je samo 6 titula.

Naravno, da je nije bitno sta je uradio u Zadru pre 30 godina, posto je sve pocelo sa Dejom.

I nesmeta mi to sto ga velicate, jer je zasluzio, smeta mi sto nipodastavate sve druge.

Ko je od vas bar trenirao neki drugoligaski tim, a ne osvojio nesto ili bio drugi, peti, pa da moze da komentarise na taj nacin.

Ja sam trenirao kao nesto, pa znam koliko tu truda treba uloziti, da bi se bilo sta postiglo.

I zato od mene Vlada i tim imaju punu podrsku i vise me ne interesuje u kom sastavu igraju, a ti drugar hate na maksimum.

 

 

Bemti navijace u profesionalnom sportu i ko ih izmisli. A i novinare takodje. Sport da prate samo igraci koji igraju i to ako minimum igraju trecu ligu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Kolega Visokoletac u fazonu pilota aviona koji nema levo krilo ali ima 3 motora umesto jednog, samouvereno, ne brinite drugovo, kritikujte kad ne uspemo da poletimo a ne sad 

Tesko da smo kolege. Ako cemo tako, ja sam usao u avion koji nema  levo krilo ali ima 3 motora umesto jednog, ali sta da radim, to je moj avion sa kojim letim vec 46 godina i nekako sam ga zavoleo. Tesko mi je sto je u tom stanju, ali sta da radim da gadjam pilota Vladu iako ne mogu da ga sklonim ili da pokusam da mu pomognem, bar koliko je u mojoj moci, podrskom?

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Tesko da smo kolege. Ako cemo tako, ja sam usao u avion koji nema  levo krilo ali ima 3 motora umesto jednog, ali sta da radim, to je moj avion sa kojim letim vec 46 godina i nekako sam ga zavoleo. Tesko mi je sto je u tom stanju, ali sta da radim da gadjam pilota Vladu iako ne mogu da ga sklonim ili da pokusam da mu pomognem, bar koliko je u mojoj moci, podrskom?

Kolega po forumu. 

 

Nista, nastavi da hranis deluzije izninjera Nebojse Covica i pilota koji je do sad leteo samo na simulatoro i to ne preterano dobro. Nece tebe i Nebojscu Covica nego da ubedjuje da avion ne moze da leti ako ima visak i manjak delova u isto vreme.  

 

Ce Gevara je  leteo na krilima revolucije tako bese ona legenda o njemu i avionu, a vi cete da letite na krilima podrske!!

Edited by Redstar0356
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...