Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

10 hours ago, Zadnji vezni said:

Kad imaš ovakvo suđenje u Madridu,u utakmici koja garantuje prolaz na F4 ,gde imaš apsolutnu zaleđinu 

i podršku od gospode u narandžastom,to ti uliva dodadtno samopouzdanje i opustenu ruku,bez pritiska.

Možemo pričati na temu ko je bolja ekipa i ko je zaslužio da ide u Kaunas,ali ovo što rade ova trojica Realu

ja nisam u životu video,iskreno govoreći.

Trrća lična Tavaresa ,kao i ova lična na 0,5 sec. sviranja Ndayeu ,kojeg je Smajlagić opalio po ruci i oborio,

govori u kom smeruovo ide i koje su tendencije.

To je moje shvatanje ovakvih sudijskih grešaka i svake lopte 50-50 na stranu gostiju.

 

Ali svaka čast i Partizanu na logistici ,jer nije lako ovako suditi Realu u Madridu.Svaka čast.

 

10 dana

 

U prethodne 2 nedelje opomena i kazna od 10 dana. Međutim, kolega nastavlja sa tatisanjem i ovim nekim teorijama (zavera). 

 

 

9 hours ago, Dragan Mićić said:

Ja ne znam na koju foru su vas cigani iz Madrida odradili. Ali dodje mi da vratim trecu cetvrtinu gde su vas sa +13 spustili na +7 za pola minuta. Ja sam ubedjen da je onde zapisnicki sto ukrao par poena je*** mi sve.

 

10 dana

Edited by uvrnuto
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bad said:

Nema Florentino te pare. 

 

3 dana da ohladi sa tatisanjem.

11 hours ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

Чему чуђење...мало јаче су фаце у Ватикану , него на шпанском двору

Isto 3 dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Patriota iz kauca said:

Dan posle.


Ovaj tim Partizana mi je uz TNT i Kecman & Co najomiljeniji tim u poslednjih 20 godina.

Pet crn*uga uz grka i izraelca koji ginu za grb.

Brate..

Meni su ovi momci uz moja dva klinca bili izvor sreće i zadovoljstva ove godine.

 

10 dana

 

Mislim da ova zvezdica ne pomaže puno.
Ajmo bez ovakvih stvari.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, longbowman said:

Treba vredjati Drejmonda i njegovu porodicu.

 

20 dana

 

Razumemo kada neko ima potrebu da vredja(nije uredu opet) kad su emocije visoke ili zato sto ne volite nekog igraca(opet ne opravdava). Ali napisati da je pozeljno vredjati igraca i porodicu je no no.Kritikovati za ponasanje doticnog da ali vredjati ne.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Sta god ja mislio o Covicu, a blaga je rec da nemam lepo misljenje, hocu da izjavim da Pukl moze samo da ga duva. 

Nije davno bila peta utakmica finala posle sezone i ono sramno praznjenje hale, a pre toga u prethodne 4 utakmice je bilo svega i svacega pa nije praznjena hala.

Svi napadaju Javora a ovaj je veci lopov od njega.

Prepotentni austrijski konjusar.

 

15 dana - mrznja prema drugim narodima i spominjanje u negativnom kontekstu nije dobrodosla ovde.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Bodie said:

Ovde se lepo vidi da mu je mali Ivanović izbio vazduh. :furious:

 

7 dana

 

Ajde malo pazite kakve budalaštine sa tvitera delite. To što niste vi napisali ne znači da možete svakojaka sranja da kačite. 

"Manijak. Psiho. Ovome dajte kalašnjikov u šake, pobiće stotine."... 

 

Ostavili smo zezanciju na ABA temi, neku izbrisali, nemojte baš preterivati.

A @Tamburinjo ističe imunitet. 😛

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Plant said:

Pazite se spominjanja budzeta, moderacija ne spava ... meni je onomad obrisano ihaaaaj

Mozda i ban popijete u ovom F4 stanju (ne)svesti

 

10 dana - za prozivanje moderacije(  @uvrnuto

 

Nema moderacija nista protiv spominjanja budzeta timova(sve dok se ne tatise(tipa pogle koliki je njihov budzet a sta cemo mi sa nasim sitnim budzetom)).

A plus  cilja i na Uvrnutog?! Ja mogu samo da kazem da je @uvrnuto jedan dobar i kulturan lik i da mi je cast sto sam sa njim u timu.Ako vec ciljate na njega i prozivate ga za svasta onda i mene ukljucujete u to jer i ja sa njim donosim odluke o kaznama.

 

Pritom smo mu za slican post progledali kroz prste.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, СтелаРоса said:

Dok god je Obradovic tu Aba ce biti ovakva kakva je ove sezone gde se ne zna ko pije, a ko placa, kada se igraju utakmice, gde se igraju, ko ce u EL, itd. On covek sa sobom automatski povlaci veliki budzet, a naredne sezone se ne bih zacudio ako napravi roster koji ce ciljati prednost domaceg terena u plej ofu EL. Mislim, nije Aba liga nesto blistala ni pre njega, ali je on svakako to sve obesmislio, kao i druga takmicenja iz kojih moze da istupi kad god pozeli bez ikakvih sankcija. Zvezda se tu nasla skoro rame uz rame sa Partizanom da ne bi Zvezdasi previse kukali jer predsednik drzave to ne voli, inace bi roster bio na nivou prethodnih sezona (ili sa pocetka ove sezone). 

 

19 hours ago, СтелаРоса said:

Sad bez zezanja, uopste se ne bih iznenadio ako bi se jednog dana otkrilo da su Partizanovi igraci koristili neke supstance tokom ove sezone jer ovakvo nenormalno ponasanje sportista ne znam da sam ikada video. 

 

 

10 dana - tatisanje

 

Prvi post pre 19h smo progledali kroz prste i onda je usledio ovaj post pre 7h gde kaze kako je Zoc svako takmicenje obesmislio gde se pojavio... 

 

Forumas ima debelu istoriju sa kaznama i jos ovaj put cemo mu progledati kroz prste. Znaci bilo kakav sledeci prekrsaj ce da vuce trajni.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Nego šta, nego da jesu, nazvaću ih dijabolama/dilejama/retardima, kako god, zamorno je čitati kako su saigrači masnoguzog krivi za sve, a Džamal doneo obe pobede, tako će biti i na sledećoj utakmici ako izgube, kada to ne vide, onda je moguće da imaju neku bolest, šta može drugo čovek da kaže. Neka mi odrede ban, više ni ne planiram da pišem na forumu, samo na fantaziju da se javim da igram sezonu.

 

Kao i ovaj poslednji post, prilično trolerski. Jedan potez odlučuje o GOAT debati. Stručnjak, bez zezanja.

 

Da ostavim poslednje "opažanje" pred kraj o ovom potezu Brona, tj. njegov flop.

 

Ne vidim nikakav problem što je to uradio, koji to igrači ne rade, čak i masnoguzi, ali to onda nije smešno. Bron pokušava da što više uradi za svoju ekipu, pa makar to bilo i bacakanje po terenu i prošlo mu je, Nagetsi su izgubili loptu.

 

4 hours ago, Dracarys said:

Nismo, mislimo da je gotova priča. Dve neizvesne završnice se nisu dobile.

 

Zaista, Jokić je poslat da čuva konje, uštopovan je. Drago mi je zbog dijabolika ovde koji nipodaštavaju Džamala da je ovako odigrao. On je za sad najbolji igrač u seriji. Kada je bilo povuci-potegni on je tu da povuče. Biće mi drago kada uzme FMVP.

 

7 dana - necemo valjda kolege forumase da nazivamo ovakvim nazivima?

  • Like 6
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

O D V R A T N O

 

Podlo pacovsko govno da ispadne junak finala.

 

Barcokas je trebao da iskoristi tajm i da nacrta jednu akciju, da im ne budu dva poslednja napada pogačica Falla sa 4m i šut Vezenkova iz neizgrađene pozicije, ali lako je posle bitke...

 

3 dana - da iskulira sa ovakvim  vredjanjem igraca.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, Bogoljub Gagic said:

То се прича како ти ко одговара неће се ништа рећи за Душка Вујошевића његов политички избор је баш одличан истог олоша само супротна страна изабрао као и Томашевић или се не каже за Жељка Обрадовића ништа што није одлежао убиство, за сваког другог ћемо тражити да за то одговара

 

7 dana 

 

Rečeno je da nećemo tolerisati igrarije u vezi sa nesrećama za šta smo već 2, 3 puta podelili istu kaznu. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

Ahahaha kakav majmun opet napada. Dokle više da se trpi ovaj siledžija?

STOP NASILJU I HULIGANIZMU NA KOŠARKAŠKIM TERENIMA!!!

Quote

Trpe,trpe ljudi pa onda počnu da pucaju...moglo bi Ledeju to da se obije o glavu.

Edited 3 hours ago by propolis
Da ne bude posle mogao Jabusele kičmu da mu polomi, zakon akcije i reakcije

 

10 dana- Znamo svi da je Zack prljav i bezobrazan ali nemojmo mu zbog toga zeleti da ga neko obogalji.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Шутер из блока said:

Pa realno čovek neće da ostaje jer je video kakvo je stanje u klubu i šta i kako se dešava i funkcioniše ovde, nažalost, prvo kazna 3 meseca zbog neozbiljnosti i amaterizma Čovića, igranje samo raspale ABA lige, KLS i Kupa, i na kraju, ali veoma/izuzetno važno, selekcija i koncepcija ekipe - čovek logično neće da igra, i pritom svaki put da se lomi i daje zadnji atom snage za pobedu kad igra, sa Dobrićem koji promašuje otvorene šuteve za redom i konstantno za 3 poena koje mu ovaj na tacnu ostavi i bukvalno samog kao duha, Lazarevićem rukometašem, telećim mozgom i panjem Bentilom koji je limitiran do bola i košarkaškim IQ-om u -, Nedovićem koji je hodajuća povreda i staklen do bola a kad igra jajari u odbrani i "igra" sa velikim bolom u predelu prepona u istoj itd.

 

5 dana - Ovakav nacin i ton komunikacije nije dobrodosao na ovom forumu(ne samo boldovani deo vec ceo post) a boldovani deo je samo slag na tortu kako bi se reklo.Forumas je mogao i bez tog epiteta jer je kasnije napisao "limitiran kosarkaskim IQ".

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

што се тиче забране писања о појачањима, јасно је да постоји лоби (да се не увриједи нико, без зле намјере користим ту ријеч) састављен од појединих утицајних форумаша којима сметамо ми који смо у стању да саставимо доста јаке ростере и онда, како то већ у нашем народу иде- "кад не могу да вас надјачам својим ростером, онда неће састављати нико"...а, по мени, то је погрешно размишљање...нико неће Гуруу нпр. да замјери ако не може да испарира у томе, сви смо овдје уједињени око истог циља и љубави према свом клубу...и свако би требао да да свој допринос приједлозима потенцијалних појачања...

 

5 dana

 

Konstantno trolovanje i flood-ovanje sličnim postovima koje se nastavlja od prvog posta napisanog na forumu. 

I to na više tema, od KKCZ, Euroleague, do teme za Žalbe i ostalo. 

 

Ovaj je samo jedan od postova, da ne citiram sve. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da nam se priblizava najvreliji deo sezone (a nije leto), a onda sledi i igranka bez prestanka (prelazni rok), nakon duzeg skautiranja i gledanja gif-ova sa Sinerdzija i naprednih stats-a, odlucili smo da pojacamo kosarkasku moderaciju. 

 

Novi clanovi su @Guru i @Manu!

 

Obojica pokrivaju vise pozicija, mogu i hide posta, mogu i warn, a mogu i ban i cak i do trajnog.

  • Like 34
  • Love 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Veljos said:

Cemu nervoza draga  gospodo  vi imate sutra veoma neizvestnu utakmicu protiv fmp2 ....brinite brige vase ....a zoca i savica otavite da na miru spreme mec u ponedeljak.....sportski pozdrav

 

12 hours ago, Veljos said:

Izvolite gospodo nemojte doci 12 06 2023 u 20 h pa cemo da vidimo ......

 

15 dana - tatisanje

 

U deset postova sto je ostavio ne znam da li mu je jedan preziveo a da mu nismo obrisali zbog toga. 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kendrick said:

"U mahinacije Nebojše Čovića uključila se i KLS"

 

https://aktuelno.me/sport/u-mahinacije-nebojse-covica-ukljucila-se-i-kls

 

5 dana.

 

Ajde malo pripazite kakve portale kacite i sta kacite. 

Jer iz navedenog teksta glasi sledece:

Quote

U interesu regionalne, ali i srpske košarke, bilo bi da Milija Vojinović i čelnici ABA lige ne podlegnu i ovaj put pritisku Crvene zvezde i ostanu pri odluci da se finale igra u danima kada je to predviđeno kalendarom, pa neka Čovićevi klubovi FMP 1 i FMP 2 svoje rekreativno finale igraju kad to požele, jer je u tim mečevima već 10 godina i 40 utakmica pobjednik unaprijed poznat.

 

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Da se osvrnemo na MVP -a sinocne utakmice :classic_biggrin:

 

 

Ocekujem novi "projekat" ovog tipa zbog sledece sezone. :classic_biggrin:

 

3 dana

 

Nepotrebno tatisanje na ABA temi, kolega Kronos je pre izvesnog vremena već opomenut zbog posta sa istim videom, zato ovaj put dobija kraći odmor. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Шутер из блока said:

Ako dovede Teodosića, Marjanovića, Bjelicu, pa i/ili Dubljevića, ostavi/produži ove domaće šljakere kojih ima previše a koji nemaju kvalitet za EL, i nastavi da dovodi domaće "igrače" i da se vodi onom njegovom čuvenom "kupujmo domaće" čisto samo zbog patkometrije sa partizanom i njegovog teranja inata, dejstvovanja nenormalne sujete i ega, Čović i njegovi poltroni iz uprave moraju leteti naglavačke iz kluba koliko odmah, i tu nema šta više da se priča i polemiše, jasno je kao dan, jer je previše bilo.

 

A njegov kum isto treba, pa i mora, da ide iz kluba na kraju sezone, a Čović nek ga isplati lično od svojih para do kraja nenormalnog ugovora koji mu je dao on lično - podsetimo, obeštećenje od 300k, a onda i plata od 1.1m po sezoni (bez bonusa?), za staklenog igrača i hodajuću povredu, koja ne postoji u odbrani i koja jajari u istoj bez ikakvog blama i sramote, a koja je pritom jako bezobrazna i nedisciplinovana, pogotovu prema celoj ekipi, i zbog ovih stvari izuzetno štetna po ekipu.

 

2 hours ago, Шутер из блока said:

Sutra jeste verovatno ključna utakmica, ali će veliki problem, a možda i nerešiv, biti to što sude partizanovi specijalci (ne želim da ispadne da kukam na sudije i suđenje unapred i u stilu Čovića i mnogih navijača ali je stvarno tako) - Boltauzer, i to kao prvi sudija, i Koljenšić (koji im je sudio u jednoj ili čak više utakmica, nisam siguran, i protiv Studentskog centra i protiv CedOli i u tim utakmicama gde je bio akter ih dobrano pogurao, a za ovog drugog se već zna odavno da to radi u njihovu korist). 

 

5 dana

 

Pisanje Partizan malim slovom u oba posta, u drugom i sudije specijalci koji ih guraju i rade u njihovu korist, kao i generalno tabloidni stil pisanja zbog koga je forumaš već kažnjavan.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Ово је највећи олош од човека у свету кошарке

 

 

7 dana - Necemo bas nazivati Zeljka najvecim olosom u svetu kosarke. Post je nastao kad se Zeljko bunio sudijama.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Somi1983 said:

Kaze " sam je pao" .... kakvo zlo... pogano

 

Isti kriterijum kao za ban iz prethodnog posta. Ovakvim epitetima nema mesta na ovom forumu.

 

7 dana

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...