Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

11 minutes ago, Valensija said:

Novak je poznat kao jedno bahato i neodgovorno djubre...

:krstipd4::krstipd4:
Ovo mjesto postaje jako toksicno za citanje. Festival  bljuvotina i bolesnih konstrukcija bez imalo stida i srama.

 


 

 

 

Bahat nije, deluje kao dobar momak i većina ovde navija za njega kada je na terenu. Neodgovoran, po pitanju korone, jeste, a ovo ima veze sa koronom. Australijske vlasti su se ponele, kao što je neko lepo primetio, kao srpski političari kada ih uhvatiš u nameštenom tenderu. Ne vidim šta je problem to reći, jel ti misliš da jedno isključuje drugo?

Edited by implant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo, ja nisam siguran, cak je skroz logicno da se on ne testira javno ni u jednoj ustanovi dok je ovde.

 

Mislite da ne bismo videli neki medijski clanak da su ga videli, bilo gde? Nema teoretske sanse da ne bismo, a nismo videli.

 

Ako se testira, on se testira privatno, 99% mu dolaze na vrata.

 

Ako je to slucaj, a vrlo verovatno jeste, njemu rezultat stize jos brze nego sto bi stigao smrtniku koji moze da "pogura" da sazna rezultat u najkracem mogucem roku.

 

Ajmo sledece opravdanje posto ovo ne pije vodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kad pisem da je greska u Noletu tj njegovom roditelju,timu..okurzenju...bio sam razapinjan,kad sam pisao da je Australija uredjena drzava i da nema sanse da torade napamet,bio sam razpinjan i ljudi su vec krenuli dapeku kengure mesto prasica.

 

Devil je uvek u pravu...sagledavam stvari bez emocija. Napisao sam i da ne znate sta pise unutra itd...

 

Novak je legenda u svakom slucaju, nisam neki fan tenisa jos od kada je mala Mo prestala da igra jer je ona rodjena Novosadjanka. Volim da navijam za Novaka  kad igra finale, ali nekog drugog u zivotu ne bih pogledao.

 

 

 

To je zato što očigledno nisi u stanju da pojmiš objektivno stvari. Apsolutno sam u prvoj situaciji protiv australijskih vlasti, a ovde protiv Novaka, jer tako kažu argumenti (koji nisu ad hominem). 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, erwin said:

Takođe, on nikog od tih više desetina kontakata kojima je možda preneo zarazu nije obavestio da je pozitivan nakon što je to saznao, pošto onda za to ne bismo saznali danas, već odmah tad, što je takođe kolosalna neodgovornost.

Ostaje mogućnost da je privatno da se ne bi digla frka, mada imam sumnje. Da je tako, procurela bi ta vest u javnost ja mislim. Uostalom, saznaćemo valjda.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Prvo, ja nisam siguran, cak je skroz logicno da se on ne testira javno ni u jednoj ustanovi dok je ovde.

 

Mislite da ne bismo videli neki medijski clanak da su ga videli, bilo gde? Nema teoretske sanse da ne bismo, a nismo videli.

 

Ako se testira, on se testira privatno, 99% mu dolaze na vrata.

 

Ako je to slucaj, a vrlo verovatno jeste, njemu rezultat stize jos brze nego sto bi stigao smrtniku koji moze da "pogura" da sazna rezultat u najkracem mogucem roku.

 

Ajmo sledece opravdanje posto ovo ne pije vodu.

 

Testira se javno i dobije vaučer za butik u Ušću. 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Prvo, ja nisam siguran, cak je skroz logicno da se on ne testira javno ni u jednoj ustanovi dok je ovde.

 

Mislite da ne bismo videli neki medijski clanak da su ga videli, bilo gde? Nema teoretske sanse da ne bismo, a nismo videli.

 

Ako se testira, on se testira privatno, 99% mu dolaze na vrata.

 

Ako je to slucaj, a vrlo verovatno jeste, njemu rezultat stize jos brze nego sto bi stigao smrtniku koji moze da "pogura" da sazna rezultat u najkracem mogucem roku.

 

Ajmo sledece opravdanje posto ovo ne pije vodu.

 

Covece boziji.

 

Ne vazi ti u inostranstvu ni jedan test koji nije drzavani, ne bi ni mogli da ga ukljuce u zvanicnu dokumentaciju da se terstirao firma Krstic labu....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja samo mogu da zakljucim da u srbiji imate najsavremenije aparate za analize pa dobijete rezultate za 3, 4, 5 sati ?
(izolovanje dnk i virusa za to vreme rade samo najsavremaniji aparati, svaka cast za sve to sto imate i srpskom zdravstvu )
 
Znaš šta je najsmesnije? Što ova tvoja ironija u stvari krije istinu: neke stvari su ovde dalje odmakle nego "kod vas". To je sve posledica zemlje čuda kakva je Srbija u kojoj imaš idiote u kriznim štabu, idiote na vlasti pa mogu da kažem mirne duše i idiote od naroda ali se zadesi da imaš, barem u Beogradu, nekoliko laboratorija koje mogu da obrade uzorak za pcr testiranje u relativno kratkom roku.
Ali to možeš kao pacijent da iskusiš samo ako platiš oko 80 eur iz svog džepa ili ako imaš negativan antigenski test a imaš simptome kovida pa posle realnih 2 dana vucaranja po kovid ambulantama se smiluju da ti daju uput za pcr test.
E to je država Srbija.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dalje, medicinska dokumentacija je osetljivo pitanje i tajna. Da se australijske vlasti nisu ponele kako su se ponele, mi ne bismo saznali po kom osnovu je on na Australijan Openu, i ako je u pitanju pozitivni test ne bismo znali datum.

 

Dakle, po svoj prilici i prirodi stvari, namece se jedini moguci zakljucak - on je znao da je pozitivan, nije objavio da je pozitivan (i time, poslovicno, otklonio sumnju oko nastupa u Australiji vec pre dve nedelje) iz nekog razloga.

 

Da li je taj razlog jer je bio svestan da je zajebao, a nadao se da to nece izaci na videlo, ili je cisto zeleo da odrzi tu svoju nisam za ni protiv vakcina vucicevsku i rusi i kinezi i ameri i eu politiku nije bas jasno, ali je u svakom slucaju bio bar neodgovoran, ako ne i 100% svestan sta radi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Naravno da je genijalno, primer koji sam dao iako iskarikiran nije nivo tvoje mentalne gimnastike da ga opravdas, cak je frapantno promasen na svakom mogucem nivou.

 

Novaka Djokovica niko nije bio po usima ni da ode da gleda utakmicu ni da radi PR dva i tri dana posle.

 

Takodje Novak Djokovic nije berti, mcleod ili neko treci sa ovog topika da treba da ceka 36 sati na rezultate testa. Sto je takodje neopevana glupost, jer ako bi cekao toliko ne bi mogao da putuje nigde nikad, a putuje bar tri puta mesecno.

 

U najboljem slucaju po njega, Novak Djokovic se poneo kao kompletna neodgovorna budala, jer ili nije "pogurao" test da stigne brze (a znao je da je igrac sa kojim se slikao pozitivan, nema trika da nije znao) ili nije sacekao rezultat.

 

U realnosti, on je mogao da dobije rezultat/zaboravio da proveri rezultat/ignorisao rezultat i otisao 17. gde je otisao.

Ako treba da krenemo sa uvredama, onda ok.Proslo je dosta vremena od rasprava o Novaku i Fedu, srecnim i nesrecnim pobedama i porazima. Tada bar nije bilo uvreda.

Nivo mentalne gimnastike prema nevesto skrivanoj neverovatnoj alergiji na sve sto ima veze sa Djokovicem ...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Covece boziji.

 

Ne vazi ti u inostranstvu ni jedan test koji nije drzavani, ne bi ni mogli da ga ukljuce u zvanicnu dokumentaciju da se terstirao firma Krstic labu....

 

Gde sam rekao da test nije drzavni? Rekao sam testiraju ga privatno, nije isao ni u jednu laboratoriju. Da li mislis da ga neko ne bi slikao, primetio, da ode tako medju ljude i da to ne bi zavrsilo na netu? Kako objasnjavas taj fenomen, da se to nije desilo?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Prvo, ja nisam siguran, cak je skroz logicno da se on ne testira javno ni u jednoj ustanovi dok je ovde.

 

Mislite da ne bismo videli neki medijski clanak da su ga videli, bilo gde? Nema teoretske sanse da ne bismo, a nismo videli.

 

Ako se testira, on se testira privatno, 99% mu dolaze na vrata.

 

Ako je to slucaj, a vrlo verovatno jeste, njemu rezultat stize jos brze nego sto bi stigao smrtniku koji moze da "pogura" da sazna rezultat u najkracem mogucem roku.

 

Ajmo sledece opravdanje posto ovo ne pije vodu.

ovo samo onda znaci da se produzava vreme koje je potrebno da mu se odradi test jer sad u to ulazi i put tehnicara do Novakovog stana i nazad do laboratorije, na svo ono vreme potrebno za sam test.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Ne znam za vas, ali jedva cekam nedelju u ponoc, jebes i posao ujutru i sve, preguracu valjda 😄 trenutno najinteresantniji dogadjaj na trecem kamenu od Sunca

 

Taj strim ce biti gledan kao da je finale nekog slema :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kad pisem da je greska u Noletu tj njegovom roditelju,timu..okurzenju...bio sam razapinjan,kad sam pisao da je Australija uredjena drzava i da nema sanse da torade napamet,bio sam razpinjan

Da, nekako se stiče utisak da ti je to i cilj više nego što misliš ono što pišeš, a to se zove kako? :classic_tongue:

 

6 minutes ago, McLeod said:

Prvo, ja nisam siguran, cak je skroz logicno da se on ne testira javno ni u jednoj ustanovi dok je ovde.

Pa piše tamo lepo u dokumentaciji ustanova koja mu je izdala test.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

ovo samo onda znaci da se produzava vreme koje je potrebno da mu se odradi test jer sad u to ulazi i put tehnicara do Novakovog stana i nazad do laboratorije, na svo ono vreme potrebno za sam test.

 

Pa Novak stanuje u Beogradu, jesu guzve, ali ne treba tehnicaru 24h da predje put :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kad pisem da je greska u Noletu tj njegovom roditelju,timu..okurzenju...bio sam razapinjan,kad sam pisao da je Australija uredjena drzava i da nema sanse da torade napamet,bio sam razpinjan i ljudi su vec krenuli dapeku kengure mesto prasica.

 

Devil je uvek u pravu...sagledavam stvari bez emocija. Napisao sam i da ne znate sta pise unutra itd...

 

 

Ovo nema nikakve veze sa ponašanjem australijskih vlasti, ne pratiš hronologiju događaja i prenebragavaš činjenicu da su AUS vlasti tri puta menjale razloge za odbijanje vize. Takođe, da bi pokrile svoju nekompetentnost, jure ljude koje su već pustile u zemlju i deportuju. Po običaju, barem na ovoj temi, troluješ, evo ti još jednom odgovarajuća muzička podloga:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

ovo samo onda znaci da se produzava vreme koje je potrebno da mu se odradi test jer sad u to ulazi i put tehnicara do Novakovog stana i nazad do laboratorije, na svo ono vreme potrebno za sam test.

 

I to vreme, neka bude i sat vremena, ali je vrlo verovatno krace, ne pokriva vreme koje je potrebno da se uzorak obradi u ambulantnim okolnostima gde ti ulazi u ordinaciju covek na 5 minuta i samo stancas testove koje saljes na ispitivanje. Rezultat, objektivno, ima za dva do tri sata.

 

Just now, alcesta said:

 

 

Pa piše tamo lepo u dokumentaciji ustanova koja mu je izdala test.

 

Da li je on fizicki bio u toj ustanovi i ako jeste, kako to da ga bas niko nije video?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, vi ste svi posandrcali.

 

Nije me bilo na forumu dan-dva, a u medjuvremenu samo na ovoj temi milion stranica. Nemam vremena da sve to procitam - dok procitam, ispisacete jos milion.

 

Za Djokovica, citao sam ovu temu. A sada vise ne stignem, gledacu samo ATP sajt.

 

Veliki pozdrav svima!

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Gde sam rekao da test nije drzavni? Rekao sam testiraju ga privatno, nije isao ni u jednu laboratoriju. Da li mislis da ga neko ne bi slikao, primetio, da ode tako medju ljude i da to ne bi zavrsilo na netu? Kako objasnjavas taj fenomen, da se to nije desilo?

 

Stvarno ne razmisljam o takvim glupostima, cuj sad je morao neko da objavi da se on testirao.

 

I da su dosli kod njega to ide kod nekog Zike koji ce da dobije 50 uzoraka i ima radno vreme, zabole ga ceo qrac da li je Djokovic ili sveti Petar pogotovu ako je deo rutinskog testiranja. 

 

Naravno da je naglasio da je hitno verovatno bi stiglo ranije ali nista od toga ne znamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako su Novaku jutros isporučili opremu za treniranje, laptop, SIM karticu i bezglutensku hranu (ako je verovati premijerki) u jbn imigrantski hotel gde ljudi nisu videli sunca 9 godina, ne vidim kako ni zašto bi on čekao na rezultate testa X sati, pogotovo ako mu je hitno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...