Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

3 minutes ago, McLeod said:

 

Naravno da je smisleno i tacno, jer alfa soj ima R0 7-10 puta nizi od ovih sad mutiranih sojeva, sto znaci da stizemo blizu moci prenosa malih boginja, a protiv takvih bolesti apsolutno nista osim zakljucavanja u staklena zvona ne pomaze.

 

Tako da, da, da ljudi nisu samoziva stoka i da se ovo sranje napalo odmah na pocetku, danas bi guglali kako bese kovil, kovid 15, ne, kovid 19.

Steta sto se nije desilo sve u Kini pa da mozemo odmah da ga napadnemo i zavarimo ljudima brave u stanu.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, blond said:

 

Australija na 25 mil stanovnika ima 2300 umrlih, ja bi' rekao da ima nekog brizljivog promisljanja, a ti?

Ja bih rekao da je rano za račun. Ne zalaziš na temu o Koroni, tamo dve godine već tvrdim da će u globalnoj pandemiji konačni obračun da bude globalno isti, uz mala, razumljiva i statistički dozvoljena kolebanja. Tako da ja to mislim odavno 🙂
I da ako imaju mere ikakvog uticaja imaju na vremensku osu, ovih 
+115,976 upravo doliva vodu na moju vodenicu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, erwin said:

Katastrofa. Sad ne čudi što je krio da je pozitivan, ali da je ovoliki idiot nisam verovala, ovo se ne može pravdati ničim. Mnogo sam razočarana.

  • Like 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Katastrofa. Sad ne čudi što je krio da je pozitivan, ali da je ovoliki idiot nisam verovala, ovo se ne može pravdati ničim. Mnogo sam razočarana.

 

Stvarno jezivo. 😞 Džabe veličina u tenisu kad je u mnogim drugim stvarima katastrofalno stanje. Bukvalno minimum inteligencije i zdravog razuma treba da NE IDEŠ okolo zaražen i glumiš kliconošu.

Link to comment
Share on other sites

Katastrofa je ako je znao da je zarazen i taj dan-17.dec se setkao po gradu.

Ipak treba ostaviti mogucnost da je tek na kraju dana dobio rezultat pcr testa, jer mi se cini da ga nigde nije bilo narednih 10 dana od tog dana.

 

Opet, on je neko ko moze dobiti rezultat istog dana.

Ne znam sta da mislim.

 

Edited by Losmi17
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, urosg3 said:

Ja bih rekao da je rano za račun. Ne zalaziš na temu o Koroni, tamo dve godine već tvrdim da će u globalnoj pandemiji konačni obračun da bude globalno isti, uz mala, razumljiva i statistički dozvoljena kolebanja. Tako da ja to mislim odavno 🙂
I da ako imaju mere ikakvog uticaja imaju na vremensku osu, ovih 
+115,976 upravo doliva vodu na moju vodenicu.

Nisam baba Vanga, mogu samo da sudim na osnovu vidjenog.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

Treba biti ozbiljan idiot pa povjerovati da je covjek isao okolo zarazen.

Pa ja da sumnjam da sam zarazen i da sam radio test vec...Ne bi isao taj dan okolo.Otkud znas.

Presedi kuci.Kazi radio sam test nemoj da rizikujemo.Ovako...

 

I da je dobio test na kraju dana ne opravdava ovo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na zakonske uslove za ulazak u Australiji i nastup na AO samo zbog ovih aktivnosti 17.12. ga treba deportovani nazad u Srbiji.

 

Čak i da nije imao rezultat testa, ako si se već testirao jer je igrač Barselone sa kojim si bio u kontaktu pozitivan, lepo nakon testa sediš kod kuće dok ti ne jave da si negativan.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

 

Da, stvarno je posebna prica da ljudi u ovoj drzavi pricaju nekome da je idiot zbog njihovih kovid pravila i kako su se borili sa pandemijom.

 

Ne zna se ko je gori - ti sto tako pricaju dok su u Srbiji ili Srbi ovde u Australiji. A kad ih pitam da li misle da bi broj bio isti i da nije bilo restriktivnih mera, gledaju me cutke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17.12.
MnZBvip.jpeg
 
BEOGRAD, 17. decembra (Tanjug) - U KBC Dragiša Mišović danas je pušten u rad najsavremeniji skener aparat, vredan 210.000 evra, koji će pomoći bržoj dijagnostici kovid pacijenata, a koji je toj bolnici predao najbolji teniser sveta Novak Đoković.

https://www.zdravlje.gov.rs/vest/352608/novak-djokovic-poklonio-misovicu-najsavremeniji-skener.php
Gledaj kako pa još neki lažni tekst podmetni, Ervine.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Just now, d3jan said:


https://www.zdravlje.gov.rs/vest/352608/novak-djokovic-poklonio-misovicu-najsavremeniji-skener.php
Gledaj kako pa još neki lažni tekst podmetni, Ervine.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 

Cekaj jesi ozbiljan sa ovim tvrdnjama?Jeste zeznuo sa ovom vesti ali.Bio je sa decom bio je u posti.I sad ga napadas zbog ove ne namerne greske?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...