Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

znaci posle meca CZ-Barselona, kad je i onaj Barselonin igrac bio pozitivan.

 

Quote

The "exemption certificate" said the date of Djokovic’s first positive COVID-19 PCR test was December 16, 2021, and that he had not had a fever or respiratory symptoms in the past 72 hours.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ters said:

Aplicirao za izuzece u Novembru, a zarazio se 16. Decembra ?

Moze se biti pozitivan koliko god hoces puta, ako se testiras redovno. Znam tako za slucaj iz Bostona u NBA ligi, da je igrac Al Horford bio dva puta pozitivan u svega 40 dana.

 

Ovo je Novaku ocigledno bio poslednji put.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Moze se biti pozitivan koliko god hoces puta, ako se testiras redovno. Znam tako za slucaj iz Bostona u NBA ligi, da je igrac Al Horford bio dva puta pozitivan u svega 40 dana.

 

Ovo je Novaku ocigledno bio poslednji put.

Ne - ovo je bio prvi put u periodu koji se odnosi na vizu prema navodu iz teksta gore... I dalje mi se gadi postupak australijske vlade, ali mi je jasniji potencijalni scenario na granici...

Link to comment
Share on other sites

Covjeku je ocigledno mnogo bitan taj antivax stav, mogao je kao mnogi lako da zavrsi potvrdu da je vakcinisan a da nikad nijednu dozu nije primio.
I eto, bilo bi bez rizika za njegove sposobnosti i imao bi zavrsen posao.
Ali ne, svi moraju znati da je on protiv vakcine.
Na stranu sto su postupci Australije podjednako idiotski i generalno zabrana ulaska zdravim ljudima.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Budale su bili i Hendrix i Maradona, teske budale. Narkomancine, incidentalni, pišači uz vetar... No, dok je veka i sveta znace se za njih i Fišera. Ako šalju ponovo u svemir nesto sto bi simbolizovalo nasu planetu, moze tu da se nadje neka Bobijeva partija, Maradonin gol, Hendriksova svirka.
Za njih ce znati dolazece generacije i ostace ikone, dok ce kreteni iz tadasnje americke administracije ostati samo kreteni.

Svi ce znati da su bili geniji. Ali ce isto tako znati da je Maradona smrkao koks i da je Fiser bio antisemita i Holocaust denier.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SamoFlacko said:

Covjeku je ocigledno mnogo bitan taj antivax stav, mogao je kao mnogi lako da zavrsi potvrdu da je vakcinisan a da nikad nijednu dozu nije primio.
I eto, bilo bi bez rizika za njegove sposobnosti i imao bi zavrsen posao.
Ali ne, svi moraju znati da je on protiv vakcine.
Na stranu sto su postupci Australije podjednako idiotski i generalno zabrana ulaska zdravim ljudima.

Moze njemu da bude bitno da orangutani sede u odboru za docek svemiraca, ali nikakvi pozitivni testovi ovde nisu bitni. Prosto u Australiju ne mozes uci ako nisi vakcinisan i moras imati 14 dana karantina.Kad bi fejkovo vakcinaciju vise ga ne bi oprao ni Losmi17

 

Zakoni su u uredjenim zemljama da se postuju. Cak i da su hteli da zazmure na jedno oko, ti ljudi su tamo dve godine u uzasnim uslovima cak znam coveka koi se vratio u Srbiju jer je poludeo tamo a odbili su ga jednom da izadje iz zemlje. Sad ce se vratiti i cela porodica.

 

Te ljude tamo boli patka za sportiste i tenis, zelepravdu i da se postuje zakon jer ako ga oni postuju kao gradjani te zemlje mora i dodjos.

 

Kad bi ovde to ljudi shvatili,bilo bi im lakse. Sto mi ovde ne jebemo zakone 1% je drugi par rukavica. Nisam ja kivan na Novaka, srpski je probati zajebati sistem, meni su smesni ovde ljudi koji veze nemaju sa slucajem i stanjem u Australiji a filozofiraju po ceo dan.

 

Sta ce sad jedan Srbin iz Srbije da radi ako Novak ne igra AO...male su mu sanse, veliki je pritisak naroda a zakon je na njihovoj strani. Meni sve ovo deluje komicno i nadrealno da on ne igra, ali zakon je zakon. Nek uzme spric, nek se spricne i resen problem.

 

Pa mi Serbistanci smo isli u jeku pandemije u svetu na koncert JK 😄 pravili doceke i jos se hvalimo sa 100k navodnih stranaca..koliko idiotski je to, izucavace knjige.

 

Novak se zarazio u cuvenom mecu kod ex VD prcednika koji prosle sezone nije mogao da igra jer ljudi umiru okolo...sad eto puni hale, siri virus u jeku pandemije i tim potezom istice kandidaturu za prcednika Zvezde i dobija 100%. Kakvo vreme za moju generaciju 83'  od 90te do dan danas smo proziveli najgluplji period i jednu eru u istoriji ove napacene zemlje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, deez nuts. said:


Svi ce znati da su bili geniji. Ali ce isto tako znati da je Maradona smrkao koks i da je Fiser bio antisemita i Holocaust denier.

 

Pa, neće biti tako, milioni šmrču koks, milioni su antisemite, a Maradona je jedan, Fišer je jedan. Ja sam nekada pomno pratio Fišerove mečeve, partije, čitao analize partija, trčao rano po novine da vidim partiju protiv Spaskog u Rejkjaviku, a evo, zam da je bio u sukobu sa administracijom, a nemam pojma zašto, zaboravio sam, ostalo je sećanje na genija iako šah već par decenija ne pratim, jedva da znam ko je aktuelni prvak.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ters said:

Aplicirao za izuzece u Novembru, a zarazio se 16. Decembra ?


Posto se ljudi ovde mnogo brinu za spanskog kralja sto je vecerao sa Nadalom dan pre nego sto je ovaj bio pozitivan, zamisli samo tu kolicinu brige za sve pripadnike Poste Srbije koji su bili u kontaktu sa Novakom nakon sto je ovaj testiran pozitivno?
Ali ne treba brinuti, verujem da ih je Novak blagovremeno obavestio da je pozitivan ali da su oni, svi do jednog, samovoljno pristali da im, iako pozitivan, Novak dodje na svecanost jer su svi vakcinisani ili prelezali covid u poslednjih 6 meseci pa su spremni da rizikuju.

U suprotnom, jedino pitanje koje se samo namece, Novace, koliko li si smrti rasejao po Beogradu i Srbiji za vreme praznika?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Darth Steva said:


Posto se ljudi ovde mnogo brinu za spanskog kralja sto je vecerao sa Nadalom dan pre nego sto je ovaj bio pozitivan, zamisli samo tu kolicinu brige za sve pripadnike Poste Srbije koji su bili u kontaktu sa Novakom nakon sto je ovaj testiran pozitivno?
Ali ne treba brinuti, verujem da ih je Novak blagovremeno obavestio da je pozitivan ali da su oni, svi do jednog, samovoljno pristali da im, iako pozitivan, Novak dodje na svecanost jer su svi vakcinisani ili prelezali covid u poslednjih 6 meseci pa su spremni da rizikuju.

U suprotnom, jedino pitanje koje se samo namece, Novace, koliko li si smrti rasejao po Beogradu i Srbiji za vreme praznika?

 

To što je Novak nešto objavio na Instagramu 17.12. ne znači da se desilo tog datuma. Za razliku od besne rulje van Srbije, bar ti si mogao u pretraživaču ukucati dve reči (Đoković pošta) pre nego što su napisao ovu glupost.

Edited by Baros
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda ste i napisali, ali jutros sam provitao da je u hotelu dobio bezglutensku hranu, sprave za vežbanje, laptop i karticu za telefon. Njegovi advokati trazili i da mu se omogući da trenira na terenu, mada mislim da nema nista od toga do ponedeljka. 

Zakljucak je da je on spreman da igra.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Baros said:

 

To što je Novak nešto objavio na Instagramu 17.12. ne znači da se desilo tog datuma. Za razliku od besne rulje van Srbije, bar ti si mogao u pretraživaču ukucati dve reči (Đoković pošta) pre nego što su napisao ovu glupost.

 

Ajde ti, obavesteni, reci kad se tacno desilo? Da nije mozda 16. popodne?

Mnogo neka guzva taj dan da se i testira i dobije rezultat posle posete posti ali dobro, nisam ni ocekivao da ukljucis glavu malo.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Darth Steva said:


Posto se ljudi ovde mnogo brinu za spanskog kralja sto je vecerao sa Nadalom dan pre nego sto je ovaj bio pozitivan, zamisli samo tu kolicinu brige za sve pripadnike Poste Srbije koji su bili u kontaktu sa Novakom nakon sto je ovaj testiran pozitivno?
Ali ne treba brinuti, verujem da ih je Novak blagovremeno obavestio da je pozitivan ali da su oni, svi do jednog, samovoljno pristali da im, iako pozitivan, Novak dodje na svecanost jer su svi vakcinisani ili prelezali covid u poslednjih 6 meseci pa su spremni da rizikuju.

U suprotnom, jedino pitanje koje se samo namece, Novace, koliko li si smrti rasejao po Beogradu i Srbiji za vreme praznika?

 

Što se brige tiče, brinem samo kakav je Nadalu osećaj kad tokom cele karijere ne sme da izrazi svoje mišljenje i priča ono što mu napiše PR.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moze da bude i ne mora da znaci,cesto kad te testiraju pcr,napisu da si pozitivan od dana kad si testiran,a ne kad su stigli rezultati.

 

Odbijam da poverujem da je toliki idiot da seta okolo pozitivan iako nije verovatno imao nijedan jedini simptom,upadljivo je da je od 17 nestao iz javnosti skroz na par dana.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...