Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Srbija neće postati Holandija posle Vučića. Posle njega pomeriće se za par procenata na bolje. Pa ako očuvamo demokratiju bez novih Vučića možda za par decenija ćemo moći da kažemo "ok sada smo na nivou Holandije". Preko noći može samo da se uništava, nema gradnje preko noći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Klotzen said:

Srbija neće postati Holandija posle Vučića. Posle njega pomeriće se za par procenata na bolje. Pa ako očuvamo demokratiju bez novih Vučića možda za par decenija ćemo moći da kažemo "ok sada smo na nivou Holandije". Preko noći može samo da se uništava, nema gradnje preko noći.

Možda nećemo Holandija, ali već sada smo Nizozemska. Mi smo država ispod svakog nivoa. Vučić doprinos urušavanju institucija je nemerljiv, to ne treba nikad zaboraviti....

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem u mogućnost da narod Srbije želi smenjivu vlast, jer se pokazalo do sada , pod svim režimima da je minimum 10 godina poželjno,a to je nešto što ne krasi normalna društva.

Je li toliko teško pomiriti se sa sudbinom da smo manjina što se tiče etike, sagledavanja stvari, želja itd?

Narod Srbije, ja verujem ima ono što želi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, JohnnyDragon said:

pod svim režimima da je minimum 10 godina

 

Maksimalno 12 godina.  Režim SM je vladao 12 godina, zatim je DOS ( DS, SPO...DSS..GSS..G17+..) takođe bio na vlasti 12 godina..

 

12 godina vlasti AV biće 2024. ako se nešto ipak ne promeni.. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Maksimalno 12 godina.  Režim SM je vladao 12 godina, zatim je DOS ( DS, SPO...DSS..GSS..G17+..) takođe bio na vlasti 12 godina..

 

12 godina vlasti AV biće 2024. ako se nešto ipak ne promeni.. 

Upravo.

Dakle sve je jasno , mnogo lepih želja i fantazija, koje zapravo ne zanimaju 70% ljudi drage nam zemlje Srbije 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JohnnyDragon said:

Ne verujem u mogućnost da narod Srbije želi smenjivu vlast, jer se pokazalo do sada , pod svim režimima da je minimum 10 godina poželjno,a to je nešto što ne krasi normalna društva.

Je li toliko teško pomiriti se sa sudbinom da smo manjina što se tiče etike, sagledavanja stvari, želja itd?

Narod Srbije, ja verujem ima ono što želi.

 

A malo veći problem je u tome što je jedina osoba koja bi mogla da pobedi AV-a (ili bilo kog drugog aktuelnog ili bivšeg političara) na izborima ni manje ni više nego Putler.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tomas.hokenberi said:

Izvini, ali ovo gore napisano nema veze sa logikom. Naravno da mogu da na oba pitanja da budu odgovori DA.  I naravno da nema nikakve kontradikcije.  To sto je režim AV, nedemokratski i neligitiman, ne isključuje važnost ideologije koju zastupa opozicija.

Jednom smo već probali sa DOS koji je skupio sve moguće političke opcije, i šta smo dobili? Je***og Vojislava Koštunicu. U retrospektivi, mislim da bi za Srbiju bilo bolje da je SM ostao još koju godinu na vlasti sa SRS i da je doveo Srbiju do još dubljeg dna, onda bi možda imali "Rumunski scenario" i reset sistema. 

 

Drugo, meni licno hipoteticka vlada koja bi ukljucivala likove poput Milosa Jovanovica, Boška Obradovića i slične nije ništa legitimnija od vlade AV. Vodila bi nas u istu propast, možda i brže. 

 

 

Pa i Boris Johnson je u UK vodio kampanju za BREXIT, tesna vecina je izglasala BREXIT i UK je sada van EU. Da li je to lose ili dobro neka odgovore gradjani UK, ali je legitimno. Tako da, ti mozes da kazes da licno ne bi voleo da je neki DSS u zajednickoj vladi (ili Dveri), ali to je potpuno legitimno, kao sto je potpuno legitimno da sutra vecinu dobiju stranke koje kazu da ce da izgrade komore koje produzavaju zivot do 1000 godina - posao stranaka je da objasne zasto nesto kod njihovih protivnika ne valja i zasto je nesto nerealno, glupo, stetno, beskorisno. Tako funkcionise demokratija.

 

Dalje, cak i da zanemarimo koliko mi je Kostunica prihvatljiviji od Milosevica (hajde da pretpostavimo da je mnogo gore resenje), to ne znaci da je 2000. i 2022. godina ista - SNS ovako moze da vlada do 2035. ili 2045. (u zavisnosti koliko se Vucic bude bavio politikom) jer je spolja sve u redu i jer Srbija izgleda kao zdrav organizam koji se iznutra raspada. Za mene i neke druge kojima je bitno da dobijemo smenjivost vlasti, ogranicavanje uticaja politicarima koji sebe vide kao vodje nacije, slabu vlast koja ce morati da slusa gradjane umesto sto ih zastrasuje, potkupljuje ili prosto anestezira SNS i njihovi prilepci su nesto sto mora da ode da bi imali sansu da napravimo drzavu koja nece liciti na ludnicu.

 

38 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Maksimalno 12 godina.  Režim SM je vladao 12 godina, zatim je DOS ( DS, SPO...DSS..GSS..G17+..) takođe bio na vlasti 12 godina..

 

12 godina vlasti AV biće 2024. ako se nešto ipak ne promeni.. 

 

Znaci, ako se sutra osnuje ZZD (Zajedno za demokratiju) koju bi cinili sve sadasnje opozicione stranke i onda se one izmenjaju na vlasti u narednih 12 godina, mi cemo da kazemo da je sve to isto i da je svaka vlast bila ista, nebitno da li su u vlasti bili SSP-NS-DS-PSG uz podrsku DSS ili DSS-NS-Dveri uz podrsku SPS?

 

Mi smo od 2000. do 2012. imali smenjivost vlasti - najpre vladu koju je vodio DS kao stozer do 2003., nakon toga vlast koja je ukljucila sve demokratske opcije osim DS (cilj je bio da se izbaci DS i zato je odabran SPS kao partner), nakon toga vladu DS-G17+-DSS i na kraju SPS-DS-G17+. Dakle, od cetiri najvece stranke (DS, DSS, G17+, SPS) koje su ideoloski bile blize centru (SRS je bio ekstremna desnica), imali smo najpre vladu bez SPS, pa bez DS, pa bez SPS, pa bez DSS. To su bile dosta razlicite vlade. 

 

Sto se tice kako bi mogao da izgleda post - SNS politicki prostor (neke tamo 2035. ako uopste bude drzave do tada), to bi trebalo da izgleda ovako:

 

Jedna leva stranka koja ce da populise o pravima radnika (nesto kao NDBG, SPS da ode u istoriju), jedna liberalno - desna partija kao LDP (nesto kao liberali u Nemackoj), jedna socijaldemokratska stranka (SSP, DS), jedna konzervativno - nacionalna stranka (NS ili DSS ranije) i jedna populisticko desna partija (tipa Dveri ili DSS sada). U zavisnosti od glasova moguce su razlicite vlasti, a na gradjanima je da izaberu na izborima koji pravac zele u politici kao svuda u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evropski parlament je usvojio Rezoluciju o Srbiji u kojoj se navodi da će napredak Srbije ka EU direktno zavisiti od jačanja vladavine prava i usklađivanja sa evropskom spoljnom i bezbednosnom politikom.

 

Posle toga ide `vekovni`, ustaljeni narativ za koji uopste nije bitno da se istakne ko izgovara jer je svejedno sto neko kaze glasno a ostali i vlast i opozicija misle isto to.

Quote

Ako uvedemo sankcije Rusiji, EU će nam dopustiti da priznamo takozvano Kosovo

Quote

„Licemerje nije bolest da jeste Evropskom parlamentu bi bila potrebna kolektivna terapija“, izjavio je on.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@goldberg Ja sam u postu navela koliko je trajao režim SM i koliko su na vlasti bile stranke demokratske orijentacije...Nisam kao ti taksativno navodila koje su to stranke činile Vladu od 2000-2012.godine.

 

I..najiskrenije, ne mislim i ne želim da mislim da će AV da vlada do 2035...

 

Nadam se i verujem da ćemo u skorije vreme videti pad ovog režima. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu li moguci uopste vanredni predsednicki izbori, makar u najhiptetickoj mogucoj teoriji? Parlamentarnih ce verovatno biti, pre ili kasnije, to je prilicno izvesno, pitam az predsednicke..ja pre mislim da je moguca neka druga varijanta, ako i to..

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Klotzen said:

Srbija neće postati Holandija posle Vučića.

I što je najgore, ludaka vučlera i njegovu ekipu mogu da smene samo pojave tipa SS Avetnici, Zveri, dSS, levijaDan i slična ološ.

 

Građanska opcija VIŠE NIKADA neće moći da se vrati na vlast, jer je biračko telo u Srbijici takvo kakvo jeste.  😞 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Harmonika said:

Jesu li moguci uopste vanredni predsednicki izbori, makar u najhiptetickoj mogucoj teoriji? Parlamentarnih ce verovatno biti, pre ili kasnije, to je prilicno izvesno, pitam az predsednicke..ja pre mislim da je moguca neka druga varijanta, ako i to..

 

Dok god mu je rejting ovako visok vrlo je moguće da raspiše vanredne predsedničke da produži sebi mandat. Kad mu jednom rejting padne ispod 40% neće ih više biti.

 

@FrediB

 

Što je najgore protokom vremena javno mnjenje se menja u korist SNS i sličnih. To se jasno vidi po ovom zadnjem istraživanju gde bi protiv EU glasalo 51%.

 

No bolje Vučić na vlasti nego da glasamo za neku koaliciju gde su Dveri 🙂

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Klotzen said:

Što je najgore protokom vremena javno mnjenje se menja u korist SNS i sličnih. To se jasno vidi po ovom zadnjem istraživanju gde bi protiv EU glasalo 51%.

Sa ovom zemljom je gotovo.

 

A stvari dodatno pogoršava činjenica da se omladina, naročito od 2000. godišta i mlađa najviše loži na naci-onanizam, na rusije i kine, na Z-veri i njihovu agresiju na Ukrajinu, na ćiriličarenje, brojanje koski i "koliko je ko kome", teritorijalne pretenzije (naročito usmerene ka Kosovu, BiH, CG, Hrvatskoj i Makedoniji), na ugnjetavanje manjina - naročito LGBT osoba, migranata, Roma, Hrvata, Albanaca, Bošnjaka, Jugoslovena, ateista, zatim na svakodnevne tirade protiv autošovinista i drugosrbijanaca, na drkvu i popove i slične anticivilizacijske pojave. 

 

Naravno, kada takvi dospeju na vlast umesto ovih sadašnjih gubara, neće doći ni do kakve redukcije nivoa korupcije, kriminala, nasilja, kršenja zakona i odsustva pravne države, čak naprotiv - ići će se ka totalnoj despotiji tipa Turkmenije gde doživotni predsednik podiže zlatne spomenike 2x veće od prirodne veličine sebi, svom keru i majci a narod rinta za 150$ mesečno. 

Edited by FrediB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odličan tekst (odličan portal btw), žao mi je što ga nisam ranije pročitala. 

 

https://www.texter.rs/tekstovi/politicka-nepismenost-gradanske-opozicije

 

Quote

Nije Beograd cela Srbija. Jebote koliko to zvuči krindž kada napišeš, kao da se ponavlja nešto što je već sto puta rečeno, ali vi i dalje mislite da su to napisali zli Vučićevi botovi koji eto tako lupetaju da vam nešto loše učine. A to je posebna priča, što čim se neko ne slaže sa vama je bot, to je posebna patologija kojoj treba posvetiti poseban tekst, bukvalno se divim tom fenomenu koji nije ni generacijska stvar, ni stvar obrazovanja, nego neka karakterna crta, stvarno posebna stvar koja domaćim (novim) liberalima ne ulazi u glavu, nego se samo ponavlja ta Twitter mantra Bore konja fašisti fašisti fašisti. Kao što se sa druge strane političkog spektra ponavlja reč drugosrbijanac bez nekog konteksta i objašnjenja, nego se jednostavno etiketiramo u krug, ovi su fašisti, ovi drugosrbijanci, sredine nema, jebem vam mater svima.

 

Quote

Jebiga svodi se na to da opozicija godinama na narod gleda sa visine, opisuje ga kao krezubu sirotinju, dok mu gura tu fušersku EU i NATO priču za krug dvojke. 

 

Sva suština "opozicije".

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Odličan tekst (odličan portal btw), žao mi je što ga nisam ranije pročitala. 

 

Prosečnog srpskog ljubitelja putina, asada, sija, kim džong una i sličnih je nemoguće politički preobratiti, tako da nije ni čudo što građanska opozija nikad nije računala na takve niti će računati. 

 

Takođe, ta većinska Srbija bi najradije odmah htela da bude u nekom rusko-kineskom savezu, da trajno zatvori i uništi sve što iole vuče na Zapad u Srbiji, ali mrska geografija to ne dopušta pa ne dopušta. 😄 Samo što takvi to nikako niti hoće niti umeju da shvate.

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, FrediB said:

 

Prosečnog srpskog ljubitelja putina, asada, sija, kim džong una i sličnih je nemoguće politički preobratiti, tako da nije ni čudo što građanska opozija nikad nije računala na takve niti će računati. 

 

Takođe, ta većinska Srbija bi najradije odmah htela da bude u nekom rusko-kineskom savezu, da trajno zatvori i uništi sve što iole vuče na Zapad u Srbiji, ali mrska geografija to ne dopušta pa ne dopušta. 😄 Samo što takvi to nikako niti hoće niti umeju da shvate.

 

Građanska opozicija je uništena, nokautirana a umesto Vučiću udarila je samoj sebi ekser u mrtvačkom kovčegu. Gomila oportunista koja će ako se dokopa vlasti umesto SNS-a raditi možda i gore od njih. To je poenta ovog teksta.

 

Nesumnjivo u Srbiji ima simpatizera (nažalost) Putina i Kine (neki idu toliko daleko da je nazivaju socijalističkom zemljom), ali isto tako ni EU ni NATO kojima se busaju ovi što ispijaju kafice u Cetinjskoj nije nikakvo obećanje slobode i promene za nas, barem ne pozitivne.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

Građanska opozicija je uništena

Naravno, a ološa vučića mogu da smene samo otvoreni i još grđi nacoši tipa dSS-a , SS Avetnika, Zveri i sličnih koji bi totalno deevropeizirali Srbiju i uništili ono malo preostalih zapadnih tekovina u istoj:

 

- ukinuli bi poštovanje ikakvih manjinskih prava

- ukinuli bi LGBT parade

- totalno ćirilizovali Srbiju po uzoru na "majčicu" Rusiju

- zaveli srednjovekovnu diktaturu pod maskom tzv. svetosavskog nacionalizma

- prekinuli bi pregovore sa EU i ukinuli ono malo saradnje sa NATO-om

- čak bi i Novu godinu slavili i računali od 14. januara mimo sveta te bi još više učaurili i samoizolovali Srbiju na sve načine

 

itd. 

 

15 minutes ago, DameTime said:

ali isto tako ni EU ni NATO 

Naravno da standard u Srbiji nikada neće biti kao u Austriji, pošto su mnogi (i iz pozicije i iz opozicije i obični građani) obični materijalisti pa ih samo pare zanimaju od EU i sličnih, a vrednosti (koje su suštinski najbitnije) im ne trebaju ni za šta. 

 

Ono, i Katar ima para kao pleve, čak i klimatizere ispod pločnika, pa to ipak ni za jotu ne menja činjenicu da je Katar po pitanju vrednosti i uređenja jedna od najodvratnijih i najnecivilizovanijih zemalja sveta. 

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onda, ukinuli bi bolonjski proces, kao njihovi rusi, o cemu se deru razni mislioci na patrijotskim sajtovima itd. Stvarno ne vidim zasto civilizovano okruzenje ne bi imalo svako pravo da takav kukolj odstrani iz sebe, metodama koje nisu fizicki nasilne (ostrakovanje do koske, u svemu, i presecanje svih kanala finansiranja, kao sto predlaze onaj iz Vasingtona, i svega ostalog) , mada ni takve nisu iskljucene, ako se mnogo raskokodacu, sto bi rekao njihov sloba sloboda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, FrediB said:

Naravno, a ološa vučića mogu da smene samo otvoreni i još grđi nacoši tipa dSS-a , SS Avetnika, Zveri i sličnih koji bi totalno deevropeizirali Srbiju i uništili ono malo preostalih zapadnih tekovina u istoj:

 

- ukinuli bi poštovanje ikakvih manjinskih prava

- ukinuli bi LGBT parade

- totalno ćirilizovali Srbiju po uzoru na "majčicu" Rusiju

- zaveli srednjovekovnu diktaturu pod maskom tzv. svetosavskog nacionalizma

- prekinuli bi pregovore sa EU i ukinuli ono malo saradnje sa NATO-om

- čak bi i Novu godinu slavili i računali od 14. januara mimo sveta te bi još više učaurili i samoizolovali Srbiju na sve načine

 

itd. 

 

Naravno da ne, tek oni ne mogu da ga smene. Doduše, ova građanska opozicija se, lepo je navedeno u tekstu, i te kako liže sa desničarskom bagrom onda kad im to odgovara. Ološ i jedni i drugi, samo se građanska opozicija iz kruga dvojke krija iza paravana "prolevičarskih" ideja, demokratskih vrednosti itd. koje zapravo uopšte ne poštuje.

 

10 minutes ago, FrediB said:

 

Naravno da standard u Srbiji nikada neće biti kao u Austriji, pošto su mnogi (i iz pozicije i iz opozicije i obični građani) obični materijalisti pa ih samo pare zanimaju od EU i sličnih, a vrednosti (koje su suštinski najbitnije) im ne trebaju ni za šta. 

 

Ono, i Katar ima para kao pleve, čak i klimatizere ispod pločnika, pa to ipak ni za jotu ne menja činjenicu da je Katar po pitanju vrednosti i uređenja jedna od najodvratnijih i najnecivilizovanijih zemalja sveta. 

 

To jes tačno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Odličan tekst (odličan portal btw), žao mi je što ga nisam ranije pročitala. 

 

Molim te, nemoj pogrešno da me razumeš. Meni se tekst nije dopao.

 

1. Sajt nema Impresum, tačnije ne zna se ko stoji iza pseudonima 

 

2. Previše je vulgaran. Imam utisak kao da je autor želeo da ceo tekst bude prepun psovki, gde treba i gde ne treba da budu. 

 

Ja nisam neka nežna dušica koja se užasava psovki, ali kad je nešto preterano, preterano je.

 

Spominjem Impresum jer pišem na blogu sa pravim imenom ( nadimkom ) i prezimenom. 

 

I volim da čitam razne net portale, ali volim da znam i ime autora nekog teksta.

 

3. Ceo tekst je zapravo kritika koalicije Moramo, ostali su, onako uzgred spomemuti. 

 

Autor je u pravu kada piše da nije Beograd cela Srbija i tu se slažem sa njim. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ni meni..mislim, ne ideliazujem ja sad nesto Moramo, ali, zanimljivo je da autor kritikuje tu podelu na "fasiste" i "drugosrbijance", ovako izvadjeno iz konkteksta, i sa tim se delom slazem, ali sam teskt i deluje kao da  ga je napiao stereotipni ultradesnicar pod dejstvom alkohola(sam je autor priznao da  je pripit, istina)..ni ja ne obozavam nesto NDMBG, ne mislim da su Moramo sad neki andjeli nebeski, ali, makr i na papiru, meni su oni nesto najblize pravoj opozciji, i, iskreno, necemu levom i gradjanskom, sto je stvarno levo i gradjansko..kod nas su do sada levo i gradjansko bili, ajde da cutim o onome pre Slobe, bolje, SPS, JUL(mislim, na papiru smao, znamo da nisu bili ni l od levice), i hebeni LDP...mada, autor teksta je ocigledno udesno,ili je bar napisoa tekst iz ugla desnicara, pa jasno, napada ovo drugo..psovke ko psovke, ne smetaju mi toliko bas, mada, malo se nije imala mera:classic_biggrin:..sto se tice Ponosa i ove nove partije..nisam impresioniran, niti mislim da ce to negde ici..vidim ih eventualno kao prilepak uz neku kolonu, ako sto je Grbovic bio u Ujedinjenima..uf Fredi me lajkovao, nelagodno mi iskreno:classic_unsure::classic_biggrin:

Edited by Harmonika
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Molim te, nemoj pogrešno da me razumeš. Meni se tekst nije dopao.

 

1. Sajt nema Impresum, tačnije ne zna se ko stoji iza pseudonima 

 

2. Previše je vulgaran. Imam utisak kao da je autor želeo da ceo tekst bude prepun psovki, gde treba i gde ne treba da budu. 

 

Ja nisam neka nežna dušica koja se užasava psovki, ali kad je nešto preterano, preterano je.

 

Spominjem Impresum jer pišem na blogu sa pravim imenom ( nadimkom ) i prezimenom. 

 

I volim da čitam razne net portale, ali volim da znam i ime autora nekog teksta.

 

3. Ceo tekst je zapravo kritika koalicije Moramo, ostali su, onako uzgred spomemuti. 

 

Autor je u pravu kada piše da nije Beograd cela Srbija i tu se slažem sa njim. 

 

 

Pa sajt je tako koncipiran da je kao "anonimno". Meni vulgarnost ne smeta, štaviše odgovara poruci koju prenosi. "Moramo" su zasluženo dobili najviše prostora u tekstu jer ispadoše politički najnepismeniji od svih "opozicionara". Mada, rekla bih da ćeš biti srećnija što je njima posvetio više pažnje nego Đilasu 😄 

Link to comment
Share on other sites

@DameTime  

 

Nemam ja ništa protiv vulgarnosti, ali autor teksta je nekako..kao na silu ubacivao te psovke..Ne mogu da nađem bolji izraz..

 

Navikla sam da Dragana Đilasa svi kritikuju i pljuju, pa sam pomalo iznenađena što je samo usput spomenut 🙂 

 

Ne mogu da budem "drveni advokat" Dobrici Veselinoviću i ostalima, ali objektivno posmatrano- to su ta nova lica koja ljudi traže. 

 

Anonimni autor deluje..ne pijano, već duboko razočarano...

 

Kad već diskutujemo o koaliciji Moramo, mene je šokiralo njihovo slavlje u izbornoj noći. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Devojka Luke Razića said:

@DameTime  

 

Nemam ja ništa protiv vulgarnosti, ali autor teksta je nekako..kao na silu ubacivao te psovke..Ne mogu da nađem bolji izraz..

 

Navikla sam da Dragana Đilasa svi kritikuju i pljuju, pa sam pomalo iznenađena što je samo usput spomenut 🙂 

 

Ne mogu da budem "drveni advokat" Dobrici Veselinoviću i ostalima, ali objektivno posmatrano- to su ta nova lica koja ljudi traže. 

 

Ma ko ih traži, nisu oni kupili nikog van hipsterskog kruga dvojke. 

 

1 minute ago, Devojka Luke Razića said:

 

Anonimni autor deluje..ne pijano, već duboko razočarano...

 

Kad već diskutujemo o koaliciji Moramo, mene je šokiralo njihovo slavlje u izbornoj noći. 

 

 

 

 

 

 

Mene nije šokiralo jer sam bila skeptična svakako, bilo mi je jasno da su oni svoj glavni cilj ostvarili. Šokirali su i razočarali ljude koji su im poverili svoj glas, i zato ne treba da dobiju vlast u ruke.

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...