Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

43 minutes ago, Harmonika said:

A to sto Djilas ide sam na pregovre, u ime cele kolaicije, bez da je nekog nesto pitao, to je legitimno? Pocinjem  da verujem  da su price o despotu Djilasu istinite..sve mora da  bude kako on odredi i kaze.. ali, ajde necemo jos trcati pred rudu..triput meri, jednom seci..

 

Nisam nigde čuo da Đilas ide na pregovore nego na razgovor i nisam čuo da ide u ima opozicije, rekao je da bi razgovarao sa Vučićem kako bi odbranio volju glasača iz Beograda, šta god to značilo.
Malo je čudno što mu Ponoš zamera da radi na svoju ruku, nije mu smetalo kad ga je, na svoju ruku, kandidovao za predsednika.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, McLeod said:

Ja iskreno ne vidim gde je ta tolika steta i sto je big deal da se Djilas sastaje sa Vucicem. Totalno nebitan podatak, a opozicija se raspada ponovo zbog toga

Da je ovaj rezim i vucic iole normalan, d aopozicija u medijima nije satanizovana, Djilas zapravo i najvise, 90% satanizovanja opozicije je bilo satanizovanje njega, ovih 10 godina, ne, ne bi bio  big deal..ovako..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

morace kebare i ostala butanija sad da menja vec pripremljene govore gde nece biti nigde pomena o 619 miliona. sad moraju da nađu koliko je pokrao gljivica ili julin

 

Nece im biti tesko, tako je i Informer jedno vreme predstavljao Djilasa da je ok dok su bili dobr,i dok je Vucicu poklanjao zlatne medalje i zlatne plakete KSS-a. A i Kebara valjda izvisio za poslanicko mesto.

 

Ovo mozda i nije toliko lose, opozicija sa Djilasom na celu nema sanse da skine ovaj rezim.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nece im biti tesko, tako je i Informer jedno vreme predstavljao Djilasa da je ok dok su bili dobr,i dok je Vucicu poklanjao zlatne medalje i zlatne plakete KSS-a. A i Kebara valjda izvisio za poslanicko mesto.

ma verbalno ce lako da prezupče ali gube se mnoge pozicije zbog nove koalicije i nastaje unutrašnja borba za ona mesta što preostanu kad se namiri nezajažliva "prozapadna" grupacija. a "rusofili" reže iza ćoška i čekaju kad će da zaskoče i osvete se zbog"izdaje"

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

ma verbalno ce lako da prezupče ali gube se mnoge pozicije zbog nove koalicije i nastaje unutrašnja borba za ona mesta što preostanu kad se namiri nezajažliva "prozapadna" grupacija. a "rusofili" reže iza ćoška i čekaju kad će da zaskoče i osvete se zbog"izdaje"

 

Iskreno ja bi  pustio da njemu nakon ove krize rejting padne sam od sebe. Zasto bi se pregovaralo sa sefom mafije u Srbiji kako ga naziva opozicija. Jedino ako nije Djilasov kaning plan da Vucicu spusti rejting tako sto ce on da udje u koaliciju sa njim. Pa to bi bilo genijalno :s_d: Ali na zalost to nije ovde u pitanju.

 

Znaci to sto je stvorio Belivukov klan i ostale gadosti pijupike ne vazi, vazno je da smo sad prowest ( ko da do sad nije ispunjavao sve sto mu traze). Zajedno cemo da lapamo sad brze, jace i jos vise.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

nemam pojma šta je čiji plan ali sam siguran da kod naprdnjaka ništa ne stvara pometnju kao gubljenje vec stečenih pozicija kako u BG tako i na republičkom nivou. kad im se isprazne dzepovi a pare odu mariniki i đilasu mrzece Vučića kao niko od opozicije. ona kletva " imao pa nemao" je baš slikovita za poziciju đuke, vesića, vulina, šapića ...

 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Iskreno ja bi  pustio da njemu nakon ove krize rejting padne sam od sebe. Zasto bi se pregovaralo sa sefom mafije u Srbiji kako ga naziva opozicija. Jedino ako nije Djilasov kaning plan da Vucicu spusti rejting tako sto ce on da udje u koaliciju sa njim. Pa to bi bilo genijalno :s_d: Ali na zalost to nije ovde u pitanju.

Time u rziku je da spusti sebi i tako ne bas sjajan rejting..a nazalost, on kontrolise i opoziciju, tj dobar deo nje, i ode ona u kurac..veci od onog u kome vec jesu, mislim..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

nemam pojma šta je čiji plan ali sam siguran da kod naprdnjaka ništa ne stvara pometnju kao gubljenje vec stečenih pozicija kako u BG tako i na republičkom nivou. kad im se isprazen dzepovi a pare odu mariniki i đilasu mrzece Vučića kao niko od opozicije. ona kletva " imao pa nemao" je baš slikovita za poziciju vesića, vulina, šapića ...

 

 

Ma nacice on svima njima neka mesta, ne brinem se ja za njih ni za novu konstruktivnu opoziciju, ja se brinem za nas obicne ljude. Jer sad kad i zvanicno postane USA igrac mocice tek da se izivljava nad svima nama.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da ću opet u bele listiće, odnosno neću više ni izlaziti na glasanje. Kakvi god da tzv. viši ciljevi bili, i tu me ne zanima ni Ukrajina, ni Nato, ni EU, nešto što inače podržavam, nikakvi bakrači, protivprirodne dogovore sa Vučićem nikom ne bih oprostio. Divan izbor između pritovprirodnog bluda i desničarskih rusofilskih falangi, bolje da gledam dugoročnu vremensku prognozu u Grčkoj i Turskoj. I zašto bi opozicija bilo koga poslušala kada joj ionako niko nije pomogao protiv Vučića. Ne, Vučićeva jaj** treba sama da ostanu u nutcrackeru oko uvođenja sankcija Rusiji a pristojan svet da sedi i uz kaficu gleda kućno pozorište, žvalavog kako se preznojava. Ne treba mu apsolutno ništa olakšati, ni u spoljnoj politici, niti bilo gde. Neka vlada sa manjinskom vladom, samo ga ne kočiti oko uvođenja sankcija, ali nikakvi dalji dogovori ili saradnja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo, ja sam za to da ako vec treba menjati vlast, da zemlju ne moze voditi bilo ko. Mozda je Djilas taj lik koji moze preuzeti vlast i odgovornost od naprednjaka, na kraju on je jedan uspesan covek i biznismen.

Ne kao mnogi na politickoj sceni koje nema "pas zasta da ujede"??!?! Ako oni nisu uspesni u sopstvenim zivotima, kako ce uspesno da vode zemlju? 

U mnogim zemljama sveta da bi se covek uopste kandidovao za nesto mora prvo imati novac za svoju kampanju! Mora se dokazati kao vec uspesan covek!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Ja iskreno ne vidim gde je ta tolika steta i sto je big deal da se Djilas sastaje sa Vucicem. Totalno nebitan podatak, a opozicija se raspada ponovo zbog toga

 

Bio bi u pravu i to bi bio totalno nebitan podatak da pred izbore nije, preko svojih ljudi, pretio da će da "ruši autokratu" :)))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Harmonika said:

U pravu je za odlazak..zasto djilas ide na pregeovre, niti je nosilac liste, ni za Bg, ni za republiku, niti je predsednicki kanddat..

Neka ostali iz te stranke oragnizuju protest protiv Đilasa ako on to radi na svoju ruku. Đorđe beše onaj što je kao nacionalna manjina ušao u Skupštinu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Bio bi u pravu i to bi bio totalno nebitan podatak da pred izbore nije, preko svojih ljudi, pretio da će da "ruši autokratu" :)))) 

 

Pa on ne pregovara oko ulaska u vladu niti pregovara u ime cele opozicije, nije to ni rekao. Ide da se prica o pat poziciji u Beogradu.

 

Sad, naravno da to u globalu nije ok, ali ocigledno dok se oni spreme, nasminkaju, dogovore, ocesljaju, prodje voz kada moze da se Vucic pritisne.

 

Sa te strane i razumem ovakav napad na o ruk.

 

I mislim da je no big deal. Ako se proda Vucicu lako ga je napustiti, mislim ionako je Djilas po mnogima kamen oko vrata opoziciji i glavni problem. Ako se autuje kao trojanac, odradio bi vrhunsku uslugu opoziciji, tako da i sa te strane ne vidim razlog za ovakve reakcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu konacni rezultati, ako ih ne pokradu i bez ponavljanja izbora (a morali bi neki da se ponove) maksimalno je 55-55. Ako se ponove, onda je 53 za SNS max, jer ce Tadic da udje u skupstinu.

 

To sad koga ce da kupi i aktivira je neka druga prica, i cisto da se razumemo, ako hoce da zaista otkaci SPS, SNS ni u kakvim kombinatorikama nema vecinu u Beogradu. Bukvalno je nemoguce da je namakne bez SPSa.

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...