Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, Milenko Puzigaca said:

Tek sad videh o cemu se konkretno radi, jer ne pratim te stvari. Ali to je dobro sto je ovaj penio i zapenusan pominjao majke ptarske. Srbskom zlu i treba da ide pena na usta, i to bela i krvava. Znaci, sve je kako treba.

 

A šta se drugo može očekivati od primitivca? To što ima novca ne znači da njime može da kupi civilizovanost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je prica svojevremeno da je taj izjavljivao kad mu neka devojka rekla da je nizak "kad se popnem na novcanik viši sam nego..." ne sećam se šta. Nema veze, nego zbog ovakvih stvari sa sve tim zastavima i kretenizmima, a i zbog ovoga...

 

...Mislim da se malo manje pažnje obraća na Srbiju. I odnosi Srbije, naročito sa Evropskom unijom, su zahladneli tokom ovog perioda, delom zato što nije usvojila iste stavove kao EU”, kaže on.

U odgovoru na pa pitanje Glasa Amerike da li će Srbija snostiti posledice zbog svog stava, Volker naglašava da će to zavisiti od ishoda rata.

 

„Očekujem da će Ukrajina da pobedi, da vrati teritoriju, i da će Rusija biti poražena, te da će postojati neka vrsta novog rešenja u vezi sa međunarodnom granicom sa Ukrajinom. Kada se to dogodi, mislim da da će Srbija izgledati prilično smešno, zato što nije uvidela borbu Ukrajinaca za slobodu, demokratiju i nezavisnost, i da će im se Zapad pridružiti, i ostaviti Srbiju po strani.

 

...kad se to danas, sutra desi, zato što je tako ispravno, treba to izbaciti i sa svih tih takmičenja. Oni su samodovoljni, rogata marva bez premca, oni neće da budu deo sveta, nego rupa iliti prkno, pa neka sami sa sobom bacaju kamena s ramena, to je za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, erwin said:

Imlek prodaje poljsko mleko pod brendom Moja kravica (ne znam prodaje li još i domaće). To samo po sebi nije loše po potrošače pošto predstavlja garanciju da će nivo aflatoksina biti zadovoljavajući, ali je porazno kao pokazatelj stanja naše poljoprivrede i države uopšte.

 

FjITO-UWIAASbvu?format=jpg&name=medium

 

FjITOw5X0AAKGLb?format=jpg&name=4096x409

 

 

 

Ima se, moze se....a i mora se, ove nase srpske krave - lenjo je to i bezobrazno, ne misli na interes naroda i drzave, samo preziva za punim jaslama koje im je natcovecanskim naporima obezbedio AV.

Edited by Pletilja
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, shonke said:

Jel ovaj zamenik ioi novi direktor. Na sajtu fonda se on pojavljuje kao zamenik.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Od januara Kalinovića ide u penziju i dolazi Relja, koji je ionako de facto generalni od kad je došao, pre oko 2 godine...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ja sam konsterniran ovom odlukom. Pa zar nije rekao da nece dide?

 

Ima jedna pesma, pa kaže:

 

Quote

Pa me vika, lele, pa me vika
dever da mu bidnem, dever da mu bidnem

da l' da idem, lele, da l' da idem
da li da ne idem, da li da ne idem

Će da idem lele, će da idem
makar da ne dojdem

 

Hamletovska dilem(j)a.

Edited by Div
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

N1 i nova S ne emituju program, na ekranima je poruka "Mrak u Srbiji bez slobodnih medija". Ne mogu da nadjem ni jedno objavu kada je pocelo i kada ce da se zavrsi. 

i bilo je krajnje vreme da se preduzme nesto drasticno. Godinama se muce da odrze nivo ovjektivnog novinarstva jer dozvljavaju bojkot nosilaca vlasti pa se program svodi na bavljenje opozicijom koja se pravi mrtva, cast izuzecima.

Bojim se da ce i ovo proci bez reakcije javnog mnjenja. 

 

 

 

 

 

Edited by Pletilja
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Pletilja said:

N1 i nova S ne emituju program, na ekranima je poruka "Mrak u Srbiji bez slobodnih medija". Ne mogu da nadjem ni jedno objavu kada je pocelo i kada ce da se zavrsi. 

 

U ponoć su počeli. Moguće da će gurati tako čitava 24 h. Nema oglašavanja o detaljima. Okačili su istu poruku i na zvanične naloge kanala na društvenim mrežama, a i Obućina je isto okačila.

 

U onom jutarnjem na N1 gde imaju uključenja sva 3 studija ovog jutra samo su bili SA i ZG. Voditeljka iz SA, koja je otvorila program, nije komentarisala razlog zbog kojeg nema BG-a.

 

6mhK9yC.jpg

 

cchJMe8.jpg

Edited by erwin
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, erwin said:

 

U ponoć su počeli. Moguće da će gurati tako čitava 24 h. Nema oglašavanja o detaljima. Okačili su istu poruku i na zvanične naloge kanala na društvenim mrežama, a i Obućina je isto okačila.

 

U onom jutarnjem na N1 gde imaju uključenja sva 3 studija ovog jutra samo su bili SA i ZG. Voditeljka iz SA, koja je otvorila program, nije komentarisala razlog zbog kojeg nema BG-a.

 

6mhK9yC.jpg

 

cchJMe8.jpg

Jako čudno. Danas je samo objavio vest, ali bez objašnjenja.

Ok, ako je protest u pitanju, pretpostavljam zbog kršenja roka za dodelu pete frekvencije, ali ovako ne znam koliko ima smisla. Gube se gledaoci na ovaj način. Čudno.

Link to comment
Share on other sites

Što bi i emitovali kad su tu svi ludi. Možda ima nekoliko hiljada stvarno normalnih i to je to. I ovi koji misle o sebi da su normalni zato što su protiv Vucica i slicnih se u stvari nista sustinski ne razlikuju od ovih koji su za takve. Vecina njih isto kenja sto i patrijote kad se dođe do glavnih tema, NATO, Kosovo, lakmus test o pripadnosti civilizovanom svetu - lgbt ljudi, stvarno civilizovanje, da im npr iskreno smeta uvek kad se o njima govori "mi" i slicno. Kad se o tim temama radi, tu se skoro svi uopste ne razlikuju od onih slobista i seseljevaca iz devedesetih, i u stvari su gori, jer sto neko rece ovde, miliseviceva drzava je ipak bila građanska, a ovi sad su svi ogrezli u nacionalizmu. Tu izgleda vise skoro niko ne postoji ko o sebi ne govori u mnozini - "mi". Teska umna bolest. Sta ce takvima bilo kakvi mediji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...