Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

18 hours ago, JohnnyDragon said:

Ovaj je lud krv ti jebem, pa kakvo je ovo obraćanje?

Pa ovo niko nikada nije izjavio na toj funkciji, iako smo imali sve samu gamad, ovo je skandal jbt...

https://nova.rs/vesti/politika/uzivo-vucic-se-obrusio-na-kurtija-eu-i-radu-trajkovic-nizao-uvredu-za-uvredom/

 

Tek sad sam naišao na audio, po prvi put u životu sam sa užitkom poslušao vučića. 

Svakom riječju je sve bliži totalnom gubitku razuma, još malo podizanja pritiska i to je to, kod kuće više neće biti nikoga.

 

Da sam Vladimir Orlić, prelistao bih tu predsjedničku zakletvu, čisto za zlu trebalo 😄

  • Like 8
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devil In My Pants said:

Sta su uradili ovom nesretniku da laje po ceo dan?  Sta mu rade..

 

Kao kad se kurva ljuti sto je zovu kurva a radi za pare. Tako i on, hoce da bude ruska kucka, pa se ljuti sto ga gledaju kao rusku kucku. Ustvari tacno kao onaj sto ga svi maltretiraju na poslu jer je poslednji u lancu zaposlenih, pa on posto ne moze nista, sizi kuci i dere se na zenu jer nije podgrejala veceru. E tako i on, hteo bi da bude direktor a ustvari je portir.

  • Like 4
  • Thanks 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Dva primitivna ispada u dva dana - dva razlicita covjeka u raznim ulogama - jedan predsjednik drzave, drugi selektor reprezentacije. Sipaju uvrede prema ljudima koje  deklarativno smatraju drzavljanima svoje drzave Srbije, pred kamerama svijeta i milionskom publikom... I nije pitanje da li je to bio odgovor na provokaciju, nego da li neko ko predstavlja zemlju smije sebi dozvoliti da govori na tako primitivan i sovinisticki nacin. 

 

Neko me je prije par mjeseci pitao da li imam nesto protiv Piksija i mislim da sam rekao da nemam dok me ne uvjeri da postoji razlog da budem protiv njega. E pa od juce i onog sto smo mu mogli procitati sa usana postoji razlog. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dok je Srbija gubila na SP, u senci su ostali spektakularni Vucicevi porazi koji su se odigravali paralelno.

Obracanje na ivici nervnog sloma je ipak mozda i gluma u ovom trenutku,

(ja se sa rezervom ophodim prema tezi da bi on ikada vise mogao da bude iskren, pa i kad nariche.)

 

Izgleda da ga je nova evropska energetska i politicka strategija, povezana sa produzenjem ovog rata

vec dovela u bezizlaznu poziciju, samo mi jos uvek mozda ne znamo sve detalje o mehanizmu

u kome se nalaze njegovi testisi.

Na Kosovu je usledio drugi njegov poraz cije cemo detalje tek saznati, jer jos uvek u Parizu zvone zvona zbog

nase pobede tamo.

Kada mu se uzme uticaj na kosovsku vladu on ce pokusati da pokaze kako jos uvek kontrolise Srbe,

ali izgleda de ce proci to u tihovanju i skrgut zuba, da mu nece biti dozvoljeno da postavlja balvane na puteve.

 

+

 

Zato i sledi taj potez sa postavljanjem Vulina, da pokaze svojim glasacima da se jos uvek on pita.

Vulin je zasladjivac ove pokazne vezbe, jer je prakticno izvrsilac ruskih interesa

sa veoma visokog nivoa, koji raportira direktno Patrusevu.

Rusi ce preko svog agenta imati vrhunske podatke

i moci da kreiraju akcije u Srbiji, Bosni i na severu Kosova. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Olosh iz Junkovca said:

Sta sve mora da radi covek da bi branio interese Srbije

 

U interesu Srbije on bi pristao čak i da bude doživotni predsednik.

Malo bi se opirao, dve-tri sekunde i onda popustio pred zahtevom naroda.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, ters said:

Dva primitivna ispada u dva dana - dva razlicita covjeka u raznim ulogama - jedan predsjednik drzave, drugi selektor reprezentacije. Sipaju uvrede prema ljudima koje  deklarativno smatraju drzavljanima svoje drzave Srbije, pred kamerama svijeta i milionskom publikom... I nije pitanje da li je to bio odgovor na provokaciju, nego da li neko ko predstavlja zemlju smije sebi dozvoliti da govori na tako primitivan i sovinisticki nacin. 

 

Neko me je prije par mjeseci pitao da li imam nesto protiv Piksija i mislim da sam rekao da nemam dok me ne uvjeri da postoji razlog da budem protiv njega. E pa od juce i onog sto smo mu mogli procitati sa usana postoji razlog. 

Kad smo kod selektora.....zaduzio je naciju jer je napravio nekakvo cudo u japanskom fudbalu, taj li je? Elem, gledam i slusam kako u kameru, sav skrusen i ozaloscen govori da ga je sramota sto Srbija nema moderan, lep nacionalni fudbalski stadion (sitnica od 400 miliona e), kako mora da se potuca po svetu da bi tako nesto video....prvo sam ga socno opsovala a onda mu predlozila da on i fudbalska bratija lepo doniraju, strpnu malo od svojih miliona i skockaju nekakvo moderno stadionce, cisto da imaju gde da ugoste belosvetske milijardere, ove sto se znoje na livadi jureci za loptom. Posle sam navijala za Svajcarsku i bez grize savesti zaspala kao beba, nisam sanjala AV i  milione eura za nacionalni fudbalski stadion, nadam se da je ta stavka izbrisana u budzetu za 2023.....i za sva vremena.

Sunce vam poljubim znojavo, krv smo propljuvali skolujuci decu, ozvalavili govoreci im da je znanje i postenje jedina prava vodilja kroz zivot a vi ste sve to zbrisali nekakvim tetoviranim, nabildovanim, preplacenim bizgovima koji jurcaju kao muve bez glave, ishhh, bre!

I da znate: kad jedna baba prvi put u zivotu sedne ispred televizora i gleda fudbalsku utakmicu pomno se preslisavajuci gde je ciji gol, koji su nasi a koji njihovi, da znate da je dosao smak sveta, eto, dotle je doslo!

 

Edited by Pletilja
  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Pletilja said:

Kad smo kod selektora.....zaduzio je naciju jer je napravio nekakvo cudo u japanskom fudbalu, taj li je? Elem, gledam i slusam kako u kameru, sav skrusen i ozaloscen govori da ga je sramota sto Srbija nema moderan, lep nacionalni fudbalski stadion (sitnica od 400 miliona e), kako mora da se potuca po svetu da bi tako nesto video....prvo sam ga socno opsovala a onda mu predlozila da on i fudbalska bratija lepo doniraju, strpnu malo od svojih miliona i skockaju nekakvo moderno stadionce, cisto da imaju gde da ugoste belosvetske milijardere, ove sto se znoje na livadi jureci za loptom. Posle sam navijala za Svajcarsku i bez grize savesti zaspala kao beba, nisam sanjala AV i  milione eura za nacionalni fudbalski stadion, nadam se da je ta stavka izbrisana u budzetu za 2023.....i za sva vremena.

Sunce vam poljubim znojavo, krv smo propljuvali skolujuci decu, ozvalavili govoreci im da je znanje i postenje jedina prava vodilja kroz zivot a vi ste sve to zbrisali nekakvim tetoviranim, nabildovanim, preplacenim bizgovima koji jurcaju kao muve bez glave, ishhh, bre!

I da znate: kad jedna baba prvi put u zivotu sedne ispred televizora i gleda fudbalsku utakmicu pomno se preslisavajuci gde je ciji gol, koji su nasi a koji njihovi, da znate da je dosao smak sveta, eto, dotle je doslo!

 

 

Ovo je najnovije sto sam ja cuo - nacionalni stadion vise nije 400 miliona, nego 900 miliona eura, i gradnja pocinje 2023 - kaze ministar finansija, Vucicev Mali:

https://www.021.rs/story/Info/Srbija/322436/Uskoro-pripremni-radovi-za-Nacionalni-fudbalski-stadion-koliko-ce-nas-zapravo-kostati.html

 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je 200-250 miliona kad ga je Vučić prvi put spomenuo 2018. i izgradnja je trebalo da počne još te godine.

 

25.7.2018.

Quote

Vučić: Nacionalni stadion će nas koštati 200-250 miliona evra

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ukoliko bude sve kako treba u septembru bi mogla da počne izgradnja nacionalnog stadiona.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=07&dd=25&nav_id=1423053

 

Edited by erwin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, JohnnyDragon said:

Pa poskupeo materijal a i majstori.

 

Nego šta, sve poskupelo 4x za 4 godine, a pošto smo ekonomski tigar, plate su nam za isto vreme porasle 10x.

Edited by erwin
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Imlek prodaje poljsko mleko pod brendom Moja kravica (ne znam prodaje li još i domaće). To samo po sebi nije loše po potrošače pošto predstavlja garanciju da će nivo aflatoksina biti zadovoljavajući, ali je porazno kao pokazatelj stanja naše poljoprivrede i države uopšte.

 

FjITO-UWIAASbvu?format=jpg&name=medium

 

FjITOw5X0AAKGLb?format=jpg&name=4096x409

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...