Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

12 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

FSB, odnosno Osama bin Putin. Moraju da povermeno pošalju poruke šta mogu.

Pazi,ne znam da li si sarkastican,ali odbijam da poverujem da i u ovakvom odronu od drzave, bilo ko moze ovako da se naoruza, slobodno seta sa dugim cevima i puca okolo.. Ja bih pre rekao da je ovo neka kooperacija Vucica i Orbana..(da,svestan sam da zvucim paranoicno),ali celokupni anti-migrantski opus obojice (narocito Orbana) mi govori u prilog tome..

Jedno sam siguran: ovi se sami nisu naoruzali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

FSB, odnosno Osama bin Putin. Moraju da povermeno pošalju poruke šta mogu.

Vecina naroda dobrog misli (ako se taj bezumni proces moze nazvati razmisljanjem) suprotno: CIA, BND, MI6 a neki spominju cak i MOSSAD. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, deez nuts. said:

Poslusajte ovaj govor, inspirise. 
 

 

Pa nista to nije cudno, jer ti nacionalisti su potpuno umobolni i oni stvarno veruju u ovakve gluposti.  Dobro ih je Đinđić procenio kad su to bili kod njega neka delegacija iz SPS i kenjali tamo ovakve bluposti, i o malim Milicama i nokširima itd, a bio je tu Beba Popović, pa ga posle pitao, ma kako možeš da slušaš ove ludake, a Đinđić mu rekao, kao, pa baš zato su fascinantni na neki način, jesi li im video poglede, oni su potpuno poremećeni i sumanuti.

 

I naravno, slazem se sa Fredijem, mogu samo da se deru, ama Titu i Jugoslaviji narocito ovi tu bolesnici koji su izgleda 80 do 90 % isti kao ovaj bolesnik sa snimka nisu dostojni nešto da izjedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drug Crni said:

Pazi,ne znam da li si sarkastican,ali odbijam da poverujem da i u ovakvom odronu od drzave, bilo ko moze ovako da se naoruza, slobodno seta sa dugim cevima i puca okolo.. Ja bih pre rekao da je ovo neka kooperacija Vucica i Orbana..(da,svestan sam da zvucim paranoicno),ali celokupni anti-migrantski opus obojice (narocito Orbana) mi govori u prilog tome..

Jedno sam siguran: ovi se sami nisu naoruzali.

 

Osama bin Putler i FSB već jesu umešani u slične svinjarije, kao npr. litanje protiv mrskih p*dera, a za porodične vrednosti, kao npr. izimicanje stolice nastavnici. Što se tiče oružja, tu zaista ne verujem da su ova dvojica nešto radila. Ionako se granica prelazi kao seoska njiva, tako da je oružje čak i najmanji problem.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ok,ali 'ajde ovako. Ko je najglasniji anti-migrantski politicar u Evropi? Kome bi najvise odgovarala nekakva svinjarija ucinjena od njihove strane? Ko bi je jedva docekao sa cuvenim "jesam vam rekao!"..po meni je to Orban..uz ciju asistenicuju..cak i nebitno.

Meni ovo veoma vonja na reziju. Neko im je doturio oruzje i dao zeleno svetlo da malo sa njim prosetaju Horgosom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2022 at 3:25 PM, erwin said:

 

U Tutinu, gradiću u kome je neki lokalni šerif kao veliki pametnjaković sazidao zgradurinu iznad reke, zbog poplave se utopio dvogodišnjak. Profesor koji se bavi bujičnim rekama na tviteru tvrdi da se zadnje dve godine ništa nije ulagalo i da je situacija na rekama gora nego ranije.

 

 

 

FiINgUgXEAEoCdI?format=jpg&name=medium

 

FiINgCUXgAQqpdl?format=jpg&name=small

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gledam a ne verujem....sta je OVO? Kako, zasto.....sta je ideja......ko je dao gradjevinsku dozvolu.....lima normalnih u ovom gradu, opstini....pa TO se vec nakrivilo......kuku.....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Ok,ali 'ajde ovako. Ko je najglasniji anti-migrantski politicar u Evropi? Kome bi najvise odgovarala nekakva svinjarija ucinjena od njihove strane? Ko bi je jedva docekao sa cuvenim "jesam vam rekao!"..po meni je to Orban..uz ciju asistenicuju..cak i nebitno.

Meni ovo veoma vonja na reziju. Neko im je doturio oruzje i dao zeleno svetlo da malo sa njim prosetaju Horgosom.

 

Ali 600 njih...svako jutro autobisima iz Niša, redovnom linijom ka Beogradu i Subotici sastav putnika je 80-20 u korist migranata. Odvezoh pre neki dan jednog od sinova na BUS stanicu. Prilazi mi jedan od njih, a četvorica su u grupi i nudi mi 200 € da ih odvezem do prestonice. Kažem im da nisam "taxi" ima tu taxija pa neka pitaju. Kaže neće niko i ponudi 300 €. Zastanem na trenutak, ali ne zbog razmišljanja da li da to uradim, mislio sam da je odustao, pa sam nešto drugo kontao. On je shvatio da se predomišljam pa ponudi 400 €......pogledam ga i kažem da mi da pasoš da vidim gde je prešao granicu...kaže nema pasoš. Kažem...nema pasoš, nema vožnja. Zato taksisti i ne smeju da voze. Svakako ih ne bi vozio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da,Konstantine,ali time sto koriste javni prevoz ili hoce da unajme taxi,oni i dalje ne ugrozavaju niciju bezbednost. Niti odlaskom u trgovine po namirnice, na bankomate po novac ili kioske gde uzimaju dopune za telefon..
Pretnja nastaje kada setkaju okolo sa dugim cevima.

Ko im je dao automatsko naoruzanje?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pletilja said:

Gledam a ne verujem....sta je OVO? Kako, zasto.....sta je ideja......ko je dao gradjevinsku dozvolu.....lima normalnih u ovom gradu, opstini....pa TO se vec nakrivilo......kuku.....

Naravno da nema dozvolu, napisao sam zasto. Za svaku gradnju bilo čega iznad uređenog vodotoka, kao sto je ovaj, treba da se trazi saglasnost od preduzeca Srbijavode, odakle svima odgovaraju da se ne sme vrsiti tzv zacevljavanje, tj iznad uređenog vodotoka ne sme se nista graditi, osim mostova, a sa obe strane mora da se ostavi prostor od 3 do 4 m da bi u slucaju potrebe mogle da uđu mašine kao bager, da to ciste i odrzavaju.

 

Inace, jos u vezi ovog nacoša iz videa gore, te srbende i nacoši su ljudi umno poremećeni i oni stvarno smatraju da su u tuđem neprijateljskom svetu i veku, kao što je pricao njihov Dobrica Ćosić. Oni nisu normalni, oni su mentalno bolesni, i zato sve ovo. Što ih ne oslobađa odgovornosti za rupu, i ne znači da ih ne treba nemilosrdno zguziti kad dodu na red, što će valjda biti uskoro, pa ako im se ne sviđa svet, rešenje tog problema znaju.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drug Crni said:

Ok,ali 'ajde ovako. Ko je najglasniji anti-migrantski politicar u Evropi? Kome bi najvise odgovarala nekakva svinjarija ucinjena od njihove strane? Ko bi je jedva docekao sa cuvenim "jesam vam rekao!"..po meni je to Orban..uz ciju asistenicuju..cak i nebitno.

Meni ovo veoma vonja na reziju. Neko im je doturio oruzje i dao zeleno svetlo da malo sa njim prosetaju Horgosom.

Da, ali Orban bi mnogo više dobio da je to organizovao u svojoj zemlji i zaposlio sopstvenu policiju. Pucnjava i tuča ima svaki dan u celoj Evropi, koja nema granične kontrole, a ovde ima zid koji stoji već neko vreme. Nije mi poznato da Mađari hoće da ga ruše ili ukidaju kontrole. Ne odgovara ni ovim našima da im neko pravi sr*nja jer je prva pomisao da je vlast nesposobna.

Link to comment
Share on other sites

E, a zasto izgleda kao da nekome smetaju ti migranti? Pa sta ako tu prolaze? Oni nemaju nameru tu da se zadrzavaju, pa i da imaju, pa sta? Ne ti naoruzani, nego ovi normalni.

 

A za te naoruzane, i odakle im oruzje, pa mozda treba da pitaju popove. U Crnoj Gori su po manastirima popovi imali sanduke oruzja kad su litijasili, valjda za slucaj da litije ne uspeju, pa garantovano i tu isto rade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Da,Konstantine,ali time sto koriste javni prevoz ili hoce da unajme taxi,oni i dalje ne ugrozavaju niciju bezbednost. Niti odlaskom u trgovine po namirnice, na bankomate po novac ili kioske gde uzimaju dopune za telefon..
Pretnja nastaje kada setkaju okolo sa dugim cevima.

Ko im je dao automatsko naoruzanje?


Šta znam, svakako ovo nije USA, pa da možeš u prodavnici da kupiš i da dobiješ fiskalni. Od Makedonije, preko Južne Srbije ili Južne Srpske Pokrajine, svašta može da se nadje. Doduše, evo na slici, Ministru se neko trudio da ukaže na "nešto" a to je navidno pronadjeno kod migranata.

E sad....svakom mašti na volju.e2eccfa75f79d32c6cb461c2e91ce979.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

13 minutes ago, Drug Crni said:



Ko im je dao automatsko naoruzanje?

Dao...prodao. Svaka puška ima broj, lako je utvrditi, ako je kod nas izvršio nabavku. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJ_Vasa said:

Da, ali Orban bi mnogo više dobio da je to organizovao u svojoj zemlji i zaposlio sopstvenu policiju. Pucnjava i tuča ima svaki dan u celoj Evropi, koja nema granične kontrole, a ovde ima zid koji stoji već neko vreme. Nije mi poznato da Mađari hoće da ga ruše ili ukidaju kontrole. Ne odgovara ni ovim našima da im neko pravi sr*nja jer je prva pomisao da je vlast nesposobna.

Pa,zapravo ne bi.
Moze da izbegne krvoprolice u samoj Madjarskoj, da izbegne kritike iz Evrope povodom eventualne brutalnosti madjarske policije itd. A u drzavi-zvanoj-Srbija ima idealnog partnera u zlocinu..

Dobije sve sto zeli,a bez nekog velikog rizika za sebe. Meni ovo zvuci kao jako dobar scenario za Orbana. Naravno,to nimalo ne abolira nase majmune koji pristaju na igranku.

 

 

4 minutes ago, Constantin said:

Dao...prodao. Svaka puška ima broj, lako je utvrditi, ako je kod nas izvršio nabavku. 

To ti kazem.
Ok,ako su i kosovski Albanci iza ovoga..neka se dokaze. Jer migranti sami - nisu. To sam siguran.

@ gradnja u Tutinu
Ja ovo tek malopre videh..bokte!! :classic_ohmy: Pa ono je za bar 30 krivicnih prijava..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

 

To ti kazem.
Ok,ako su i kosovski Albanci iza ovoga..neka se dokaze. Jer migranti sami - nisu. To sam siguran.

@ gradnja u Tutinu
Ja ovo tek malopre videh..bokte!! :classic_ohmy: Pa ono je za bar 30 krivicnih prijava..

Ne mora da znači, mada je najlakše ih okriviti. Mogu da budu i ovi sa Juga Srbije, a možda su i Srbi. Svakako nisu ni Srbi gadljivi na pare. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se ^ Posebno u ovom delu

1 minute ago, Constantin said:

mada je najlakše ih okriviti.


Hteo bih u jednom da budem jasan: javnost treba da sazna istinu odakle ovoj grupi migranata automatsko oruzje? Znam da mnogo ocekujem,ali valjda bar na ovom forumu mogu da se postave ovakva pitanja.

@FrediB
Lapalo se i za vreme Djilasa,ali ovo je neki drugi nivo,ipak. Ovo su standardi zemalja subsaharske Afrike. A i tamo ima naprednijih od nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Slazem se ^ Posebno u ovom delu


Hteo bih u jednom da budem jasan: javnost treba da sazna istinu odakle ovoj grupi migranata automatsko oruzje? Znam da mnogo ocekujem,ali valjda bar na ovom forumu mogu da se postave ovakva pitanja.
 

Da, ali nećeš dobiti odgovore...:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

To je tacno :lol_2:

Za početak, ostaviš na stranu "navijače" i "navijačke komentare" i zamisliš sebe kao glavnog istražitelja koji radi na rasvetljavanju slučaja. Šta bi prvo uradio ? Ja bih tražio vezu hapšenja od pre neki dan i šverca oružja, gde beše..na Klebiji ili Horgošu, a Subotičanin u glavnoj ulozi. Prvo to da se eliminiše....ili poveže...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo verovatno rezija, ova OVK beretka pa ne znam stvarno, lutkarsko pozoriste.

 

Bezvizni rezim potpisan, "pritisak" iz EU sve veci, traze se saveznici po principu ja tebi ti meni, Orban je ocigledna adresa.

 

Tako da se slazem sa Crnim.

 

Putler nema kapaciteta da ista radi van Ukrajine, mozemo videti kako mu se otimaju i Jermenija i Moldavija koje su im cvrsto u zagrljaju, sad ce ovakvim efemernim stvarima da se bakcu.

 

Njihovo mesanje na ovim prostorima od pocetka rata je posledica toga da im se mi namestamo ili u slucaju Dodika na primer trce na kanabe.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...