Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Šta god novo da su smislili da vređaju, radije bih bio ekavski ustasa u EU, bez granica, sa bezviznim rezimom sa USA itd, nego nekakav sumanuti nevoljnik koji ne zna odakle je supalj ali se uzivio da je nesto zato sto stoji osim sveta i svi ga zaobilaze i izbegavaju, kao Zelenski Vučića, uglavnom zato sto bazdi i izgleda kao da se na kartu Evrope golub posr'o.

 

A i bio sam nadrealisticka avangarda sa onim natpisima NDH u hodnicima za vreme prve odvratne nacionalisticke histerije da bih nervirao novosrbe, pa je red da me ubeleze kao prvoborca za ekavski ustašluk. Plus, ovo sto me zajebavaju za postu jedno vreme nije bilo, od kad je pao milosevic, pa dok ponovo nisu dosli odvratni radikali 2012. Mora da je slucajno. Obicna bagra nesposobna ni za sta osim za ludenje.

 

Takode, i ovi histeticni ispadi ovog nesrecnika su vređanje. Na stranu sto bi ovoliko pricanje o samoubistvu i ubistvu bii razlig za hospitalizaciju kad bi onaj koji to prica posetio psihijatra, nego da li je to predsednik? Po cemu to da se zivi u zemlji gde se predsednik tako ponaša i prica takve stvari nije vređanje, i za kakve likove to nije uvreda? Verovatno za one bednike iz videa gde se ponasaju kao zlostavljani psi i u tome uzivaju.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

A i bio sam nadrealisticka avangarda sa onim natpisima NDH u hodnicima za vreme prve odvratne nacionalisticke histerije da bih nervirao novosrbe, pa je red da me ubeleze kao prvoborca za ekavski ustašluk.

Gde, ukoliko nije tajna?

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nema veze, izvinjavam se ukoliko je neprikladno. Neko je davnih ranih 90tih ispisao po hodnicima moje zgrade NDH, Tuđman, Ante Pavelić, Vračar beše u pitanju, a suštinski nisam nikada saznao ko je. Možda je Puzigaća operisao tada. Svakako jako dobra akcija tada, čist punkrock.

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Hahah, sta je bre ovo, može prevod

 

Da ce:

- ili sns da se vrati na radikalska vulgaris podesavanja, tj. da izbaci iz sekte sve iole prozapadne

- ili da ce vucic osnovati onaj pokret cija je deviza ''ko nije clan istog, taj je ustasa''. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Hahah, sta je bre ovo, može prevod

 

 

Ako odemo u opoziciju onda smo faktički opozicija sami sebi da nam neka druga opozicija ne bi bila opozicija ...ako smo opozicija vlasti koja smo mi onda je sasvim jasno da bi ona druga opozicija koja bi došla na vlast bila opozicija samoj sebi jer i mi smo opozicija samima sebi tako da bi imali dve vlasti i dve opozicje koje bi istovremeno bile i dve opozicije samima sebi ... jel mora čovek sve da vam crta ...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, FrediB said:

Da ce:

- ili sns da se vrati na radikalska vulgaris podesavanja, tj. da izbaci iz sekte sve iole prozapadne

- ili da ce vucic osnovati onaj pokret cija je deviza ''ko nije clan istog, taj je ustasa''. 

 

Cenim da će zvanično da napravi pokret na Vidovdan, plus da raspiše izbore.

 

Jedino ako ne uspe da izdrži do tada pa porani, jer već opasno tiltuje...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

Hahah, sta je bre ovo, može prevod

 

 

Cepanja u SNSu? Pa bi jedni (including Irena Vujovic) u opoziciju a drugi koje ona okarakterise kao olos bi da ih prodaju i na taj nacin ostanu na vlasti sa trenutnom opozicijom koja bi im se pridruzila?

 

Mozda je i SPS taj "olos iz vlasti"? Mozda neko od ostalih "partnera"? 

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdarac said:

Polako se ostvaruje scenario o kome smo juce pricali.

DSS i POKS traze izbore na svim nivoima sto znaci da bi izasli na njih,cekamo Zavetnike uskoro ce i oni da se izjasne.

A na izborima naravno sekta opet ubedljivo prva (makar i sa nekih 40%), SePSa na 10-12% i opet ono vucicevo ''narod ponovo zna sta valja''. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Cepanja u SNSu? Pa bi jedni (including Irena Vujovic) u opoziciju a drugi koje ona okarakterise kao olos bi da ih prodaju i na taj nacin ostanu na vlasti sa trenutnom opozicijom koja bi im se pridruzila?

 

Mozda je i SPS taj "olos iz vlasti"? Mozda neko od ostalih "partnera"? 

 

 

 

Basta im je trenutno glavni ološ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FrediB said:

A na izborima naravno sekta opet ubedljivo prva (makar i sa nekih 40%), SePSa na 10-12% i opet ono vucicevo ''narod ponovo zna sta valja''. 

To. Izbori su potpuno besmisleni dok se ne oslobodi RTS, a vala i ostale televizije sa nacionalnom frekvencijom. Bez toga opozicija nema šta da traži van Beograda, a i tu pitanje.

 

A čak i da se to čudo desi i da opozicija dobije ravnopravan tretman, trebali bi meseci normalnog izveštavanja da se očisti blato koje su Vučićevi mediji sipali 11 godina.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Maharaja said:

To. Izbori su potpuno besmisleni dok se ne oslobodi RTS, a vala i ostale televizije sa nacionalnom frekvencijom. Bez toga opozicija nema šta da traži van Beograda, a i tu pitanje.

 

A čak i da se to čudo desi i da opozicija dobije ravnopravan tretman, trebali bi meseci normalnog izveštavanja da se očisti blato koje su Vučićevi mediji sipali 11 godina.

Banda prokleta. Sta god urade, u dobitku su:

 

- opozicija bojkotuje - imaju apsolutnu i neprikosnovenu vlast i dvotrecinsku vecinu da menjaju Ustav kako im dune

- opozija ne bojkotuje - opt osvajaju, doduse nesto manje ubedljivo, isto kao i sada. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, FrediB said:

Banda prokleta. Sta god urade, u dobitku su:

 

- opozicija bojkotuje - imaju apsolutnu i neprikosnovenu vlast i dvotrecinsku vecinu da menjaju Ustav kako im dune

- opozija ne bojkotuje - opt osvajaju, doduse nesto manje ubedljivo, isto kao i sada. 

Deo opozicije koji org proteste vec je rekao da nece na izbore pod ovim ili slicnim uslovima niti da pregovara sa Vucicem.Cak i da odluce da izadju na izbore pitanje koliko ce njihovih biraca a i potencijalnih izaci,mislim da se stvorila klima da ozbiljan broj onih koji su protiv Vucica nece izaci na izbore dok se uslovi drasticno ne poprave ko god da ih pozove da izadju.

Link to comment
Share on other sites

Ako opozicija odigra pametno, može da se uzme Beograd. Energija na protestima je ogromna, mnogi apstinenti bi izašli. A ovi Vučićevi desničari što su prošli put nabili glasove guranjem priče o ratu u Ukrajini i Putinu, su pucali sebi u nogu što nisu podržali proteste. Imaće dosta manje glasova, provaljeni su. Nemaju temu koju mogu da nametnu i pokupe glasove ovog puta, jer su ove tragedije i protesti sve bacili u treći plan. Gledam sinoć Utisak, i onog lika iz DSSa, ne zna čovek šta da priča bukvalno, samo klima glavom i slaže se šatro sa Marinikom... plus je SNS zahvaljujući preletima likova iz DSSa i Poksa obezbedio većinu... Njihovi glasovi idu Aleksiću u najvećoj meri, ili se vraćaju Vučiću...

 

U svakom slučaju, Beograd gube uz sve krađe, a posle se raspadaju sami od sebe... Neće moći da izdrže to...

 

Sve zavisi od energije na protestima i poteza opozicije... Bukvalno je sad ili nikad...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za Kragujevac, ali realna su nadanja da izgube Niš i Novi Sad. Za Kg ne znam, jer ne poznajem sveopštu situaciju...To je već popriličan broj glasova. Epski bi bilo kad bi Palma izgubio u Jagodini, a Bata Gašić u Kruševcu....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maharaja said:

To. Izbori su potpuno besmisleni dok se ne oslobodi RTS, a vala i ostale televizije sa nacionalnom frekvencijom. Bez toga opozicija nema šta da traži van Beograda, a i tu pitanje.

 

A čak i da se to čudo desi i da opozicija dobije ravnopravan tretman, trebali bi meseci normalnog izveštavanja da se očisti blato koje su Vučićevi mediji sipali 11 godina.

 

To se neće desiti. Neće on to dati nikad. Zato treba pritiskati protestima, ali nikakav upad u RTS nema osnova dok se ne pobedi na izborima... a bez toga se neće mnogo promeniti. Par minuta max i one emisije 2 na 2 koje nemaju smisla. U Beogradu više propaganda ne prolazi, ni ne treba RTS za Beograd, to je bitno za parlamentarne. 

 

Ja mislim da će izbori skupo koštati Vučića ovog puta, u Beogradu...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Constantin said:

Ne znam za Kragujevac, ali realna su nadanja da izgube Niš i Novi Sad. Za Kg ne znam, jer ne poznajem sveopštu situaciju...To je već popriličan broj glasova. Epski bi bilo kad bi Palma izgubio u Jagodini, a Bata Gašić u Kruševcu....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Kragujevac je nekad bio najači opozicioni grad u Srbiji ali je imao jaku ekipu opozicionih političara dok danas iskreno ne znam ko vodi tamošnji DS ili ove Đilasove i koliko taj ima uticaja u KG. Možda da izvade opet Verka iz naftalina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...