Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Oni plaču zbog sebe, što su bili kurve i dozvolili da ih degenerici koji ne treba ni da zive zsjebavaju i da im ukradu još deset godina. Što nisu odmah 2012 pobedu nacistickog zla na izborima shvatili kao tesku uvredu koju su na njih bacili svi degenerici i ovi koji vode zivote nevredne zivljenja, a koji odrzavaju nacisticko zlo tako sto za njega glasaju i podrzavaju ga. Placu zato sto su dozvolili neljudima da opet izgmižu. I treba da plaču, ali ta rezignacija ili sta je treba da se pretvori u demonski bes prema tim degenericima a onda nacoško zlo treba ubiti. Sad cilj protesta za sada treba da bude da nacosko zlo bude naterano da začepri prljavu gubicu i prestane da štrokavi unaokolo i  ne treba odustajsti ni po cenu građanskog rata. A  krajnji cilj treba da bude konacno ubijanje nacoškog zla u Srbiji, zauvek.

 

Posle nemilosrdnog i brutalnog ubijanja nacoskog zla, sto ukljucuje naglo i odjednom izbacivanje svih sadrzaja koji velicaju slavna poginuca za grudu, jebenu "domacinsku" - mačisticku "tradiciju", satiranje iracionalizma i inaćenja bez razloga svemu i svacemu, momentalno skidanje sa drzavne sise svih "patfiotskih intelektualaca" i slicnih goveda, kao i ukidanje drzavne zastite i sponzorstva svih degenerika koji mozda nisu na budzetu ali huskajj zato sto niko ne sprovodi zakone pa ih nagazi na glavu  tompusastu zbog sirenja mrznje, dok ne počne da krcka, onda unistavanje duha palanke i rajinskog mentaliteta, gde im nista i ne treba vise nego sto ima u njihovu palanku, i materijalno i duhovno, pa pretvaranje Srba iz besvesne protoplazme u slobodne gradane koji više neće dozvoljavati da ih svako gazi, i onda to stanje odrzavati praćenjem elemenata i kako se pojave jos od srednje skole, a pojavice se, geni su to, nemilosrdnim suzbijanjem istih svim raspoloživim sredstvima, zato što postoje. Ali srbonacisticko zlo mora da umre, jer ako ono prezivi Srbija neće. A onda i ne treba.

Edited by fancy
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumem zasto se svi okomise na Karleusu, ona kao da je gradjanin drugog reda. Kada Djokan ima pravo na svoje misljenje o Kosmetu , moze da se sastaje sa Vulinom i Vucicem, valjda su pricali o tenisu, Vulin mi bas deluje kao teniski tip, zasto onda ne moze ni Karleusa da pridrzi nekoga, ako nista a drugo zarad onih 'rvackih cokoladica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne, kurve, kalašture etc. su skroz na mestu.

OK je uzimati lovu za seksualne usluge, poso ko poso...

 

(Plus po najširoj definiciji kalaštura je "razuzdana, nevaljala, raskalašna žena" što je tek super OK:classic_love: )

 

Ali.

Nije OK širiti političku agendu SNS sekte zato što su ti platili album i obećali da ćeš da mlatiš guzom u gaćama po Pinku.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumem zasto se svi okomise na Karleusu, ona kao da je gradjanin drugog reda. Kada Djokan ima pravo na svoje misljenje o Kosmetu , moze da se sastaje sa Vulinom i Vucicem, valjda su pricali o tenisu, Vulin mi bas deluje kao teniski tip, zasto onda ne moze ni Karleusa da pridrzi nekoga, ako nista a drugo zarad onih 'rvackih cokoladica.
Zato što je prekršila zakon o zabrani diskriminacije i zbog toga treba da odgovara.
Da li podržava diktatora, koga zabole patka, istorija će joj suditi. Za ono prvo treba ovozemaljski sud da joj sudi.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

^upravo tako.

vucic i ekipa su toliko relativizovali pojmove drustvenih i politickih stavova, cinjenice i izmisljotine, recenog i uradjenog, da smo dosli do toga da je eto, karleusa tek iznela svoje misljenje, podrzavajuci svoju politicku [hehe, relativno] opciju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Gledam malo reakcije dana posle. Predsednik fura taj neki pomirljivi ton, pričajmo, ujedinimo se, dijalog+cveće+svi smo zajedno, Za to vreme mamuza ove mandrile da tuku još jače, ali ne vidim neke bogznakakve rezultate. Poneki standardno glup tvit, Brnaba nešto promuca, ali jako slabo. 

 

Kapiram da je cilj izvući ovo što se traži (Vulin, Bata i još ponešto) i onda ih izvesti na izbore tako oslabljene. Ja bih pokušao po svaku cenu i da stvorim neki procep sa SPSom, ali dobro...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je već neko vreme svestan da je Beograd izgubio (ogroman udarac za mafiju jer im je to glavni izvor prihoda) i sad gleda da spase što se spasti može.

 

Zato bi sada bilo jako bitno da se protesti omasove i u ostalim većim gradovima, da strah i iluzija o njihovoj snazi i tamo popuste.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, fancy said:

Ne, kurve, kalašture etc. su skroz na mestu.

OK je uzimati lovu za seksualne usluge, poso ko poso...

 

(Plus po najširoj definiciji kalaštura je "razuzdana, nevaljala, raskalašna žena" što je tek super OK:classic_love: )

 

Ali.

Nije OK širiti političku agendu SNS sekte zato što su ti platili album i obećali da ćeš da mlatiš guzom u gaćama po Pinku.

To o gaćama ste omanuli, ona to ne gaji.....

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, fancy said:

Ne, kurve, kalašture etc. su skroz na mestu.

OK je uzimati lovu za seksualne usluge, poso ko poso...

 

(Plus po najširoj definiciji kalaštura je "razuzdana, nevaljala, raskalašna žena" što je tek super OK:classic_love: )

 

Ali.

Nije OK širiti političku agendu SNS sekte zato što su ti platili album i obećali da ćeš da mlatiš guzom u gaćama po Pinku.

:s_d: Kalaštura - po Vukajliji...

Quote

Zenska osoba koju bog nije obdario lepotom al joj je zato dao jezicinu do patosa i veoma nezgodnu narav.Svoj nedostatak lepote kompenzuje tonama sminke i kurvanjsko - lozackim ,agresivno - dzukackim debilnim ponasanjem.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, VoodooDerina said:

Zato bi sada bilo jako bitno da se protesti omasove i u ostalim većim gradovima, da strah i iluzija o njihovoj snazi i tamo popuste.

 

slažem se naravno ali su ujedno i plašim da ove tragedije srbija ne doživljava baš kao svoje, više bgd. verovatno grešim, pojma nemam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Gledam malo reakcije dana posle. Predsednik fura taj neki pomirljivi ton, pričajmo, ujedinimo se, dijalog+cveće+svi smo zajedno, Za to vreme mamuza ove mandrile da tuku još jače, ali ne vidim neke bogznakakve rezultate. Poneki standardno glup tvit, Brnaba nešto promuca, ali jako slabo. 


Maksimalno eksploatisanje slučaja "Kapisoda"...ovaj "ćelo" Vučićević obilazi režimske TV s naručenim pitanjima...identično svuda.

Na Pinku ide kajron kako su sinoć protestanti pretukli američkog gradjanina, kao Vučića na vešalima.

Skidanje Pinka sa nac. frekv. je stvarno prioritet. Kad se ukinu rijaliti, a s obzirom na kvalitet filmskog programa, neće imati gledanost veću od 5%....i to zbog inercije.



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Nista osim samog početka i govora nisam videla, došla mi škoilska sa Vasom the dog, jedno blentavo tele od kučeta koje je protutnjalo stanom kao tajfun. Aja je imala biti pritvorena u  špajzu dok gosti ne odu a kako mačke ne trpe zatvorena vrata, špajz je urnisan u celini i celosti. Posle je bilo jurnjave da se Vasa nahrani i napoji, da se gošća osveži orovacom pa se prešlo na aktuelne teme, pretstojeći porodjaj gošćine mladje ćerke, ogovaranje zetova, divljenje već rodjenim unučićima i tako....doživela sam pravo cepanje ličnosti, malo pogled na ekran tv, malo klimoglav u pravcu gošće, malo maz, maz Vasi i malo cviljenje ispred vrata špajza da se Aja umilostivi. Ispratila sam ih taman na vreme da pogledam apsurdnu izjavu AV i da mu tresnem u lice GOTOV SI!  Jeste, stan i ja smo pregaženi, Aja je uvredjena ali brate, što je to bilo jedno lepo i živahno veče! Ima nade.....

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, fancy said:

Ne, kurve, kalašture etc. su skroz na mestu.

OK je uzimati lovu za seksualne usluge, poso ko poso...

 

(Plus po najširoj definiciji kalaštura je "razuzdana, nevaljala, raskalašna žena" što je tek super OK:classic_love: )

 

Ali.

Nije OK širiti političku agendu SNS sekte zato što su ti platili album i obećali da ćeš da mlatiš guzom u gaćama po Pinku.

 

Često se kad je ona u pitanju ljudi fokusiraju na njen fizički izgled, pa tako bude ko je Karleuša da iznosi mišljenje o bilo čemu, kad se oblači tako kako se oblači (provokativno), pevačica je, kurva (nikad mi neće biti jasni ljudi koji žene nazivaju kurvama; ako je zato što je prevarila muža, kako nazivamo obrnutu situaciju?),... Daklem, fokus je na spoljašnjem, što je u njenom slučaju najmanji problem.

 

Ono glavno, a zbog čega i ne iznenađuje što se uklopila u SNS agendu, je činjenica da ta žena stalno laže kako bi stvorila sliku o sebi. Pored toga, ima grandiozni (hehe) doživljaj sebe i sklona je vređanju neistomišljenika. Hmm, da li vas to podseća na još nekog koga poznajemo? 🙃 Elem, pričamo o osobi koja tvrdi da je veganka, a nosi Balenciaga torbu od prave kože. Tvrdila je i da je "kuma" Prajda i prva koja je podržavala LGBT, a onda je autovala jednog dečka iako je savršeno dobro znala da nije spreman da se izjasni kao LGBT. I tako...

 

Ovaj šovinistički ispad sa Marinikom nije nikakvo iznenađenje. Ono što će biti iznenađenje jeste ako JK ne bude cancelovana ovaj put.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kurve i kurvaći (kurvani?) su skroz ok, rade to jer vole to, i imaju moju podršku. Jbg i prevare su deo života, voleti da se prangijaš okolo nije baš neki greh s_d.gif

Prostitutke takođe, poso je poso.

Što se fizičkog izgleda JK tiče, ne marim ja mnogo za to. Neko to voli neko ne, ko voli nek izvoli. [emoji106]

Zašto je prezirem?
Zato što je deo sekte koja temeljno uništava Srbiju i koristi svoj "zvezdani status" da to širi.
Ok i "muzika", joj je sranje.



  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni se zgadila kad su mi pričali, a verujem tim ljudima, na šta je sve bila spremna da dodje do Piksijeve kuće-vile na Dedinju. No to je već priča za "školski program" TV Pink...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fancy said:

Ma kurve i kurvaći (kurvani?) su skroz ok, rade to jer vole to, i imaju moju podršku. Jbg i prevare su deo života, voleti da se prangijaš okolo nije baš neki greh s_d.gif

Prostitutke takođe, poso je poso.

Što se fizičkog izgleda JK tiče, ne marim ja mnogo za to. Neko to voli neko ne, ko voli nek izvoli. emoji106.png

Zašto je prezirem?
Zato što je deo sekte koja temeljno uništava Srbiju i koristi svoj "zvezdani status" da to širi.
Ok i "muzika", joj je sranje.


 

 

Na zaboravimo bračnu istoriju od najranijeg punoletstva. Ona se kod julovaca probila na scenu, dok su minimaks, dragoš kalaić i vanja bulic igrali ulogu nacionalnih trendsetera.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VoodooDerina said:

Mislim da je već neko vreme svestan da je Beograd izgubio

Ne bih se ja zakleo u to, i dalje je na vrijeme da jednim odlučnim bacanjem Gangule od Nambije pod voz pokrene mnogobrojne klozetirane radikale da mu na tim izborima daju glas.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Dajte ljudi, ona piše (hahaha, piše) da Marinika nema pravo da politički dela jer je poreklom Rumunka. O čemu više treba da pričamo?

Kao sto ne bih onda i ja imao pravo jer sam poreklom Slovak?

 

Diskriminacija na delu.Zar nije to u neku ruku kaznjivo?

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se ja zakleo u to, i dalje je na vrijeme da jednim odlučnim bacanjem Gangule od Nambije pod voz pokrene mnogobrojne klozetirane radikale da mu na tim izborima daju glas.
Ma kakav crni gubitak beograda. To su samo snovi.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...