Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Ironija veka, ljude za BG vozis RKS tablicama. 
Info, okupljanje je sutra u 2, ne znam tacni mesto, i odatle se ide 15+ kilometara do skupstine grupno PESAKA. 
 
I na "koreografiju" su mislili...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Olosh iz Junkovca said:

Bice ovo najsmornija ekskurzija u njihovom zivotu. 

Prvo putujes busom satima, onda satima hodas i stojis,

zatim si ogradjen dok on drobi i na kraju nazad u bus,

pa jos par sati.

 

Pokisneš ko miš....

Link to comment
Share on other sites

A da ga jbs, prognoza ne deluje više tako lepo kao juče, piše da će samo nešto malo kiše biti od 15h do 17h.
A jedna lepa oluja sa grmljavinom bi baš legla na hepening.

Juče se vraćao kući tuda, postavili gomilu dodatnih ekrana, tanki, lepi , taman da ih vetar obali.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bohumilo said:

 

Nisam ovo baš razumeo, ali lično volim da budem "potrošač", da miroljubivo sarađujem i trgujem sa drugim ljudima, da i oni i ja slobodno biramo šta ćemo proizvesti, prodati i kupiti jedni od drugih (ne samo da ništa ne krademo već i jedni drugima kažemo "hvala" nakon trgovine), bili na drugim krajevima sveta ili prve komšije, umesto da jedan drugog prisluškujemo i otkucavamo svetskoj revoluciji dok nas ona pljačka, šalje u radne logore ili vodi iza kuće da nas strelja - što je neki prosečan ishod revolucionarne zajapurenosti i pregalaštva.

 

A ja ne volim, nema ničeg miroljubivog u trgovini jer više nema mere u ličnoj i ostaloj alavosti a javlja mi se da te mere nikad i nije bilo.

 

Bez šale, poslednja istinska revolucija se dogodila  u Francuskoj, davno, sve sto je došlo posle je reciklaža njenih ideja.

Moje divljenje ide Galileju, istinskom revolucionaru nauke, tamo gde je revolucijama jedino pravo mesto.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, shonke said:

A da ga jbs, prognoza ne deluje više tako lepo kao juče, piše da će samo nešto malo kiše biti od 15h do 17h.
A jedna lepa oluja sa grmljavinom bi baš legla na hepening.

Juče se vraćao kući tuda, postavili gomilu dodatnih ekrana, tanki, lepi , taman da ih vetar obali.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Ja mislim da bi gradonosni oblaci najbolje uveličali feštu. Jedno par sati krupnog grada bi bilo idealno. I naravno uz jak vetar i kišu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, tomas.hokenberi said:

Ja mislim da bi gradonosni oblaci najbolje uveličali feštu. Jedno par sati krupnog grada bi bilo idealno. I naravno uz jak vetar i kišu. 

 

19 minutes ago, 40Wins said:

Sad prognoza kaze kisa samo oko 13h. Jbg. Jedan grad kao oraJ bi bas lepo legao. 

 

Gde je tornado kad ti treba?

 

twister.gif

 

:s_d:

 

16 minutes ago, deez nuts. said:


malo nam je jedan kronos?

 

#kronoseffect

:default_coffee:

 

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Jeste li spremni da gledate i pratite ovde najvecu sramotu u proteklih 100 godina u Srbiji?

Znajuci ovaj narod, uzdrzao bih se od prideva najveci - sposobnost za pravljenje sranja i gluposti  nam je nezamisliva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...