Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

16 minutes ago, Issey said:

Neće se vlast menjati na izborima.

meni nekako sva ta prica sa izborima preuranjena ovde. mislim da bi se trebalo fokusirati na zahteve za smenom Gasica, Vulina, REMa i oduzimanju 'nacionalnih' frekvencija. kada se to ostvari i situacija 'rascisti', bice mnogo zdravija atmosfera i za izbore. do tada ne razmisljati ko ce u koju fotelju, to je potpuno kontraproduktivno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, smeniće Gašića,eventualno... i staviti Jovanova, a Gašić u sledećoj podeli kad se sve stiša opet neki ministar... a Umesto Vulina neki Orlić... I šta onda? Pobedili smo?
Umesto Orlića,.jOvanov....ali posle onog šamaranja mikrofona i Čale mora da dobije šut u goozitzu...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Issey said:

Da, smeniće Gašića,eventualno... i staviti Jovanova, a Gašić u sledećoj podeli kad se sve stiša opet neki ministar... a Umesto Vulina neki Orlić... I šta onda? Pobedili smo?

'ajd' da vidimo prvo te smene, a onda jos i bitnije - preomene u REMu i oduzimanje frekvencija. zasto uvek trcimo pred rudu i pretpostavljenim resenjima sami sebi ubijamo nadu? jasno je meni da SNS ima ljude kakve ima, ali sada je, po meni, vreme za kreiranje atmosfere u drustvu, personalna i stranacka resenja dolaze kasnije kao posledica atmosfere. neka se promeni REM, nek mediji dobiju priliku da 'prodisu', neka se institucije, pre svega tuzilastvo, ohrabre da rade, pa ce i kompletna slika drustva biti drugacija. ovako na razrusenom temelju (institucije) pokusavamo da izgradimo krov (personalana i stranacka resenja), a to ne ide na dobro, nikad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



Pa ako ovaj raspiše i predsedničke izbore onda moraju svi iza jedne osobe jer kod nas uvek predsednički izbori uguše ostale izbore a to je i interes Vučića jer će njegov rejting da ispegla loš rejting SNS. Idealno bi bilo da se opozicija izbori da prvo idu lokalni, pa republički, pa na kraju predsednički ali to opozicija trenutno ne može da postigne ovako rascepkana. Ako uopšte dobiju izobre na jesen to će biti veliki uspeh.


Pa on ne može više da se kandiduje za predsednika.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

 

Ja kad sam video naslov, pomislio sam da Seka poziva, uopste mi Miroslav nije pao na pamet 😄

 

Ja sam pročitao ovu tvoju rečenicu pre nego što sam pročitao naslov na koji se odnosi (u kom stoji Aleksić) i pomislio "otkud sad Miroslav Ilić".

 

Tako da možeš da se tešiš da ima i većih naprslina.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, shonke said:


 

 


Pa on ne može više da se kandiduje za predsednika.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Ko ne može? To je supermen i ako treba može još pet puta da se kandiduje, šta mu teško😆

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Pletilja said:

Samo rat moze da bude epilog ove tragedije koja nam se dešava.  Ako se demagog ne zaustavi odmah, sad, danas.

 

Ako, to je dobro. U pocetku bi se kao i svako krdo ujedinili protiv tog navodnog neprijatelja, kao u slucaju NATO intervencije, a onda kad popiju po tamburi bi se malo prosvestili i videli ko je pravi neprijatelj, i na koga se treba fokusirati, pa za sva vremena nemilosrdno satrti i zlo srbstva,  i njihovu "kulturu" gde otvoreno koristeci najgore beskicmenjake i lumpenljude pokusavaju silom da namecu svoj odvratni svetonazor pristojnim ljudima, da ih svakog dana siluju svojim odvratnim tabloidima, i stampanim, i elektronskim, svuda i na svakom mestu. Od toga je i rat bolji, i gradanski isto, a na kraju sva ta zla treba zauvek satrti i zauvek zabraniti, a onoga ko pokusa da to zlo nekulturnog i agresivnog srbstva obnovi satrti bez suđenja i bez mnogo galame.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U subotu 27. maja biće održan novi protest "Srbija protiv nasilja" - NEKA SVE STANE! 

 Protest će početi ispred Narodne skupštine u 18 časova.



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

A nije ni taj Ustav nepromjenjiva kategorija, a i ko se više drži Ustava ka' p'jan plota
Jbg, kad je imao 2/3 u skupštini nije promenio, sad ne može.
Zato u naredne 4 godine svaka budala kojoj padne na pamet da bojkotuje neke izbore radi direktno na tome da taj promeni Ustav.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, shonke said:

Jbg, kad je imao 2/3 u skupštini nije promenio, sad ne može.
Zato u naredne 4 godine svaka budala kojoj padne na pamet da bojkotuje neke izbore radi direktno na tome da taj promeni Ustav.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

fali mu par poslanika za 2/3, to će da kupi od "konstruktivne opozicije". No ja mislim da on izbore neće raspisivati zbog protesta nego jedino ako neki sporazum bude na vidiku zbog Kosova ili sankcije Rusiji pa da odradi izbore pre toga da ima vremena da to ispegla do sledećih.

 

Jedini drugi koji može da pobedi opoziciju je Dačić ali to je prevelik rizik da njemu da tu poziciju jer onda SPS dobija poptuno drugu snagu. Svi drugi kandidati bi bili bara-bara sa opozicijom.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ako, to je dobro. U pocetku bi se kao i svako krdo ujedinili protiv tog navodnog neprijatelja, kao u slucaju NATO intervencije, a onda kad popiju po tamburi bi se malo prosvestili i videli ko je pravi neprijatelj, i na koga se treba fokusirati, pa za sva vremena nemilosrdno satrti i zlo srbstva,  i njihovu "kulturu" gde otvoreno koristeci najgore beskicmenjake i lumpenljude pokusavaju silom da namecu svoj odvratni svetonazor pristojnim ljudima, da ih svakog dana siluju svojim odvratnim tabloidima, i stampanim, i elektronskim, svuda i na svakom mestu. Od toga je i rat bolji, i gradanski isto, a na kraju sva ta zla treba zauvek satrti i zauvek zabraniti, a onoga ko pokusa da to zlo nekulturnog i agresivnog srbstva obnovi satrti bez suđenja i bez mnogo galame.

Pa vecina u danasnjoj opoziciji (ne svi, cast izuzecima) su vece srbende I od Vucica. 

A I ovi drugi alternativni mediji takodje propagiraju nasilje, na neki svoj nacin tj. sve je samo druga strana iste medalje! 

Jedino sto se slazem da treba zabraniti rijalitije, nacionalne frenkvencije mozda ne oduzimati nikome ali dati ih I N1 i Novoj ... budaletinu Vulina bi zaista trebalo smeniti, ali zahtev za smenom Bate Gasica je vec preterivanje. 

I bez blokade Gazele I uopste bilo kog dela medjunarodnog putnog pravca. 

 

1 hour ago, shonke said:

Jbg, kad je imao 2/3 u skupštini nije promenio, sad ne može.
Zato u naredne 4 godine svaka budala kojoj padne na pamet da bojkotuje neke izbore radi direktno na tome da taj promeni Ustav.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Zapravo pametniji potez bi mu bio da nakon sledeci izbora bude premijer.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, erwin said:

Zataškavano da je bez kvalifikacija, tj. samo sa srednjom školom dve godine radio samostalno s decom i predstavljao se kao vaspitač iako je primljen verovatno partijskom vezom na lako moguće za njega izmišljeno mesto pedagoškog asistenta, osobe koja po pravilnicima ne sme biti sama s decom, pušten opet među decu iako je direktorki bilo poznato da je optužen za seksualni delikt nad njima, obično krvožedni režimski tabloidi objavljuju samo inicijale jer je bio na SNS-ovoj listi za lokalne izbore i skupljao im kapilarne glasove, direktorka i opštinska vlast nisu razgovarali s roditeljima...

 

Prilično je jasno da bi u normalnoj zemlji za ovakvu svinjariju pljuštale ostavke.

 

Ovo nije tacno, potpuno izmisljen scenario.

Naravno da nije pusten medju decu kada je optuzen za seksualni delikt. Priveden je u cetvrtak uvece i tokom noci je pusten. U petak ujutru je ponovo uhapsen i odredjen mu je pritvor od 30 dana. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bio je u vrtiću između dva privođenja, ali izgleda ne među decom. Izvinjavam se zbog dezinformacije.

 

Quote

Prema rečima roditelja, nije poznato od kada je tačno I. O. u radnom odnosu, ali je nakon prvobitnog privođenja u četvrtak, 4. maja, već sutradan došao u vrtić kako bi potpisao momentalni otkaz.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/pedofil-vaspitac-izneo-sramnu-odbranu-spisak-zlostavljane-dece-sve-duzi/p0qb4zp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, erwin said:

Bio je u vrtiću između dva privođenja, ali izgleda ne među decom. Izvinjavam se zbog dezinformacije.

 

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/pedofil-vaspitac-izneo-sramnu-odbranu-spisak-zlostavljane-dece-sve-duzi/p0qb4zp

 

Bio je kod direktorice u petak ujutru, nisam siguran da li da preuzme resenje o otkazu ili suspenziji, Nije imao kontakt sa decom. Problem je sto je on znao ko su roditelji zlostavljanog deteta, da li su mu to rekli u policiji ili u vrticu ostalo je nejasno, ali meni je to bas ozbiljan propust. On je pokusao da stupi u kontakt sa tim roditeljima i nakon toga je ponovo uhapsen. Izmedju dva privodjenja on je bio na slobodi svega nekoliko sati. 

 

Inace, policija nije izdala nikakvo zvanicno saopstenje povodom ovog slucaja, tako da ima jako puno nagadjanja i neproverenih informacija.

Edited by A sad
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...