Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Oni to verovatno tako i vide "na rados" al za njih, jer su i od toga i od kosova napravili mitove na kojima jasu dok normalni ljudi imaju ptsd ali ne zbog NATO intervencije, nego zbog takvih i svega sto oni simbolizuju, i narocito zbog toga sto jos uvek ista... jedu i posle evo uskoro 40 godina, umesto da budu uludnicama. Ne politicari, takvima je opis radnog mesta da jedu... nego svi koji ih odrzavaju. Siroka masa narocito. Uuuuu... ludnice :roflmao:

 

Cuj, zli NATO, milosrdni anđeli, nepravda, vecita ozlojeđenost na ceo svet, oprem dobro. Nisu oni kako treba, to je njihov problem, ne NATO. Takvima su duse bolesne i vecito sebe vide kao zrtvu i zato se nikad neve promeniti. Osramotili su sve cega su se dotakli. Onaj je bio u pravu, ljudi bez etike, bez morala, bez vere, i bez zakona. Beskorisna masa.

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Vučić: Za Srbiju pravno obavezujuće kada stavi potpis ili se usmeno saglasi

 

Zato je lik 75 puta ponovio na konferenciji da nece nista potpisati, jer se vec dogovorio sa likovima da ce da se saglasi ali da ga ne guze da nesto potpisuje da na vlast ne bi dosao Milos Francuz. 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

 

Zato je lik 75 puta ponovio na konferenciji da nece nista potpisati, jer se vec dogovorio sa likovima da ce da se saglasi ali da ga ne guze da nesto potpisuje da na vlast ne bi dosao Milos Francuz. 😄

Znaci on moze usmeno da se saglasi sa svime sto treba ali zato ne mora potpis. Win win situacija odradice sta treba a pred nasim narodom ce da vice kako nista nije potpisano i od sebe pravi pobednika.

 

Je li tako?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Pa kad biracko telo nece da se opameti, i pozicija i "opozicija" onda mora tako. To je dobro. Nije vazno koje je boje macka, vazno da lovi miseve :classic_biggrin:

Stavise, mladji su jos ludji i jos vise anticivilizacijski nastrojeni i od oceva i od dedova. 

 

Samoizolacija, ''sveCko a nase'', neocetnici, koskofilstina, zatezanje odnosa sa svim  i svakim sem ''kolektivnog istoka i globalnog juga'', naci-onanisanje, negiranje citavih nacija, teritorijalne pretenzije  - to je njihov program. 

Bas ih briga i za unistene institucije i za tiraniju i za korupciju i za kriminal i za nikakvo sudstvo i za nikakvu infrastrukturu i za bedu i za nikakvu ekonomiju - samo im u iNdetitet ne diraj. 

Edited by FrediB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa evo i Eskobar izjavio da je pravno obavezujući njegov glas tamo. Je.es potpis.
I tako treba i da bude. Koga zabole Vranković da li je on išta potpisao, nek sprovede sta je dogovorio. Za javno mnenje me zabole, kao i za žute lopove, miloša the French, milicu lier i ostale kretene.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, shonke said:

Pa evo i Eskobar izjavio da je pravno obavezujući njegov glas tamo. Je.es potpis.
I tako treba i da bude. Koga zabole Vranković da li je on išta potpisao, nek sprovede sta je dogovorio. Za javno mnenje me zabole, kao i za žute lopove, miloša the French, milicu lier i ostale kretene.
 

Taj je zapravo najveci licemer i podlac! 

Zivi u Francuskoj, supruga mu Francuskinja, ima francuski pasos i drzavljanstvo, moze da sedne u auto i da sparta po sengenskoj Evropi kad god mu se cefne, a zalaze se da mi ovde u Srbiji:

 

- budemo ruska gubernija

- gulimo klot pasulj i suva leba ceo zivot

- ponovo odemo u izolaciju ko 90-ih, cak i goru

- moramo da vadimo zilion ausvajsa samo da odemo do Soluna i Budimpeste (o ostalom da ne pricam) 

- cekamo u kilometarskim redovima za najosnovnije potrepstine 

 

itd. 

Edited by FrediB
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Pa narod to hoće. Narodu se beje za te solune, Bečove, Parize kad nema para ni za autobus do Niš. A nema jer nas Evropa, Amerika i ostatak zapada mrzi, zato su nas i bombardovali, da nam unište moćnu privredu, oduzmu teritorije itd. Al evo im qrac, možemo mi da se gušimo u smradu od grejanja tj loženja tigar guma i ulja iz trafoa, da jedemo parizer, budjav lebac i pijemo aflatoksirani jogurt i neće ništa da nam bude al zato nedamokosovo i mogu da nam ga oblajznu.
Eto.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, shonke said:

Pa narod to hoće. Narodu se beje za te solune, Bečove, Parize kad nema para ni za autobus do Niš. A nema jer nas Evropa, Amerika i ostatak zapada mrzi, zato su nas i bombardovali, da nam unište moćnu privredu, oduzmu teritorije itd. Al evo im qrac, možemo mi da se gušimo u smradu od grejanja tj loženja tigar guma i ulja iz trafoa, da jedemo parizer, budjav lebac i pijemo aflatoksirani jogurt i neće ništa da nam bude al zato nedamokosovo i mogu da nam ga oblajznu.
Eto.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Jaki su samo na recima, kad dodje stani-pani, da vidis kako ce da cvile i da drhte. 

Link to comment
Share on other sites

Citao sam pre par dana neki clanak gde je pomenuta opservacija Zarka Koraca (parafraziracu po secanju): "Srpske vlasti se vec 2 veka bave povecanjem teritorija Srbije, umesto da se bave povecanjem kvaliteta zivota stanovnistva na teritoriju koji imaju."

Edited by zoran59
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, da, svakako. Mislim nije to Žarko izvalio, odavno se ovde samo fura horizontala a ne vertikala, iako svetosavlje nalaže baš obrnuto. Ruski fazon, poguban, anahron i sa, taman, ta dva veka kašnjenja.

 

Nego, da li još neko ima dete u srednjoj školi kojem su puštali film o pogromu Srba sa Kosova?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2023 at 4:09 PM, DJ_Vasa said:

Izvođači radova na auto-putu Pakovraće-Požega srušili spomenik palim borcima

 

Ne znam koliko je paradoksalno što su se izvođači radova iz formalno komunističke države posrali na partizane, ali je odvratno što se fukara ovako odnosi prema onima koji su dali život u borbi protiv fašizma.

 

Cekaj malo, da li su braca Kinezi priznali Kosovo? Nisu,  ko hebe spomenik, napravice novi i bolji i to od plastike. Kinezi su pravi prijatelji, zemlja u usponu, zato im i treba dozvoliti da rokaju dinamitom sve sto stignu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, shonke said:

Pa narod to hoće. Narodu se beje za te solune, Bečove, Parize kad nema para ni za autobus do Niš. A nema jer nas Evropa, Amerika i ostatak zapada mrzi, zato su nas i bombardovali, da nam unište moćnu privredu, oduzmu teritorije itd. Al evo im qrac, možemo mi da se gušimo u smradu od grejanja tj loženja tigar guma i ulja iz trafoa, da jedemo parizer, budjav lebac i pijemo aflatoksirani jogurt i neće ništa da nam bude al zato nedamokosovo i mogu da nam ga oblajznu.
Eto.
 

 

Samo polako bajo moj, sve dolazi na svoje!!1

 

6vhn8kV.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Gledala sam juce intervju s nekim covekom o rusenju tog spomenika na trasi autoputa, i kako se lako to moglo spreciti, ali niko nije ni pokusao. Covek u tome vidi zlu nameru, i to s najviseg vrha drzave, da se potpuno obrise kultura secanja, pre svega na ljude kojima je spomenik posvecen, dakle na poginule u oba svetska rata, kada je Srbija bila na pravoj strani istorije. I jos gore, da se iz secanja obrise i vreme kada je spomenik podignut, znaci sve ono izmedju 45 i 90-te, sto je bilo vreme najvece emancipacije ljudi iz nizih socioekonomskih slojeva drustva. Jer uz spomenike su isli i Domovi kulture, skole i stosta, sto bi danasnja vlast najradije obrisala kao da nikad nije bilo, i kao da svet i prosperitet pocinju s njima.

 

Mene je ubedio, ali i rastuzio.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, fancy said:

 

 

...ni za kartu do Prištine...🎵

 

oh wait, nema ni Prištine :wicked:

Kome još treba Priština? Srbiji treba Priština taman koliko i Beograd. Još jedna rupa bez dna gde će provincijalci da se tale kroz unosne poslove, a prestoničari će glumiti nekakvu elitu. 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...