Jump to content

Rafael Nadal


wwww

Recommended Posts

Moj drug je sinovima dao imena svog oca i strica. Bilo mi je čudno u tom trenutku. U međuvremenu su obojica starijih preminula a meni su ta imena dece sada nekako prikladna, podsećaju na voljene.

 

Ipak, tu je preskočena jedna generacija, a dati svoje ime detetu mi je previše. Mada, druga ima je kultura u pitanju, živ bio mali i dabogda morao da osvoji nekoliko šlemova kako bi Rafaeli kombinovano imali više slemova od Novaka 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2022 at 11:25 PM, alcesta said:

Nikad mi neće biti jasna ta nekakva tradicija da očevi sinovima daju svoje ime. Moraće malom da smisle neki drugi nadimak, da ne bude dvojica Rafa. 

 

I meni je to dafuq... mada ja kad sam cuo da se zove Rafael meni je prvo proslo kroz glavu da je to zbog dede, zar nije bio onaj deda pijanista sto se isto zvao Rafael? @zoe Bg je to znala na onom kvizu :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

 

I meni je to dafuq... mada ja kad sam cuo da se zove Rafael meni je prvo proslo kroz glavu da je to zbog dede, zar nije bio onaj deda pijanista sto se isto zvao Rafael? @zoe Bg je to znala na onom kvizu :classic_biggrin:

Gde se seti kviza jbt :lol_2: to sam zaboravila, ali deda pijanista je bio Rafael i mislim da jos jedan od mnogobrojnih rodjaka se zove Rafa(e)l. :classic_biggrin:

 

Pozdrav svima 😊

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

 

I wanted to inform you that Francis Roig is leaving the team. Francis has been an important person in my career and I am very grateful to him for all these years of work and friendship. When we started working together I was a child and together with my uncle Toni, we started on the circuit.

 

 

:classic_sad::classic_sad::classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Quote

Rafa Nadal

@RafaelNadal

 

Hoy he estado en la Clínica Tenis Tecknon de Barcelona dónde me han realizado unas pruebas. Se confirman los resultados de Melbourne y los plazos siguen siendo los mismos. Establecido los tratamientos a seguir y en 3 semanas me realizarán nuevas pruebas para ver la evolución

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...