Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

26 minutes ago, uini said:

cavsi su bez allena, rubia i na kraju mobleyja došli na korak do plejofa, ne znam kakav pomor treba da se desi da ti pikovi postanu korisni.

Može Babo (expiring contract) i pikovi za Shai Gilgeous Alexandera, misliš li da draft kučkice iz OKC mogu da se suzdrže da ne polete za tom ponudom? 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

deniju trebaju oslabljenja, što bi rek'o muta a ne pojačanja u vidu SGA

 

inače, mislim da shai-ila muzička sila nije van tajmlajna thundersa. ali ako su baš zapeli za pikove, eto im sve one što smo nudili deniju iz džeza plus neki pride

..mislim da je SGA kompatibilniji sa knicks posadom nego donovan

 

mada vidim da na trejd mašini ne može da se trejduje SGA, verovatno je skoro potpisao ugovor, šta li

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

@Bobby Shurda, preigrao se danny, nije mu prvi put. sad treba da vidi šta će sa sejom sextonom i marakanenom a tek treba negde da zavali baboa, clarcksona, conleyja i koga već. cavsi su bez allena, rubia i na kraju mobleyja došli na korak do plejofa, ne znam kakav pomor treba da se desi da ti pikovi postanu korisni.

pri svemu tome, donovan je najstariji sa 25 godina (aka mlad), ostali nosioci su mlađi.

 

@Milos 3.14, šta znam za backcourt, tj nisam siguran da se slažem. jazzeri u prajmu su imali conleyja koji je dobar defanzivac kada je zdrav i inglesa. 

cavsi imaju rubia koji nakon valjda acl-a ne može da bude jednako dobar defanzivno a ionako je ušao u određene godine i koga još, okoroa? pitanje je da li je to defanzivno jače, neće ni rubio ni okoro imati neke spektakularne minute. svakako odličan posao za cavse, kao što rekoh. još nisu bacili sextona, nego su ga iskoristili za trejd.

Mislio sam frontcourt , tako je to kad omatoriš. Hteo sam da kažem da je centarska linija defanzivno bolja nego u Juti 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Mislio sam frontcourt , tako je to kad omatoriš. Hteo sam da kažem da je centarska linija defanzivno bolja nego u Juti 

 

opet nisam pametan 🙃

mislim, biće u nekom trenutku bolji, jer su dva dobra defanzivca bolja od jednog ali nije da su imali neku averidžaru, već redovnog učesnika DPOY konkursa

Link to comment
Share on other sites

Kao neki simpatizer, ne mogu reći fan Jute još od onih duela sa MJ bulsima ovaj ugovor koji je imao Gober i generalno njegova igra mi se uopšte nije svidela.

U sezoni 20/21 sam mislio da mogu do finala, ali su pukli baš na Goberu i nedostatku kvalitetne zamene.

Sa druge strane u ono malo mečeva što sam gledao Kli oni su baš bili defanzivno dobri, konkretno retko ko je npr zaustavio Jokića tako dobro. 

Kao što si rekao mladi su imaju svi popriličan plafon biće zanimljivi i neće Juta imati neke koristi od tih pikova

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

mada vidim da na trejd mašini ne može da se trejduje SGA, verovatno je skoro potpisao ugovor, šta li

Proslo ljeto je dogovorio produzenje ugovora na 5 sezona. Ne znam sto ne bi mogao da se trejduje? Jedino ako ga je tek ovo ljeto potpisao u sta sumnjam jer se potpise par dana nakon sto se verbalno dogovore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš su mi simpa Cavsi, volim i Mitchella pa i to doprinosi. Bilo bi baš kul kad bi Donovan našao unutrašnjeg defanzivca u sebi kakav je bio u NCAA pre nego što se zaljubio u contested šuteve iz driblinga. 

 

Što se Jazza tiče, Sexton je meni bezveznjak, volume strelac koji nije dovoljno dobar da takvim stilom igre doprinosi pobedama, plus izlazi iz povrede. Markkanen može da proigra, zločin je bio što je u Cavsima igrao praktično SF, niđe veze. Pikovi teško da će biti neki berićetni jer mislim da su Cavsi zakucani kao PO ekipa u narednim godinama, a ja mislim da mogu brzo da se profilišu i u nekog kvazi contendera, samo još malo Mobley da ojača.

Link to comment
Share on other sites

^mislim da su jazz dobili i unprotected pikove 2027 i 2029e, ako nesto nisam umislio, pa je taj drugi sigurno dovoljno daleko ukoliko cavsi ne mogu ili ne zele da placaju dalje ovaj core i krenu u neku rekuperaciju. svakako izgleda da je deal sa njima posledica pregovora koji nisu isli kako je danny boi zamisljao: po shemsi ili woju, najpre je bila ponuda pikovi plus mitch lob, rj barrett i obi - pa je deniju bilo slabo a rose je odmah produzio mitcha, sto ga je eliminisalo iz trejda. onda je u ponedeljak bila xy ponuda koja deniju nije valjala, pa je rose potpisao i barretta. sve u svemu, to mu je sto mu je.

 

pri tome, ne mislim da su mitch i barrett epohani ali bi mogao dalje da ih diluje a knicks pikovi ce svakako biti bolji od cavsa, koji su mozda u top 4-5 na istoku od sada, pa neko duze vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

Sa ovim trejdom Mičija, ukoliko JAZZ odustaje od PO ambicija ove seyone, mislim da se SAC penje jedno mesto na gore i da bi neulazak u plejin vec bio veliki fejl. 

 

Teško da će biti gori od Thundera, Rocketsa, Jazza, Spursa i...Lakersa. Mada Kingsi su kod neulaska u doigravanje uvek u "hold my beer" fazonu.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Teško da će biti gori od Thundera, Rocketsa, Jazza, Spursa i...Lakersa. Mada Kingsi su kod neulaska u doigravanje uvek u "hold my beer" fazonu.

Sad nema vise Vlade, nema izgovora, nadam se da nece izmisljati vise neke kreativne nacine. 

 

Ako Kornjacon ostaje u LAL, stvarno ocekujem da budemo ispred njih. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, AgroLaki said:

Sad nema vise Vlade, nema izgovora, nadam se da nece izmisljati vise neke kreativne nacine. 

 

Ako Kornjacon ostaje u LAL, stvarno ocekujem da budemo ispred njih. 

Zelje navijaca Kingsa, biti ispred Lejkersa. Plejofa nisu vidjeli 15 godina i umesto da se na to fokusiraju oni i dalje o Lejkersima. 

 

Za kraj, samo ocekuj ali dzaba. Russ>Kingsi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Zelje navijaca Kingsa, biti ispred Lejkersa. Plejofa nisu vidjeli 15 godina i umesto da se na to fokusiraju oni i dalje o Lejkersima. 

 

Za kraj, samo ocekuj ali dzaba. Russ>Kingsi

 

Put do plejofa vodi preko timova slabijeg ili slicnog kvaliteta, a Lejkersi trenutno spadaju u tim slicnog kvaliteta. Kad Lebron odleprsa, idu godine slabijeg kvaliteta dok ce Vivekova fransiza ici samo up. 

Ko se prihvati SAC kulta do pocetka nove sezone necu ih racunati u bandwagonere kad postanemo nova kul stvar na Zapadu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AgroLaki said:

 

Put do plejofa vodi preko timova slabijeg ili slicnog kvaliteta, a Lejkersi trenutno spadaju u tim slicnog kvaliteta. Kad Lebron odleprsa, idu godine slabijeg kvaliteta dok ce Vivekova fransiza ici samo up. 

Ko se prihvati SAC kulta do pocetka nove sezone necu ih racunati u bandwagonere kad postanemo nova kul stvar na Zapadu. 

Nista se ne sjekiram, docice vec neko. 

 

Lejkersi i Sakramento nisu slicnog kvaliteta, nevezano za Russa. Mislim jesu kad su povrijedjeni AD i Lebron.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

 

uz rizik da zvučim salty (a zaista nisam), voleo bih da čujem kako tj u čemu je juta dobro prošla.

Priznaj da si malo salty?😀 

Pa dobili su 3 pika prve runde '25 '27' i '29 i 2 swap picka '26 i '28 uz dobrog igraca Markanena. Sextona ne cijenim nesto ali mlad je, mozda nesto bude i od njega. 

 

Mozda sada ne djeluje da ce ti pikovi biti nesto ali Mitchell ima PO za '25/26. Ko zna da li ce ostati.

Okej imaju Garlanda, Allena potpisane na visegodisnje ugovore ali docice na naplatu Mobley sledece ili ono tamo ljeto ( ne vjerujem da ce rizikovati da ne produze ugovor najkasnije makar njegove 3 sezone ukoliko nastavi da se razvija kako se ocekuje ).

 

Dobice jos nesto za Clarksona, Bogdanovixa, Conleya.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uini said:

 

uz rizik da zvučim salty (a zaista nisam), voleo bih da čujem kako tj u čemu je juta dobro prošla.

 

prakticno 4 pika prve runde. 

markkanen i sexton deo mi je nejasan jer to nisu igraci koji ce ti pomoci da tankujes a da imaju neki bogzna kakav upside pa da se uzdas da ce za pet godina biti neki kao nosioci ekipe. verovatno ih planiraju trejdovati sledece leto ili nesto.

ja bih recimo pre uzeo grimesa i/ili quickleya, iako ni oni nisu bas puno mladji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...