Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Dvije godine na jos aktuelne 3 koje ima. Ove dvije godine ce mu biti u sezonama kad bude imao 36 odnosno 37 godina.  

Nisam znao, hvala. Nije mi jasan potez pošto još ima 3 godine ugovora.

 

EDIT: I da @alpaka Bereta Sida, to definitivno menja stvari.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, freethrow said:

 

Koliko su mi smešni ovi sterdaunovi... Kucanje je pošteno, čelendž je haf-esd, ali ok. 

 

 zalepio mu je bananu napad, dva pre toga zato ga je tako i pogledao da nije toga bilo verovatno bi i iskulirao 

31 minutes ago, delgado said:

Niko da objavi bombu

 

Kaminsky u Atlanti

Evo ti bomba 

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Radalek said:

The Portland Trail Blazers and All-NBA star Damian Lillard are close to a two-year maximum contract extension, multiple sources tell @TheAthletic @Stadium. The new deal would take Lillard’s contract through the 2026-27 season.

Da dodam i ovo 😉

 

Viđela, hvala 120 M za prve dve godine, mašala. 

 

Dame > Russ, nek crknu dušmani

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Viđela, hvala 120 M za prve dve godine, mašala. 

 

Dame > Russ, nek crknu dušmani

Mislim da 60 miliona koje ce Dame da dobije sa 37 godina nije bas idealno ali takodje mislim da ce on i dalje da bude contributor bar za razliku od Russa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Radalek said:

Mislim da 60 miliona koje ce Dame da dobije sa 37 godina nije bas idealno ali takodje mislim da ce on i dalje da bude contributor bar za razliku od Russa.

 

Ma gde idealno, ugovor je nerealan... Ogromne pare. Ali ne plaćam iz svog džepa tako da, ko je odlučio da uloži taj će gledati i posledice tog ulaganja. 😄 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Radalek said:

Mislim da 60 miliona koje ce Dame da dobije sa 37 godina nije bas idealno ali takodje mislim da ce on i dalje da bude contributor bar za razliku od Russa.

 

Meni je ovo ok za nekog Bryanta,Curry-a, Dirka itd...

 

Znaci osim sto su ostali verni da su nesto i osvojili.

 

Svaka cast Dejmu nije menjao timove ali ovo su bas djakonije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

 

Meni je ovo ok za nekog Bryanta,Curry-a, Dirka itd...

 

Znaci osim sto su ostali verni da su nesto i osvojili.

 

Svaka cast Dejmu nije menjao timove ali ovo su bas djakonije...

 

 

Ja se sećam rasprava na rahmetli b92 forumu, a i generalno među košarkaškom javnošću, kada je Tim Dankan dobio nešto tipa 20 miliona sa 35 godina.

Svi su bili složni u tome da je u padu i da definitivno ne vredi toliko, ali da sa tim ugovorm žele da ispoštuju legendu i to je to.

 

A što je najveća fora, bio je daleko od gotovog igrača, pa je posle toga bio bitan šraf u jednoj šampionskoj i jednoj vicešampionskoj sezoni. 

 

 

Volim Dejma, volim Portland, upravo to ceni se vernost, ali sa ovim potezom su se zakopali u naredne dve godine. 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

 

 

Ja se sećam rasprava na rahmetli b92 forumu, a i generalno među košarkaškom javnošću, kada je Tim Dankan dobio nešto tipa 20 miliona sa 35 godina.

Svi su bili složni u tome da je u padu i da definitivno ne vredi toliko, ali da sa tim ugovorm žele da ispoštuju legendu i to je to.

 

A što je najveća fora, bio je daleko od gotovog igrača, pa je posle toga bio bitan šraf u jednoj šampionskoj i jednoj vicešampionskoj sezoni. 

 

 

Volim Dejma, volim Portland, upravo to ceni se vernost, ali sa ovim potezom su se zakopali u naredne dve godine. 

 

 

Upravo i to postovanje su mu iskazali ovim ugovorom.

 

Ovo sad produzavanje deluje kao klasicno izviljavanje i nadoknada ne znam ni sam cega...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...