Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Odličan PO i sezona generalno. Fejkersi ostali u kvaru, na idealan način ispraćeni kući Janisovi Svjedoci i sunašca, još samo i ove zelene da nekako odstranimo, i finale će moći da se prati u jednoj prijateljskoj atmosferi na forumu (nebitno ko izađe sa zapada).

[emoji13]

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Najpotcenjeniji segment igre GSW svih ovih godina je odbrana. Bukvalno su na bazi kurca prošli i Denver i Memfis. Očekujem da prođu Dalas, doktorirali su na LBJ stil igre koji fura Dalas. Očekujem da Luka dominira, da često napada Stefa i da GSW prođe u 6.

Mislim da Majami ima najviše pobeda protiv top timova u regularnom delu, što sam već komentarisao. Bem i Mini vs Tejtum i Braun sa sličnim pomoćnim osobljem, ja bih se kladio na prvu dvojicu pre svega zbog BB IQ. Mislim da će centarska linija Bostona imati više problema sa Nekom nego Đanom jer je on sličniji Jokiću po stilu igre. Majami u 6.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, greenenvy said:

Treba naglasiti da je Boston u 5 tekmi od 7, jednu igrao bez Smarta g2 i bez prvog i jedinog centra g4, g5, g6 i g7. 

 

Slazem se da to nije na nivou Middletona, ali smo dobro izgurali minute Theis-a koji su bili igrom slucaja isiljeni. 

 

Sad valjda ostanemo citavi protiv Heat-a. 

Da je igrao Kornet umesto Theis-a zavrsili bi ste ovo i pre game 7... 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Bukvalno su na bazi kurca prošli i Denver i Memfis. 

 

ne bih se slozio oko memphisa. bilo je to dosta cupavo.

 

1 hour ago, Milos 3.14 said:

doktorirali su na LBJ stil igre koji fura Dalas.

 

ovo je dobra poenta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Giannisu se nista ne moze zameriti, odigrao je junacki plejof i isporucio i vise nego sto je ocekivano, pogadjao je bacanja solidno i neki sutevi su upadali

 

 Luka Magic jedini ima sansu da ugrozi Kingov legacy jer niko tako mlad od starta nije gazio kao njih dvojica. Luka je sada u svojoj IVtoj sezoni i ima sansu za finale --> King je 2007. u svojoj 4. sezoni doveo Kavse do finala izbacivsi favorizovani Detroit. Jeste Kingov tim bio slabiji igracki od ovog Dalasovog, ali da se ne lazemo i liga je tada bila slabija nego sada. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Још једна добра ствар проласка Даласа је што више неће бити дебилних коментара а Да лИ јЕ НеКаД ПрОшАо ПрВу РуНдУ? кад се пореде Лука и Трајче (пре свега мислим на твитер).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Giannisu se nista ne moze zameriti, odigrao je junacki plejof i isporucio i vise nego sto je ocekivano, pogadjao je bacanja solidno i neki sutevi su upadali

 

 Luka Magic jedini ima sansu da ugrozi Kingov legacy jer niko tako mlad od starta nije gazio kao njih dvojica. Luka je sada u svojoj IVtoj sezoni i ima sansu za finale --> King je 2007. u svojoj 4. sezoni doveo Kavse do finala izbacivsi favorizovani Detroit. Jeste Kingov tim bio slabiji igracki od ovog Dalasovog, ali da se ne lazemo i liga je tada bila slabija nego sada. 

Znam da hoćeš da nahvališ Luku, ali teško da će biti veći od čoveka koji je naterao drugog najboljeg igrača lige u tom trenutku da pređe u tim koji je napravio rekord po broju pobeda u regularnoj sezoni :18:

Link to comment
Share on other sites

Elem, mislim da GSW prolazi u 5, možda 6 utakmica, Boston u 6, eventualno 7. Finale, rekoh već da je za mene GSW favorit broj jedan, ali nadam se da će me demantovati, te da će bostandžije dobiti, vrv će se igrati svih sedam. Naravno, sve ovo pod pretpostavkom da su svi igrači zdravi tj. spremni, u svim ekipama. 

Link to comment
Share on other sites

Odbrana Dallasa je bila na kraju da se udvaja Booker, pritisak na Paula sa nekim vecim defanzivcem i da se salje dodatna pomoc na PnR. 3 plejmejker u petorci je neki counter za tu odbranu al Sunsima je to bio Payne koji se mucio u seriji i jurili su ga u odbrani svakom prilikom kad je usao. Mavsi npr tu imaju Dinwiddiea i vise suta tj dosta veci volume na suteve za 3 u odnosu na Sunse. Ovo kod Warriorsa nece moci da prodje vec ce se neka alternativna rjesenja traziti. 

Svi suteri Dallasa su imali brutalne procente u seriji skoro svi preko 40% za 3 osim Bullocka. Ta neka regresija bi mogla doci u ovoj seriji jer jbg to su role playeri al vidjecemo dal mogu da i sa nesto losijim sutem izdrze u seriji vs GSW preko odbrane. Doncica svakako nema ko tamo da brani, izvedu li onu smallball petorku Warriorsa, Luka je jaci od svih 5 igraca koji ce bti tu na terenu i izvjesno je da ce Powell ponovo da se u nekoj mjeri vrati u rotaciju nakon sto je manje vise odgledao ovu seriju vs PHX sa klupe.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Dracarys said:

Znam da hoćeš da nahvališ Luku, ali teško da će biti veći od čoveka koji je naterao drugog najboljeg igrača lige u tom trenutku da pređe u tim koji je napravio rekord po broju pobeda u regularnoj sezoni :18:

 

Jedino mi Doncha od svih velkih igraca u ovoj eri (Kawhi, Durant, CP3, Harden,  Curry, Jokic, Giannis etc..) ima taj svemirski triple-threat potencijal da izvlaci i cedi maximume iz svojih rostera. Da ne pricamo da je dosao u NBA kao igrac sa ozbiljnim CV-em --> MVP EL, mvp finala EL i titula s Realom + EP sa samo 18 godina sto je jako vazno za igraca koji dolazi iz Evrope na draft. Put do prici Kingu je dugacak svetlosnim godinama i zavisice od mnogo faktora, ali jedini je od ovih aktivnih igraca u poslednjih maltene 15+ god koji ima taj potencijal. Okruzis ga suterskim specijalcima i defanzivcima i anything is possible

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...