Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

Iako se Boris Savović na kraju pokazao kao dosta mekan igrač, koji se grozio kontakta sa drugim znojavim dvometrašima, za mene je on bio neka vrsta početka preokreta, konačno smo, tad sam mislio, doveli dobrog skakača sa mekom rukom, modernog igrača koji može da parira "Duloovim zlikovcima". Ipak, tek kasnije je postalo jasno da je preokret nastupio tek kad smo na čvrstinu KKP uzvratili još većom čvrstinom. U svakom slučaju, iz nekog čudnog razloga uvek sam gotivio Savovića kao igrača. 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

U svakom slučaju, iz nekog čudnog razloga uvek sam gotivio Savovića kao igrača.

Ja sam ga gotivio jer je neverovatan skakac, bolji osecaj za skok ne secam se da sam video u ABA. Nije samo skocnost, nije ni neki Bobi dominator visinom, rasponom ruku, nego bas taj osecaj mi je uvek bio fascinatan - na pravom mestu u pravom momentu skok. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko god bio interesantan ili moderan u teoriji, pa cak i kompatibilan sa nekretninama u reketu, secanje na Tadijinu alergiju na znoj je bilo previse sveze. Recite da sam lud, ali blize srcu mi je bilo da u Subiju 'trazim' Olju Stevica. Ok, lud sam, ali centarska linija Rasko, Elton, Savovic, Subi +-×÷ Samrdzija... Neko drugo vreme, totalno 🙂

Link to comment
Share on other sites

Boris Savović je uvek vrhunski skidao lopte koju su igrale po obruču i nećkale se hoće li da udju ili ne. 

 

Kada bih sklapao savršenog igrača, uzeo bih od Karija šut, Kajrija dribling, Kobijev mentality, a od Borisa Savovića anticipaciju kod tih lopti. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2022 at 3:51 PM, Manilla said:

Boris Savović je uvek vrhunski skidao lopte koju su igrale po obruču i nećkale se hoće li da udju ili ne. 

 

Kada bih sklapao savršenog igrača, uzeo bih od Karija šut, Kajrija dribling, Kobijev mentality, a od Borisa Savovića anticipaciju kod tih lopti. 

Jos bar dobrih osobina i dobices Majkl Dzordana

Link to comment
Share on other sites

Јовановић је званично бивши у Цибони. Многи форумаши на њиховим форумима су га кривили да је успоравао таленат Гњидића. Сад ћемо видјети да ли су били у праву или су у питању нереална очекивања.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bojdo said:

Јовановић је званично бивши у Цибони. Многи форумаши на њиховим форумима су га кривили да је успоравао таленат Гњидића. Сад ћемо видјети да ли су били у праву или су у питању нереална очекивања.

 

Ne znam da li je smešno ili tužno tako nešto pomisliti,a Pavićević sigurno nije bio kolegijalan sa izjavom posle meča sa Cibonom.

 

Jovanović je napravio odličan posao sa Cibonom i teško da će naći boljeg trenera za ovu ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao je bum,ali su bili poprilicna nepoznanica,kad je ''provaljen'' ledi serija poraza. Nije on usporava  Gnjidica vec je usao u uzasnu seriju poraza. Kao i svaki FMP trener, propada odmah u sledecoj sezoni.

 

Olimpija i Golemac su dobili strasan tim, tj para da naprave tim i sad ako bilo sta ne uradi u ABA i EC, to ce bit tuzan rezultat.

 

Meni ova sezona bi trebalo da se igra u nekom bablu,nerealno je da se igra, pred gledaocima jos manje. Zalosno sto su BG klubovi i jos neki  pustali navijace u onolikom broju, bukvalno degeni vode drzavu i klubove. Od tapsanja doktorima do samaranja tu mislim figurativno.

 

Videcemo sta ce biti ali sumnjam da ce ovo stati do kraja febraura ako se ne pojavi neki novi qrac,ono sto je dobro jeste da slabi.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo los karakter ima ova ekipa Mege. Mlada ekipa, pucaju od snage a odbranu igraju rekreativno. Niko ne moze da odbrani 1 na 1, strana pomoci ne postoji, kao i timska odbrana generalno. 

 

Meni se to ne svidja, bile su ekipe Mege koje su znale da igraju presing dobar deo utakmice i generalno da kidisu na sve, a ovde je tesko videti nekog igraca da grize u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...