Jump to content

KK Partizan 2021/22 - After Dark - Live


Cooper

Recommended Posts

Šmekerski bi bilo da igrači izađu na teren, i pikaju basket, Žoc i Radonja nek sude

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Šmekerski bi bilo da igrači izađu na teren, i pikaju basket, Žoc i Radonja nek sude

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Shonewizard said:

Šmekerski bi bilo da igrači izađu na teren, i pikaju basket, Žoc i Radonja nek sude

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Šmekerski bi bilo da igrači izađu na teren, i pikaju basket, Žoc i Radonja nek sude

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

 

A znas sta bi bilo jos smekerskije?

 

Da igraci izadju na teren, pikaju basket, a sude im Zoc i Radonja 🙂

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ovo je nekako najnormalnije, isto ovo što rade sada Partizanovi igrači i uprava bi uradio i Čović...ups. Ne bi tj. nije.

 

sta-ti.gif

 

Nemojmo praviti problem i gde ga nema. Isto to su naši igrači i Radonja radili u prošloj utakmici. Ajmo malo realnosti.  

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ma šta iz zemlje, zajedno sa našom stokom na drustveno-korisni rad u zemlji. 

A može i NA zemlji. :classic_biggrin:

Just now, Patriota iz kauca said:

Sklanjamo navijače istoj onoj grupi ljudi koja je ćutala kad su nas pljuvali i drmali koš i koja će sve to isto raditi i u petoj utakmici (ako je bude).

Ajde, ne zajebavaj, nije normalno bacati svašta na teren. Jednostavno, nije normalno i tu je kraj priče.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da opišem koliko mi je teško.

 

Imam par radosti u životu, jedna od njih je basket, i stoka mi i tu radost oduzme. 

 

Najgore od svega je što ću i sledeće godine dati 30k za sezonsku, ne vidim izlaz, jedino da potražim profesionalnu pomoć.

 

Jebe mi se za titulu najstrašnije, jebo vam pas mater idiotsku, i men što sam delio prostor s vama

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goofy said:

Fakat je da je daleko manje sranja nego na prethodnoj, cenim da je neko od sudija direktno pogođen nečim od strane debila nekog...

Čekaj druže sad bez gledanja iza crno belih ili crvenih naočara, bacaju se topovski udari na igrače uz standardan repertoar predmeta sa tribina i ti napišeš manje sranja nego na prethodnoj? Da je bačena bomba i da je neko od igrača nastradao onda bi bio egal u sranjima ili kako ti to vidiš?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, K.Dot said:

Čekaj druže sad bez gledanja iza crno belih ili crvenih naočara, bacaju se topovski udari na igrače uz standardan repertoar predmeta sa tribina i ti napišeš manje sranja nego na prethodnoj? Da je bačena bomba i da je neko od igrača nastradao onda bi bio egal u sranjima ili kako ti to vidiš?

 

dozvoli, nisam bio u hali

"topovske udare" na tv-u nisam video ni čuo... jesi li ti?

da je pre prekida bilo manje sranja nego na prethodnoj, tvrdim...

 

EDIT

evo sad na areni kažu da je neko od sudija dobio udarac u lice, ne znam čime

tako da si omašio

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goofy said:

 

dozvoli, nisam bio u hali

"topovske udare" na tv-u nisam video ni čuo... jesi li ti?

da je pre prekida bilo manje sranja nego na prethodnoj, tvrdim...

 

EDIT

evo sad na areni kažu da je neko od sudija dobio udarac u lice, ne znam čime

tako da si omašio

Pogledaj snimak još jednom, na oklupljanu čim su izasli igrači zvezde bačen je topovski udar na njih na centru. Mislim i ne moraš ali čisto da baratamo činjenicama. Zato sam i pitao šta je sledeće, je l’ ide bomba pa da onda stvarno neko nastrada?

Link to comment
Share on other sites

Nema tu vise bolji/gori, dok vlada akcija-reakcija narativ, ovako ce i biti. Dovoljno je 'razumeti' to, da bi to i postao kad si u hali i dok radi ta uzasna psihologija mase.

Malo je govana dovoljno da bi se svi umazali i kolektivno smrdeli, a najtuznije od svega je sto je govana mnogo.

 

Radetova rampa, match-winner!

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...