Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Quote

 

Eraković je imao privilegiju da stasava uz iskusne igrače u štoperskoj liniji tima. Ove sezone ogroman napredak je napravio uz saradnju sa sjajnim Aleksandrom Dragovićem.

"Prvi put kada sam otišao na pripreme sa prvim timom imao sam 17 godina. Od tada je prošlo četiri godine, navikao sam se, ne smatram sebe više mladimn igračem, što se tiče Crvene zvezde. Učio sam od svih, Pankova, Milunovića, Degeneka, od svakog sam pokupio ponešto. Dragović od svih nas ima najbolju karijeru, svetski je igrač, igrao je Ligu šampiona i Ligu Evrope, imaće najviše nastupa u austrijskoj reprezentaciji. On mi je fudbalski otac, savetuje me i van terena i na njemu. Protiv koga god igramo, on dođe u moju sobu, gledamo snimke zajedno, objašnjava mi kako treba da iznosim loptu, kako da stanem uz nekog igrača. On ulazi u svaki meč sa 100 odsto".

 


Професеор Драго:Hail:

  • Like 16
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 
Eraković je imao privilegiju da stasava uz iskusne igrače u štoperskoj liniji tima. Ove sezone ogroman napredak je napravio uz saradnju sa sjajnim Aleksandrom Dragovićem.
"Prvi put kada sam otišao na pripreme sa prvim timom imao sam 17 godina. Od tada je prošlo četiri godine, navikao sam se, ne smatram sebe više mladimn igračem, što se tiče Crvene zvezde. Učio sam od svih, Pankova, Milunovića, Degeneka, od svakog sam pokupio ponešto. Dragović od svih nas ima najbolju karijeru, svetski je igrač, igrao je Ligu šampiona i Ligu Evrope, imaće najviše nastupa u austrijskoj reprezentaciji. On mi je fudbalski otac, savetuje me i van terena i na njemu. Protiv koga god igramo, on dođe u moju sobu, gledamo snimke zajedno, objašnjava mi kako treba da iznosim loptu, kako da stanem uz nekog igrača. On ulazi u svaki meč sa 100 odsto".
 

Професеор Драго:Hail:
Nadam se samo da je od Pankova naučio kako ne treba...
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, pavijan2 said:

Velimir Zajec na HRTu: sa Zvezdom su bile najlakše utakmice. Zvezda je igrala gospodski nogomet, tehnički, kao i Dinamo. Nije bilo grubosti i snagatora kao u Hajduku i partizanu.

Miletović, Jovanović, Staja Nikolić, Banković, Krdžević su izuzeci koji potvrđuju Zekine reči

 

Link to comment
Share on other sites

Izvini Pope..razumem da ti radis ono sto ti pripada ovom cestitkom..(Vaistinu vaskrse!),ali na DANASNJI DAN ovo je jedini,pravi Zvezdin vaskrs..
 


Bari i Tokio su zlatnim slovima upisani datumi u istoriji naseg kluba,ali samo na ove scene sa kraja utakmice i Milojkov komentar, se i dalje jezim..

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Izvini Pope..razumem da ti radis ono sto ti pripada ovom cestitkom..(Vaistinu vaskrse!),ali na DANASNJI DAN ovo je jedini,pravi Zvezdin vaskrs..
 


Bari i Tokio su zlatnim slovima upisani datumi u istoriji naseg kluba,ali samo na ove scene sa kraja utakmice i Milojkov komentar, se i dalje jezim..


Не треба мени ни клип ни Милојко за опис емоција, јер сам био на утакмици а послије и на терену😀

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pa prodaja Erakovica nam je potrebna da finansiramo sve te ostanke. Verovatno ce morati da se pojacaju plate i premije na maks pomenutoj sedmorki. Sto je po meni opravdano. Zrelo je da napravimo iskorak u Evropi, a to ne mozemo ako opet promenimo nosioce na leto.

 

Nadam se da cemo pojuriti Veljkovica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To sto moramo da prodamo igraca za (moja procena) 6-7 miliona evra nakon 5 godina igranja evropskih takmicenja dovoljno govori o ovoj upravi. 

 

Inace, nisam uopste preterano srecan sto se na Sanoga i Kangu gleda kao na nezamenjive igrace. Kvalitetni svakako jesu, ali smatram da mozemo i moramo bolje igrace od njih da dovedemo. Sanogo nekada odigra toliko dominantno da izgleda kao igrac za englesku PL, a nekada mu misli lutaju i pravi sranja po terenu. Poslednje je derbi gde je amaterski kiksnuo i napravio Partizanu zicer. Kanga je za razliku od prvog mandata, kada mu se isto tako desavalo da igra toplo-hladno, uspeo da uhvati neki kontinuitet, ali mi njegovo igranje iza spica jednostavno ne lezi i nije mi to to. Kada pogledamo u svetu fudbala igrace koji igraju tu poziciju to su skroz drugaciji profili od njega. Igrac na toj poziciji mora biti mnogo opasniji po gol protivnika, a kod Kange je ta opasnost svedena na minimum, tj na udarac sa distance, a ni tu se vec duze vreme ne proslavlja. On je vise vezni koji igra povucenije, ali zbog fizikalija je rizicno drzati ga tu. Mada je meni prethodne sezone kada su on i Ivanic igrali ispred Sanoga bila najbolja Zvezda od kako je Stankovic dosao, ali se nazalost odustalo od toga i sad uglavnom igramo sa dva zadnja vezna. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...