Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

6 hours ago, Redstar0356 said:

Po jedan razlike da, aj proveri rezultate iz te sezone, koliko utakmica gde smo dali 3 i vise golova. 

Dobili smo i ove godine dosta puta sa vise golova pa nam igra nije bila dobra, u njegovo vrijeme se igraocjako los fudbal i to je cinjenica, na strani ponovo kazem stocje on napravio uspjeh,skautirao i doveo nekoliko igraca koji su zaista pomogli,doktorski spremao ptekide i kornere al igra kao igra daleko da je bila napadacka i leprsava. Na kraju godine kad je vec osvojena titula bila najveci talenat Luka Jovic je dobio priliku pola sata u takmicarsko bespotrebnoj utakmici,ziheraski fudbal i sastav bez ikakve ljepote i leprsavosti

Link to comment
Share on other sites

Realno, mislim da ni Kataijev stari ne bi mogao opravdati poziv Kataiju za Svjetsko. Lik ima 31 god, u zadnjih 5 god odigrao 4 utakmice za reprezentaciju, ukupno 10 i to u nekim potpuno nebitnim mečevima. Na našim terenima je tata ali to je to. Nisam siguran ni kako bi njegovo tijelo odreagovalo na toliki umor. Vjerovatno se ne bi oporavio do proljeća. Za Erakovica i Rodica vec nisam siguran, znajuci da u tih 20 i nesto igraca uvijek upadne i neko koga nismo ocekivali (npr. Petkov sin). Taman se Terza odjebe od Piksija i dobro svima (izuzev Grobarima 🙂 ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marokanac said:

Realno, mislim da ni Kataijev stari ne bi mogao opravdati poziv Kataiju za Svjetsko. Lik ima 31 god, u zadnjih 5 god odigrao 4 utakmice za reprezentaciju, ukupno 10 i to u nekim potpuno nebitnim mečevima. Na našim terenima je tata ali to je to. Nisam siguran ni kako bi njegovo tijelo odreagovalo na toliki umor. Vjerovatno se ne bi oporavio do proljeća. Za Erakovica i Rodica vec nisam siguran, znajuci da u tih 20 i nesto igraca uvijek upadne i neko koga nismo ocekivali (npr. Petkov sin). Taman se Terza odjebe od Piksija i dobro svima (izuzev Grobarima 🙂 ).

Čitam pre neki dan neki intervju onog Đurića, što je bio u Partizanu i každ kakav je ovaj Rikardo, deda Dragović ga stavlja u džep, a oni generacija. Tako si i ti nastavio pošto je Katai svega dva meseca stariji od Rodića 🤣.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Haklberi said:

Od koga je on to bolji na krilu? I to što  nije napravio nešto preko znači puno, odnosno govori o njemu.

Sta je napravio Radonjic, Zivkovic? 

 

Postoji mnogo faktora od kojih zavisi kakvu ce neko napraviti karijeru. Kvalitet je samo jedan od njih. Imas mali milion primera.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Venger said:

Sta je napravio Radonjic, Zivkovic? 

 

Postoji mnogo faktora od kojih zavisi kakvu ce neko napraviti karijeru. Kvalitet je samo jedan od njih. Imas mali milion primera.

Samo nema ni jedan primer da je nekvalitetan igrač napravio vrhunsku karijeru

Link to comment
Share on other sites

Sutra Radonjic da se vrati u Zvezdu svi bi pricali da je go k jer igra u Ling Longu.

 

Al sad je do jaja jer nije odigrao utakmicu godinu dana.

 

Cuj bolju karijeru, jedan igra za PAOK koji je u tu u rangu sa Zvezdom, drugi ne igra otkad je otisao iz Zvezde.

 

Da se razumemo, voleo bih Radonjica u Zvezdi svakako.😄

Link to comment
Share on other sites

Liverpul dao četiri gola u najvećem derbiju Engleske. Njima je zapravo derbi utakmica motiv više da odigraju najbolje što mogu, a mi nećemo da igramo fudbal u najvećoj utakmici srpskog fudbala. I to se plasira kao nešto normalno? Da imaš sve na svojoj strani i da ne stvoriš jednu jedinu šansu? To je Crvena Zvezda?

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Aj da se ne zajebavamo pa da poredimo karijere Radonjica i Kataia, sa jedne strane Marsej, Benfika, Roma a sa druge Alaves i Vatre iz Cikaga... Nebo i zemlja, plus Radonjic ima tek 26 godina. 

 

Nebitno je da l je igrao puno i kako se pokazao, ocigledno da ti klubovi i skauti u njemu vide nesto, Kataia da pomenu Romi, prihvatili bi ga mozda na termin  u balonu. Ja razumem koliko nam je radosti doneo i stvarno jeste dobar igrac al miljama daleko od vrhunskog igraca i kalibra za repku. Druga je stvar sto cigani romanticno gledaju na  fudbalere koji znaju sa loptom  pa od svakog ko iole zna da napravi dribling prave novog Piksija. A to u realnosti nije tako.  Druga stvar je sto smo mi pod duplim blogom Milojevica i sad sa Srnicima, Risairima i Bakajokama odvikli sebe od fudbalera od kojih se lopta ne odbija kao od bukve pa nam se cini da je Katai zapravo madjionicar u rangu gorepomenutog Piksija, al realnost je da nam izgleda tako jer su pored Tomani, Pavkovi, Srnici i Motike. 

Pa jedan Marin je svetska klasa sto se tice tehnike pa je okacio kopacke o klin sa 33 a Katai ce sa 32 da ide da igra za repku.. isto tako ne znam sto ne glorifikujemo Marina ni upola kao Kataija..

2 hours ago, Perkos2 said:

Samo nema ni jedan primer da je nekvalitetan igrač napravio vrhunsku karijeru

A Megvajer iz Junajteda? 🤣

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Aj da se ne zajebavamo pa da poredimo karijere Radonjica i Kataia, sa jedne strane Marsej, Benfika, Roma a sa druge Alaves i Vatre iz Cikaga... Nebo i zemlja, plus Radonjic ima tek 26 godina. 

 

Nebitno je da l je igrao puno i kako se pokazao, ocigledno da ti klubovi i skauti u njemu vide nesto, Kataia da pomenu Romi, prihvatili bi ga mozda na termin  u balonu. Ja razumem koliko nam je radosti doneo i stvarno jeste dobar igrac al miljama daleko od vrhunskog igraca i kalibra za repku. Druga je stvar sto cigani romanticno gledaju na  fudbalere koji znaju sa loptom  pa od svakog ko iole zna da napravi dribling prave novog Piksija. A to u realnosti nije tako.  Druga stvar je sto smo mi pod duplim blogom Milojevica i sad sa Srnicima, Risairima i Bakajokama odvikli sebe od fudbalera od kojih se lopta ne odbija kao od bukve pa nam se cini da je Katai zapravo madjionicar u rangu gorepomenutog Piksija, al realnost je da nam izgleda tako jer su pored Tomani, Pavkovi, Srnici i Motike. 

Pa jedan Marin je svetska klasa sto se tice tehnike pa je okacio kopacke o klin sa 33 a Katai ce sa 32 da ide da igra za repku.. isto tako ne znam sto ne glorifikujemo Marina ni upola kao Kataija..

A Megvajer iz Junajteda? 🤣

Radonjic je paklen potencijal zbog neverovatne brzine koju ima i to je jedino sto mu je napravilo te transfere. On jeste bolji u perspektivi od Kataija, ali je Katai trenutno kompletniji fudbaler. Radonjic je nedovrsen produkt. I pitanje je sta ce se dalje desavati sa njim ako na leto ne nadje dobar klub. Moze lako da zavrsi kao Lazar Markovic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima smisla ovo u vezi sa Kataijem i reprezentacijom. Meni koliko se cini on nije bio u timu od kada je Piksi selektor, tako da u teoriji ne bih se zacudio nekim eventualnim njegovim dobrim igrama ako bi dobio sansu. 

 

Po ovom pitanju najvise se slazem sa Markosom, jer mogu da ga vidim u 20+ fudbalera reprezentacije po kvalitetu, ali i ako ne bude nije veliki zlocin prema fudbalu i toj reprezentaciji. 

 

Mozda je njegov najveci problem sto bi on morao da igra to neko mesto koje je vec rezervisano za Lazovica, Radonjica, i Zivkovica. Ne znam da li bi njemu to odgovaralo? To je wing-bek pozicija i mislim da u Zvezdi on ne igra to. On u Zvezdi igra mesto koje u reprezentaciji igra Tadic pa su tu jos i Milnkovic-Savic, pa kada je zdrav moze i Djuricic, a kada igramo sa dva napadaca tu su Vlahovic i Mitrovic, sto znaci da mu je za ta mesta konkurencija paklena i da nije realno ocekivati da bi on tu dobio minute. Nije ni posteno iskreno prema ovima koji su izneli kvalifikacije ako cemo da brinemo o toj nekoj hijerarhiji i atmosferi u timu a trebalo bi da ne pravimo vise greske kao pre bar sto se tice tih nekih stvari. 

 

Licno meni je najveci problem sa Kataijem sto on nije pokazao nista protiv najjacih rivala sa kojim je Zvezda igrala ove sezone a to su Rendzers i Braga. Rivali jesu teski ali on kao takav, najbolji igrac ekipe, po meni morao je mnogo bolje da igra. Prelako su ga odsekli i smanjimili mu uticaj na igru. Takodje i kad je dobio priliku da nekim pasom napravi nesto, on je to lose odradio. 

 

Za njega mi je krivo, jer kada je otisao u Alaves mislio sam da ce se snaci jer prvo bio je paklen talenat, drugo mislim da bi njemu Spanija odgovarala samo tako jer mi je bas tip onih igraca iz Sevilje, Viljareala, Bilbaoa i takvih nekih sa ofanzivnim karakteristikama, steta sto njegova posvecenost fudbalu nije bila dovoljna za taj nivo. 

 

Ovu ligu on igra lagano. Zvezda je daleko najjaca ekipa po kadru u ligi, jednostavno moze je igrati bez cimanja po treninzima i nekim dodatnim radom koji bi verovatno bio obavezan u jacim i zahtevnijim ligama. I Radonjic da se vrati u Zvezdu sledece sezone slicna situacija bi bila.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Juan said:

Čitam pre neki dan neki intervju onog Đurića, što je bio u Partizanu i každ kakav je ovaj Rikardo, deda Dragović ga stavlja u džep, a oni generacija. Tako si i ti nastavio pošto je Katai svega dva meseca stariji od Rodića 🤣.

🙂 Mislio sam na Rodica zbog pozicije, ne zbog toga sto mislim da je talenat.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Liverpul dao četiri gola u najvećem derbiju Engleske. Njima je zapravo derbi utakmica motiv više da odigraju najbolje što mogu, a mi nećemo da igramo fudbal u najvećoj utakmici srpskog fudbala. I to se plasira kao nešto normalno? Da imaš sve na svojoj strani i da ne stvoriš jednu jedinu šansu? To je Crvena Zvezda?

 

Bravo. Sramotan pristup obe ekipe. Kukavicki, cekalica, neko ce na kraju i osvojiti titulu jer prosto mora, ali zasluzili je svakako nisu onakvim izdanjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Za onakav nastup u derbiju zasluzujemo da danas izgubimo od TSC-a.

Naravno da je ta zajebancija na derbiju opasna, ali na neki individualni kvalitet mora da se ide u narednim mecevima i dobija kako znaju.

Ukoliko danas bude kiks, kola idu nizbrdo.

 

Link to comment
Share on other sites

TSC-u fali dosta igraca danas..necemo mi to izgubiti,ali se ne bih sokirao remijem..Ipak,ocekujem pobedu iz razloga kojeg sam vec spomenuo - oni igraju otvoreno, pokazuju ambiciju da igraju prema napred pa ostavljaju dosta prostora pozadi..a to nasa manevarska linija ume da iskoristi kako treba..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...