Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

53 minutes ago, Laki21 said:

 

To je poenta, mi nemamo upotrebljivu polutku, Ivanić aka Princeza Na Zrnu Graška ne podnosi duele, Sanogo je sporiji od puža i kreativan kao ja kad treba da objasnim ženi što se ne javljam na mobilni, a Srnić jednostavno nume™.

 

 

Mislim da si ti ipak malo "kreativniji" 😄😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Poslednji nas smeker medju trenerima i trener koji zna kako treba da igra Zvezda je Prosinecki, i aj da kazemo Slavisa Stojanovic, sve ostalo je duplo golo i sminkeraj ukljucujici Milojevic trodupli blok i cekanje da se sreca osmehne.  

 

Erakovic ne moze u repku, za 2-3 godine, da, za sada je previse zelen. Ne znam sto se zanosite oko Kataija, svaka cast, dominira ling long livadama al' zar stvarno mislite da neko poput njega moze da igra na svetskom prvenstu? Covek jeste madjionicar sa loptom al nije ni blizu toliko madjionicar da bi se istrpeli njegovi nedostaci sto se tice trcanja i svega. Imao je i Dejo Savicevic mnogo utakmica gde ga mrzi da trci i zatvara, al Dejo Savicevic je bio jedan od najboljih igraca na SVETU a Katai nije najbolji ni na balkanu.  Iz naseg tima, na Sp moze da ode samo Rodic i to MOZDA, da bude zamena tamo.   


Sto se tice napadaca, Falcinelija  je nama bio premija i mi bolje od toga ne znamo da dovedemo i necemo dovesti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slavisa Stojanovic i smekerski fudbal? E pa ovo je jedna od vecih gluposti sto sam cuo u zadnje vrijeme. Pa mi smo se vukli po 1 razlike svakog dobijali i vecinom je to bilo golovima iz kornera ili balonima od Milijasa i komp, sve je tu bilo sem fudbala, na stranu sto je gotivan i dobar covjek.

A i ovo za Falcinelija je priblizna kao za Slavisu iskreno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Venger said:

Posto je vec pocela licitacija imenima za leto, navodno nam je u fokusu Oskar Estupinjan iz Gimaraesa. Dao je 12 golova ove sezone u portugalskoj ligi. Meni se ne svidja. Opet igrac kod koga je primarna skok igra, a navodno trazimo drugaciji profil napadaca. Skoro sve golove je glavom dao.

 

 

Imal’ sta iz Tondele da se dovede? 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Redstar0356 said:

Poslednji nas smeker medju trenerima i trener koji zna kako treba da igra Zvezda je Prosinecki,

Pa dobro Robi je šmeker, pa je šmeker, ali i on je znao da često fula sa sastavom, pa i da pravi neke taktičke greške, ali ipak treba imati na umu da je i njemu Zvezda bila prvi posao.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Steve Gerrard said:

Slavisa Stojanovic i smekerski fudbal? E pa ovo je jedna od vecih gluposti sto sam cuo u zadnje vrijeme. Pa mi smo se vukli po 1 razlike svakog dobijali i vecinom je to bilo golovima iz kornera ili balonima od Milijasa i komp, sve je tu bilo sem fudbala, na stranu sto je gotivan i dobar covjek.

A i ovo za Falcinelija je priblizna kao za Slavisu iskreno

Po jedan razlike da, aj proveri rezultate iz te sezone, koliko utakmica gde smo dali 3 i vise golova. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Perkos2 said:

Ako je Don napisao da Erakovic ide na SP onda je jedino ostala dilema da li Čupa ide sa Piksijem kao selektorom ili će se reprezentaciji voditi neki novi Krstaja

 

Ako je to Piksijeva slobodna porocena, onda podržavam. Neka ga vodi, neka ga stavi u špic ako hoče, podržavam. 

 

Po drugoj strani, ako su več uspeli i njega da pritisnu i podvale mu ceduljice, onda džaba smo krečili...

 

15 hours ago, Wesley Sneijder said:

Pa ne bas, obzirom da je i Pavlovic iz nase lige dosao do reprezentacije, ne znam sto ne bi mogao i Erakovic, pogotovo sto je Pavlovic dobio poziv i bez igranja evropskih utakmica 

 

Erakovic je bio dominantan na derbiju, bar je tako sa tribina izgledalo, i generalno u poslednje vreme igra na odlicnom nivou. Protiv Rendzersa u BGu, protiv Brage tamo, prvi prolecni derbi.

 

I Piksi ga je hvalio, a iako i dalje ima poneki kiks, njegov eventaulni put u Katar sigurno ne bi bio kombinacija. Nisu mu konkurencija igraci Junajteda i Celzija, vec Burse, Verdera i Hetafea. Neka ga proba Piksi sad na leto, u mecevima LN, odbrana nam je ionako najveci problem

 

A ovo botovanje terze je samo i iskljucivo zbog prodaje koja je neminovna na leto

 

 

 

 

Pa dobro, nisu Eraković i Pavlović isti igrači i svakog treba da se proceni pojedinačno, nevezano za nivo na kojem su igrali. Ja nisam mislio da niko iz Superlige ne treba da igra za reprezentaciju. Nego da ovom jadnom ligom mora da izdominira, da bi pokazao nivo potreban za reprezentaciju (u ovom bitnom momentu pred SP). Znači Eraković bi morao da izgleda kao kombinacija Vidića i Ferdinanda iz najboljih vremena protiv večine ovih protivnika, a to se po mom mišljenju do sad nije desilo. Barem ja nisam vidio.

 

14 hours ago, srlepajce said:

Ovo ladno cerka od Zvonka Milojevica :Hail:

Kad suzu nisam pustio 

 

Mene umalo oči nisu ispale. Prelepa devojka ❤️

 

9 hours ago, Redstar0356 said:

...

 

Erakovic ne moze u repku, za 2-3 godine, da, za sada je previse zelen. Ne znam sto se zanosite oko Kataija, svaka cast, dominira ling long livadama al' zar stvarno mislite da neko poput njega moze da igra na svetskom prvenstu? Covek jeste madjionicar sa loptom al nije ni blizu toliko madjionicar da bi se istrpeli njegovi nedostaci sto se tice trcanja i svega. Imao je i Dejo Savicevic mnogo utakmica gde ga mrzi da trci i zatvara, al Dejo Savicevic je bio jedan od najboljih igraca na SVETU a Katai nije najbolji ni na balkanu.  Iz naseg tima, na Sp moze da ode samo Rodic i to MOZDA, da bude zamena tamo.   


...

 

Inače bi i ja rekao isto za Kataija. Ali trenutna situacija u reprezentaciji mu odgovara. U smislu fudbala kakvog Piksi forsira i sa kakvim igračima to želi da ostvari na terenu. Mislim da bi se on odlično snašao na terenu sa ovim momcima, koji se bukvalno igraju fudbala, a tu bi se Sale brzo uklopio. Em zna, em se sme, em ima i sa kim.

Naravno, nebi on imao neku bitnu ulogu, ali možda za neke specifične situacije gde nam treba gol u zadnjih 20 min  protiv defanzivno orientisanog protivnika pa nam treba dodatni kreator u toj poslednjoj trečini terena.

 

7 hours ago, Steve Gerrard said:

Slavisa Stojanovic i smekerski fudbal? E pa ovo je jedna od vecih gluposti sto sam cuo u zadnje vrijeme. Pa mi smo se vukli po 1 razlike svakog dobijali i vecinom je to bilo golovima iz kornera ili balonima od Milijasa i komp, sve je tu bilo sem fudbala, na stranu sto je gotivan i dobar covjek.

A i ovo za Falcinelija je priblizna kao za Slavisu iskreno

 

istina, nije se kod Slaveta umiralo u lepoti. Ali uradio je šta je morao u onoj jako teškoj situaciji i uspeo da prekine dominaciu komšija. Možda da je ostao još koju sezonu i da je imao malo više slobode kod sastavljanja tima, počeli bi da igramo i privlačniji fudbal. Jer nije za sve njegove ekipe bilo tipično da igraju dosadan fudbal.

 

1 hour ago, Don Juan said:

Pa dobro Robi je šmeker, pa je šmeker, ali i on je znao da često fula sa sastavom, pa i da pravi neke taktičke greške, ali ipak treba imati na umu da je i njemu Zvezda bila prvi posao.

 

 

Mene je izsluđivalo ono što smo odbijali da koristimo prekide.

 

Ali da, Robi jeste šmeker koji je imao viziju koja se je sviđala svima. Nije uspeo to do kraja da sprovede na terenu. Ali možda da je klub bio malo zdraviji i da je on uspeo da dovede neke igrače koji bi taj sistem napravili rezultatski efikasnijim, mi bi sad pričali drugu pričo. Ali to je sve šbb kbb

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Pa dobro Robi je šmeker, pa je šmeker, ali i on je znao da često fula sa sastavom, pa i da pravi neke taktičke greške, ali ipak treba imati na umu da je i njemu Zvezda bila prvi posao.

 

Nije pravio vece greske od Listera, s tim da je imao jedno 4 puta losiji sastav. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Redstar0356 said:

Nije pravio vece greske od Listera, s tim da je imao jedno 4 puta losiji sastav. 

Pa sada sastav je bio kakav je bio, ali tada smo pokupili dosta kvalitenih igrača iz domaće lige, što nam se u zadnje vreme ne dešava često. Igrali su i Maksimović, Milivojević, Mladenović, Lazetić, pa onda Evandro koji je tu negde u rangu Kange, ali dosta, po meni, korisniji igrač u nekim stvarima. Onda par klinaca koji su dolazili koje nije iskoristio kao što su Dmitrović i Spajić. Borha je za klasu bolji i od Ohija i od Pavkova, makar ja tako mislim. Ali dobro, teško je vreme bilo za klub, nije kvaliteno vođen, igrači nisu plaćani, pa su mogli da odu kada hoće, i tako....

Link to comment
Share on other sites

Pa Rodic kako igra realno i jeste u dva najbolja srpska leva beka, ali mi u repstaciji ne igramo sa klasicnim bekom, vec tu poziciju pokriva ofanzivniji igrac od Rodica, tako da ne vidim poentu.

 

Katai isto dobro igra, moze da bude u 23, ali nije da je sad neki zlocin prema fudbalu, ako i ne bude. Sto se Erakovica tice, po mom misljenju jos uvek nije taj nivo. Jeste da imamo slabasne stopere, ali uigrani su, a postenije je da podje neki Spajic koji je tu sve vreme, nego da se vodi Erakovic turisticki. 

 

Tako da suma sumarum, jedino bih Katai zvao i to mozda, u zavisnosti od forme u kakvoj bude tokom jeseni.

 

Iz Partizana apsolutno niko. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Don Juan said:

Pa sada sastav je bio kakav je bio, ali tada smo pokupili dosta kvalitenih igrača iz domaće lige, što nam se u zadnje vreme ne dešava često. Igrali su i Maksimović, Milivojević, Mladenović, Lazetić, pa onda Evandro koji je tu negde u rangu Kange, ali dosta, po meni, korisniji igrač u nekim stvarima. Onda par klinaca koji su dolazili koje nije iskoristio kao što su Dmitrović i Spajić. Borha je za klasu bolji i od Ohija i od Pavkova, makar ja tako mislim. Ali dobro, teško je vreme bilo za klub, nije kvaliteno vođen, igrači nisu plaćani, pa su mogli da odu kada hoće, i tako....

Evandro je veci majstor od Kange to stoji. 

Sto se tice Lazovica, niko nama nije branio da od Radulovica ilu Gavrica napravimo novog Lazovica, po potencijalu su tu negde, al mi ipak dovodimo Risaire i Bakajoke. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neko je upoređivao igrače koje je imao Robi, tačno imao je solidne igrače kao pojačanja ali ne zaboravite da je njemu na golu bio ludi Bajko a na štoperu pokvareni Vilota, da je Robi imao Borjana i Dragovića druge bi se pesme pevale. On je forsirao da igramo fudbal i zato je imao po 25-30 hiljada navijača čak i protiv Pazara .

Što se reprezentacije tiče, šteta što Borjan i Dragović nisu naši a Katai bi mogao pod uslovom da prihvati ulogu nekog džokera sa klupe, realno u prvih 11 nema mesta a pitanje je koliko je voljan da bude rezerva.

Edited by Perkos2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Perkos2 said:

Neko je upoređivao igrače koje je imao Robi, tačno imao je solidne igrače kao pojačanja ali ne zaboravite da je njemu na golu bio ludi Bajko a na štoperu pokvareni Vilota, da je Robi imao Borjana i Dragovića druge bi se pesme pevale. On je forsirao da igramo fudbal i zato je imao po 25-30 hiljada navijača čak i protiv Pazara .

Što se reprezentacije tiče, šteta što Borjan i Dragović nisu naši a Katai bi mogao pod uslovom da prihvati ulogu nekog džokera sa klupe, realno u prvih 11 nema mesta a pitanje je koliko je voljan da bude rezerva.

Pa zamislimo samo da je imao jednog Marina ili Kataija, druga bi se pesma pevala, oni taman i odgovarajy njegovom stilu igru. On je imao Cavu Dimitrijevica na veznom.. Da je imao solidne igrace, imao je, al to su uglavnom njegove iskopine u vreme kad niko normalan nije hteo u Zvezdu. 

Ludo Bajko, Violotic, Stevica Reljic, Krneta, Vesovic dribling u desno, Miric suboticki ronaldo..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...