Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

37 minutes ago, Don Juan said:

Ne zavaravaj se.

Kažem ti TSC je opasan. Sveli su Partizan u zadnjem meču na 30% poseda i čeka nas teška tuča u sredu.

Opasan su rival,ali ipak ekipa koja ima ocitih rupa u defanzivi..tu uvek ostavljaju dosta prostora kojeg mi umemo da eksploatisemo.. To ne znaci da sam ubedjen u pobedu u sredu..nisam skroz..moze se "zalomiti" remi.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, pantelia said:

Ohi je realno promasaj. I koncepcijski i igracki. Nek natrpa Ling Long boraniju u ovih sest kola, pa da ga stavljamo u izlog.

 

Jedini problem je sto cemo opet dovesti nekog nespremnog ili neuklopljivog, pa cemo da ga cekamo sest meseci, a u medjuvremenu ce da igra Pavkov.

 

Poslednji napadac koji je odmah po dolasku radio ono sto treba bio je Hugo.

Link to comment
Share on other sites

Nije sustina u tome da li ce postici gol, nego u ucestvovanju u igri. Imamo mi dovoljno golova "u nogama", da tako kazem, najvise preko Kataija i Ivanica koji su medju najboljim strelcima lige, a nije im bio problem da tresu mrezu ni u Evropi. Okej derbi jesmo lose odigrali pa i nema sta da se zameri Ohiju kojem smo ispucavali lopte kao da je Zigic, ali nije on pokazao ne znam kakvo umece ni u mecevima na kojima smo igrali dobro. Jednostavno nema neki preterano visok fudbalski talenat za ovaj nivo, a sa druge strane nema ni fizikalije da pokrije te fudbalske nedostatke. Svakako ga se ne bih odricao jer deluje kao dobar lik, a i daleko od toga da je los fudbaler, garantuje nam golove na malim utakmicama, ali za LS/LE nivo kojem tezimo nam ipak treba ozbiljniji napadac.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

Jednostavno se zapatio u Srbalja taj BataĐorovski mentalitet i možeš ga jebati.

 

Zato sam presretan što je Piksi došao na čelo reprezentacije, to je doslovno jedina srpska ekipa koja igra na gol više.

 

Слажем се од а до ш.

Спомињао сам већ утакмицу Звезда-Реал из времена када сам био тинејџер. Цича зима, 100.000 душа. Водили смо 3-0 и они смање 3-1 а ми се повучемо и Маракана звижди. Када то причам младим генерацијама они углавном кажу ма то је некад било остао си у старом времену... Не схватају да је то став, било је такво схватање фудбала код већине навијача. Али још битније тако су размишљали и већина тренера и играча, увијек смо се поредили са бољим. И да није било тога никада се не би попели на сам врх!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Ne zavaravaj se.

Kažem ti TSC je opasan. Sveli su Partizan u zadnjem meču na 30% poseda i čeka nas teška tuča u sredu.

Ne radi se o nasoj formi, mi svakako jesmo najbolja ekipa u ligi zbog cega je sramota onaj pristup u derbiju.

Radi se o tome da je Tsc apsolutno najopasniji tim na strani u ovom trenutku, uz gledanje uzivo meca u kupu na Marakani gde su jasno pokazali zustrinu i to koliko mogu biti zajebani u tranziciji. Zato je derbi pobeda trebalo da bude uvod u laganiji pristup i skidanje pritiska sa ekipe u narednim kolima, sad ce biti povuci, potegni.

Edited by Manoly
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Ne radi se o nasoj formi, mi svakako jesmo najbolja ekipa u ligi zbog cega je sramota onaj pristup u derbiju.

Radi se o tome da je Tsc apsolutno najopasniji tim na strani u ovom trenutku, uz gledanje uzivo meca u kupu na Marakani gde su jasno pokazali zustrinu i to koliko mogu biti zajebani u tranziciji. Zato je derbi pobeda trebalo da bude uvod u laganiji pristup i skidanje pritiska sa ekipe u narednim kolima, sad ce biti povuci, potegni.

 

I ne samo to, nego je domaćinstvo protiv drugoplasiranog bukvalno jedini benefit prvog mesta posle 30 kola (ok, i to da si prvi na kraju u slučaju istog broja bodova, ali mi svakako imamo i bolju gol razliku i bolji međusobni skor), i onda ti izađeš s taktikom koja ne samo da ne iskoristi, nego potpuno anulira tu prednost domaćeg terena, a znaš da nakon toga imaš dosta teži raspored. Budalaština. 

 

Da ne pričam o tome koliki će pritisak Šamrojevi svedoci i Vučeline daktilografkinje da prave oko svake naše utakmice do kraja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Ne radi se o nasoj formi, mi svakako jesmo najbolja ekipa u ligi zbog cega je sramota onaj pristup u derbiju.

To što smo na papiru najjači ne znači mnogo. Ako nam je forma u padu, onda je to zaista ozbiljan problem, pošto bi bukvalno sada trebala da bude u vrhuncu.

Problem je što zalaganje i pristup naših igrača nije upitan, problem je postavka igre, gde Stanković luta i ne iskorišćava individualne kvalitete pojedinaca. Posebno kada počne mnogo da pametuje i izvodi neke taktičke bravure. Mi smo imali trougao Rodić-Katai-Ivanić koji je funkcionisao odlično. Međutim, ti Kataia prebaciš desno, Rodić nema mnogo prostora da ide napred, pošto mora da zatvara pozadi, pre svega naše promašaje prilikom prenosa lopte (što je katastrofa nad katastrofama, da mi ne možemo da prenesemo loptu), i onda Ivanić ostane da visi totalno beskoristan. Slično je i sa Kataiem. Onda je problem Ohi koji ne dobija dobre lopte i totalni promašaji u komunikaciji kod zadnjeg pasa ili centašuta, sve jedno.

Mi to nismo platili protiv Partizana, a mogli smo. TSC je što se tiče toga, po meni, opasniji pošto će iskoristiti to što Partizan nije. To potpisujem sada. Dakle, bez kalkulisanja, bez blokova, preuzeti posed i zatvarati kontre. Nema drugog rešenja da mi pobedimo, osim ako neko od igrača ne doživi trenutak lucidnosti, što se dešavalo u prošlosti.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posto je vec pocela licitacija imenima za leto, navodno nam je u fokusu Oskar Estupinjan iz Gimaraesa. Dao je 12 golova ove sezone u portugalskoj ligi. Meni se ne svidja. Opet igrac kod koga je primarna skok igra, a navodno trazimo drugaciji profil napadaca. Skoro sve golove je glavom dao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Btw, čiji je Eraković? Gde god okreneš, piše se o njegovoj fenomenalnoj partiji protiv Partizana i kako Piksi mora da ga zove u reprezentaciju... Liči mi malo na botovanje i pritisak na selektora pred svetsko. 

Kao i uvek, ne možemo da ne napravimo dramu oko tog 23. igrača na spisku i poremetimo atmosferu pred najbitnije takičenje. Nadam se da če Piksi uspeti da to ishendluje bolje nego njegovi prethodnici.

 

Ne ulazim u to dali Eraković zaslužuje ili ne zaslužuje poziv. Samo sam hteo da kažem da mi ovo liči na organizovano botovanje. Diže se njegov performans u utakmici gde su se obe ekipe ofanzivno totalno raspale, a on i tu uspeo da napravi glupost sa onim penalom nad Miletićem.

Momak ima potencial, ali pred njim je još mnogo rada. On prvo treba da stekne još iskustva, počne vezati dobre partije u kontinuitetu, izdominirati ovom jadnom ligom, pa tek onda reprezentacija.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bas, obzirom da je i Pavlovic iz nase lige dosao do reprezentacije, ne znam sto ne bi mogao i Erakovic, pogotovo sto je Pavlovic dobio poziv i bez igranja evropskih utakmica 

 

Erakovic je bio dominantan na derbiju, bar je tako sa tribina izgledalo, i generalno u poslednje vreme igra na odlicnom nivou. Protiv Rendzersa u BGu, protiv Brage tamo, prvi prolecni derbi.

 

I Piksi ga je hvalio, a iako i dalje ima poneki kiks, njegov eventaulni put u Katar sigurno ne bi bio kombinacija. Nisu mu konkurencija igraci Junajteda i Celzija, vec Burse, Verdera i Hetafea. Neka ga proba Piksi sad na leto, u mecevima LN, odbrana nam je ionako najveci problem

 

A ovo botovanje terze je samo i iskljucivo zbog prodaje koja je neminovna na leto

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Btw, čiji je Eraković? Gde god okreneš, piše se o njegovoj fenomenalnoj partiji protiv Partizana i kako Piksi mora da ga zove u reprezentaciju... Liči mi malo na botovanje i pritisak na selektora pred svetsko. 

Kao i uvek, ne možemo da ne napravimo dramu oko tog 23. igrača na spisku i poremetimo atmosferu pred najbitnije takičenje. Nadam se da če Piksi uspeti da to ishendluje bolje nego njegovi prethodnici.

 

Ne ulazim u to dali Eraković zaslužuje ili ne zaslužuje poziv. Samo sam hteo da kažem da mi ovo liči na organizovano botovanje. Diže se njegov performans u utakmici gde su se obe ekipe ofanzivno totalno raspale, a on i tu uspeo da napravi glupost sa onim penalom nad Miletićem.

Momak ima potencial, ali pred njim je još mnogo rada. On prvo treba da stekne još iskustva, počne vezati dobre partije u kontinuitetu, izdominirati ovom jadnom ligom, pa tek onda reprezentacija.

Danas Blic naslov.

 

"Erakovic doktorski, bledi stranci" :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Ako je Don napisao da Erakovic ide na SP onda je jedino ostala dilema da li Čupa ide sa Piksijem kao selektorom ili će se reprezentaciji voditi neki novi Krstaja

Nema ko da ga smeni, nemamo predesdnika saveza :lol_2:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

kad staviš Srnića i Sanoga u vezni red ni pet puta bolji igrač od Ohija neće dati gol, do trenera je ne do igrača

 

To je poenta, mi nemamo upotrebljivu polutku, Ivanić aka Princeza Na Zrnu Graška ne podnosi duele, Sanogo je sporiji od puža i kreativan kao ja kad treba da objasnim ženi što se ne javljam na mobilni, a Srnić jednostavno nume™.

 

 

Edited by Laki21
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...