Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

13 minutes ago, Laki21 said:

 

Taj dečko je zlatna koka u rangu Pavlovića iz Partizana. Prodaja na kraju sezone bi bukvalno bila zločin.

 

Mnogo bi mu znacilo da odigra jos jednu sezonu uz Dragovica. Ali pilicari iz uprave bi obojicu da prodaju na leto.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Venger said:

Meni je utisak utakmice da nama opet treba napadac na leto. Neverovatno prosto. Ohi je dosta tanak igrac.

Ako ćemo da igramo bez sredine terena sledeće sezone i dugim loptama štopera, onda nam sigurno treba.

Stvarno ne vidim jedan razlog zašto ne dovodimo napred isključivo mrge od 195cm koji mogu da nose dva štopera u zubima, jer ćemo kao danas igrati svaku bitnu jaču tekmu.

Da je Žigara mlađi, bio bi nacrtan za ove naše trenere.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Don Juan said:

Makar će dečko da ode na SP 🤣

Tacno moze sa Zvezdom da odigra jos jedne evropske grupe i nek odigra solidno/dobro/odlicno i ja nemam nista protiv da ide na SP iskreno ako Piksi bude odlucio da ga zove. 

 

Nije da sad hocu da ga dizem u visine, da pricam da je neki novi Vidic i takve gluposti, nego realno gledam na situaciju njegovu tu specificnu. Znam da bi ga menadzeri vec sad progurali u reprezentaciju na silu i da Piksi to mozda za sada koci, no ako nastavi da napreduje i odigra dobro jos jedan evropski grupni ciklus, s obzirom kakva nam je situacija sa stoperima stvarno ne vidim razlog da ne dobije sansu. Ako ne za SP, za kvalifikacije za EP svakako. 

 

Secam se da se on na pocetku svoje karijere u Zvezdi dosta kritikovao, jer je verovatno bio los, no sada sve cesce i cesce pruza neke solidne partije i verovatno mu je bilo potrebno vreme i utakmice u nogama da udje malo u formu i da ocvrsne kao igrac. Licno zelim mu sve najbolje, i da postane igrac makar na nivou Milenkovica ako nista drugo. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzoneee said:

Tacno moze sa Zvezdom da odigra jos jedne evropske grupe i nek odigra solidno/dobro/odlicno i ja nemam nista protiv da ide na SP iskreno ako Piksi bude odlucio da ga zove. 

 

Nije da sad hocu da ga dizem u visine, da pricam da je neki novi Vidic i takve gluposti, nego realno gledam na situaciju njegovu tu specificnu. Znam da bi ga menadzeri vec sad progurali u reprezentaciju na silu i da Piksi to mozda za sada koci, no ako nastavi da napreduje i odigra dobro jos jedan evropski grupni ciklus, s obzirom kakva nam je situacija sa stoperima stvarno ne vidim razlog da ne dobije sansu. Ako ne za SP, za kvalifikacije za EP svakako. 

 

Secam se da se on na pocetku svoje karijere u Zvezdi dosta kritikovao, jer je verovatno bio los, no sada sve cesce i cesce pruza neke solidne partije i verovatno mu je bilo potrebno vreme i utakmice u nogama da udje malo u formu i da ocvrsne kao igrac. Licno zelim mu sve najbolje, i da postane igrac makar na nivou Milenkovica ako nista drugo. 

Šalim se, naravno. Ja sam rekao da js još mlad, i ima još puno prostora za napredak. Teško je da ćemo ga zadržati na leto, a posle kako se snađe gde god ode. Samo da ne napravi grešku i ode u tim gde neće moći da igra, kao Pavlović na primer.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Šalim se, naravno. Ja sam rekao da js još mlad, i ima još puno prostora za napredak. Teško je da ćemo ga zadržati na leto, a posle kako se snađe gde god ode. Samo da ne napravi grešku i ode u tim gde neće moći da igra, kao Pavlović na primer.

Ma Pavlovic je specifican. Bas da nije mogao da dobije minute u Monaku, jbg. Pretpostavljam da je Kovac bio recmo trener da bi dobio pravu sansu. Mislim da je Pavlovic i doveden tamo kad je Kovac bio trener? Kada se promeni trener menjaju se i neki planovi za igrace, tako to ide. Veliki broj trenera gleda i to da se razume sto bolje sa igracem, pogotovo da pricaju isti jezik jer tako moze da mu najbolje i najpreciznije objasni sta zeli od njega.

 

Slicno je sad i sa Ilicem iz Verone. Ko zna da li bi tako mlad i jeftin, dobio sansu da mu treneri nisu bili Juric i Tudor? A ispostavilo se da je pun pogodak sto je dobio sansu jer je igrama skrenuo paznju na sebe i sada je igrac od potencijalnih 20-25 miliona eura a to je za Veronu odlican novac.

 

Licno mislim da Erakovic treba da ostane u Zvezdi, ali ako bi da ide bilo bi dobro za njegovu karijeru da izabere neki stabilniji klub, koji ima neku izgradjenu politiku kluba i da mu se obeca makar prilika. Ne da ga sklone u tamo neki drugi treci tim pa ako zadovolji da ga prikljuce. Kao recimo onog malog sto je otisao iz Zvezde u Milan, ali realno i nije trebalo da se ocekuje da ce igrati tamo no to je lose za igraca. Da odes tako i cekas nesto.. Mislim zasto me onda dovodis? Ili me kupi pa me odmah lepo prosledi u neki klub gde cu da igram a ne ovo na sta nasi igraci pristaju samo da bi njihovi menadzeri uzeli lovu.

Link to comment
Share on other sites

Apropo Ohija

 

Ja nisam siguran sta se konkretno ocekuje od njega. Mi smo danas nabijali balone na centarfora tokom cele utakmice, zato je izgledalo da je Pavkov korisniji. U ekipi koja ne igra sa osiguracem Srnicem i na duvanje balona na spica, Ohi bi se nadavao golova, za razliku od Pavkova. Jebiga, kod nas nijedan spic ne daje golove, pa nece biti da je uvek bas sve do njih. Ja se nadam da ce se Ohi nadavati golova kod nas, ali za to bi nam trebala igra potpuno drugacija od one koju smo pokusali danas. On je odlicno poceo, a onda je vecinu utakmica igrao na desnom krilu, posto je Pavkov bio centralni spic. Bez balona i sa malo vise kombinatorike, Ohi ce da procveta.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pavkov je beskoristan oduvek. 

Pankov, Srnic, Pavkov, Krsticic, Gobeljic, Gajic i ekipa su beskorisni pa beskorisni al to zamaskiraju ponekim dobrim potezima. Kad niko ne ocukuje nista od tebe a ti uradis nesto sto nije kontraproduktivno po tim, ljudi generalno imaju  bolje misljenje o njima nego sto je realno. A realno su beskorisni za ovaj nivo loptanja

Link to comment
Share on other sites

Ako Izuzmemo Terzića i Mrkelu ubedljivo najbeskorisniji u ovoj Zvezdi je Dejan Stanković.

Nažalost umesto da vidimo neki pečat trenera i skoro pa rutinske pobede u derbiju jer je odnos u kvalitetu igrača takav da se to ne bi smelo dovoditi u pitanje ni pod razno mi imamo teško jajarenje i mučenje protiv objektivno slabijeg rivala!

A i mnoge druge mečeve ove sezone smo dobili na suvi kvalitet pojedinaca a uprkos trenerskom dunsteru.

Mada, kada se samo setim njegovih izmena u finišu regularnog dela prošlosezonskog finala kupa skontam da smo danas još i odlično prošli...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Све очекивано. Када ставиш мафијашког испртка и фудбалску незналицу Срнића и онда се испредају бајке о његовој улози у некој тактици гдје се не шутне на гол, јасно је размишљање тренера. Страх је одлучио да не напредује и то је то. Преко пута такође батађориста и то још гори који под императивом побједе убацује на самом крају (по)најбољег играча и још реално имају много слабији ростер, значи требало је да буде рутинирање само такво и да се потврди титула на прави начин. Са оваквим антифубалом потпуно је свеједно ко нам игра у нападу. Добар тренер у систему од просјечног фудбалера начини да играч изгледа добро, лош тренер од добрих играча да изгледају још горе. Било и биће...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Citam malo po medijima i drustvenim mrezama... "Zvezdin vojnik" , "Zvezdin covek zadatka" , "Zvezdin specijalista"... Srnica svakako zovu jedino ne "Zvezdin fudbaler", a to mu je u opisu posla. Naravno, daleko od toga da nam je on najveci problem, ali mi je mnogo iritantno njegovo prisustvo na terenu, pogotovo nakon glupavog penala koji je napravio u Glazgovu. 

 

Sad tek vidim Stanojevicevu konferenciju. Tom coveku treba pomoci dok nije napravio nesto strasno. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ako ćemo da igramo bez sredine terena sledeće sezone i dugim loptama štopera, onda nam sigurno treba.

Stvarno ne vidim jedan razlog zašto ne dovodimo napred isključivo mrge od 195cm koji mogu da nose dva štopera u zubima, jer ćemo kao danas igrati svaku bitnu jaču tekmu.

Da je Žigara mlađi, bio bi nacrtan za ove naše trenere.

 

Ma Ohi ni tu visinu ne koristi dobro. Retko koji vazdusni duel dobije. Osetila se razlika kad je Pavkov usao, iako je i on los bio, manje je bio los od Ohija.

 

Uopste ne vidim bilo koji kvalitet kod Ohija izrazen. Sve je onako, okej, ali nista posebno. Falcineli recimo je daleko ozbiljniji igrac od Ohija, a ni njim nismo bili do kraja zadovoljni.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Sad tek vidim Stanojevicevu konferenciju. Tom coveku treba pomoci dok nije napravio nesto strasno. 

 

I ne samo njemu već i onim, na svu sreću izrazito malobrojnim koji se poistovećuju sa njim i podržavaju sve gluposti koje on izgovara u trenutku teške psihičke rastrojenosti.

 

Za ovog našeg bar znamo koji je razlog što priča gluposti ali on je bar bezopasan za okolinu, dok ser Stanoja neki macan može da shvati ozbiljno i eto đavola...

 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Kad će novo pismo žalopojka da se uputi Piksiju? 

Ускоро, немој ни сумњати. Олошу је увијек лакше измислити "дежурног кривца", него успоставити дугорочно систем, како на терену тако у клубу.

 

Иначе заиста ме увесељава ово кад читам ко је бољи Охи или Павков.:classic_laugh:

Штета што није реално бар за једну утакмицу ангажовати Левандовског у овом антифудбалу гдје би стајао сам против читаве одбране, ладно би људи мислили да је фејк Левандовски.

Суштина свега је што немамо медије који су редом морали да испљују ону срамоту од фудбала заједно са тренерима.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Константин said:

Ускоро, немој ни сумњати. Олошу је увијек лакше измислити "дежурног кривца", него успоставити дугорочно систем, како на терену тако у клубу.

 

Иначе заиста ме увесељава ово кад читам ко је бољи Охи или Павков.:classic_laugh:

Штета што није реално бар за једну утакмицу ангажовати Левандовског у овом антифудбалу гдје би стајао сам против читаве одбране, ладно би људи мислили да је фејк Левандовски.

Суштина свега је што немамо медије који су редом морали да испљују ону срамоту од фудбала заједно са тренерима.

 

Novinari pišu ono što im se kaže. Sport je još i najmanji problem...

 

Inače, slažem se da sa ovakvom igrom nama treba drvo u napadu, a ne centarfor.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je sad malo jasnije koliko je nama Falcineli znacio za igru i koliko je zapravo zasluzan za onoliko golova koje smo postigli. Ohi i Pavkov su nesposobni da trce sa loptom a radijus kretanjama im nije jaca strana te niko nema paznju protivnickih defanzivaca. Falcineli je poremetio odbrane i dopustao Kataiju i Ivanica pre svih da se lako setaju terenom. Zato oni ove sezone i izgledaju losije nego prosle

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sad, ne slazem se bas da Katai i Ivanic igraju losije nego prosle sezone. Obojica imaju jako dobru sezonu. Juce su podbacili, ali dobro, postavka je bila losa pre svega i bila je primetna nervoza kod nekih igraca (Sanogo) sto se prelilo na ceo tim.

 

Falcineli je okej bio, ucestvovao u igri u polju, odlagao lopte, ali misljenja sam da ovom timu treba brz napadac poput Huga.

 

Ohi daj Boze da nabije neku brutalnu statistiku i da ga prodajemo.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...