Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

6 minutes ago, Don Radonja said:

A i to je upitno.Toliko su svi bili losi od igraca pa do sudije.

 

Ma znam, ali teško da bi se i Kolina u prajmu bolje snašao u ovom anti-fudbalu balerina i mesara, što napisa kolega ranije.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Čisto da začini veče, Stanoje doživljava nervni slom uživo na TVu.

Iznervira ga Delibasic, steta sto nije postavio jos jedno 2 3 pitanja😂

Ali najjace, "kad sam se ja zalio na sudjenje?" Pa onda 10min kasnije "jel bio penal ovde, crveni ovde.."

Edited by Igor_
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Laki21 said:

Tačno će TSC da naplati ovo sranje.

Ovo sam i ja pomislio, kurvinski pristup mecu koji treba da resi pitanje sampiona.

Iskreno i na zalost ovako nesto sam i ocekivao, a trebalo je samo odigrati posteno i jako, oni ne bi imali sanse...

7 minutes ago, Laki21 said:

Čisto da začini veče, Stanoje doživljava nervni slom uživo na TVu.

I njega ko jebe...

Link to comment
Share on other sites

gejlor kanga ubedljivo najbolji igrac zvezde. 2 klase iznad svih ostalih.

ne bih da psujem, pa zato necu ni rec o igri, treneru, klubu  ...

 

1 minute ago, Crni said:

Imamo bolje igrace, a da li smo zasluzili titulu, ne bih rekao, nisu ni oni! Serem se na srpski fudbal.

neko mora biti prvak i u srpskom fudbalu. ne vidim ko drugi osim zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako nema neki novinar da na ovu ljigavu ispraznu budalastinu "ovako se osvajaju titule" odgovori - ne, ovim bednim jajarenjem se ne osvaja apsolutno nista, bruka i sramota je odigrati ovako na svom stadionu i ne izgubiti titulu samo jer se njihov klinac usrao u 100% sansi.

Link to comment
Share on other sites

Juve vs Inter je bio u rangu ovog derbija, fudbalski uzas. Samo naravno na visem nivou, mi bar imamo opravdanje sa xy puta manjim budzetima. 

 

Ovo danas je bilo uzasno ruzno za gledanje, Partizan bas los, kad i ovakvoj na pola snage Zvezdi nije mogao da napravi vise od jedne polusanse, mislim na onaj sut sa penaltika nakon poklona Sanoga. Imali su dva suta iz daljine, ali u 2/2 da se igralo do sutra ne bi dali gol, posebno u finisu kad nisu mogli ni do 16m Zvezde nisu mogli da dodju. 

 

Tabela je realna, Zvezda je objektivno prilicno bolji tim, ovo danas je bilo zabarski na 0 0 kao sto je Dejan i hteo, 1/2 je bilo klimavo jer su Sanogo i Kanga malo se zaigravali, a Katai i Ivanic su bili off citavu utakmicu, nisu ni dosli na derby. Pavkov i Ben su bili bolji izbor, ali ko bi to mogao da zna. 

Sve u svemu, rutinski odradjena defanziva, na desetine evro utakmica se osetilo danas u izvedbi Dejanovog tima. Niko nece ni da se seca ovog hrkljusa , jer ih je bilo na desetine u proslosti.  Na pamtim kad je zadnji put Partizan dao gol u derbiju na Zvezdinom stadionu, ili porazi sa nulom ili remiji 0 0 koji im zapravo nista ne znace. 

 

Teraj dalje.

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Manoly said:

Ovo sam i ja pomislio, kurvinski pristup mecu koji treba da resi pitanje sampiona.

Iskreno i na zalost ovako nesto sam i ocekivao, a trebalo je samo odigrati posteno i jako, oni ne bi imali sanse...

I njega ko jebe...

 

I njima ce Cukaricki ili neko treci da naplati njihovo neznanje i podjednako ocajan derby kao i Zvezde, Zvezda je bar znala sta hoce, a ovi bez Natka koji jedini zna da podvali loptu, a jure kao pobedu, u 2/2 dva puta nisu usli u 16m rivala. 

 

Nema sta niko da naplati Zvezdi, posteno je odigrala derby, samos to nekad nece da ide kao sto si ti zamislio i da zabijes dva gola u 1/2, jebes ga, ko je mogao da ocekuje ocajna izdanja Kataia i Ivanica. 

 

Ali je vazno jebeno opljunuti tim koji je imao -5 na polusezoni i do sada ima na prolece 9 1 0 uz prosek od tri data gola. 

 

Koliko ste vi samo odvaljeni od fudbalske realnosti. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, pavijan2 said:

gejlor kanga ubedljivo najbolji igrac zvezde. 2 klase iznad svih ostalih.

ne bih da psujem, pa zato necu ni rec o igri, treneru, klubu  ...

 

neko mora biti prvak i u srpskom fudbalu. ne vidim ko drugi osim zvezde.

Hocu da kazem da su obe ekipe lose. 

Link to comment
Share on other sites



 
I njima ce Cukaricki ili neko treci da naplati njihovo neznanje i podjednako ocajan derby kao i Zvezde, Zvezda je bar znala sta hoce, a ovi bez Natka koji jedini zna da podvali loptu, a jure kao pobedu, u 2/2 dva puta nisu usli u 16m rivala. 
 
Nema sta niko da naplati Zvezdi, posteno je odigrala derby, samos to nekad nece da ide kao sto si ti zamislio i da zabijes dva gola u 1/2, jebes ga, ko je mogao da ocekuje ocajna izdanja Kataia i Ivanica. 
 
Ali je vazno jebeno opljunuti tim koji je imao -5 na polusezoni i do sada ima na prolece 9 1 0 uz prosek od tri data gola. 
 
Koliko ste vi samo odvaljeni od fudbalske realnosti. 


Mi odvaljeni od fudbalske realnosti zbog negativnih komentara na ovo što je večeras "odigrala" Zvezda!?

OK...
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martin Mystere said:

I italijanska sisa je dala Seru šansu da govori kako smo mi egal sa njima i da truća o regularnosti, tome kako mi ne gubimo bodove....

Umesto da krene ofanzivno, uvali im tri gola i reši prvenstvo.

 

Pa Zvezda je vise izgbila poene u malim utakmica ove sezone, Vojvodina, Radnik 2x, ukupuno 7 poena, a oni 6 poena, Proleter, Napredak, Cukaricki 3x 0 0 

 

Razliku je napravio derby, tri derbija odnos u poenima 5 2 za Zvezdu. Ne znam koj se kurton on buni? Sa ovakvim timom koji je slabiji od Zvezde je napravio istu seriju pobeda kao i Zvezda o kojoj obilato kenja i jos kaze da on gubi poene, a mi ne??? 

 

Drugim recima, covek se zali sto Zvezda ne kiksa , kako bi on mogao sa svojom serijom pobeda ( koja mu nije jelte ogavna ) da bude kako on hoce. 

Jedino ko ovde moze da se buni je uprava FKCZ kako to da ovakav Partizan ima toliko poena, a ne obratno. 

 

Smejurija

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"У ПРАВУ ЈЕ СЕР ШАМРОК СТАНОЈЕВИЋ, МИ ОСВОЈИЛИ ПРВО МЕСТО У ГРУПИ ЛИГЕ ЕВРОПЕ, ОНИ ИЗГУБИЛИ ОД ФЛОРЕ И ФАУНЕ И ИЗВУКЛИ ИКС ПРОТИВ МОЋНОГ АНОРТОЗИСА У ЛИГИ КУРЦОФЕРЕНЦИЈА КАД ИМ СЕ КЕР ИСКЕЊАО ПО СТАДИОНУ. ПА РЕЦИТЕ РЕАЛНО ШТА ЈЕ ВЕЋИ УСПЕХ. БУДИТЕ ЉУДИ ИАКО СТЕ ЦИГАЊИ.

 

А ТЕК ОНО КАД ЈЕ СЕР ШАМРОК СТАНОЈЕ ХЕРОЈСКИ ИСПАО У АВГУСТУ ОД ШАРЛОРЕ А ЗВЕЗДА ИСПАЛА НА ГОЛ У ГОСТИМА ПРОТИВ МИЛАНА У МАРТУ. РЕЦИТЕ ИСКРЕНО ШТА ЈЕ ВЕЋИ УСПЕХ, НЕМОЈТЕ ДА РЕЛАТИВИЗУЈЕТЕ. 

 

ЧЕТРИ ДЕРБИЈА СЕР ШАМРОКОВА ЕКИПА НЕ МОЖЕ ДА ПОСТИГНЕ ГОЛ НА МАРАКАНИ, АЛИ НЕМОЈТЕ ДА РЕЛАТИВИЗУЈЕТЕ, ТО ЈЕ ЗБОГ ТОГА ШТО НИЈЕ РАДИО ВАР."

 

Moram DDPZ na visini kao i uvek😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

I njima ce Cukaricki ili neko treci da naplati njihovo neznanje i podjednako ocajan derby kao i Zvezde, Zvezda je bar znala sta hoce, a ovi bez Natka koji jedini zna da podvali loptu, a jure kao pobedu, u 2/2 dva puta nisu usli u 16m rivala. 

 

Nema sta niko da naplati Zvezdi, posteno je odigrala derby, samos to nekad nece da ide kao sto si ti zamislio i da zabijes dva gola u 1/2, jebes ga, ko je mogao da ocekuje ocajna izdanja Kataia i Ivanica. 

 

Ali je vazno jebeno opljunuti tim koji je imao -5 na polusezoni i do sada ima na prolece 9 1 0 uz prosek od tri data gola. 

 

Koliko ste vi samo odvaljeni od fudbalske realnosti. 

Zato si ti realan i mislis da je ovo veceras sjajno i bajno, ko bi zaista mogao da ocekuje ocajna izdanja glavnih uzdanica ako je mec pripremljen "kako valja".

Ajde bre, momce, nemoj mnogo da piskaras nego sagledaj sta je Zvezda danas izasla da odigra i protiv koga. Jbt kao da smo docekali Lpool na Marakani, pa cekamo i ne zurimo da odigramo malo fudbala,  a pre mesec dana ih odrasmo kao macke sto je pokazatelj odnosa snaga.

Nesto si prezubcio ti, nema druge.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Svaka utakmica je prica za sebe, to sto si ih dobio nedavno 2 0 rutinski, ne znaci da ces sada opet. Kao u NBA, rival se spremi, sada su imali Miljkovica na beku koji je ipak defanzivno cvrst i Miletica koji zna uzasno da kiksne, ali je ipak fizicki dobar, hitar i moze da pokrije prostor. E sada, imali smo bez ucinka trio Ivanic, Katai, Ohi koji nista nisu uradili napred, plus Kanga i Sanogo, sta je Dejan kriv kad naprave uzasne greske u dodavanjima, kao Sanogo kad cuva loptu i lose se gradi i ovaj ima sansu kad masi prazan gol sa penaltika, mada je lopta bila iskosa malo , nije bilo bas lako. 

 

2/2 je bilo mnogo bolje jer su Kanga i Sanogo bili odlicni, defanziva tj stoperi izuzetni manje vise, Borjan kad je trebalo na nivou, radio je ono sto uvek radi, skida suteve koje moze i koje treba, sut Meninga i Vujacica koji su bili sa preko 30m, ali ok, morao je da bude oprazan. Sve ostalo je bilo rutinski. 

 

Ne verujem da je Dejan naredio da cuvaju 0 0 , teorije nema, ali Katai i Ivanic su podbacili, uveo je Pavkova i Bena, u finisu je to bilo dosta opasnije, derby je derby, iako je Partizan slabiji od Mitjulanda ili nekih slicnih timova, ono sto svi ti evropski timovi nemaju kad gostuju kod nas je ta tenzija koju osecamo i mi i oni, plus naravno podrska navijaca koji ni Mitjuland ni Rendzers ni bilo koji tim nece da ima na jugu niti ce da se oseca kao neki strnac u tudjini, jer igramo svake sezone po par puta medjusobno. 

 

Ne znam sta ste ocekivali, ja sam bas ocekivao ovako napetu utakmicu, iako je objketivno Zvezda prilicno jaci tim, Rikardo koji je dobar spic za ostatak jsl, pa i za neke evro utakmice, nije se video pored Dragovica, napadacki trio Zvezde uvek u svako doba dana i noci ce da stavlja na muke odbranu Partizana, ali to danas nije bio bas slucaj jer ne pamtim bezvoljnije Ivanica i Kataija u derbijima, sigurno nisu tako hteli, ali dodje i takav dan, s tim sto Real uvede Rodriga , a mi Bena i Pavkova, cak je i bilo dobro kad su usli. 

 

Tako da sorry, ali ja necu da ovaj derby posmatram izlovano od cele sezone, to je nemoguce, vec kao jednu u nizu, kad smo trebali, bili smo odlicno, u proslom derbiju i izborili se ovaj treci da bude kod kuce. Uostalom, posao mora da se odradi do kraja, jer ima jos 6 kola, niko nece da ti poklanja poene, posebno ne TSC ili Cukaricki. 

 

Tako da nemam sta da zameram Dejanu, samo ostaje cinjenica da su nam derbiju uzasno negledljivi, posebno za neutralce. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sasvim ocekivano nase izdanje i rezultat meca. Plasim se da ce ovakav kukavicluk da se peovlaci kroz klub dok god ne dodje neki strani trener koji nema dodirnih tacaka sa srpskom skolom fudbala i koga boli ona stvar za derbi koji je specificna utakmica u kojoj je bitno pokazati karakter i izvesti igrace zadatka koji ce lavovski da odrade posao. Nazalost realnost je da u ovakvim uslovima moze samo da nas vodi neki nas trener, tako da to nam je sto nam je. 

 

Erakovic i Dragovic najbolji, mada je ovog prvog centimetarski ofsajd Miletica delio od toga da postane tragicar. Vezni red bas los, a Katai i Ivanic su bili zrtve taktike. Ohi neupotrebljiv, mada je nelogicno slati njemu visoke lopte. Pavkov je u drugom poluvremenu neku i uspeo da skine, ali mislim da je napravio vise faulova u napadu nego sto je imao kontakata sa loptom. 

 

Ipak, bez obzira na sve, protivnik je mnogo gori od nas. Njima je pobeda trebala vise nego nama pa su opet kukavicki odigrali. Doduse, oni ni nemaju kvalitet da odigraju nesto puno bolje od ovoga. Cak mi je utisak i da su fizicki nespremni jer poslednjih 20ak minuta kada se ocekivalo da ce da nas stisnu oni su skroz pali, mi smo tada dobijali svaki duel i do svake lopte smo dolazili brze od njih. 

 

6 utakmica do kraja, ne sme se niko potcenjivati, svaka da se odigra maksimalno dobro i da se uzme titula. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...