Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ja ne pamtim losiji derbi. Sta su ova dva tima pokazala veceras, mislim da je sramota za instituciju vecitog derbija. 

 

Oni kao da nisu dosli da igraju mnogo fudbal, a mi kao da nam se takva igra nije igrala. Mesari i Balerine. Pa onda malo promenimo uloge. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stanković je ovaj derbi trebao da izgubi i da momentalno dobije otkaz posle utakmice. Mislim da se svaki pravi ljubitelj fudbala i simpatizer Zvezde osjeća posramljeno nakon ove utakmice. Igraš kući pred punim stadionom, imaš dosta bolju ekipu - sve je na tvojoj strani, ali ti nemaš baš nikakvu ambiciju da ideš na gol. Završio sam sa gledanjem Zvezde na neko vrijeme. Definitivno ne treba ovakvim manifestacijama poklanjati dva sata života. 

 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Srnic kao i uvek na visini zadatka, inzvanredna partija kao nekad Iniesta

Picini ih izvozao samo tako, nisu imali resenja za njegova probijanja 

Pavkov 2 gola dao Liverpulu

Erakovic napokon bez zutih minuta 

Ben je pokazao koliko znaci mlad i odmoran igrac kao zamena, brz je kao vetar 

Filipe Falko vredi svaki paru koju smo dali za njega, vrteo ih na petoparcu kao da je Mesi u prajmu, onih par puta kroz noge je za hajlajts!

Bakajako pokazao zasto nije hteo na pozajmicu, ima brzinu i dobar centarsut

Krsticic, nista manje ne ocekujemo, ipak je u najboljim godinama i karijera mu ide uzlaznom putanju

Ohi je pokazao da je klasni golgeter

Deki Stankovic izrasta u velikog trenera, steta sto vec ima ponude Intera i Barselone, valjda ce ostati

Derbi nikad bolji, zasenio i El Klaasiko

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...