Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Da pojasnim moj prethodni upis. 

 

  1. Ako se prekid desi pre nego sto je odigrano 50% utakmica i prekid traje manje od 60 dana -> sezona se nastavlja gde se stalo.
  2. Ako se prekid desi nakon sto je odigrano 50% utakmica i prekid traje manje od 30 dana -> sezona se nastavlja gde se stalo. 
  3. Ako se prekid desi nakon sto je odigrano 50% utakmica i prekid traje vise od 30 dana a manje od 60 dana -> ide se na igranje neke vrste play-off i play-out jer se racuna da jos uvek ima vremena za to. Play-off mora poceti najkasnije 60 dana od prekida. Timovi se plasiraju u Play-off prema trenutnom stanju na tabeli. Opcije za Play-off su: "skraceni Play-off" sa 4 umesto 6 ekipa, polufinale na 2 pobede, finale na 3 pobede ILI neki "FIBA stil" gde 4 ekipe igraju 2 utakmice (i u polufinalu i finalu) na neutralnom terenu i gleda se zbir poena obe utakmice ILI ce se igrati "klasican F4" na neutralnom terenu.  
  4. Ako se prekid desi u bilo kom trenutku (nebitno koliko je utakmica odigrano) i prekid traje vise od 60 dana -> nema proglasenja pobednika, prakticno se sledece sezone ponavljaju ucesnici.

 

Dakle jos uvek su u opticaju 2., 3. i 4. opcija. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Izvini, ali nije tacno. Postoji i dalje mogucnost da nema proglasenja pobednika. A ni u jednom slucaju pobednika lige ne odlucuje trenutni plasman vec mora da se odigra neki (bilo kakav) Play-off (pa se definisu can i varijante F4 ili 2 utakmice cak i na neutralnom terenu gde se sabiraju poeni)...

 

Ispravi me ako gresim. 

 

Jel si ti stvarno pomislio da sam bio ozbiljan u mom prethodnom postu, dozvolices da se malo nasalim sa komsijama.

 

Jbga kada nasi igraci ne vode racuna, igraju u prepunim halama jer je neko naterao navijace puskama da napune istu i time ih zaraze. Evo ja dva puta se zarazio u pioniru ove sezone.

Komsije, em im cipiripi igraju redje od snega u Egiptu em niko i tu ligu i ne gleda pa su samim tim corona free.

Pa sve cine da igraci ne zakace koronu i sada opet da se poniste prvenstva.

Jbga propisi su propisi. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, quentin said:

Ma, pojaviće se soj koji primarno napada igrače KK Crvena zvezda. :mad:

 

Gle, ljudi konstantno igraju u maloj hali pred 5-6K gledalaca koji se dernjaju. Računaj da među tim ljudima SVAKI puta ima od 50-150 osoba koje su u tom trenutku infektivne. Za Omikron je dovoljan JEDAN udah da bi se uneo dovoljan broj viruona za zarazu.

 

Tako da apsolutno ništa nije do igrača, Omirkon zaobilazi neutralizujuća tela i zaraza je neminovna kako god okreneš.

 

Svakako bi bilo manje igrača zaraženih da postoji neka strategija ili restrikcije na državnom ili klupskom nivou, no stanje je takvo kakvo je i treba mu se prilagoditi. 

 

U principu, svi ovi zaraženi su spremni za teren najkasnije za 10-14 dana.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Jel si ti stvarno pomislio da sam bio ozbiljan u mom prethodnom postu, dozvolices da se malo nasalim sa komsijama.

 

Da jesam - pogotovo kao clana NO KKCZ, a nema u postu nikakvog smajlija da mi sugerise drugacije... 😕  

Sa komsijama se salimo na Tati 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Da jesam - pogotovo kao clana NO KKCZ, a nema u postu nikakvog smajlija da mi sugerise drugacije... 😕  

Sa komsijama se salimo na Tati 😄 

Pa to bi oni svi zeleli,eh kad Covic nije rekao sto se sad igra kad ljudi umiru pa jos i puni halu dupke, navijaci nezadovoljni posetom.  Kakva je to prcednicka velicina i brine o navijacima i igracima ko niko u Evropi..zamislite onda kakvi su drugi.

 

Pa kad na skupstini sednu Milicic, Milan Kalinic,Laza, Simon, Gurovic pa nesto fascinantno kazu a nadzorni odbor proceslja finansije...gde nam je kraj, to ni Baba Vanga ne zna..

2 minutes ago, Borca said:

"Krilni centar Crvene zvezde Nemanja Popović nastupaće za ekipu Vojvodine iz Novog Sada do kraja sezone kao pozajmljen igrač."

Neka si dosao u kosarkaski grad...u Vojvodinu koja je iznedrila jednog Jokica, Pokusevskog...ovde se stvaraju NBA igraci. Da uzmes trofej, Dejo ce ga sigurno pratiti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi ovako, moraju svi timovi da izvode omladince ako zelimo da gledamo kosarku. Sta fali da npr Zvezda igra sa 3-4 nezarazenih i omladincima protiv Fenera.  Pa cemo onda mi igrati u punom sastavu protiv omladinaca nekog tima kao Real i Cska.  Pa onda utakmice sa po 3 regularna i ostali omladinci u oba tima. Meni to nebi smetalo i bilo bi donekle zanimljivo videti kako bi to izgledalo. Svakako bolje nego da se odlazu utakmicu pa da se trpaju dupla kola

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Omikron je očigledno ušao u ozbiljnu seriju i verovatno ćemo svi morati da ga odradimo. Trebalo bi upravo sada zabraniti publiku na svim sportskim manifestacijama dok bije ovakve statse. Ali prekid takmičenja bi samo donekle odložio trenutak kada će virus postovati i preostale igrače...kojih je svake nedelje sve manje.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Evroliga ponovo kaznila Crvenu zvezdu

Evroliga je kaznila Crvenu zvezdu sa 7.000 evra zbog ubacivanja predmeta na teren tokom utakmice sa Zenitom iz Sankt Peterburga.

Srpski klub kažnjen je zbog incidenta koji se dogodio tokom 18. kola Evrolige.

Zvezda će morati da plati 7.000 evra zbog toga što su navijači bacali predmete na teren tokom meča protiv Zenita iz Sankt Peterburga.

Kako se navodi u zvaničnom saopštenju, prekršen je Član 29.2.h) Disciplinskog kodeksa Evrolige.

Podsećamo, prethodni put crveno-beli su kažnjeni sa 47.000 evra zbog ponašanja navijača na mečevima s Barselonom i Bajernom iz Minhena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Strah me da ova igranka nece nikad proci, samo se radjaju novi sojevi, moja drugarica je inace jedva prezivela 2 fajzera, u smislu reakcije itd, vec vidim da ce psiha da joj ode od iduce. Doduse ona jedina nije imala Koronu iz drustava i cele njene familije.

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2022 at 7:08 PM, Šarac said:

Kasalj sa slajmom. Trmperatura gore dole.

Bolovi u ledjima , malaksalost, drhtavica.

 

Mislio sam da je grip ali jutros cestitka. 

 

Drzi se!

 

Kod mene dve uzastopne noci groznica, mucnina, glavobolja, bolovi u zglobovima. Danas sam mnogo bolje, bice da je u pitanju obican grip (ili ovaj omikron).

 

U svakom slucaju, imao sam neki jaci grip pocetkom 2020. i evo sada pocetkom 2022. Izmedju toga nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...