Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

@Dragan

 

Malo guglovao i atamcs bi trebao da ima i bojeve glave koje nisu opasnost po nuklearni reaktor. Problem je što nije nemoguća neka false flag operacija od samog 4D šahiste. Jednostavno sve je sjebao što je gradio a pitanje kakvig je zdravlja dakle vrlo lako može povući još gore poteze.

 

Zato Ameri su vrlo oprezni da vreme odradi svoje (sankcije, gubici ili zdravlje) a ne da daju opravdanje za upotrebu nuklearnog oružja.

Edited by MeanMachine
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MeanMachine said:

 

Koje dno dna ustvari sto rece Čanak dno ne postoji samo pregrade.

Meni to gvori nešto, kao....strah me je da svako, neporveren sedi pored mene, pa makar to bilo i ovakvim povodom. Ako "služba" radi svoj posao, a verujem da radi 300%, ima neke preporuke. Jbg. nema on D.J.Vučićevića.......hendikep.

Link to comment
Share on other sites

A propo one priče o nekoj promeni (ili šatro promeni) raspoloženja kod nas, juče i danas, čekajući fudbal, slučajno odgledah Dnevnik RTS. To su, mislim, bili prvi dnevnici koje sam pogledao u poslednjih 10 godina.

 

Elem, prijatno sam iznenadjen kako su izveštavali o Ukrajini. Priče o sudbinama izbegle dece po Evropi, izjave iz kolone koja beži iz Hersona i skloništa po Kijevu, vrlo normalni komentari o tome kroz šta Ukrajina prolazi. Sa druge strane, Rusi su predstavljeni kroz izjavu onog idiota Konašenkova i nekog maskiranog vojnika koji navodi kako će protivnik biti slomljen...evil Bond villain fazon. Nema tu nekih decidnih antiruskih ili proukrajinskih stavova, ali nekako bi svako normalan i sa trunkom empatije jasno došao do odgovarajućeg zaključka o ovom ratu.

 

Ne znam kako je bilo na početku na RTSu, ali evo, jedan ok utisak u ovom trenutku. Letvica je, naravno, postavljena jako nisko, ali daj šta daš 🙂

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kako ono bese, denacifikacija, odbrana Rusa u Ukrajini, NATO, blablabla ...

 

 

"Rusija će pobediti, biće nas 200 miliona, a onda lagano Balkan, Poljska..."

"Pripojićemo sve te nacije koje tvrde da su nezavisne u jedan veliki ruski dom. Šta to znači? U Evropi s 500 miliona stanovnika postojaće kolektiv od 200 miliona ljudi koji govore ruski i koji može smireno položiti pravo na Balkan, Poljsku i tako dalje",

Spoiler

"Zapravo se radi o pobedi Rusije. Nema izolacije za nas, pogotovo sada kada nam se pridružila Kina. Pridružili su nam se i Indija, jugoistočna Azija, Afrika i Latinska Amerika. Nema izolacije jer smo pobednici u ovoj masovnoj specijalnoj operaciji", dodao je.

"Ja sam filolog. Ukrajinski je dijalekt ruskog jezika. Ukrajinski jezik ne postoji. Postoji samo ukrajinski dijalekt. Za proučavanje ovog dijalekta su vam potrebne dve sedmice. Uglavnom, zašto nas se Zapad toliko boji? Neprijatelj je pred Moskvom. I ako Zapad ništa ne može da učini, za 10, 15 ili 20 godina ćemo povratiti svu teritoriju", kazao je Vavilov.

"Pripojićemo sve te nacije koje tvrde da su nezavisne u jedan veliki ruski dom. Šta to znači? U Evropi s 500 miliona stanovnika postojaće kolektiv od 200 miliona ljudi koji govore ruski i koji može smireno položiti pravo na Balkan, Poljsku i tako dalje", izjavio je ruski filolog.

"Ima 80 miliona Nemaca, uključujući Pakistance, Turke i Arape. Ima 60 miliona Engleza, takođe uključujući Pakistance i druge. U istočnoj Evropi će se pojaviti vodeća nacija. Zapad neće moći ništa učiniti", dodao je.

"Za 10 do 15 godina će se pojaviti ogromna zajednica. Šta to znači? To znači da ćemo sa sebe zbaciti 20 ili 30 godina staro odelo, iznošeno odelo globalizma. Trebamo da ga zamenimo za novu ideologiju, nova načela, nove društvene i političke strukture", zaključio je Vavilov.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dragan said:

Kako ono bese, denacifikacija, odbrana Rusa u Ukrajini, NATO, blablabla ...

 

 

"Rusija će pobediti, biće nas 200 miliona, a onda lagano Balkan, Poljska..."

"Pripojićemo sve te nacije koje tvrde da su nezavisne u jedan veliki ruski dom. Šta to znači? U Evropi s 500 miliona stanovnika postojaće kolektiv od 200 miliona ljudi koji govore ruski i koji može smireno položiti pravo na Balkan, Poljsku i tako dalje",

  Reveal hidden contents

"Zapravo se radi o pobedi Rusije. Nema izolacije za nas, pogotovo sada kada nam se pridružila Kina. Pridružili su nam se i Indija, jugoistočna Azija, Afrika i Latinska Amerika. Nema izolacije jer smo pobednici u ovoj masovnoj specijalnoj operaciji", dodao je.

"Ja sam filolog. Ukrajinski je dijalekt ruskog jezika. Ukrajinski jezik ne postoji. Postoji samo ukrajinski dijalekt. Za proučavanje ovog dijalekta su vam potrebne dve sedmice. Uglavnom, zašto nas se Zapad toliko boji? Neprijatelj je pred Moskvom. I ako Zapad ništa ne može da učini, za 10, 15 ili 20 godina ćemo povratiti svu teritoriju", kazao je Vavilov.

"Pripojićemo sve te nacije koje tvrde da su nezavisne u jedan veliki ruski dom. Šta to znači? U Evropi s 500 miliona stanovnika postojaće kolektiv od 200 miliona ljudi koji govore ruski i koji može smireno položiti pravo na Balkan, Poljsku i tako dalje", izjavio je ruski filolog.

"Ima 80 miliona Nemaca, uključujući Pakistance, Turke i Arape. Ima 60 miliona Engleza, takođe uključujući Pakistance i druge. U istočnoj Evropi će se pojaviti vodeća nacija. Zapad neće moći ništa učiniti", dodao je.

"Za 10 do 15 godina će se pojaviti ogromna zajednica. Šta to znači? To znači da ćemo sa sebe zbaciti 20 ili 30 godina staro odelo, iznošeno odelo globalizma. Trebamo da ga zamenimo za novu ideologiju, nova načela, nove društvene i političke strukture", zaključio je Vavilov.

 

 

Uh Dragane...ja znam jednog što je govorio da će Srbija biti na istorijskim granicama Kavvovac-Kavvobag-Oguvin-Vivovitica (Karlovac-Karlobag-Ogulin-Virovitica), i gde god je zastupao interese Srba i branio ih, njih tamo više nema. Osim grobova, kao svedoka da su tu negde živeli. Bio je i neki Žirinovski, a bio je i jedan Titov General koji je govorio da su povijesne granice njegovoga tisućljetnog sna, kao i cele nacije, negde u Zemunu, na početku Cara Dušana...tu bi negde trebala da bude granična karaula. Posle ovakvog rata, pokušati sa invazijom Poljske, sulodo je...znamo i mi koji se ne razumemo u ta militaristička sranja. Rusi su se zacementirali, na neki duži rok....a budala ima na pretek, samo im nedostaju još dva šrafa i jedna šajbna za Teslino oružje, a onda su svi najebali.

 

Jedino se treba bojati ovog malog iz Južne Srpske Pokrajine...taj je opasan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dragan said:

K

"Rusija će pobediti, biće nas 200 miliona, a onda lagano Balkan, Poljska..."

"Pripojićemo sve te nacije koje tvrde da su nezavisne u jedan veliki ruski dom. Šta to znači? U Evropi s 500 miliona stanovnika postojaće kolektiv od 200 miliona ljudi koji govore ruski i koji može smireno položiti pravo na Balkan, Poljsku i tako dalje",

  Reveal hidden contents

"Zapravo se radi o pobedi Rusije. Nema izolacije za nas, pogotovo sada kada nam se pridružila Kina. Pridružili su nam se i Indija, jugoistočna Azija, Afrika i Latinska Amerika. Nema izolacije jer smo pobednici u ovoj masovnoj specijalnoj operaciji", dodao je.

"Ja sam filolog. Ukrajinski je dijalekt ruskog jezika. Ukrajinski jezik ne postoji. Postoji samo ukrajinski dijalekt. Za proučavanje ovog dijalekta su vam potrebne dve sedmice. Uglavnom, zašto nas se Zapad toliko boji? Neprijatelj je pred Moskvom. I ako Zapad ništa ne može da učini, za 10, 15 ili 20 godina ćemo povratiti svu teritoriju", kazao je Vavilov.

"Pripojićemo sve te nacije koje tvrde da su nezavisne u jedan veliki ruski dom. Šta to znači? U Evropi s 500 miliona stanovnika postojaće kolektiv od 200 miliona ljudi koji govore ruski i koji može smireno položiti pravo na Balkan, Poljsku i tako dalje", izjavio je ruski filolog.

"Ima 80 miliona Nemaca, uključujući Pakistance, Turke i Arape. Ima 60 miliona Engleza, takođe uključujući Pakistance i druge. U istočnoj Evropi će se pojaviti vodeća nacija. Zapad neće moći ništa učiniti", dodao je.

"Za 10 do 15 godina će se pojaviti ogromna zajednica. Šta to znači? To znači da ćemo sa sebe zbaciti 20 ili 30 godina staro odelo, iznošeno odelo globalizma. Trebamo da ga zamenimo za novu ideologiju, nova načela, nove društvene i političke strukture", zaključio je Vavilov.

 

 

Krajnji stadijum ludila. Ovaj je već pripojio Kinu, Indiju i Južnu Ameriku. Čeka se da stignu Peruanci, da konačno osvoje Harkov. Argentinci će biti zaduženi za Kijev, a u Varšavu ulaze Brazilci. 

 

Nakon toga mala pauza. Ne zna još se tačno kada stižu Marsovci koji će biti zaduženi da osvoje London. Jedino što se sa sigurnošću zna je da će se, čim stignu, staviti pod Putlerovu komandu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

...

Rusi su se zacementirali, na neki duži rok....a budala ima na pretek, samo im nedostaju još dva šrafa i jedna šajbna za Teslino oružje, a onda su svi najebali.

...

Budala ima posvuda.

Najveci problem je sto su ove sveprisutne na ruskoj drzavnoj televiziji i sto to sto pricaju nije samo njihova budalastina

vec projekat onih koji im govore sta smeju i trebaju da govore i to im neprekidno dozvoljavaju na drzavnoj televiziji

(a svi znamo da nezavisni mediji u Rusiji ne postoji ni u tragovima).

Niko valjda nije tako naivan, da misli da su to samo njihove licne budalastine ?!

 

Na srecu, kao sto kazes, "zacementirali" su se i okaljali celu naciju, na zaista dugi rok i nemaju sredstva da se izbore ni sa Ukrajinom,

a kamoli da ostvare svoje ostale mokre snove.

Zaista racionalno neshvatljivo - unistiti tolike ljudske zivote i tolike resurse - za sta ?

 

Edited by Dragan
Link to comment
Share on other sites

Pa za drugo nisu sposobni, očigledno. Svi takvi su isti, svuda. Možda neki od njih i probaju nešto da urade konstruktivno, onda useru motku skroz, zato što su nesposobni, i onda se uhvate za vojske i ratove, da kenjaju o ognjištima i slično. Od takvih su gori samo oni koji se njihovim bulažnjenjima oduševljavaju. U principu su i jedni i drugi suvišni. Samo štrokave. Evo ga ovaj što bunca. Štroka obična. Samo zagađuje javni prostor. A biolog iz komiteta mu pa trenutno liže dupe. Kaže, jedva bi dočekao da doplovi ruski ratni brod Dunavom u Beograd, pa on da bude petkom u buretu. Eto, to je njima domet.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...