Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

Ovo će morati da bude najgori playoff performans ikada zar ne, ne može se nikako drugačije završiti. 6 godina sam čekao postseason da dobijem jedan half sa dva picka i dva first-downa😄😄

Edited by larry
Link to comment
Share on other sites

In other news, Raidersi se zahvalili Mayocku na saradnji.

 

Ono, na prvu loptu stvarno izgleda kao da se nije baš proslavio. Prva runda drafta katastrofa, ali je zato iskopao strašne igrače na treči dan drafta kao što je Crosby i Renfrow recimo. U free agencyu par odličnih potpisa koji su nam držali odbranu ove sezone, Hayward i Quentin Jefferson...

Možda je jedino ovaj overhaul ofanzivne linije bio jako čudan, ali nije nas to nešto puno sjebalo ove sezone. I malo me je nervirao taj fokus na igračima Alabame i Clemsona. Izgledalo je kao da draftujemo samo sa final foura NCAA.

 

Neznam, ja bi ga verovatno pustio još koju godinu, da vidimo šta zna bez da mu Gruden diše za vrat. Ali ajde...

 

Največi stah je od toga da če sad doči pametnjakovič koji če menjati Carra. A QB-eva tog kvaliteta moreš nabrojati na prste.

 

Head coacha skoro sigurno dovodi svoga, tako da teško da Rich ostaje. Šteta, odlično je izmeneđerisao jako tešku situaciju.

Link to comment
Share on other sites

Po igrama Cardinalsa u drugom delu sezone, bilo je očigledno da nemaju šta da traže u plejofu.

Još jedan blowout. Možda povećanje broja PO ekipa i nije toliko dobra ideja.

P.S. Prognoza 6/6. [emoji41]
Svaka cast na prognozi. Mislio sam da ce gosti imati vise od jedne pobede. Sad cemo da vidimo kakva ce biti situacija za divizijsku rundu.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...