Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

Šteta. Ali pravi playoff meč. Imali smo šansu na kraju, što je verovatno više nego što je NFL javnost očekivala. Kad se gleda šta se sve izdešavalo ove godine, fantastičan rezultat. 

Po mom mišljenju, Rich bi trebao da dobije šansu kao HC. Odličan posao je uradio kao interim. Carr po meni ionako nikad nije bio upitan. Ljudi koji su prizivali da se njega odreknemo očigledno neznaju koliko teško je pronači dobrog startera na toj poziciji u NFL. 20 ekipa bi se poklalo za njega u free agencyu.

 

Što se tiče sudijskih odluka, nije ovo lagan sport za suđenje. Jeste onaj roughing the passer call na Carru bio malo soft. Ali to vidimo barem jednom po meču u današnjoj NFL ligi. A i jeste ga pogodio ramenom u donji dio facemaska. Na drugoj strani, po meni 2 propuštena OPI calla na Chase-u. I smešan holding call na James-u, kad je Jacobs u trečoj četvrtini trčanjem došao unutrar 2 yarda od endzone. NT je ionako krenuo da pada sam od sebe, i James ga je pustio. Inače onako nešto bi moglo da se svira u 99% running playeva.

Link to comment
Share on other sites

Bolje da se nismo ni plasirali u PO, nego da se ovako blamiramo. Onaj niz pobeda je bio toliko vestacki... i nakon bye weeka je sve doslo na naplatu.

 

P.S. I dalje stojim iza onog sto sam rekao pocetkom sezone. Veliki deo krivice ide na dusu Belichicka. On je sastavio ovaj tim i preplatio razne prevare od igraca.

Edited by Xpert
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Xpert said:

Joj, Barberu..

Hteo si ispasti pametan, a ispao gluperda na kvadrat.

 

 

 

10 hours ago, Darth Steva said:

Haha… mora mu se odati priznanje da zna pravila ali je idiot

 

Moze li objasnjenje ove situacije (gledao sam, ali mi nije jasno pravilo). Dakle sta kaze pravilo i sta je u stvari defanzivac pokusao da uradi?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Romantik said:

 

 

Moze li objasnjenje ove situacije (gledao sam, ali mi nije jasno pravilo). Dakle sta kaze pravilo i sta je u stvari defanzivac pokusao da uradi?

 

Da je pustio loptu da izadju u aut, krenuli bi sa 40y...jer je ispucavanje lopte kod kikofa u aut penalty.

 

Ovako ju je uhvatio u polju i izasao napolje...krecu napad od tog mesta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...