Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, Elias said:

Na ESPN-u kazu da ce sve biti reseno do kraja dana. GB, KC, NO mozda chak Patriots ili LV. 

Evo ga Stephen A- kaze Ramsi i samo Ramsi. 😀

Ne verujem da bi OBJ-ev ego preživeo Belichikovu disciplinu i podredjivanje timu. Iako imamo dugu tradiciju udomljavanja posrnulih superstarova nadam se da ćemo ovaj put preskočiti priliku, ako je uopšte i ima

Link to comment
Share on other sites

Nije OBJ nikako fit za Patse. On je diva, zeli da bude u centru paznje, da bude fokalna tacka napada, a to u NE ne bi mogao biti. Patsi su run first napad. Vrlo brzo bi postao nezadovoljan, a posle i potencijalni problem za svlacionicu.

 

 

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Dalvin Cook je navodno bio nevaljao, pa je dobio tužbu za domestic violence od bivše devojke. Njegov advokat je oštro negirao sve optužbe. 

 

Koliko sam ja čitao, bivša devojka je provalila u njegovu kuču i napala njega (biber sprej) i njegovu prijateljicu.

 

Mada, čitav slučaj je opisan dosta čudnom terminologijom, tako da ko če znati šta je tu stvarno bilo...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

tako da ko če znati šta je tu stvarno bilo...

 

Ja se s ovim apsolutno slažem, i nemam apsolutno nikakvo mišljenje unapred. Kontam da su tamo dovoljno sposobni ( policija i sudstvo ) da dobro istraže šta se stvarno desilo. Ali...dve stvari

 

Prvo...Komesar je i za manje stvari suspendovao bez da se situacija pravno razjasni

Drugo... Riba je valjda pripadnica američke vojske, a tamo su jako slabi na to, pa kontam ako spadne na njegova reč protiv njene, da će izabrati da veruju njoj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, der Gabelschwanz Teufel said:

 

...

 

Prvo...Komesar je i za manje stvari suspendovao bez da se situacija pravno razjasni

Drugo... Riba je valjda pripadnica američke vojske, a tamo su jako slabi na to, pa kontam ako spadne na njegova reč protiv njene, da će izabrati da veruju njoj. 

 

Jeste. Samo mislim da je fora u tome što oni od samog početka imaju sve moguče informacije i 99% tačno znaju kako če to proči na sudu. Recimo onaj slučaj ispred par godina kad je Hill optužen da je detetu slomio ruku. Ono je zvučalo baš slabo, posebno sa njegovom istorijom. NFL ga nije suspendovao, i na kraju nije bio ni kriv na sudu.

 

Da. Baš zbog toga sam i rekao da je jako čudnom terminologijom opisan slučaj. Umesto da napišu da je to njegova bivša, je Schefter recimo napisao US Millitary sergeant. Što je po mom mišljenju totalno irelevantno za sam slučaj. Ako je on zlostavljao nju, treba da odgovara. Ako je ona napala njega, isto treba da odgovara. Nebitno što je on fudbaler a ona vojnik

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...