Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

10 hours ago, Martin Mystere said:

Već postaje neprijatno gledati Fieldsove TO.

 

Navodno dve nedelje za redom baca pick jer mu je u slušalice rečeno da protivnik ima 12 na terenu pa brzo snapuje i igra nerezonski jer misli da ima free play. 

 

 

Daniel Jones možda ipak nije bačen pick nakon svega

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2021 at 10:57 AM, de Havilland Mosquito said:

 

Navodno dve nedelje za redom baca pick jer mu je u slušalice rečeno da protivnik ima 12 na terenu pa brzo snapuje i igra nerezonski jer misli da ima free play. 

 

 

 

 

 

 

 

Nagya vole da provuku kroz blato. Nije da nije zaslužio, ali ovaj put mislim da nije kriv.

 

Gledao sam prošlu utakmicu. Packersi su skočili u offside, Fields bio siguran da ima free play i bacio INT. Sudije nisu bacile flag za taj offside a bio je poprilično očigledan.

Link to comment
Share on other sites

JJ Watt out for the season. Izdržao je duže nego što sam očekivao, ali je u tom periodu izgledao toliko solidno i čvrsto, i da ne pričam da je izgledao gotovo kao u primeu. Znam da malo ljudi gleda Cardinalse čak i kada su 5-0, 6-0... ali ko god je gledao Cardse mogao je da vidi da je JJ bio apsolutno najbolji igrač na terenu. Čini mi se da na akcijama trčanja ima TFLa koliko hoćeš, a nekoliko sackova mu je iskliznulo iz ruke jer je QB obično trčao van pocketa pred njim i Goldenom.

 

qmr8zznrn1w71.jpg?width=768&auto=webp&s=

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...