Jump to content

NFL - Season 2021


Xpert

Recommended Posts

24 minutes ago, Kolbas said:

Ovo će biti zaista interesantno, ne znam gde je prslo, ali je bilo očito da se sa Camom kao starterom ne bi moglo daleko... biće ovo ground & pound napad sa checkdown pasovima...

Ko je gledao utakmicu protiv Giantsa pre neko veče mogao je jasno da vidi da je Mac trenutno bolji qb, odnosno da je mnogo bolji qb za Patse nego Cam. Očigledno su procenili da mali ima mozak da ne prsne zbog toga što su ga odmah gurnuli u igru. Cam je bio dobar u predsezoni, ali, čini mi se, da je puklo i oko toga da ne želi da se vakciniše i da je pitanje vremena kad će navući bedu na vrat i sebi i timu. Žao mi je što se ovako završilo, Newton mi se činio kao dobar momak.

Ne znam koliko je njegovim otpuštanjem ostalo mesta u capu, jedan solidan kornerbek je neophodan. Imam neki osećaj da će i Winovich otići ili za pikove ili u potrazi za cb.
 

Edited by Sinan Bowie
Link to comment
Share on other sites

Uhvatio sam nešto malo od utakmice sa Giantsima i Mac je delovao prilično pouzdano s tim da je u nekoliko navrata držao loptu malo duže pa su ga tvoji sekovali... mislim da je u pitanju tipičan ruki problem da kad se radpadne pozvana akcija teže ide improvizacija, ali barem nije forsirao pasove (kao Newton)... uostalom, bumo vidjeli, deluje mi obećavajuće na osnovu priloženog materijala...s druge strane, Giantsi baš bledi, izgleda mi kao da je na pomolu još jedna frustrirajuća sezona za njih 

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

Kakav loš play calling u poslednjem drive-u Dallasa. U trenutku kad su došli u FG poziciju (pre onog penala) umesto da trčanjem primoraju TB da potroši time out-e i dobiju još koji yard, oni imaju incompletion, posle Zurla ipak ubacuje clutch FG, ali ovakvom Tomici ostaviti toliko vremena za samo FG poziciju je za njega slam dunk...sve u svemu kvaliteteno otvaranje sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, de Havilland Mosquito said:

Pas mater....dal gledat Đokovića il Giantse, tako se namestilo da igraju istovremeno. Nisam gledao finale USO godinama, bez obzira ko igra, jer uvek pada na prvu nedelju NFL-a...ali ovo finale je nešto posebno.

 

Bukvalno upali Djokovica na sredini gema kad bude servirao za mec cisto da uzivas u trenutku osvajanja GS-a... sve pre toga je nebitno a i dosadno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...