Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

38 minutes ago, kendrick said:

Kada cujes/vidis da neko koristi dr. kod Cokijevog imena, znas da je real deal.

 

Pa dobro, pavijan se nikada nije pretvarao da je iznad toga da tepa svojoj legendi. Respect!

 

Just now, Predragdjape said:

Nije lazov ali? Pa kako nije lazov ako je slagao? Ili je bio u pravu? 

 

Nenamerno je rekao neistinu

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Pa dobro, pavijan se nikada nije pretvarao da je iznad toga da tepa svojoj legendi. Respect!

 

 

Nenamerno je rekao neistinu

Možda ti ne možeš da razumeš, ali moguće je da predsednik košarkaškog kluba bude doktor.

Da li ga uvek treba oslovljavati titulom?

Ne.

Samo onda kada treba naglasiti proces.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Možda ti ne možeš da razumeš, ali moguće je da predsednik košarkaškog kluba bude doktor.

Da li ga uvek treba oslovljavati titulom?

Ne.

Samo onda kada treba naglasiti proces.

 

 

Ja ne razumem dosta toga na ovom svetu, ali savrseno razumem da mu ne tepas doktore zato sto je doktor.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Ja ne razumem dosta toga na ovom svetu, ali savrseno razumem da mu ne tepas doktore zato sto je doktor.

 

1 hour ago, Instinkt said:

Vole svog gazdu, šta očekuješ, da ti priznaju? 😄

Razumem da vam  je naneo teške rane,

da to preboleti nećete za 3 života.

 

Link to comment
Share on other sites

E ja sam skroz ok, aktivno sam ispratio uspon Duletovih ekipa do herojskog F4 u Parizu, u periodu kada sam za kosarku bio najzagrizeniji u zivotu. Uz to znam kakav je KKP velikan evropske kosarke i sta je sve osvojio.

 

Covic je prosto vaška i moralna ljudska duznost je gaditi se iste. 

 

Znam da neces verovati, ali mnogi od nas ne pate zbog Zvezdinog niza toliko koliko ti mislis 💁‍♂️

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pavijan2 said:

Razumem da vam  je naneo teške rane,

da to preboleti nećete za 3 života.


Kao što je slučaj sa drugim lopovima, kriminalcima, korumpiranim političarima i moćnicima, ljudi kojima je naneta šteta ili nesreća njihovim delima postoji i preživi se. 
Ipak, oni ljudi koji su se obogatili, okoristili, podržavali iz sopstvenih interesa, dobiti ili u ovom slučaju navijačke ostrašćenosti će morati do kraja života da žive sa spoznajom da su podržavali, hvalili, nazivali ih doktorima, vukovima i borcima... a to je, ako mene pitaš, na duže staze, daleko gora alternativa... 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:



  ...belivukovima... 🙂

Evo ispravio sam Vam ovu reč kolega. Nema na čemu.

 

P.S. Smajli je ostao jer na telefonu nekako ne mogu da ga obrišem. 😊

2 minutes ago, Cooper said:

Ne daju na svog predsednika.

 

Prvo stavljaju belivukove, sad anapantere...

Ovo neće izaći na dobro.

Evo kolega i Vama da ispravim objavu. Nije mi bilo teško. 

Takođe, nema na čemu.

 

Inače kada smo kod kriminalaca. Šta bi sa kradenim kolima? 

I na kraju krajeva, šta radi Duško Obradović?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Константин said:

Па мученици и господин Дервиш вам је рекао да немате право да прозивате вашег спасиоца и финансијера Вучића, свако фолирање је још јадније:classic_laugh:

Kad neko uđe u pogrešan voz, svaka stanica mu je pogrešna. Koprcaju se.

Link to comment
Share on other sites


Kao što je slučaj sa drugim lopovima, kriminalcima, korumpiranim političarima i moćnicima, ljudi kojima je naneta šteta ili nesreća njihovim delima postoji i preživi se. 
Ipak, oni ljudi koji su se obogatili, okoristili, podržavali iz sopstvenih interesa, dobiti ili u ovom slučaju navijačke ostrašćenosti će morati do kraja života da žive sa spoznajom da su podržavali, hvalili, nazivali ih doktorima, vukovima i borcima... a to je, ako mene pitaš, na duže staze, daleko gora alternativa... [emoji846]
A o košarci opet ništa...?

Ako i ove sezone ne uzmete ABA trofej, ni kup i ne plasirate se u F8...a KL Srbije najveći Srbin verovatno i dalje ne priznaje, da li će Želimir i dalje da rabi floskulu ,,dugoročni projekat" i " ...mi zaslužujemo EL" kad god ga napune na gostovanju kao jarebicu i da li će grobarima i treće sezone biti dovoljna samo satisfakcija kako najveću legendu toplo dočekuju u Atini, Stambolu i Madridu i imaju samo reči hvale za njega kao ja kada pričam o mom Golfu 2 - takodje legendi.

Pitam ovo zbog kuma jer već je krenuo da gugla kojim ozbiljnijim trenerima ističe ugovor na leto. Mislite o tome na vreme. Nemoj da vam pocinkovani dovuče nekog Vladu pa da vam i pre Svetog Nikole dodje spasitelj Čanak da vas vadi sa dna EC.




Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Константин said:

Па мученици и господин Дервиш вам је рекао да немате право да прозивате вашег спасиоца и финансијера Вучића, свако фолирање је још јадније:classic_laugh:

 

Šta imamo o Vučiću mi smo jasno i glasno rekli na utakmicama. Šta imamo o Ostoji, mi smo takođe jasno i glasno rekli na utakmicama. 

E sad, šta imate o svetom trojstvu, vi ste jasno rekli na izborima 😄 Dok na utakmicama čekam momenat kad ćete mu skandirati, pošto sam davno izgubio nadu da će se kod vas nešto protiv čuti, bar od pojedinca; jednog jedinog, samo jedan uzvik/usklik, jedan sekund.. :v

 

Elem, niko vas ne tera, ne vidim ništa loše; što da pljujete u tanjir iz kojeg njupate, samo ne razumem što se onda ograđujete od najvećeg zvezdaša među vama, prvog među jednakima, bastionu zvezdaštva i srbstva 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites









 
Šta imamo o Vučiću mi smo jasno i glasno rekli na utakmicama...


A on vam jasno i glasno odgovorio Fakundom...:).
Od mene imate iskrenu podršku u bacanju kamenja na sistem sa te južne strane jer sa ovom opozicijom vi nam sada dodjete kao Otporaši.
Samo jako...Gotov je.




cc28f0d58c942e9594dfd1dc6d1ee5be.jpg
Kad bolje zagledam ovo...danas izgleda kao nezadovoljni navijač koji je iz nekog razloga rešio da se obračuna sa TV prijemnikom.
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Wingwalker said:

A o košarci opet ništa...?

Ako i ove sezone ne uzmete ABA trofej, ni kup i ne plasirate se u F8...a KL Srbije najveći Srbin verovatno i dalje ne priznaje, da li će Želimir i dalje da rabi floskulu ,,dugoročni projekat" i " ...mi zaslužujemo EL" kad god ga napune na gostovanju kao jarebicu i da li će grobarima i treće sezone biti dovoljna samo satisfakcija kako najveću legendu toplo dočekuju u Atini, Stambolu i Madridu i imaju samo reči hvale za njega kao ja kada pričam o mom Golfu 2 - takodje legendi.

Pitam ovo zbog kuma jer već je krenuo da gugla kojim ozbiljnijim trenerima ističe ugovor na leto. Mislite o tome na vreme. Nemoj da vam pocinkovani dovuče nekog Vladu jer je bila tanka ponuda pa nakon mesec, dva da vas Čanak vadi sa začelja EC.


 

 

S obzirom na to kako EL reaguje na muljanje vase legende, kako vas razvlaci svaki EL igrac koji zna da udje na tviter (celnici EL bas vole takav spotlight)... a kako nasa prepuna Arena pravi fantasticnu reklamu, uz zivu legendu takmicenja na nasoj klupi....nemoj samo na leto da se iznenadis kao sto se Igokea iznenadila one sezone.

 

Deluje da EL bas gubi zivce sa vama 😕

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

S obzirom na to kako EL reaguje na muljanje vase legende, kako vas razvlaci svaki EL igrac koji zna da udje na tviter (celnici EL bas vole takav spotlight)... a kako nasa prepuna Arena pravi fantasticnu reklamu, uz zivu legendu takmicenja na nasoj klupi....nemoj samo na leto da se iznenadis kao sto se Igokea iznenadila one sezone.

E, jbg.

Svaki EL igrač koji zna da uđe na tviter = pokojni Dilejni i pokojni Džening.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...