Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

7 hours ago, Instinkt said:

Aleksandar Vučić, lider SNS osvojio 58,65 i to u prvom krugu. 

Ni ovog puta Zvezdini navijači nisu razočarali (što bi ti rekao; teško da je bilo podobnijeg kandidata za rsb fan base) 

Ko hoće da čestita, neka čestita..

 

6 hours ago, Instinkt said:

Crveni protiv Vučića? Ako je obraz đon, ne znači da su glupi. Šta više.. 

2/3 glasova pokupio i to u prvom krugu. 2/3 navija za Zvezdu. 

Slučajnost? Ne bih rekao 😂

 

8 hours ago, Instinkt said:

 

Kako to misliš ne bi ga bilo!? Pa on iza sebe ima najveće biračko telo u državi, Zvezdine navijače

Samo čekam kad će biti proglašen Zvezdinom zvezdom, a vala ako je ko zaslužio.. 🙂

 

:Hail:

 

zajebano brate.. 

 

 

6 hours ago, K.Dot said:

Šalje mi drug partizanovac jutros, čovek ima smisla za humor pa zna i da primi šali i da daaa šalu, nije kao neki ovde.

e8fdcc86095a3f6550414df5b3ab6a5f.jpg

 

Buducnost srpske kosarke i reprezentacije :wink2:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

^^^ Vi imate (ste?)Fmp - vas licni poligon #2 mladih igraca, Misko ima #1 poligon - Megu, iz koje ne da ni u Partizan, ni u Zvezdu. Nije vise na nama da mislimo o buducnosti, a svakako nam je gorepomenutom raspodelom to prakticno onemoguceno. 

 

Izvol'te, pa proizvodite buducnost sa zalizanim 🤷‍♂️

 

Naravno, cinjenica da i pored vaseg fmp, mi i sada imamo mlade srpske igrace u A timu, a vi ne...najblaze receno za divljenje 

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

^^^ Vi imate (ste?)Fmp - vas licni poligon #2 mladih igraca, Misko ima #1 poligon - Megu, iz koje ne da ni u Partizan, ni u Zvezdu. Nije vise na nama da mislimo o buducnosti, a svakako nam je gorepomenutom raspodelom to prakticno onemoguceno. 

 

Izvol'te, pa proizvodite buducnost sa zalizanim 🤷‍♂️

 

Naravno, cinjenica da i pored vaseg fmp, mi i sada imamo mlade srpske igrace u A timu, a vi ne...najblaze receno za divljenje 

Чињеница је да је Топић који је на двојној регистрацији и има 17 година већи фактор код нас него ваши млади српски играчи у А тиму

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Jakob Aman said:

Avramovic, Smailagic, Andjusic, Koprivica, Vukcevic. Sasvim dovoljno. To sto se najveca, srpska sportska institucija vratila na put slave sa sve najtrofejnijim trenerom a vi to ne mozete da podnesete, e to je vec sasvim druga stvar.

Prvo morate da osvojite neki trofej pa da kažemo da se vraćate na put slave.

 

A drugo, i protiv Studentskog je počela pretežno domaća petorka i onda posle par minuta izašla sa parketa i nije se vraćala više. U Evroligi obično ni ne uđu jadni i tu se tortura prema domaćim igračima nastavlja. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jakob Aman said:

Avramovic, Smailagic, Andjusic, Koprivica, Vukcevic. Sasvim dovoljno. To sto se najveca, srpska sportska institucija vratila na put slave sa sve najtrofejnijim trenerom a vi to ne mozete da podnesete, e to je vec sasvim druga stvar.

 

Kakve veze ima FKCZ sa ovim o cemu pises? 

 

Srpska? Partizan je jugoslovenski, zar ne? Ah, ne, cekaj, izbacili ste to kao prefix imenima timova jos 90ih. 

Najveca sportska? Po cemu moze KKP biti veca sportska institucija od FKCZ? Mislim, hajdemo realno... Da si rekao kosarkaska umesto sportska, pa da kazem ok. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Cooper said:

Pa ja ne mogu vise :Hail:

 

Kakva masinerija :classic_biggrin:

 

FiATCT6XwAEIMOn?format=png&name=small

 

Ne vidim sta je netacno u ovom napisano sto si okacio, mada ima po malo klikbejtetskog naslova sto i ne cudi za hotsport a kad smo kod prave masinerije i jedinih preostalih sportskih novina u stampanom formatu:

 

spacer.png

 

Ali cudo, Partizanovih glavnih 8 igraca iz rotacije i trener vrede i vise nego Makabijevih. Kvota na Partizan bila 1.80, ali ovo je cudo. Pa sta ce da bude eventualno pobeda nad Barselonom ili Realom, 8. svetsko cudo...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Kakve veze ima FKCZ sa ovim o cemu pises? 

 

Srpska? Partizan je jugoslovenski, zar ne? Ah, ne, cekaj, izbacili ste to kao prefix imenima timova jos 90ih. 

Najveca sportska? Po cemu moze KKP biti veca sportska institucija od FKCZ? Mislim, hajdemo realno... Da si rekao kosarkaska umesto sportska, pa da kazem ok. 

Jugoplastika je bila više srpska nego Partizan.

Samo činjenice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, СтелаРоса said:

Predsedniku naseg kluba je na utakmici Partizana skandirano "Covicu umri". Ja mogu da razumem navijacko rivalstvo, iritantnost, frustracije, komplekse, pa cak i mrznju, ali ovo je neki visi nivo i prevazilazi svaku meru. Neverovatno. 

Skandiraju to vec vise utakmica.

 

Ne znam sta tu cudi?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

Skandiraju to vec vise utakmica.

 

Ne znam sta tu cudi?

Ako skandiraju to, onda je to jer su kivni sto je Covic pokrao pare sa Kosova. Nema to veze sto im je ukrao sneška i razvaljuje ih tolike godine.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Decembarski said:

Nisam čuo nikog od ovih finih nam komšija da se javi da osudi i popljuje neandertalsko dozivanje nečije smrti u hali dok tvoj tim igra košarkašku utakmicu???

Kolektivno glave u pesak?

Ko vas ne zna ...

Vujosevic je ostavio u amanet večnu mrznju prema Zvezdi. Ne sme general da se izneveri.

 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, berti said:

 Sustina skandiranja protiv Vučića je vezana samo za sport. Smatraju Vucica jedinim krivcem za sportske rezultate. Kakvo crno Kosovo, ekonomska situacija i sve ostalo. Isto kao za Čovića. Bas ga mrze zbog Kosova. Vredjaju mu zenu zbog para sa Kosova, kako da ne.

 

To zavisi od stepena zelje da se "uspe" preko FK ili KK, da se bude deo pobednika i da se ruga porazenima.

 

Mislim, zato se u Srbiji masovno bira ili Crvena zvezda ili Partizan, nece niko da bude deo price kao sto je KK Borac ili KK Radnicki koji nemaju para da angazuju igracine tipa Puntera ili Lessorta.

 

Dakle, oni umereni navijaci oba kluba koji ne mogu da smisle Vucica osecaju antipatiju prema istom zbog uzurpacije kompletne vlasti i skoro svih medija i jer pokusava da bude novi Tito. Sad, koliko je realno da ce umereni bilo sta da skandiraju to ostaje pitanje. Ja mislim da su skloniji skandiranju ovi ekstremni delovi "simpatizera" koji vise na nekim partizan net portalima nego clanovi ovog foruma.

 

Naravno, ekstremni navijaci oba kluba su oni kojima je neka titula u fudbalu ili kosarci u vrhu zivotnih prioriteta (ma kako ovo zvucalo kad se procita). U sustini oni se vode sa "dok Vucic nije gurao u Crvenu zvezdu Partizan je bio sampion u svim sportovima" kao da je sasvim normalno da jedan klub postoji u svim sportovima. To su isti koji sunovrat vaterpola povezuju sa time sto VKP vise nije jedini klub u ligi, opet, kao da klub moze da odlucuje hoce li neko postati igrac ili ne, a ne ljudi koji rade u njemu. 

 

Meni su sva ta urlikanja licemerna dok god neko jasno ne istakne transparent da se urlice zbog politike i drustvenih okolnosti, a ne zbog sporta. Evo na primer, gde su transparenti "prodao si Kosovo" ili "da li je 10 godina bilo dosta, ludace?", "pokrao si izbore" i slicno? Nego ne, uredno se ide na utakmice kluba ciji su igraci placeni parama koje je u taj klub skrenuo upravo taj Vucic.

 

Da dodam na kraju, pa i Bosko Obradovic ce vam nabrojati vrlo razumne primedbe kada ga pitaju zasto je protiv Vucica, ali svi znamo da je on protiv Vucica jer Gej parada, jer trovanje mladezi, jer zli zapad. Dobro, ja sam vec pisao da sam spreman da progutam da i on rusi na izborima ovog sto misli vecno da vlada, ma neka ga smene i navijaci KKP na izborima, ali nemojte se predstavljati kao deo neceg progresivnog, jer je onda i Bosko Obradovic takodje progresivan.

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ja njih znam već 10 godina, veliki su to razbojnici... To Bili kaže za grobare, Topaloviće, tako da...upućeno je grobarima valjda. 

Парола се зна коме је упућена, са ким врх гробара сарађује већ 10 година, а повод ухапшени гробари са врачара. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...