Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

 

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Jel bi ti zaista bilo žao?

 

 

Jedna lepa vest:

 

Quote

Kako god okrenete, svi hoće da kažu kako nemaju veze sa državom, da su uspešni bez nje. Tu je Čović najkorektniji, da budem iskren, pa uvek kaže da ima podršku države – zaključio je Vučić.

 

Ovo znači dva nova igrača od po milion evra.

Edited by Volter
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Volter said:

To bi bilo to što se tiče Partizana. Dozvoliće im da igraju ovu Evroligu do kraja a onda će opet čekati 10 godina. Ne bih se iznenadio da su se među 20 hiljada ljudi ubacili i zvezdaši i napravili ovo što su napravili. Sramota.

Ceniš da prvaku Evrope neće dozvoliti da igra sledeće godine? :s_d:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Preksinoc sam bio u kafani sa svojim ujakom i gledali smo pomalo Partizan vs Makabi. 

Navijao sam da Partizan pobedi, zato sto volim svog ujaka i zelim da bude srecan. 

I bilo je to stvarno prelepo vece, ruckali smo vruce jagnjece, cevape, pihtije, grilovan sir, malo sarmica, pomfrit, moravsku salatu i paprike u ulju, pili rakiju... 

I shvatim da meni Partizan kao takav ni najmanje ne smeta(narocito ovaj gde nema nasih igraca), svako ko navija za Partizan u mom okruzenju, od mene uvek ima ripsekt i obrnuto. 

Ali ljudi kao sto su Tegeltija, Pantic, Kuper, Vujosevic... Stvarno ponekad cine Partizan losijim no sto je zapravo. 

Mislim da bi Partizanu najbolje islo da ga takvi ne "brane". 

Jednom je neko ostavio ovde link Partizanovog foruma, na sta to tamo lici... 

Sta lajkuje i pise Alex the great, a verovatno pod drugim imenom jos mnogi sa ovog foruma, je nesto sto nema ni u Toponici. 

Zvezda se iskljucivo pise malim slovom, i to samo u slucaju da je ne nazovu kurvom ili slicnim pogrdnim nazivom. 

Tako da zbog takvih ne mogu da postujem Partizan, ali mogu da napisem velikim slovom ime tog kluba, i nemam potrebe da mu dajem epitet slican ili gori koji oni sa ponosom dodeljuju Zvezdi. 

Kad trener peva "kurva umire, kurva gasi se" nema tu mnogo sta da se prica. 

Zvezda jeste i Andjus i Djuka Bizon i Aca Lukas i ko sve ne, ali u Zvezdi nema Koprivice sto navija za Nemce, i hvala Bogu da je tako. 

 

  • Like 7
  • Love 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, K.Dot said:

Šalje mi drug partizanovac jutros, čovek ima smisla za humor pa zna i da primi šali i da daaa šalu, nije kao neki ovde.

e8fdcc86095a3f6550414df5b3ab6a5f.jpg

 

Kako su se poredjali, bas nekako po "gradaciji" 

 

Sa desna na levo:

  • Full-domaci proizvod obogacen internacionalnim tehnologijama proizvodnje (Obradovic),  
  • Strane sirovine uvezene, umiksane i upakovane u domacu ambalazu pa se prodaje kao domaci brend (Panter sa srpskim pasosem),
  • Strani proizvod koji je vec neko vreme na domacem trzistu, pilo ga i crno i crveno-belo, sto bi rekli odomacio se na nasem trzistu (Lesort),
  • Full-strani proizvod koji se vec fino probio na domace trziste (LeDay),
  • Poznati internacionalni brend prisutan na evropskom trzistu konacno dostupan i na nasem (Nunnally),
  • Novi, manje-poznat brend cak i za evropska trzista, poreklom iz daleke Australije, dobro poznat na americkom trzistu, mi smo mu medju prvim evropskim trzistima na kojima je prisutan (Exum)
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Komšije ja se ne bih igrao sa ovim stvarima, bez zajebancije. Ako se vođa naljuti i zavrne česmu, vraćaju se Đumara, Vrabac i ekipa. Neće pomoći ni 50 000 sezonskih, marketing i Bane Nordeus. A taman ste se vezali za ovaj tim. 

Pa valjda je od prodaje ulaznica sve pokriveno. Cak je moguce da drzava uzima od KKP. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno ovo sprdanje sa brojem stranaca u Partizanu.

Meni su svi koji igraju za Partizan u fudbalu i košarku stranci.

Poslednji koje nisam tako doživljavao u košarci Dražen Dalipagić i ... Boban Petrović.

U fudbalu Nenad Stojković i Momčilo Vukotić.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Nije mi jasno ovo sprdanje sa brojem stranaca u Partizanu.

Meni su svi koji igraju za Partizan u fudbalu i košarku stranci.

Poslednji koje nisam tako doživljavao u košarci Dražen Dalipagić i ... Boban Petrović.

U fudbalu Nenad Stojković i Momčilo Vukotić.

I kapiten Vladimir Stojkovic 

Edited by dzakala
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...