Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

17 minutes ago, Decembarski said:

Dosta ljudi došlo da da podršku Belivuku i ekipi.

Valjda će Bodibond da zamaskira ovu bruku...

Hoce.....kada moze da namesti Cokiju prvih 7 kola tezak raspored moze i ovo.....

 

9 minutes ago, fradler said:

"prihodi od sezonskih" 

 

lol

 

uvek se slatko nasmejem kad naidjem na tu imaginarnu sintagmu

Jeste.....bolje da se dele gratis na dan utakmice oko Pionira i po kaficima.....

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cooper said:

Uostalom, nebitno je.

 

Kad imas takmicenje koje kaze minimim 7.5 miliona budzet od kojih minimum 5 miliona MORA da ide na plate, logicno je da ces imati skuplji tim nego pre 12 godina

 

Jeste, a Vujosevic je inace bio srecan kada je pre F4 sezone ostao bez cetvorice ubedljivo najboljih igraca i zamenio ih nepoznatim momcima koji su dosli jer su se dva penzionera pokazali kao losa resenja (jedan povredjen, drugi sutnut pre sezone).

 

E vidis, u tom tvom MORA i lezi tacka naseg nesporazuma. Kako to da Cibona ne moze da igra i za nju nista ne MORA (nisu imali bukvalno nikakav budzet), a Partizan nesto MORA? Zbog cega, zbog gomile likova sa partizan.net koji ce se izbezumiti i napraviti revoluciju? Mislim, isto vazi i za drugi SNS projekat i kukanje RSB sa druge strane. Nista se ne MORA, ne MORA se biti SNS Potemkinovo selo i krpa, ne MORA se gruvati 15 miliona, ne MORA se stalno osvajati trofeji, ne MORA se uvek biti u vrhu, ne MORA se zadovoljavati par procenata stanovnistva koji bi da zive u nekom svom svetu i gledaju Armani i Efes u svojim redovima.

 

Mislis da bi Partizan naprasno igrao ovu EL u periodu kad njegov unistitelj nije bio na vlasti? Kako da ne, translirali bi vas u EC i rekli kad budete ulozili milione onda dodjite.

 

Stvar je vrlo jednostavna - moze ili da se prihvati da navijate za SNS igracku koja se filuje milionima (vazi za KKCZ od sezone 2018/19, vazi za KKP od prosle sezone) ili da se zauzme neka moralno visoka pozicija, ne moze i jedno i drugo. Ne moze se pisati o Fenerbahceu Mozzart, a onda se radovati kad dodje ultraskup trener i prizivati jos skupih pojacanja, kao sto se ne moze pisati o Covicu koji trosi ogromne pare dok se povreda igraca koji je planiran za 5-10 minuta premostava sa novim pojacanjem iz Joventuta, uz sve nikad vidjene zvezde koje igraju za taj klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Barkley#34 said:

Netačno

Bio je u Zvezdi na probi ili sta vec, svakako je imao veze sa Zvezdom to sam hteo da kazem.

 

14 hours ago, Barkley#34 said:

Ako već navodiš ko je čiji navijač, drži se istog principa.

Nije problem. Htedoh reci samo da je ovaj proslogodsnji sastav u mnogome povezan sa Zvezdom, vidis da sam nabrojao i Savica koji nije igrao u Zvezdi.

 

14 hours ago, Barkley#34 said:

Netačno, novinski naslov je napravio zaveru. Izjava iz teksta je glasila: "uvek navijam za tim u kome radim (ili "koji vodim", tog dela se ne sećam). Šta je tu čudno?

Dobro, onda je navijao je za Zvezdu tada. Simbol Partizanstine da se tako izrazim, ideolog Partizanovaca u mnogo cemu ne samo po broju trofeja je navijao za Zvezdu tacnije radio u istoj, dva puta. Za mene nista cudno, samo ne bi voleo da mi je nekom ko je sinonim za Zvezdu i kune se u nju da imao veze sa Partizanom. Moj licni neki dozivljaj.

 

14 hours ago, Barkley#34 said:

Peković

Za Kalinica imamo potvrde da ga je zelela Barselona i interesovanja jos nekoliko najbogatijih klubova. Mozes li mi to poslati za Pekovica?

 

Sve i da je bilo postoji faktor taj gde Pekovic dolazi u Partizan koji je godinu dana pre njegovog dolaska igrao f4. Dakle tim sa najvecim mogucim ambicijama u Evroligi. Kalinic je dosao u Zvezdu nakon sezone gde je Zvezda bila pretposlednja u Evroligi a imamo dokaz da je mogao u Barselonu koja je bila finalista Evrolige i pritom za veci novac tamo. Rakocevic je nakon sezone u Evroligi u kojoj je postizao 17.7 poena (cini mi se bio najbolji strelac takmicenja) se vratio u Zvezdu da bi igrao Evrokup. Za njega nemam dokaz da ga je tada trazila Barselona ili Real ali je zavrsio u Realu ubrzo nakon Zvezde. Dosta veci podvig i sigurno najveci na ovim prostorima i dosta veci i nego Kalinic a kamoli Pekovic koji se nije bas proslavio u Nba prve sezone pa se vratio u El a sto da se ne bi vratio kuci u Partizan koji je tu na f4 i top8 te dve sezone.

 

14 hours ago, Barkley#34 said:

Od nabrojanih, sa njima u istu rečenicu mogu Rakočević, Obradović i Topić.

Malo li je? Ja bih racunao i reprezentativce sve ne samo one koji su osvajali medalje. Svako ko je bio u 12 na nekom vecem takmicenju kako vreme odmice ce biti legenda srpske kosarke kao onomad jugoslovenske ili scg. Neko manja neko veca. Onda imam da dodam jos dosta imena... Ovo je sad vise brojanje krvnih zrnaca koje sam zapoceo kako je to popularno da se kaze al realno tj. bar po meni je Gurovic legenda Zvezde a ne Partizana i imamo obrnute slucajeve takodje, jednom mozemo nabrojati sve cisto da vidis da nije tolika razlika kolika se predstavlja da samo Partizan ima neke legende srpske kosarke a mala Zvezda da nema. Al aj da ne idemo toliko unazad evo iz ovog sastava kad si se uhvatio seniorskih medalja samo Markovic kod nas ima medalju sa reprezentacijom, Nedovic takodje, Lazic takodje, Kuzmic takodje. Al aj sad smo otisli predaleko...

 

14 hours ago, Barkley#34 said:

Jasno, uglavnom smo igrali sa jednim igračem i jednim polunovinarom.

Dovoljno si pametan da skapiras da sam se zezao za Tegija a i za Zagorca a i za Peru Bozica mada Pera Bozic jeste legenda Partizana nema sta u ovom veku uz Novicu i najveca verovatno mada ni on nema titula koliko Lazic sa Zvezdom a nema ni medalju sa reprezentacijom.

 

Link to comment
Share on other sites

Nego, nesto vise nema skandiranja "Vucicu pederu" na kosarkaskim mecevima?

Mislim, ima na fudbalskim zato sto tamo i nema tolikog bahacenja u relativnom smislu. Da neki vanzemaljac dodje u Srbiju mozda bi pomislio da je "pederu" sleng cije je znacenje "daj i nama milione".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

... ali neće oni na svog Aciku.

Može jedna opklada, neće se čuti ništa protiv Vučka na Zvezdinim utakmicama sve dok ne bude bivši. Ili kad bude bilo jasno da je bivši.

Eto ulažem metar dana bez pisanja i 2 metra avatar po izboru.

Nego, nesto vise nema skandiranja "Vucicu pederu" na kosarkaskim mecevima?

Mislim, ima na fudbalskim zato sto tamo i nema tolikog bahacenja u relativnom smislu. Da neki vanzemaljac dodje u Srbiju mozda bi pomislio da je "pederu" sleng cije je znacenje "daj i nama milione".
Bilo sinoć više puta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam mec i to uopste nisam cuo.

 

Sto znaci da je manjina to skandirala i to u jako kratkim intervalima. Na fudbalu se, naprotiv sve cuje i to zato sto je tamo Partizan skrajnut sa statusa kluba kojem drzava sipa najvise.

 

Na kraju, da tu masu neko pita zasto skandiraju protiv Vucica, 80% bi ih reklo da oni smatraju da je prirodno i normalno da drzava samo Partizanu (i mozda CZ) daje milione, sto to ona ne cini, 15% bi reklo da im je dosta gej parada i prodavanja Kosova, a u ostalih 5% spadaju i clanovi DS ili SSP koji bi naveli politiku kao razlog.

 

Da ovde iko razmislja svojom glavom i da se ne ponasa kao da drzava mora da mu finansira zabavu, trazili bi privatizaciju klubova ili nagradjivanje uspeha, a ne "nas je par miliona, klub je drzavni, ima da ga finansira jer to ide od nasih poreza".

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Cooper said:

Sta misle komsije, kolika je razlika u prihodima izmedju Partizana i Zvezdefempe samo na sezonske karte?

 

I da im nije mozda bezveze to sto drzava vestacki nivelise tu razliku preko donacija?

 

I sta misle da li vredno toliko ulaganje u FMP Radnicki Basket i 5 stranaca tamo samo da bi FMP Radnicki Basket pomogao Zvezdefempe oko domaceg terena u ABA i 2 revijalne utakmice i da li je bolje dovesti 2 EL igraca i pustiti FMP Radnicki Basket u KLS, gde realno i pripada...

 

Ajde neko da bude ljubazan da odgovori na ova 3 pitanja, valjda ste se odljutili od sinoc...

 

Odgovorio sam ti jos prekjuce da si sve citao. Osim sto cesto ne odgovoris na pitanja cak i ne citas, u svakom slucaju kakav god odgovor dobio znam da ces ga samo prevrnuti ocima i brzinski preci i da svejedno imas svoju iskreiranu verziju price cak i kad ti saljem linkove i ocigledne stvari. Ovaj put bez mnogo linkova cisto posto si pitao da neko bude ljubazan da da bilo kakav odgovor a pride i Kendrick pise da ne sme niko da odgovori na pazi sad "kljucna" pitanja, pa evo ja cu iz ljubaznosti da odgovorim.

 

Oko milion ipo-dva ce biti razlika na sezonske+dnevne ulaznice. (da bi shvatio koliko je ovo sustinski nebitno u delu ispod dalje ali i da zaista zaradite 2 top igraca vise samo na ovom, ne zaboravi da ste doveli Pantera-Ledeja-Zeljka za 3 miliona potpisani na dvogodisnje odnosno trogodisnji ugovor sve nakon kovid sezone gde ste zaradili maltene 0 eura na sezonske i ulaznice)

 

500k (javno prijavljenih a nacuh i vise, al ajde da se drzimo Ostoje) ste dali za licencu. Zvezda je zaradila 715k od Evrolige sto se obracunava kroz ovu sezonu. Zakup Arene je znacajno skuplji od Pionira al na stranu to sad. Strucni stab vam je skuplji za vise stotina hiljada evra ali sace to da se iznivelise malo sa nasim novim al ce opet biti znacajno skuplji jer ce par novih koji ce opet primati manje mesecno nego Androic, Karaicic, Spanac i Matovic a pride i primiti 7 plata do kraja. Cuh i da cete imati nekoliko cartera vise, a carter je 50k. Na primer fkcz je platio carter za Monako dok cete tamo ici carterom, a ima jos 2-3 razlike ne znam koja, ako saznam javicu ti.

 

Samo na ovome iznad nivelisemo tu razliku. Idemo dalje.

 

Partizan je igracima iz prosle sezone povecao plate za 1 milion (Ostojine reci) a Zvezda za 350k 7 igraca koji su ostali. To mu dodje jos 650k razlike na Zvezdinu stranu. Obestecenje za Nedovica i Adamsovih 200k ulazi u budzet za plate sto je druga tema od ovog, a tu trosite izmedju 2.5 i 3 miliona vise.

 

Mozemo i o tome sto nemate gotovo nijednog privatnog sponzora koji nije povezan sa drzavom. Zvezda ima Lukoil, Ideu i jos nekoliko manjih.

 

Imas li poludokaz za to drugo pitanje? Ili barem cetiri petine dokaza i to bi prihvatio...

 

Donacije dolaze od upravnog odbora. Mozes sam istraziti ko su. Ne daje drzava nikakve pare kroz donacije vec kroz grad i Telekom i jos par manjih privatnih sponzora tipa postanska stedionica i mozda jos nekog zaboravio sam.

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/09/17/formiran-novi-upravni-odbor-kluba-za-jacu-crvenu-zvezdu/

 

Trece pitanje nisam bas najbolje razumeo, kada napises tacan naziv klubova mogu ti odgovoriti, mada i nemam neki specijalan odgovor. Fmp gradi neku svoju pricu sa Filipom Covicem to se vidi i iz aviona a kamoli kad si iole blizak realnosti. Trenutan jedini interes kkcz je sto tamo ima par igraca na pozajmici, drugi i ne vidim bas niti korist od njih, a ni da razigravaju te igrace po svaku cenu vec jure rezultat sto mene kao Zvezdasa i ne interesuje previse sta radi Fmp. Bas kao sto je i Zeljko dosao da napravi rezultat a ne da razigrava mlade po svaku cenu i pravi domace mlade igrace sto pre, za sada mu rezultati ne idu bas najbolje da ne kazem da je na 4 fronta izgubio, videcemo ove sezone.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Cooper said:


Može jedna opklada, neće se čuti ništa protiv Vučka na Zvezdinim utakmicama sve dok ne bude bivši. Ili kad bude bilo jasno da je bivši.

Culo se na 4-5 utakmica nemoj da gubis opkladu unapred. Ako hoces da se kladis bice bas debela opklada tipa 3 meseca nepisanja na forumu a nadam se da ne zelis to sebi tako da bolje preskoci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Gledao sam mec i to uopste nisam cuo.

 

Sto znaci da je manjina to skandirala i to u jako kratkim intervalima. Na fudbalu se, naprotiv sve cuje i to zato sto je tamo Partizan skrajnut sa statusa kluba kojem drzava sipa najvise.

 

ČNa kraju, da tu masu neko pita zasto skandiraju protiv Vucica, 80% bi ih reklo da oni smatraju da je prirodno i normalno da drzava samo Partizanu (i mozda CZ) daje milione, sto to ona ne cini, 15% bi reklo da im je dosta gej parada i prodavanja Kosova, a u ostalih 5% spadaju i clanovi DS ili SSP koji bi naveli politiku kao razlog.

 

Da ovde iko razmislja svojom glavom i da se ne ponasa kao da drzava mora da mu finansira zabavu, trazili bi privatizaciju klubova ili nagradjivanje uspeha, a ne "nas je par miliona, klub je drzavni, ima da ga finansira jer to ide od nasih poreza".

 

9:30 snimka, par minuta nakon što su 'zvanični' podigli onaj sramotni transparent i zvali da se skandira uhapšenoj 'braći'. 

 

To je zapravo bila reakcija ostatka hale na manjinu, jer su ljudi svesni o kome se radi, čiji su to vojnici, i ko je godinama batinao po tribinama JNA i Pionira na ista ta skandiranja..

Definitivno si pokrio određen procenat mase u svom upisu, svestan sam i ja gde živim, iako su ti brojke hiperbolisane.

 

Svakako je solidan deo Partizanove publike bio svedok svega i svačega u prethodnih 10ak godina, i zaista se varaš ako misliš da trenutno stanje u KK nešto menja po pitanju stava većinske mase prema AV. Akumuliralo se tu svašta. (odmah da se ogradim da ćemo se složiti da je pametnom dovoljno da samo živi u Srbiji)

 

 

 

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

Nego, nesto vise nema skandiranja "Vucicu pederu" na kosarkaskim mecevima?

 

Na stranu sto su utakmice FKP i KKP jedina mesta gde se to moze cuti vec godinama... ovo kao da lik od 200kg sretne komsiju sportistu koji svaki dan trci i vidi da jede krofnu i sa podsmehom kaze: sta je komsija, nesto nema zdravog zivota, jede se dzank fud...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

 

9:30 snimka, par minuta nakon što su 'zvanični' podigli onaj sramotni transparent i zvali da se skandira uhapšenoj 'braći'. 

 

To je zapravo bila reakcija ostatka hale na manjinu, jer su ljudi svesni o kome se radi, čiji su to vojnici, i ko je godinama batinao po tribinama JNA i Pionira na ista ta skandiranja..

Definitivno si pokrio određen procenat mase u svom upisu, svestan sam i ja gde živim, iako su ti brojke hiperbolisane.

 

OK, definitivno se cuje da se 10-15 sekundi skandira, da li se skandiralo u ostatku meca? Jer, ako nije onda je na fudbalu skandiranje mnogo vise prisutno.

 

Sto se tice brojki, tvoj treci pasus ovde kaze:

 

1 hour ago, fillam said:

Svakako je solidan deo Partizanove publike bio svedok svega i svačega u prethodnih 10ak godina, i zaista se varaš ako misliš da trenutno stanje u KK nešto menja po pitanju stava većinske mase prema AV. Akumuliralo se tu svašta. (odmah da se ogradim da ćemo se složiti da je pametnom dovoljno da samo živi u Srbiji)

 

Lepo pise, akumuliralo se, da, ali uglavnom nemogucnosti da se "finalisti ABA lige znaju vec sad" (sto je i donelo novo rivalstvo u kosarci, inace bi sve to i dalje bilo good ol' KLS) i to sto je FKP osvojio jednu titulu u poslednjih ne znam koliko sezona. E sad, hajde da napravimo misaoni eksperiment i da je Partizan bio u SNS periodu sila u vatepolu, fudbalu i kosarci, koliki bi procenat navijaca i dalje imao antipatiju prema liku i delu Vucica? Sve to vazi sada za navijace Crvene zvezde, a opravdanje im je "a sta cemo kad su hapsili Dzaju i gasili Zvezdu?" Pa nista, samo da uvek i svuda budemo protiv favorizovanja bilo kojeg kluba jer neki tamo predsednik ili diktator naginje ka njegovim bojama.

 

21 minutes ago, kendrick said:

 

Na stranu sto su utakmice FKP i KKP jedina mesta gde se to moze cuti vec godinama... ovo kao da lik od 200kg sretne komsiju sportistu koji svaki dan trci i vidi da jede krofnu i sa podsmehom kaze: sta je komsija, nesto nema zdravog zivota, jede se dzank fud...

 

Nisi ti ovo dobro poredjenje, bolji primer bi bio kao da je neko iz Sjedinjenih Americkih Drzava video sta se desava u Iranu i napisao kakva je to uzasna zemlja za zivot da bi mu neko odgovorio kako ga nije sram da to pise, a podrzava Saudijsku Arabiju. A lik koji kritikuje Iran je mozda levicar koji se gnusa i USA intervencija i rezima u Saudijskoj Arabiji.

 

Mislim, mogao bih i ja i mozda jos par njih sa foruma da odemo u "Pionir" i istaknemo transparent sa natpisima tipa "Vucicu, dosta je, leci se" ili "Koliko nasih para odlazi na sina i njegov FMP?", ali bi u najboljem slucaju bili proglaseni cudacima, a u najboljem doziveli linc (i fizicki i verbalni kad Nebojsa Covic odrzi konferenciju za stampu).

 

Sad ces ti da kazes, pa jeste, ali mi smo to uradili, mi to radimo stalno. Da, zato sto imate pomoc gomile koja je od malih nogu naucena da je za FKP i KKP 2. mesto neuspeh, kojoj je titula u fudbalu i kosarci visoko na listi zivotnih prioriteta, a cak i sa tom gomilom dodje par huligana pa zavodi red. U FKCZ/KKCZ toga nemas, ali si itekako imao pozive da Tadic izvrsi samoubistvo, a prilicno mala manjina od tih sto su to skandirali je imala politiku kao razlog za takve urlike.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Decembarski said:

Screenshot-2022-11-19-22-41-15-909-edit-

 

🤔🤔🤔

Izvor ti je relevantan u tri lepe. Doduše, isto važi i za ostale medije koje su su to preneli, jer je prosečnom srpskom novinaru teško da se iscima ili uključi mozak.

 

Belivuk i ekipa su uhapšeni pre koliko, godinu-godinu i po dana. U periodu nakon toga nijednom jug nije skandirao protiv Vučića a čak su slali ekipu da bije ljude po istoku zbog skandiranja. Kasnije su prestali da biju ali sam bio prisutan kada su negodovali zato što istok na njihovo skandiranje "Ratko Mladić" odgovara sa "VP". I šta, sad su se odjednom setili da je Belivuk u zatvoru? Ne mogu ništa da tvrdim 200% ali početak njihovog skandiranja (na fudbalu pre nekoliko dana) se poklapa sa hapšenjem Vračaraca.

6 hours ago, Wingwalker said:

Kome je upućena poruka ,,ja njih znam već 10 godina..."?

Nikome, obeležavanje godišnjice grupe.

9 hours ago, pantelia said:

 

Hehehehe, lepo je videti kada upadne u paniku i mora da se pravda i brani vođu pre samo da ga ovaj ne bi pozvao.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Barkley#34 said:

Izvor ti je relevantan u tri lepe. Doduše, isto važi i za ostale medije koje su su to preneli, jer je prosečnom srpskom novinaru teško da se iscima ili uključi mozak.

 

Belivuk i ekipa su uhapšeni pre koliko, godinu-godinu i po dana. U periodu nakon toga nijednom jug nije skandirao protiv Vučića a čak su slali ekipu da bije ljude po istoku zbog skandiranja. Kasnije su prestali da biju ali sam bio prisutan kada su negodovali zato što istok na njihovo skandiranje "Ratko Mladić" odgovara sa "VP". I šta, sad su se odjednom setili da je Belivuk u zatvoru? Ne mogu ništa da tvrdim 200% ali početak njihovog skandiranja (na fudbalu pre nekoliko dana) se poklapa sa hapšenjem Vračaraca.

Nikome, obeležavanje godišnjice grupe.

Hehehehe, lepo je videti kada upadne u paniku i mora da se pravda i brani vođu pre samo da ga ovaj ne bi pozvao.

Ajde ajde,ne duri se i zarivaj glavu u pesak.

Posle ove otvorene podrške Belivuku u Areni guslarski performans izgleda kao Leontinin dečji hor Čarolija u izvodjenju melodije Šarena jaja.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...