Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

8 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Koji je vaš najveći uspeh od osnivanja, nebitno da li od kada ste FMP ili dok ste bili Zvezda?

Meni licno je najveci uspeh u nasoj 10godisnjoj istoriji bio prosle sezone kada smo najveceg trenera u istoriji evropske kosarke toliko isamarali da na poslednji okrsaj nije smeo ni da se pojavi iako je imao skuplji sastav

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni licno je najveci uspeh u nasoj 10godisnjoj istoriji bio prosle sezone kada smo najveceg trenera u istoriji evropske kosarke toliko isamarali da na poslednji okrsaj nije smeo ni da se pojavi iako je imao skuplji sastav

Išamarao ga je i Letkabelis.

Super, drugo nisam ni očekivao.

Meni je recimo titula prvaka Evrope, dva treća mesta, dva F4. Kup Koraća (ULEB kup) i F8 u EL ne računam za neke uspehe..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, СтелаРоса said:

Meni licno je najveci uspeh u nasoj 10godisnjoj istoriji bio prosle sezone kada smo najveceg trenera u istoriji evropske kosarke toliko isamarali da na poslednji okrsaj nije smeo ni da se pojavi iako je imao skuplji sastav

 

E ovo je samo jedan od razloga zašto je KKP veliki.. Što su navijačima Zvezde i recimo Olimpija Cedevite najveći uspesi u istoriji pobede nad Partizanom i najvećim evropskim trenerom ikada.. 

Meni recimo pobeda protiv vas bude slatka, ali niste mi ni u mislima kada je reč o uspesima mog kluba(:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Išamarao ga je i Letkabelis.

Super, drugo nisam ni očekivao.

Meni je recimo titula prvaka Evrope, dva treća mesta, dva F4. Kup Koraća (ULEB kup) i F8 u EL ne računam za neke uspehe..

Ne secam se da sam te pitao.

 

1 minute ago, Instinkt said:

 

E ovo je samo jedan od razloga zašto je KKP veliki.. Što su navijačima Zvezde i recimo Olimpija Cedevite najveći uspesi u istoriji pobede nad Partizanom i najvećim evropskim trenerom ikada.. 

Meni recimo pobeda protiv vas bude slatka, ali niste mi ni u mislima kada je reč o uspesima mog kluba(:

Druze, bio sam ironican 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Meni licno je najveci uspeh u nasoj 10godisnjoj istoriji bio prosle sezone kada smo najveceg trenera u istoriji evropske kosarke toliko isamarali da na poslednji okrsaj nije smeo ni da se pojavi iako je imao skuplji sastav

Istorijski uspeh. Posteno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Instinkt said:

Da se ne lažemo, veći uspeh od pobede nad KKP i Željkom nemate 😁

Tu mićko leži 9 evropskih titula 😄

To sto je KKP statisticki uspesniji klub od KKCZ ne znaci da je ovaj drugi klub neuspesan. Svakako trofej evropskog prvaka nemamo, ali smo klub bogate istorije. Recimo vi kada ste uzeli prvu titulu drzavnog prvenstva mi smo ih imali vec 12. E sad druga je stvar sto vi to omalovazavate jer je bilo pre 60 godina, ali time dajete legitimitet nekome u buducnosti da iz istog razloga omalovazava vas evropski trofej koji je osvojen u takmicenju koje danas vise ni ne postoji. Mnogo vise godina je Zvezda provela kao klub sa najvecim brojem osvojenih nacionalnih titula. A evo i danas kada napravimo presek Zvezda ima jednu nacionalnu titulu vise od Partizana, a Partizan 5 nacionalnih kupova vise. S obzirom da je trenutno aktuelna Aba liga, tu smo na 6:6. Ne treba zaboraviti ni da je vecina ovih Partizanovih trofeja osvojeno u periodu kada je Zvezda skoro pa unistena kao klub. 13 uzastopnih nacionalnih titula za Partizan, kakva bi istorija bila da je tu postojao kakav takav balans? Da li je Partizan ikada u svojoj istoriji unisten kao Zvezda tada? Takodje, mnogo legendarnih igraca i trenera je proslo kroz Zvezdu koji su obelezili i njenu ali i istoriju srpske kosarke.

 

Sta znam, meni je ovo dovoljno da smatram svoj klub uspesnim i bez prosle sezone kada smo prisustvovali bezaniji.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:


Išamarao ga je i Letkabelis.

Super, drugo nisam ni očekivao.

Meni je recimo titula prvaka Evrope, dva treća mesta, dva F4. Kup Koraća (ULEB kup) i F8 u EL ne računam za neke uspehe..

 

Pa vi ste debitant u EL.

 

Top8 bi svakako bio veliki uspjeh.

Link to comment
Share on other sites


Žocovih 9 EL titula su vam se pokazale kao strašno oružje koje ima ubitačan impakt na vaše rivale.
Uglavnom nisu svi svoji prvih par četvrtina. Mi vas i jedva dobismo u Areni ali zato su vas i retko tamburali kada odete u goste. Jedino kada baš moraju ili spletom okolnosti kao ova trojica EL trenera debitanta koji verovatno i ne prate radnju pa ne znaju gde biju.









Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sector said:

Pa što je to Nedović podbacio u odnosu na Exuma, Pantera, Nunalija, Papapetroua i Ledaya, koji su otprilike na istom platežnom nivou?

Pa nisu. Panterica ima 1.3. Ostali OK. 

11 hours ago, Aman 2 said:

Ne pismen si.

🙂 (za jedno se pi se)

10 hours ago, kendrick said:

Jedan od jacih spinova je kako se nije imalo love 1. Jula, ovaj put nije zavrteo Vujicin niti Coks vec se uvazilo medj forumasima jer kako objasniti da Kaleena ide u Barsu ili da Davi Dovac u svom prajmu mozda zeli jak ugovor i inostranstvo. 


Dan-dva kasnije krenuli redom Nedovic (EL), Bentil (TOP8, 3. u regularnom), Martin (F4) a ubrzo botom jos nekoliko igraca na visegodisnje ugovore.

Ne znam zasto je problem reci da ih je Coks sjebao sa Vladom Jo-om i selekcijom koju mu je spremio. 

A zamisli jos koliko love treba da dovedes Duska Ivanovica na visegodisnji ugovor + Fak. Kampaca i Vildozu za doselekciju... i da pritom silbujes Adamsa koji je imao visegodisnji ugovor.

 

edit: pritom falsifikujes podatke i ugovore, ko zna koja je realna slika. Da nije uhvacen, Polonara + mozda jos neko bi bili u ekipi doselekcije...

Kako te i kako vas vise ne mrzi? Ja bih se osecao glupo da sam ti.  Ne, neće ponovljena laz postati istina. 

X puta je napisano ovde i cifre oko godisnjih plata uporedjene. Možda, ali samo možda je KKCZ dolaskom Fakua ‘prešla u lagano vodjstvo’ 

Inače, NC jeste odradio bzvz selekciju i to sam ja negde napisao. Bentil je bio OK na početku, ali KKCZ nije. Martin je malo zivnuo pred povredu. Sto se obojice tice, za sada je to losije nego sto nam treba. Vajt, Adams, Pitbul, promasaji. Vlada Jo, promasaj. Da nije došao Duško,  Vildoza i kasnije Facu, ovo bi bila tužna sezona. Da li je moglo u junu bolje? Nemam pojma. Prica se da Duško nije bio raspoloživ, a isto se priča i o parama kojih sada očigledno ima. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, necke said:

Sto onda mec sa Fmp-om zovete derbi i trazi se karta vise? 😁 Zar nije to obican ligaski mec sa prosecnim timom.

Gradski derbi,a ne večiti(koji je 2011 prekinut)

 

A sto se ulaznica tice,karta više se stalno traži,evo 20 dana pre meča sa Fenerom arena je planula(mogu misliti šta će biti kad dodju Barsa,Real Oly).

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kronostime said:

FoHaSiJXoAMeCcO?format=jpg&name=large

 

 

 

 

 

Đurović je mnogo pomog'o Partizanu u prethodnom periodu. Evo šta je izjavio pre nekog vremena:

 

Quote

Obradović može da me pozove kada hoće, čak i u tri ujutru i da me pita „Vlado, šta se dešava? Ne znam gde grešim“, ali on to ne čini. Pre dva-tri dana rekao sam mu mnogo toga, rekao sam mu kako stvari stoje. Svaki trener ima to nešto – zaključio je Vlade Đurović.

 

Očigledno ga je Željko zvao za savet i od tada Partizan igra mnogo bolje. Nadam se da će i Ivanović zvati Đurovića.

 

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Đurović se skinuo sa nas pa je komšijama seo na kičmu. Kad se oni povrate koga će tad da komentariše, Asvel?

 

Nemoj tako Barkli. Pročitaj iznad šta sam napisao, umesto da zahvališ Đuroviću ti ga kritikuješ.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 Obradović može da me pozove kada hoće, čak i u tri ujutru i da me pita „Vlado, šta se dešava? Ne znam gde grešim“, ali on to ne čini. Pre dva-tri dana rekao sam mu mnogo toga, rekao sam mu kako stvari stoje. Svaki trener ima to nešto – zaključio je Vlade Đurović.

Kako?  Pa ko je tu onda najbolji trener. Koji su kriterijumi?

Voleo bih Želimira da vidim kako on vodi sadašnji tim Zvezde. (kako bi vodio)

 

Edit:

Jutros me kolega partizanovac pita jesam video tabelu. Pitam ga, pa šta je sad? Je l' Vučić sad peder ili nije.

Kaže, NIJE :lol_2::roflmao:

Edited by Gojko
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Na Đuru ste našli da se šlepate...
Džabe Žocu tolke titule kad je izašao iz mode ko šimike.
Da li će se i ova sezona pravdati ,,dugoročnim projektom,, ako opet ne uzmete ABA trofej.
EL vam nije imperativ. Kupiće šećerko opet klozet kartu...ne košta milione.

Zoc je, makar, bio u modi - kod vas niko nije ni stigao do mode. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...