Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Nema sta, tek se sad filtriraju kvalitetno popunjene ekipe od onih prosecnih. Zoc se ne zajebava po pitanju sastavljanja tima, a nas general manager koji je 50+ godina u kosarci mozda i nauci za koju godinu da ti za EL trebaju EL igraci. 😆 

Link to comment
Share on other sites

Nema sta, tek se sad filtriraju kvalitetno popunjene ekipe od onih prosecnih. Zoc se ne zajebava po pitanju sastavljanja tima, a nas general manager koji je 50+ godina u kosarci mozda i nauci za koju godinu da ti za EL trebaju EL igraci. [emoji38] 
Ma da glupi Čović to ne zna a 50 godina je u košarci, za razliku od O'stoje 'znam da je u sns ali...' koji je pohvatao kako da zadrži najskupljeg trenera ikad, kako da zadrži najbolje igrače od prošle godine a sav škart da zameni sa 3 EL igrača koji su bili medju najboljim u svojim klubovima. Čudi me da iz frutija nisu dovodili igrače(kad su ih već razvalili) nego su to velikodušno prepustili nama.
Samo da te podsetim da nas do septembra nije imao pas za šta da ujede. Ali po najavljenim igračima mi bi imali vrhunski tim. Ne bi im ni trener trebao tm. Jbg samo što nisu došli.
Da su tu Kalinić, Kampaco i Polonara od juna meseca misliš li da bi bili na ovoj poziciji?
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ivan9 said:

Ma da glupi Čović to ne zna a 50 godina je u košarci, za razliku od O'stoje 'znam da je u sns ali...' koji je pohvatao kako da zadrži najvećeg trenera ikad, kako da zadrži najbolje igrače od prošle godine a sav škart da zameni sa 3 EL igrača koji su bili medju najboljim u svojim klubovima. Čudi me da iz frutija nisu dovodili igrače(kad su ih već razvalili) nego su to velikodušno prepustili nama.
Samo da te podsetim da nas do septembra nije imao pas za šta da ujede. Ali po najavljenim igračima mi bi imali vrhunski tim. Ne bi im ni trener trebao tm. Jbg samo što nisu došli.
Da su tu Kalinić, Kampaco i Polonara od juna meseca misliš li da bi bili na ovoj poziciji?

 

Plaky 😭

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma da glupi Čović to ne zna a 50 godina je u košarci, za razliku od O'stoje 'znam da je u sns ali...' koji je pohvatao kako da zadrži najskupljeg trenera ikad, kako da zadrži najbolje igrače od prošle godine a sav škart da zameni sa 3 EL igrača koji su bili medju najboljim u svojim klubovima. Čudi me da iz frutija nisu dovodili igrače(kad su ih već razvalili) nego su to velikodušno prepustili nama.
Samo da te podsetim da nas do septembra nije imao pas za šta da ujede. Ali po najavljenim igračima mi bi imali vrhunski tim. Ne bi im ni trener trebao tm. Jbg samo što nisu došli.
Da su tu Kalinić, Kampaco i Polonara od juna meseca misliš li da bi bili na ovoj poziciji?

Dajte platu Bentilu
Link to comment
Share on other sites

Jedan od jacih spinova je kako se nije imalo love 1. Jula, ovaj put nije zavrteo Vujicin niti Coks vec se uvazilo medj forumasima jer kako objasniti da Kaleena ide u Barsu ili da Davi Dovac u svom prajmu mozda zeli jak ugovor i inostranstvo. 


Dan-dva kasnije krenuli redom Nedovic (EL), Bentil (TOP8, 3. u regularnom), Martin (F4) a ubrzo botom jos nekoliko igraca na visegodisnje ugovore.

Ne znam zasto je problem reci da ih je Coks sjebao sa Vladom Jo-om i selekcijom koju mu je spremio. 

A zamisli jos koliko love treba da dovedes Duska Ivanovica na visegodisnji ugovor + Fak. Kampaca i Vildozu za doselekciju... i da pritom silbujes Adamsa koji je imao visegodisnji ugovor.

 

edit: pritom falsifikujes podatke i ugovore, ko zna koja je realna slika. Da nije uhvacen, Polonara + mozda jos neko bi bili u ekipi doselekcije...

Edited by kendrick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma numeju cigani skintom...al na kraju opet Kališ. Uživajte u ovom intermecu dok traje.
Po euforiji reklo bi se da planirate da dopišete trofej na vašem sajtu ?
* Sedmo mesto u EL u prvoj nedelji februara 2023-e *.

A i šta vam glupo ?

Uzgred, sad da se završi sezona bili bi deveti...iza Valensije i Makabija.

Unapred smo vam zahvalni za podršku u Tel Avivu. Znate da znači...



Link to comment
Share on other sites

Ali argument Bentil (top3) jedan od jacih ikada u forumskoj karijeri Dr Coopera. 

Mada akoo vezbaj sta ces na kraju sezone da nalazis kao razlog da ti bude lakse. 

Okvirno je to isto kao da neko kaze, odakle vam pare za Smajlagica (top1 u nba ligi)? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma numeju cigani skintom...al na kraju opet Kališ. Uživajte u ovom intermecu dok traje.
Po euforiji reklo bi se da planirate da dopišete trofej na vašem sajtu ?
* Sedmo mesto u EL u prvoj nedelji februara 2023-e *.

A i šta vam glupo ?

Uzgred, sad da se završi sezona bili bi deveti...iza Valensije i Makabija.

Unapred smo vam zahvalni za podršku u Tel Avivu. Znate da znači...





Koji je vaš najveći uspeh od osnivanja, nebitno da li od kada ste FMP ili dok ste bili Zvezda?
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...