Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

18 minutes ago, Gilmour said:

Nisam siguran, pa da priupitam. Ovo treba da bude smesno?

Ako sleduje klasican odgovor "Ne, ovo nije smesno, nego su cinjenice", onda bih dodao i pitanje o godinicama autora?

 

Ne, ovo nije smešno, ovo su činjenice. 

Imam 12 godina, već sam rekao da sam neznatno stariji od tvog kluba. 

Registracija preko veze, Don Duško mi pogledao kroz prste :v

 

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LakiJeMaloNervozan said:

U prevodu: "ni za kakve pare ne bih igra za zvezdu"

U prevodu u prelaznom roku u kojem je Partizan doveo Milojevića, Šuputa i oteo Zvezdi Bogdanovića, a Zvezda nepoznatog koledž igrača Vizneskog, te moćne Vukosavljevića i Lepojevića sa pozajmice iz OKK, Zvezda je imala više para.

Hau jes nou!

Edited by pavijan2
  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

kakva tuga da sportski direktor (sto je najcrnje bivsi igrac) stavlja ruke u dzep igracu drugog kluba  i bavi se njegovom zaradom

Neka lepo kaze koliko on zaradjuje 

 

a moze i koliko se ugradjivao dok se bavio menadzerisanjem

 

Slinčuga 

Edited by srlepajce
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ko navija za barcu a ko za real? 

pravim brzinski horoskop košarkaškog fandoma; 

 

ja navijam za barcu ali volim musu

 

barca, musa, bolje nego puta, barca.

 

Ne volim nijedne, ali u periodu kada su igrali Mesi u B a Kristijano u R, svi su oko mene kenjali po Realu i Lipicaneru i "antifudbalu", a uzdizali Barsu zbog Mesija i magicnog tikataka. Sralo mi se od toga mega giga, od tada cu uvek pre birati da Real dobije, sta god.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Međutim, rekao bih da na ocenu utiče i to da ljudi vide da komšijska ekipa izgleda daleko smislenije i konstantnije na terenu, i kad gubi i kad dobija (malo je verovatno i do nostalgije za čvrstom, krvava kolena košarkom). Dakle, ništa od grupe građana koju počesto vidimo u crno-belom.

 

to je zato što je jednu ekipu selektovo dr mr čovke a drugu duško obradović

 

ba_dum_tss_ugly_americans.gif

1 minute ago, ZiS said:

Barca, uprkos liniji 😆

 

bravo care

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Ne volim nijedne, ali u periodu kada su igrali Mesi u B a Kristijano u R, svi su oko mene kenjali po Realu i Lipicaneru i "antifudbalu", a uzdizali Barsu zbog Mesija i magicnog tikataka. Sralo mi se od toga mega giga, od tada cu uvek pre birati da Real dobije, sta god.

 

k.o.š.a.r.k.a. san epifanio-ereros

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slušate Milojevića kakvu je ponudu dobio, ludaci. Sad će panta, pavijan, srlepajče da vam kažu kakvu je ponudu dobio. Pošto se nemalo, dobio je minimalnu i to da se dogovore da li je uopšte dobio jer ima antipatičnu facu. 
 

8 minutes ago, uini said:

ko navija za barcu a ko za real? 


Real zbog Fak. Kampaca i cele situacije. + Musa + Hezonja. 

Edited by kendrick
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Ne mogu da odvojim kosarku od fudbala kod njih. I te kako sam uspesan u tome kod nas🙃

 

moj ujak je napravio ime i prezime u realu (napravio je i u sfrj ali koga briga), kako u odbojkaškom, tako i u fudbalskom klubu. ali opet mi je nekako barca zanimljivija.

2 minutes ago, kendrick said:

 


Real zbog Fak. Kampaca i cele situacije. 

 

navijaš da igra kao u realu, bravo.

Link to comment
Share on other sites

Zoki je bombona na toj poziciji. Mogao je tu da bude i neko sa znatno većim IQ, gospodin i original grobar kao npr Mića Berić. Ne znam kako bi se snašao kao operativac na toj poziciji ali bi
zasigurno svojim karakterom napravio fin balast sa legendom na baterije.
Savić je prvi put na ozbiljnom testu hendlanja pritiska i to na prekretnici u EL takmičenju i on uspeva da sa samo par poteza pokaže kakav je expert za dizanje tenzije, distrakcije fokusa sa svojih problema na prekoplotno zapišavanje i navlačenje loše karme.
Čista frustracija koja eruptira iz nesposobnosti da se dostigne bar jedan zacrtan cilj sem pune Arene.
Da im sve ide kako su planirali sada bi radili na finesama u svojoj organizaciji i svirao bi mu paja kolko košta Kampaco. Pošto je i tu brknuo štapom verovatno će Fakundo u martu i nešto ličnije da doživi svoj debi u derbiju.













  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

Zoki je bombona na toj poziciji. Mogao je da upadne neko sa znatno većim IQ, gospodin i original grobar kao npr Mića Berić.
On bi zasigurno svojim karakterom napravio fin balast sa legendom na baterije.
 

Zašto misliš da Berić ima veći IQ od Savića?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Deki mačka naša!

 

 

 

(jel tako ide igra, komšije?)

 

 

 

Neko pohvali nas/ili kudi vas i onda ga nazovemo mackom? Doduse, deki je neka alfa predator divlja macka, ali dobro.

kad se kaze macka, misli se na Tarensa a on je objasnio sve kad je dosao u Zvezdu. Kako ono rece, u KKP su me tjerali da igram povredjen.

16 minutes ago, Decembarski said:

Screenshot-2023-01-26-17-54-17-240-edit-

 

Dakle ko laže,legenda naše košarke gospodin  Savić ili vaskolika grobarija ovde zabrinuta za naš dzep?

Kome da verujem?

Da li stvarno mislis da ce neko od komsija da ovo prokomentarise. 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...