Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

16 hours ago, berti said:

Simpatican mladić

 

Voleo bih sto manje ovakvih simpaticnih mladica na nasoj planeti. Iskrenije mi je i postenije kad neko pljune po Zvezdi od nekog ko se kune u Zvezdastvo a onda na prvu priliku zarade, koja mu, pritom, nije ni najmanje potrebna za zivot jer ima novca kao blata, okrene list za 180 stepeni. Takve Zvezdase manje vrednujem od najzagrizenijig Grobara koji otvoreno mrze Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

 

Voleo bih sto manje ovakvih simpaticnih mladica na nasoj planeti. Iskrenije mi je i postenije kad neko pljune po Zvezdi od nekog ko se kune u Zvezdastvo a onda na prvu priliku zarade, koja mu, pritom, nije ni najmanje potrebna za zivot jer ima novca kao blata, okrene list za 180 stepeni. Takve Zvezdase manje vrednujem od najzagrizenijig Grobara koji otvoreno mrze Zvezdu.

Lik igrao za Virtus i Fortitudo, igrao za Real i Barsu. Navija za Zvezdu, direktorise po KKP i naprasno zamrzeo Zvezdu. Sutra da ode u Cibonu, pljuvao bi po KKP.

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

Ne, Radonja je gospodin, nikad ne bi otišao na tamnu stranu 😊

 

Mala ispravka. Svako može da ide gde hoće, pa tako i Radonja. Nije bitno gde zarađuješ novac već kako se ponašaš i šta izjavljuješ. 

Radonja nikad nije rekao ružnu reč o Partizanu, ne bi ni o kom. U tome je stvar. Zato je gospodin.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kendrick said:

Sta je Savic rekao ruzno o vasem klubu u ovom intervjuu?

Quote

 

Crvena zvezda sa Duškom Ivanovićem izgleda dobro...

“Promenili su dosta igrača, drugi će se menjati. Našli su finansije, i dalje mi izgleda neverovatno kako su mogli da potpišu Kampaca“.

 

 

Za razliku od TRENUTNO njegovog kluba koji je ZARADIO svoje finansije PRODAJOM ulaznica. Znaci pravimo se mutavi, izjavljujemo odredjene stvari na odredjeni nacin. Ok, neka ga, fin decko, eto vam ga kod vas zauvek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ovde se otvoreno mrzi Zeljko i naziva pogrdno samo jer je jednom tunjavo nesto rekao, sto je protumaceno kao pecka ka Zvezdi. Covek koji je doneo toliko medalja reprezentaciji, dakle i vama i nama.

 

A secam se kako je umalo istu sudbinu doziveo 1 Bodiroga kada je ćokija oslovio pravim atributima pre koju godinu. Srecom pa je sada Glikman sebe stavio u prvi plan, inace bi najbolja evropska SF u istoriji takodje dobila neki samo njima duhovit nadimak.

 

Covke ne da na Zvezdu, ne damo ni mi na njega

 

P.s. Imam kuma Zvezdasa koji kaze "sta, a kao bodiroga je bolji covek od nebojse?" jebeno da ne poverujes. Ali kum nije dugme, jbg...

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Instinkt said:

Svako ko u negativnom kontekstu provuče gazdu, automatski se aktivira crvena lampica kod Ćokijevih brigadira. Alarm za mobilizaciju

Savić je loš čovek zato što je:

1. kao menadžer igrača odveo u inostranstvo, gde ne postoji garancija da će neko postati igrač ni ako ostane ni ako ode,

2. radi u KKP.

 

To je sve, zbog toga se pljuje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Coki je najgori. Eto. Zrtvujem se za tebe, 😄

 

I ja se pridružujem žrtvi. S tim što ja a ni bilo ko drugi nije branio Čovića, nego se nekome isti pričinjava... dosećaju se što bi rekao Šojić.

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

P.s. Imam kuma Zvezdasa koji kaze "sta, a kao bodiroga brojiloga je bolji covek od nebojse?" jebeno da ne poverujes. Ali kum nije dugme, jbg...

 

Ispravio sam ti.

3 minutes ago, Cooper said:

Savić je loš čovek zato što je:

 

Loš je prejaka reč. Svi imamo mane, i dobre i loše osobine. Savić je dvoličan, neiskren i podmetljiv. A svakako ima i dobrih osobina. A da... da ne ispadne sad da branim Čovića, sve to je i Čović, ali u jednačinu ste ga vi sad ubacili, ne mi. Pustite čoveka, ne opterećujte se njime. Evo, sad ćete moći lepo na derbi na organizovan i fin način. A ne kao limar čas kaže jedno čas drugo, pa kao može, pa ne može, pa jao šta uradih...

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

Pa ovde se otvoreno mrzi Zeljko i naziva pogrdno samo jer je jednom tunjavo nesto rekao, sto je protumaceno kao pecka ka Zvezdi. Covek koji je doneo toliko medalja reprezentaciji, dakle i vama i nama.

 

A secam se kako je umalo istu sudbinu doziveo 1 Bodiroga kada je ćokija oslovio pravim atributima pre koju godinu. Srecom pa je sada Glikman sebe stavio u prvi plan, inace bi najbolja evropska SF u istoriji takodje dobila neki samo njima duhovit nadimak.

 

Covke ne da na Zvezdu, ne damo ni mi na njega

 

P.s. Imam kuma Zvezdasa koji kaze "sta, a kao bodiroga je bolji covek od nebojse?" jebeno da ne poverujes. Ali kum nije dugme, jbg...

Zeljko je rekao da je igrac fmp-a namerno povredio igraca KKP na kup utakmici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kako vi ne razumete C&K tandem...Sa njima samo reverse psihology. Nađite negde jedan njihov post gde kritikuju bilo šta crno-belo ili bilo koga...Pomislio bi čovek da ih je sve postavio Patrijarh Pavle lično...a u obrnutom slučaju odmah mafia, ne sme niko ništa da kaže...i vi se na to pecate 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...