Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Moze brate, ali racunaj da mi dodjes poen kada bude trebalo da se lobira (ili da se unormali report brigada kada krene sa kukanjem).
Dogovoreno. Imam ja nešto staža ovde i sa vaše strane onomad kada si ostavljen na vetrometini.
Ako opet bude ustrebalo...nekada...znaš signal:166e4b39c381e6d786f675dd4ff3ede6.jpg


Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Znam da neces verovati, ali mnogi od nas ne pate zbog Zvezdinog niza toliko koliko ti mislis 💁‍♂️

 

Ali oni koji pate, pokriju to i za one koji pate manje... 

Kako ono bese... "osecam se silovano", to rece onaj glumac... ili onaj neki vodja navijaca sto je gostovao u Balkan Infu sto prizeljkuje da baci bombu tokom utakmice uz svo ono "opstenje sa majkom". 

 

 

54 minutes ago, Alex_Serbia said:

kako vas razvlaci svaki EL igrac koji zna da udje na tviter

Razvlaci 😄 dobro ajde, dakle Dzejms... i... i... ko jos?! 😄 

 

Ali to nije problem da se napise "razvlaci svaki el igrac". U prevodu, "proziva jedna od najvecih dileja u EL koja je dokazani kosarkaski imbecil sa talentom". 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

Kakvo sudjenje u 1/4 :classic_laugh: napustam na vreme

 

1 hour ago, kendrick said:

Jezivo brate... ugasio kod tehnicke Jurici. Ajde, u petak je EL tekma, bice standardno na galamu nesto, ali come ABA playoff time... isto kao prethodnih godina...

 

edit: e ali mucene zmajceko/sokice svake godine pokradu 😄 

 

12 minutes ago, kendrick said:

GASITE KAMERE

 

#dosledno

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:

Toliko love, skup trener, registrovani igraci i pored falsifikovanja... i opet skoro pa stotka puce na domacem terenu. Da ne pominjemo domacinsko sudjenje, 3 brze licne Edi...

Bez argentinosa koji su dosli nakon falsifikovanja dokumentacije, rezultat 66-95.

Samo da skrenem pažnju na laž, da ne bi slučajno postala istina. :D 

Edited by Pacino
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brat od korneta nek pribeleži ovaj dan kad jedan od srećnijih što se tiče komšija. Jeste da smo pobedili ali protivnik je bio blizu da napravi iznenađenje i to je razlog za slavlje većine komšija.

 

Ponadali ste se, a? 

 

 

:classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Instinkt said:

 

Šta imamo o Vučiću mi smo jasno i glasno rekli na utakmicama. Šta imamo o Ostoji, mi smo takođe jasno i glasno rekli na utakmicama. 

E sad, šta imate o svetom trojstvu, vi ste jasno rekli na izborima 😄 Dok na utakmicama čekam momenat kad ćete mu skandirati, pošto sam davno izgubio nadu da će se kod vas nešto protiv čuti, bar od pojedinca; jednog jedinog, samo jedan uzvik/usklik, jedan sekund.. :v

 

Elem, niko vas ne tera, ne vidim ništa loše; što da pljujete u tanjir iz kojeg njupate, samo ne razumem što se onda ograđujete od najvećeg zvezdaša među vama, prvog među jednakima, bastionu zvezdaštva i srbstva 😛


:lol_2:
Искрено такве опозиције планета још видјела није.

Након “пре ћемо у бетон лигу него да нас психо финансира” Вучић вам је након 7.мјеста у АБА купио дивљу за ЕК и брдо играча, па кад сте ту пукли а Радоњић обрисао патос са Жоцом, Вучић је докупио још играча и дивљу за ЕЛ. :Hail:
 

Гледам Лолека и Болека и још неке како све ово прате вечерас, убиће вас мржња јадни не били…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...