Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

3 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Sledimo tvoj primer ...

 

Zanima me do kada ces, kao papagaj, da poturas Avangardnu.in krilaticu da smo mi, navijaci Cz sa ovog 4uma svi redom za AV ( I glasali za njega) ???

 

Hm, recimo do trenutka kad vi prestanete da poturate rsb krilaticu o ubogoj Zvezdi, protekciji i guranju Partizana dok vi uzimate sve

Dakle, nikad.

 

A baš bi bilo dobro da me demantujete večeras u Pioniru sa bar jednim pokličom, makar jedan čovek, jedan glas, 1 sekund. Ako ideš večeras, ispoštuj! 😎

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Instinkt said:

 

Hm, recimo do trenutka kad vi prestanete da poturate rsb krilaticu o ubogoj Zvezdi, protekciji i guranju Partizana dok vi uzimate sve

Dakle, nikad.

 

A baš bi bilo dobro da me demantujete večeras u Pioniru sa bar jednim pokličom, makar jedan čovek, jedan glas, 1 sekund. Ako ideš večeras, ispoštuj! 😎

 

 

 

B1.  Daleko od toga da smo ubogi sa 10ak M ( milionče gore dole 😄 ) , ali da imamo manje od vas imamo :classic_biggrin:

 

Da vas guraju pojedine strukture ( koje nemaju veze sa politikom,  vec cista sportska priča), guraju vas, odlicno znam o cemu pišem,  mozda sam pisao nekada davno o tome.

 

A da uzimamo , uzimamo, na cist kvalitet, znanje i borba bre u neravnopravnoj borbi sa daleko skupljim i od vlasti proteziranog protivnika :default_coffee:

 

Za ideale ginu budale :classic_biggrin:

 

B2.  Na zalost ne idem, uprego čika Schwartz,  nema odmora do tri'estog :classic_laugh:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Instinkt said:

 

A baš bi bilo dobro da me demantujete večeras u Pioniru sa bar jednim pokličom, makar jedan čovek, jedan glas, 1 sekund. Ako ideš večeras, ispoštuj! 😎

Ma mogu oni ali nece....oni udaraju na jace igrace(Ana Brnabic i njena partnerka)😀

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

A baš bi bilo dobro da me demantujete večeras u Pioniru sa bar jednim pokličom, makar jedan čovek, jedan glas, 1 sekund. Ako ideš večeras, ispoštuj! 😎

 

Ovo nije moj stav ali jeste ono sto sam cuo od ljudi koji su bliski navijackoj grupi.

Kazu da:

1. Nece da se ujedine sa vama pa zato ne skandiraju.

2. Nece da uvlace politiku u sport.

3. Nece da vredjaju samo da bi "kukali" za pare kao vi.

 

Po meni je sve bullshit ali eto to su ti odgovori. Sto se skandiranja tice, desi se ponekad, ali brzo utihne. Ja sam se drao iz petnih zila, ali to mozes cuti samo ako je kamera pored mene.

Link to comment
Share on other sites

Skandiraju protiv Vucica jer su ubedjeni da je on iskljucivi krivac za slabe sportske rezultate.

Skandiraju protiv Vucica a general im isao na sns hepening. 

Skandiraju protiv Vucica a  ne groze se njegovih para zahvaljujuci kojima igraju EL u ovakvom sastavu.

Skandiraju, a njihovi celnici se u svim sportovima ubise od zahvaljivanja tom istom Vucicu.

11 minutes ago, Sam B said:

 

Ovo nije moj stav ali jeste ono sto sam cuo od ljudi koji su bliski navijackoj grupi.

Kazu da:

1. Nece da se ujedine sa vama pa zato ne skandiraju.

2. Nece da uvlace politiku u sport.

3. Nece da vredjaju samo da bi "kukali" za pare kao vi.

 

Po meni je sve bullshit ali eto to su ti odgovori. Sto se skandiranja tice, desi se ponekad, ali brzo utihne. Ja sam se drao iz petnih zila, ali to mozes cuti samo ako je kamera pored mene.

Ma sta njima objasnjavas. Oni skandiraju samo jer misle da je samo i samo on krivac za lose rezultate. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Hm, recimo do trenutka kad vi prestanete da poturate rsb krilaticu o ubogoj Zvezdi, protekciji i guranju Partizana dok vi uzimate sve

Dakle, nikad.

 

A baš bi bilo dobro da me demantujete večeras u Pioniru sa bar jednim pokličom, makar jedan čovek, jedan glas, 1 sekund. Ako ideš večeras, ispoštuj! 😎

 

 

Ne skandirate vi zato što vam smeta politika, način vladanja, ideologija AV.

To je jedan oblik prošenja koji je patentirao Dulo Vujošević.

"Daj dinar, ili ću te pljunem".

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Realno samo je pitanje trenutka kad će navijačima Zvezde biti krivo što se i na njihovim utakmicama ne skandira.

I što će ih istorija zapamtiti da su bili sa Vučićeve strane i koliko su trofeja pod njim osvojili.

To će baš biti problem za 10ak godina...
Ogledalo će se izbegavati.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Ne skandirate vi zato što vam smeta politika, način vladanja, ideologija AV.

To je jedan oblik prošenja koji je patentirao Dulo Vujošević.

"Daj dinar, ili ću te pljunem".

 

Kao sto kada psuju Covica, to navodno rade zbog para sa Kosova.

Link to comment
Share on other sites

Komšije...da nam se igrači bar pre početka ne gledaju kao kurjaci jer nisu turci a reklo bi se da mnogi nisu ni srbi.

Najbitnije je da se niko ne povredi ili zbog sudija osedi...
...da vam se bojan ne jedi, instinkt prebledi i kuper ne uvredi ako domaćin pobedi.

Nije haiku, al je od srca...





Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

Ne znam gde da napišem pa ću ovde.

 

Draž derbija je prisustvo i gostujućih navijača.

 

Bez njih ovo nema smisla. Ubili smo sport.

Ne bih se slozio jer ti gostujuci koji bi i dolazili, su u velikoj vecini samo obicni okorjeli olos. Nije bitno ciji bi bili, odnosno ko je domacin. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam zadovoljan,  odbranili su 41 :wink2:

 

Da nije bilo onih idiota na tribini

i prekida , jedan od onih lepsih derbija gde nema carki, rasprave i tuce medju igracima na terenu. 

 

4 minutes ago, Don Radonja said:

Napisacu ovde da ne stajem na muku tamo.Koliko je Partizan ovde pokazao beskrvnost na kraju.Zoc zove zadnji  tajmaut i onda posle toga lagano gube loptu.Takvim stavom nece daleko.

 

Tako su izgledali i u  Madridu, kao da su unapred upisali poraz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...