Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Zvezda je prodajom igraca bar zaradila nesto, platila bar jednu platu igracima. KKP od prodaje igraca nije mogao da plati čašu vode igraču. Mada, kazu sve ih platili od prodatih ulaznica. A DV jednom reče: "Troškovi za Arenu su veliki, za prethodni meč smo ostali u minusu."

Link to comment
Share on other sites

Partizan igra u Areni za dž
Mašala...to je jača benificija od SPS bahaćenja sa kupovinom deviza po povlašćenom kursu.
Nego kako lete po Evropi...imaju li neke JAT-ove ausvajze...?
Mogao bi faraon da se otvori za tridesetak diplomatskih soški...šta mu teško.

Parni valjak neka melje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Mašala...to je jača benificija od SPS bahaćenja sa kupovinom deviza po povlašćenom kursu.
Nego kako lete po Evropi...imaju li neke JAT-ove ausvajze...?
Mogao bi faraon da se otvori za tridesetak diplomatskih soški...šta mu teško.

Parni valjak neka melje...
 

Air charters neka melje... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Pa zar je moguće da ugnjetavanima to daju. Ne zna se kako, ali i besplatno davanje Arene je sigurno jos jedan pokusaj unistavanja KKP.

Препун пионир је увек бољи од арене па су тим потезом ослабили домаћи терен ККП, логично.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Sve je lepo rekao.

Sad sto se to nekome ne dopada je druga stvar...

Otprilike nista objektivno nije rekao, kao i obicno kad prica o Zvezdi.

 

Preuvelica sajz kao da mi imamo Tavaresa i Jusufu Fala pod kosem. Zvezda ima Kuzmica ali pitanje je koliko ce Kuzmic igrati. Mitrovic i Lesor su tu negde po visini ali Lesor je daleko atletski mocniji i skocniji, trenutno je bolji i u defanzivi i kao poenter, ima Mitrovic svojih kvaliteta ali trenutna vrednost sa Lesorom iz ovog evroligaskog dela do sada mu je neuporediva.

 

Petrusev=Brodzianski

 

Martin je nizi od svih cetvorki i petica Partizana.

 

Bentil je par cm visi od Ledeja i nesto fizicki jaci, ali mislim da nema tog trenera u Evroligi koji bi uzeo Bentila pre Ledeja kao igraca. Nije sve u sajzu.

 

Ilic i Raduljica nece igrati, kao ni Partizanu Smajlagic ili Koprivica.

 

Ne moze da se igra sa 7 visokim ispod kosa iako ih mi imamo. Dvojica sa najvise minuta u Zvezdi na 5 su Mitrovic i Martin a u Partizanu Lesor zajedno igra tolko minuta a atletski je mocniji od obojice, dodaj tu kao drugog Brodzianskog sad ili Smajlagic/Koprivica bi igrali da nisu povredjeni bek apa opet su veci od obojice. Koprivica visi od Kuzmica na primer.

 

A kad smo kod sajza Partizan je u poprilicnoj prednosti od 1 do 3 onda, to ne spominje.

 

Nedovic jeste najskuplji transfer tu je u pravu, samo nije rekao da je Nedovicevo obestecenje i godisnja plata samo koliko Panterova plata za ovu sezonu.

 

Takodje nije napomenuo da Zvezda ima jednog igraca sa preko 800k+ platom a da Partizan ima petoricu plus Zoca, dakle 6.

 

Takodje nije napomenuo da je obestecenje za jednog Madara prosle sezone iznosilo samo 50k manje nego za Nedovica koji je jedan od boljih igraca u Evroligi ako pricamo o poziciji 2.

 

Sasa Obradovic se cudi jer nije bilo toliko novca kad je on sklapao tim, ali od tog leta je proslo pune 2 sezone, pritom to leto se prodao premali broj sezonskih a dnevnih ulaznica nije bilo zbog kovida i izostale su iz drugog dela sezone 19/20 deo od prihoda ulaznica i novca od eventualnih pobeda u Evroligi. Zato mu je izmedju ostalog bio manji budzet nego Tomicu leto pre njega.

 

To mu dodje kao da se Zvezdan Mitrovic koji je sastavljao tim Monaka proslog leta zapita otkud ovoliko novca Monaku sad posto su povecali budzet za cak 60%.

 

https://www.sportskacentrala.com/2022/09/28/francuzi-objavili-budzete-monako-rekordno/

 

 

Ne pratim Tegija vise godina ponekad uoci derbija da se nasmejem malo. Ako ces iskreno sta mi se ne dopada, ne dopada mi se to sto truje ljude i sto seje mrznju i puni glave ljudima koji nisu bas u stanju da stopostotno misle svojom glavom, jer kao sto vidis detaljno sam ti opisao iz ovog kratkog isecka koliko preplice istinu, preuvelicava ili zamenjuje teze.

 

2 hours ago, Cooper said:

Čim ga toliko pratite, ima u njemu neki kvalitet.
U suprotnom bi bilo zabrinjavajuće.



Sent from my KB2003 using Tapatalk
 

 

Nisam siguran da ga iko prati u meri kao vi Covica, kao sto vidis na temi kkcz jako veliki broj navijaca ga i ne prati.

Cim ga toliko pratite ima u njemu neki kvalitet, u suprotnom bi bilo zabrinjavajuce.

 

Ili povlacis rec u ovom slucaju?

Edited by Brat od Korneta
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo na ovo

On 11/23/2022 at 4:41 PM, Kooineeperk said:

Odgledao sam samuraje i germane i ne verujem kakvog ste vi decka, fudbalerchinu, onoliko sikanirali i na kraju oterali iz FKP... Sramite se. 

 

Quote

Ocenio je i svoj boravak u Partizanu, a otkrio je i da li mu je pomogao u karijeri…

– Naravno. Te dve godine koje sam proveo u Partizanu su mi mnogo pomogle da napredujem kao igrač i zbog toga hvala svima u klubu.

Usledilo je onda i pitanje zašto je onda otišao?

– Nije bio razlog u timu, niti ičem sličnom, vezanom za teren. Ali, ne bih se vraćao na to, Partizan mi je ostao u lepom sećanju – poručio je Takuma Asano.

Propade ti fora sa šikaniranjem.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Da se vratimo na ovo

 

Propade ti fora sa šikaniranjem.

 

Znas kako se kaze "o pokojniku sve najlepse". 

Da mu toliko bilo fino ne bi bezao bukvalno da se nikom ne javi vec bezanija kao da ga ne daj boze ubice ganjaju.

To sto nece sad da pljuje po vama je samo njegova kultura. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Sve je lepo rekao.

Sad sto se to nekome ne dopada je druga stvar...

Pa ti si i zvanicno izgubio bilo kakav kredibilitet podrzavanjem ovakvih Tegeltijinih izjava 😞

 

Tegeltija je nivo Zeksa Pantica, samo je Zeks nesto normalniji i realniji. I manje frustriran.

 

Edited by Troteri
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tegi nije problem, coveku nije na vreme ukazana strucna pomoc i jbg. postaje kasno.

Problem su oni koji takvu kreaturu pustaju u etar kao i hiljade sledbenika kojima su takve bljuvotine i spinovi normalan nacin razmisljanja.

I posle se pitaju zasto Cibona i Cedevita ? 

 

Edited by Plant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Da se vratimo na ovo

On 11/23/2022 at 4:41 PM, Kooineeperk said:

Odgledao sam samuraje i germane i ne verujem kakvog ste vi decka, fudbalerchinu, onoliko sikanirali i na kraju oterali iz FKP... Sramite se. 

 

Quote

Ocenio je i svoj boravak u Partizanu, a otkrio je i da li mu je pomogao u karijeri…

– Naravno. Te dve godine koje sam proveo u Partizanu su mi mnogo pomogle da napredujem kao igrač i zbog toga hvala svima u klubu.

Usledilo je onda i pitanje zašto je onda otišao?

– Nije bio razlog u timu, niti ičem sličnom, vezanom za teren. Ali, ne bih se vraćao na to, Partizan mi je ostao u lepom sećanju – poručio je Takuma Asano.

Propade ti fora sa šikaniranjem.

 

Hajdemo ovako - da nije bilo razloga da ode - ne bi otisao. Logicno?

 

Posto Takuma kaze da nije bilo razloga u timu niti necim vezanim za teren, jasno je da ima veze sa desavanjima van terena. A kako nije otisao u ne znam ni ja u koji tim za neke silne pare, jasno je da je pobegao zbog samog Partizana a ne zbog drugog kluba (potpisao za Bohum, povratnika u Bundesligu, nekih mesec-dva posle odlaska).

 

Jasno je da je sikaniranje bilo to da mu ne isplacuju redovno plate i da ga ignorisu. Da ne pricamo o tome da mu nije placan stan i da je stanodavac hteo da ga izbaci iz istog.  

 

Uostalom, evo sta sam kaze, na svom instagramu:

https://www.instagram.com/p/COW3JzkHmk1/

Quote

I, Takuma Asano, have terminated my playing contract with FK Partizan Belgrade.
 
After struggling for some time, I have no other choice but to come to this difficult decision because I do not feel respected by the club. The club has continuously failed to pay my salary and expenses on time (to date, there is still a significant amount outstanding) and has been less than straightforward in their response to my repeated demands.
 
It pains me to have to leave the club under these unfortunate circumstances, because FK Partizan was an important club in my playing career.
 
I am truly grateful to all those who supported me during my time at Partizan, including:
- Coach Savo Milosevic, who invited me to join the club;
- Coach Aleksandar Stanojevic, who always trusted and supported me;
- My amazing teammates and team staff; and
- All the fans who always believed in me and the team.
 
Thank you all from the bottom of my heart,
 
Takuma Asano
2 May 2021

 

Takodje, da je to sve istina, potvrdila je i FIFA koja je presudila u njegovu korist, bez obzira sta je Vucelic trabunjao nakon odlaska. https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1653982/Takuma-Asano-dobio-spor-protiv-Partizana.html

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Hajdemo ovako - da nije bilo razloga da ode - ne bi otisao. Logicno?

 

Posto Takuma kaze da nije bilo razloga u timu niti necim vezanim za teren, jasno je da ima veze sa desavanjima van terena. A kako nije otisao u ne znam ni ja u koji tim za neke silne pare, jasno je da je pobegao zbog samog Partizana a ne zbog drugog kluba (potpisao za Bohum, povratnika u Bundesligu, nekih mesec-dva posle odlaska).

 

Jasno je da je sikaniranje bilo to da mu ne isplacuju redovno plate i da ga ignorisu. Da ne pricamo o tome da mu nije placan stan i da je stanodavac hteo da ga izbaci iz istog.  

 

Uostalom, evo sta sam kaze, na svom instagramu:

https://www.instagram.com/p/COW3JzkHmk1/

 

Takodje, da je to sve istina, potvrdila je i FIFA koja je presudila u njegovu korist, bez obzira sta je Vucelic trabunjao nakon odlaska. https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1653982/Takuma-Asano-dobio-spor-protiv-Partizana.html

 

 

Što im rušiš Sneška?

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...