Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 minutes ago, fillam said:

 

Milion puta je ovde pisano o tome, i svi znaju čiji je Ostoja, i očigledna je razlika u funkcionisanju kluba od kada je tu postavljen.

Sa druge strane, to nije promenilo odnos niti emocije Partizanove publike prema vladajućoj strukturi nimalo.

 

Jadno u celoj priči je što ste vi našli za shodno da sada odgovarate na bes navijača Partizana iz perioda kada su davani ultimatumi ko je podoban da radi u klubu, da bi država htela da sponzoriše isti, i na šta je isti posledično spao.

 

E ta retroaktivna komunikacija je apsurd koji konstantno gurate. Upirete se da ljudima iz 2015-16 godine nešto dokažete, potpuno slepi na tajming i bilo koji kontekst. 

 

Pa i naš odnos ka vladajućoj eskadrili je isti pa nas opet stalno vređate.

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Ako ih vec Filliam nije ugasio, to je uradio Rakoć sa onim postom i "decom" 😆

 

Ovo je nažalost tačno jer je jedino Zvezdino dete ovde Nedović.

 

I nekako mi cela ta priča deluje kao da je cilj nekoga optužiti za sunovrat košarke, umesto nešto po tome učiniti.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fillam said:

Suština je da lažno molarišete jer se kontinuirano retroaktivno svađate sa Željkovom izjavom od pre par godina.

Zeljkova izjava je pre godinu i 5 meseci odnosno par meseci pre nego sto je potpisao za Partizan i potpisao 7 stranaca, vise nego sto su i Zvezda i Partizan imali u istom trenutku u sezoni iza te 20/21, mada Zvezda je imala mozda par nedelja tek toliko, ali je finale igrala sa 4 i ta izjava Zeljko je tik nakon Aba finala. Posto je prozvao oba kluba.

 

To se zove lazno moralisanje. Kada priznate da je Zeljko lazno moralisao mozemo dalje na temu laznog moralisanja.

 

Inace meni je nevazan broj broj domacih i stranih, poptuno razumem kada ne mozes dovesti domace dobre igrace za novac kojim raspolozes i u Zvezdi i u Partizanu. Mada u Partizanu su bas otisli u ekstrem. Moglo je tu i Milosavljevic umesto Papapetrua ili Sasha Stefanovic umesto Glasa, imam jos nekoliko primera al nije ni vazno.

 

Ovo vise sluzi za sprdanje rivala, da je obrnuta situacija i vi bi nas. Ako se sledece okrene redosled stranaca i vi cete nas. Ipak ne bi se javljao na ovu temu i pricao o laznom moralisanju kada se obara rekord sa 10 stranaca u isto vreme dok prekoputa imas 4, kada imas trenera koji je pricao o broju domacih igraca u Zvezdi i Partizanu pre nego sto je dosao a veceras ce izgledati imati trojicu u 12, ok imace i Avramovica kad se vrati ali morace iz rotacije da ispadne ili Vukcevic ili Trifunovic tako da mu dodje na isto.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kendrick said:

Uh, kakav nokdaun... 😍

 

 

Лојд, Волден, Ноко, Рит и Ленксингтон Хол = 9 странаца, кул.

Сезона 2019/20 такође нетачан број странаца у ростеру.

 

2015/16 да не спомињем како Милер, Кинзи, Цирбес чине моћних 8 странаца.

 

Ваш број странаца за ову сезону такође није тачан и то још ако се Грегор Глас рачуна у домаће пошто ајде екс југославија (Словенија).

 

Једино ако је нпр Софоклово бивствовање у нашој екипи до краја октобра = нпр. Ледеју који је ево другу сезону код вас, једино тад ови бројеви имају смисла.

 

 

Али нека, битно да је НОКДАУН 😍😍

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fillam said:

potpuno slepi na tajming i bilo koji kontekst. 

Tako su i Dzejkob i Kendrick slepi na tajming da ne vide da u svom dvoristu imaju 10 stranaca u isto vreme pa prebacuju na ranije sezone kad je Zvezda imala 5 i 7 stranaca u isto vreme, opet manje nego Partizan iz sezone 19/20 kao i ove sada. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

Dobili ste crno na belo tačan broj stranih igrača koje su klubovi potpisivali poslednjih sezona. Svaka dalja priča je spinčuga. 
 

Idemo dalje...

A zasto poslednje 2 sezone nisu prikazane?

 

To nije spin nikako?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja se sećam da sam bio u neverici kad su likovi brojali koliko poena su kod nas dali čiji igrači.

A još u većoj kad su to nastavili posle skoro svake naše utakmice.

Čime se ljudi sve bave, bem ti narod...

Još se ponose na svoj šovinizam...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Cenim ali onda ne projektuj svašta na mene. 

 

Moguce da sam pogresno onda shvatio tvoje pominjanje porodicnog koncepta i sporCke price u kontekstu Asana - da gluposti sa nase strane (pa sam ja pomenuo Parkera, a naravno nije jedini slucaj) smatras nekom utehom za taj fejl FKP sa Asanom. Oprosti ako sam pogresio. 👍

Mislim, vrlo je cest taj narativ, i sa jedne i sa druge strane, da kad nesto ne valja u tvom dvoristu, branis se onim sto ne valja u komsijskom.

 

Skoro sam pisao i na KKCZ temi kad se nesto kukalo tipa "nemamo mi budzet kao KKP" da me bas briga sto Partizan ima veci budzet kad mi i ono sto imamo (a vise je nego ranije) sprcamo na gluposti.  

Link to comment
Share on other sites

U Zvezdi su se stranci menjali u toku sezone, jedni odlazili, drugi dolazili. Ali, UVEK su domaci igraci davali znacajan doprinos. Nikada se Zvezdi nije desilo da na nekoj utakmici domaci igraci daju ukupno nula poena. Doprinos domacih igraca u KKP je isti doprinosu koji bi dalo nekoliko ljudi sa foruma u igri.
Da li odistinski ima potrebe podsećati kakav su učinak i ulogu u KKCZ imali domaći igrači...i to navijače kluba koji se godinama bude noću zbog Gudurinih i Kobrinih trojki...kucanja Bobija i Kuza su im navukla paranoju da im neko kuca na vrata...a dernekom sa oblajavanjem su proslavili odlazak Dede u pečalbu. Kalinića sam ispustio dobronamerno...znamo i mi cigani da izguglamo i neku stranu reč kao npr : ,,empatija".



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:
2 hours ago, berti said:
U Zvezdi su se stranci menjali u toku sezone, jedni odlazili, drugi dolazili. Ali, UVEK su domaci igraci davali znacajan doprinos. Nikada se Zvezdi nije desilo da na nekoj utakmici domaci igraci daju ukupno nula poena. Doprinos domacih igraca u KKP je isti doprinosu koji bi dalo nekoliko ljudi sa foruma u igri.

Da li odistinski ima potrebe podsećati kakav učinak i ulogu su imali domaći igrači u KKCZ i to baš navijače kluba koji su se godinama budili noću zbog Gudurinih i Dobrićevih trojki... kucanja Bobija i Kuza su iznova proživljavali kroz paranoju da im neko kuca na vrata, čim smrkne...a dernekom sa oblajavanjem su proslavili odlazak Dede u pečalbu. Kalinića nisam slučajno ispustio...znamo i mi cigani da izguglamo ,,empatija".

Koliko su im ti igraci izmamili suza covece.

Ni Luka Mitrovic ih nikada nije stedeo. 

10 minutes ago, fillam said:

 

Nije spin, nego nemaš elementarne digitalne pismenosti da prepoznaš isečeni preview slike i klikneš na link da bi video celu sliku.

Aha. Sad mi odgovori, da li je Glas uracunat kao stranac? I Panter? 

Edited by Troteri
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, kendrick said:

Dobili ste crno na belo tačan broj stranih igrača koje su klubovi potpisivali poslednjih sezona. Svaka dalja priča je spinčuga. 
 

Idemo dalje...

Jel se kunete u njivu negde u Vojvodini da je ovo tacno ili ostajete pri onoj majke mi krpimo budzet od sezonskih i prodatih karata?

Hocu reci uvek su vam bile validne, tacne i kvalitetne informacije i tvrdnje poput sarmi Bogdanove keve .

Ja vam verujem!

 

 

Edited by Siki
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Cooper said:

Ja se sećam da sam bio u neverici kad su likovi brojali koliko poena su kod nas dali čiji igrači.

A još u većoj kad su to nastavili posle skoro svake naše utakmice.

Čime se ljudi sve bave, bem ti narod...

Još se ponose na svoj šovinizam...

 

I ja također... moraću da premotam unazad "Tatu" i vidim tko je prvi počeo.... tipičan primer šoviniste kome nije mesto na temi:default_coffee:

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Troteri said:

Aha. Sad mi odgovori, da li je Glas uracunat kao stranac?

 

Ne znam, niti sam pravio tu sliku, niti sam je analizirao, a kamoli bavio brojanjem krvnih zrnaca po klubovima nam.

 

Sa svim odstupanjima, kojih verujem da ima i da ste ih već otkrili, poenta te fotke je da pokaže koliko je cela priča o tome banalna i licemerna, ko god da prebacuje ovom drugom nešto na tu temu.

 

Ako vama predstavlja satisfakciju da je odnos u strancima 53-47 ili šta god, slobodno nosite pobedu u borbi za 'veće Srbe', to je igra koju ionako sami igrate. Doduše, sad vas radi jače jer je Željko 2017. stao na žulj gde su neki najosetljiviji sa čuvenom 'veći Srbin' izjavom. Uostalom, činjenica da u tome leži seme mržnje većinske zvezdaške javnosti prema njemu ti sve govori.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...