Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Da te pitam nešto? Zaključili smo da smo  svi odreda (uključujući i tvoje navodne prijatelje) ružni, prljavi i zli i želimo sve najgore pa i smrt redom. Kako se zove ta želja, potreba, ispunjenost... da sa takvima diskutuješ na forumu ili se družiš u RL, čak i budeš prijatelj?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Sad sam poslušao klip. Idi, bre, ja se zamlaćujem sa likovima koji u životu nisu čuli kako je kada navijaju svi koji dođu na utakmicu (4-5 hiljada sinoć) ili bar većina njih. Stvarno sam blesav.

 

Kornetovao te 😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Da te pitam nešto? Zaključili smo da smo  svi odreda (uključujući i tvoje navodne prijatelje) ružni, prljavi i zli i želimo sve najgore pa i smrt redom. Kako se zove ta želja, potreba, ispunjenost... da sa takvima diskutuješ na forumu ili se družiš u RL, čak i budeš prijatelj?

Gde sam rekao da su svi odreda ruzni prljavi i zli?

 

Pa ja ne delim ljude prema tome, meni ne zele smrt, usudicu se da kazem da me i vole uostalom ne bi se ni druzili. Ni ja ne volim Covica pretpostavljam da kad bi ga voleo ne bi bar preda mnom tako, mada znaju moj stav da racionalno gledam i da postoji minimalna doza postovanja iskljucivo zbog rezultata ne kao prema coveku. Tako znaju kako volim neke druge licnosti vezano za kk recimo pa njih i kad prozivaju to je vise kroz neke nase interne sale iako znam da bas ne vole sve vezano za Zvezdu.

 

Sto se tice drugog pitanja, tako se vodim time u zivotu ko tebe kamenom ti njega hlebom, ali i da postoji stepen balansa i doza samopostovanja u svemu tome. Naravno to ne vazi za ovu temu u kojoj je cilj ko ce vise da pecne komsiju il sta vec, a i nije svedena na licno vec na suocavanje stavova-misljenja-navijackih prepucavanja, ovo iznad ti pricam za licno posto si me to i pitao. Primera radu imam u familiji slucaj da vole Vucica i da ga mrze, to je svakako moja familija i ne delim ih prema tome. Tako i moji prijatelji Partizanovci, imam i neke nizeg intenziteta sto bi rekao Zeljko Pantic ali i one bas prave hard core  koji ne propustaju nijednu utakmicu, mrze Zvezdu bas ali ipak nisu toliko nenormalni da tako dele bas sve ljude i da imaju prijatelje iskljucivo iz svog tabora. Uostalom moguce i da sam nekima ispao veci prijatelj po no drugi, mada to oni najbolje znaju i nije pitanje za mene.

 

To sto ovde pisemo pod nikovima navijackim i sto nije privatan zivot logicno da sam na strani Zvezdasa uvek jer nam se misljenja poklapaju u gotovo svemu bar sto se tice ove teme i pogleda na Partizan, vidim da je tako i sa vase strane, cak i kada se radi o prizeljkivanju smrti, sto je po meni bas nenormalno. Evo sutra ako se bude prizeljkivala smrt nekom Partizanovcu i ti zbog sportskih rezultata ja ti se unapred ogradjujem od toga al to se nece desiti jer Zvezdini navijaci nisu nikad bili takvi.

 

Nadam se da si razumeo, ne bih vise da duzim na ovu temu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Da je to istina, bilo bi vam drago i kad je vaskrsao 4 godine kasnije. Ovako...deluje da vam je samo krivo što sportski rival nije sahranjen za sva vremena ; ) 

Pevao je Stanoje i onu pesmicu kako kurva umire...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da je to istina, bilo bi vam drago i kad je vaskrsao 4 godine kasnije. Ovako...deluje da vam je samo krivo što sportski rival nije sahranjen za sva vremena ; ) 

 

Jedino sto je ostalo od naseg rivala su boje, sve ostalo je pucalo od FMP-a. Njihov precednik, njihov sekretar, njihove mladje kategorije, njihovi trofeji u minulom periodu...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Sad sam poslušao klip. Idi, bre, ja se zamlaćujem sa likovima koji u životu nisu čuli kako je kada navijaju svi koji dođu na utakmicu (4-5 hiljada sinoć) ili bar većina njih. Stvarno sam blesav.

U pravu si, nikad nisam cuo kako je kada navija 4-5 000 ljudi jer mi nemamo toliko publike.

 

Bar sam gledao utakmicu u prenosu, bar slusam to vec vise utakmica u prenosu a ti izgleda cuo prvi put. Jos pises to samo kop i manja ekipica sa istoka. Pa ja gledam vise Partizan i preko tv-a vise od tebe izgleda. Slab si za ovu temu, ovi ostali su bar dobro obavesteni sto se tice svojih kad vec im slabije idu informacije o Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da je to istina, bilo bi vam drago i kad je vaskrsao 4 godine kasnije. Ovako...deluje da vam je samo krivo što sportski rival nije sahranjen za sva vremena ; ) 

Kako da im bude drago vaskrsnuce kada prvi put nakon 15 godina izjednacenih uslova Radonja pometlao Dula, navikli da pokazuju misice na Zvezdi bez sponzora na dresovima i Hemofarmu.

 

Onda je pometlao i najtrofejnijeg ikada sa skupljim rosterom od svog a dokazao da moze i kad se pobedjuje da se ostane gospodin da se ne vredja protivnik i da ne izjavljuje "Partizan ako nastavi ovako da radi mozda nas i pobede jednom" i slicne izjave.

 

Ima ono oci su ogledalo duse, a ja bih dodao da je Radonjic ogledalo Zvezde kao najtrofejniji nas a Dule Partizana i mnogo mi je drago zbog toga.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

U pravu si, nikad nisam cuo kako je kada navija 4-5 000 ljudi jer mi nemamo toliko publike.

 

Bar sam gledao utakmicu u prenosu, bar slusam to vec vise utakmica u prenosu a ti izgleda cuo prvi put. Jos pises to samo kop i manja ekipica sa istoka. Pa ja gledam vise Partizan i preko tv-a vise od tebe izgleda. Slab si za ovu temu, ovi ostali su bar dobro obavesteni sto se tice svojih kad vec im slabije idu informacije o Zvezdi.

Idi bre Kornet u ....

Treba te banovati mesec dana da shvatiš sa kim ulaziš h raspravu.

Njima je TM "navijao bih za 11 hitlera", a ti ih prozivaš za "sitnicu" tipa " Čoviću umri". Mislim... fokusiraj se na temu KK CZ 22/23.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Brat od Korneta said:

Meni je sve to nekako vec vidjeno iako nisu ranije skandirali bas umri ali me ne iznenadjuje, ne znam gde vi zivite...

 

10 minutes ago, Brat od Korneta said:

Bar sam gledao utakmicu u prenosu, bar slusam to vec vise utakmica u prenosu a ti izgleda cuo prvi put. 

 

james-franco-wait-what.gif

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Cooper said:

Covic se toga prvi setio.

Nije se setio vec tako bejase. Samo sto je u svetu stvarnosti to nakon i manje od 3 godine prestalo da bude tako, dok u paralelnom univerzumu nakon 8-9 godina niste smislili nista drugo i novo jer nemate i cim drugim da nas peckate posto trofeja od tad i niste videli.

 

Postoje ljudi kojima su i na fakultetu smesne fore iz osnovne skole, ima svakakvih...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da je to istina, bilo bi vam drago i kad je vaskrsao 4 godine kasnije. Ovako...deluje da vam je samo krivo što sportski rival nije sahranjen za sva vremena ; ) 

 

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

Nije se setio vec tako bejase. Samo sto je u svetu stvarnosti to nakon i manje od 3 godine prestalo da bude tako, dok u paralelnom univerzumu nakon 8-9 godina niste smislili nista drugo i novo jer nemate i cim drugim da nas peckate posto trofeja od tad i niste videli.

 

Eh ti detalji... ma koga boli uvo, nek bude par meseci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...