Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 hours ago, Decembarski said:

Nisam čuo nikog od ovih finih nam komšija da se javi da osudi i popljuje neandertalsko dozivanje nečije smrti u hali dok tvoj tim igra košarkašku utakmicu???

Kolektivno zabijanje glave u pesak?

Ko vas ne zna ...

'beš ga, nije normalno. Al' ako će ti biti lakše ista ekipa skandira i preCedniku našeg FK da umre, nije samo navijački obojeno nego je opšte nenormalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

'beš ga, nije normalno. Al' ako će ti biti lakše ista ekipa skandira i preCedniku našeg FK da umre, nije samo navijački obojeno nego je opšte nenormalno.

 

E, lakse nam je sada. Sto o'ma' nisi rek'o... 

 

 

😄 

 

edit: sad me zvao Covic, porucio je da je i njemu lakse, da je i teta Vesna prestala da place kad je procitala, a Filip je izasao iz svoje sobe i na telefonu im sav ushicen pokazivao klip koji je pronasao kako grobari skandiraju Vucelicu. Kaze opet su nasmejani, svi zajedno kao porodica, i salju neizmernu zahvalnost! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

'beš ga, nije normalno. Al' ako će ti biti lakše ista ekipa skandira i preCedniku našeg FK da umre, nije samo navijački obojeno nego je opšte nenormalno.

Skandirala je cela hala, sad ne verujem da je bas svaki covek ali zasigurno velika vecina kako se i culo u prenosu.

 

https://www.instagram.com/reel/ClMcAa3js9M/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Ako mislis ista ekipa tipa sa fk-a i kk-a, na fk je prosek 1500 do 2000 gledalaca x utakmica unazad a na kosarci samo na Aba jedno 6000. Pritom imas dobar deo ljudi koji samo idu na fudbal ili samo na kosarku narocito samo na kosarku.

 

Uostalom nije mi jasno sta se iscudjavaju ljudi jos od kad se dele one slike po Partizanovim stranicama i forumima "slavicemo mesec dana kad umre" i slicno ili onaj klip gde voditelj vesti kaze umro je Covic i onda ide snimak neke proslave nekog gola ili tako nesto, to su bas vrteli svuda.

 

Meni je sve to nekako vec vidjeno iako nisu ranije skandirali bas umri ali me ne iznenadjuje, ne znam gde vi zivite...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam, slicno se pevalo i Slobi i Tadicu i sad Vucicu i Covicu.

A Covicu se pevalo i pre 15 godina, dok je bio predsednik samo jednog KK, kako od grobara, tako i od cigana.

Ne znam da li je za Vesica bilo nesto.

 

Samo ne razumem da li je problem sto se sad peva Vucicu i Covicu, ili generalno nije ok, jos od Zlobe pa do danas?

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Koliko se secam, slicno se pevalo i Slobi i Tadicu i sad Vucicu i Covicu.

A Covicu se pevalo i pre 15 godina, dok je bio predsednik samo jednog KK, kako od grobara, tako i od cigana.

Ne znam da li je za Vesica bilo nesto.

 

Samo ne razumem da li je problem sto se sad peva Vucicu i Covicu, ili generalno nije ok, jos od Zlobe pa do danas?

 

 

 

 

 

Jel se peva Covicu zbog para sa Kosova ili neceg drugog?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Skandirala je cela hala, sad ne verujem da je bas svaki covek ali zasigurno velika vecina kako se i culo u prenosu.

 

https://www.instagram.com/reel/ClMcAa3js9M/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Ako mislis ista ekipa tipa sa fk-a i kk-a, na fk je prosek 1500 do 2000 gledalaca x utakmica unazad a na kosarci samo na Aba jedno 6000. Pritom imas dobar deo ljudi koji samo idu na fudbal ili samo na kosarku narocito samo na kosarku.

 

Uostalom nije mi jasno sta se iscudjavaju ljudi jos od kad se dele one slike po Partizanovim stranicama i forumima "slavicemo mesec dana kad umre" i slicno ili onaj klip gde voditelj vesti kaze umro je Covic i onda ide snimak neke proslave nekog gola ili tako nesto, to su bas vrteli svuda.

 

Meni je sve to nekako vec vidjeno iako nisu ranije skandirali bas umri ali me ne iznenadjuje, ne znam gde vi zivite...

Dobro, ti na osnovu prenosa znaš ko je skandirao i koliko njih ukupno.

 

I na fudbalu to peva kop i po neki lik, ali baš manje njih, sa istoka. Zato i kažem ista ekipa jer kreće iz kopa a ne znam u glavu ko sve prihvati.

Link to comment
Share on other sites

@Decembarski Jel vidis koliko si promasio mesto sa pitanjem? Svi oni koji su bili na utakmici su i to pevali a oni koji nisu podrzavaju, dobro ne bas svi mozda, ali velika vecina.

 

@Cooper Ja ti opet odgovaram na pitanja iako ti meni retko. Pevano je i Slobi i Tadicu "spasi Srbiju i ubij se" ako ne vidis razliku sa "umri" i "slavicemo kad Covic umre" ja ti zaista ne mogu pomoci.

 

Skreces sa srzi teme. Covicu je pevano nesto tipa "picko corava, uneli smo zastave" i slicna skandiranja er nije dao zastave u Zelezniku i to na jednom mecu, ja se nesto ne secam da su mu Grobari pevali ista dok nije preuzeo Zvezdu a zanimljivo da pesme posebno njemu i ostali propratni materijal krece tek sa osvajanjem titula kkcz. Inace Covic je u to vreme kad mu je skandirano na toj jednoj utakmici imao slike sa vodjama navijaca Partizana.

 

Ako ne vidis razliku od "picko Corava" do "spasi i ubij se" (i to zbog iskljucivo politicke konotacije) do toga "umri" i "slavicemo kad umre" onda zaista ne znam sta bih rekao.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Dobro, ti na osnovu prenosa znaš ko je skandirao i koliko njih ukupno.

Recimo da se istim intenzitetom odnosno brojem ljudi preko Tv-a culo to i neko naredno skandiranje Partizanu uostalom poslao sam ti klip iz hale gde se jasno cuje da je vecina hale i da nije snimak iz kopa vec se cuju ljudi u okolini na zapad/istok tribini. 

 

3 minutes ago, Barkley#34 said:

I na fudbalu to peva kop i po neki lik, ali baš manje njih, sa istoka. Zato i kažem ista ekipa jer kreće iz kopa a ne znam u glavu ko sve prihvati.

Brate nemoj me zezati pogledaj klip, posto se vidi da nisi bio na utakmici. Meni drugar Partizanovac salje ponosno, a nema veze sa kopom kao ni ostale koje poznajem za koje znam sigurno da sa zadovoljstvom to skandiraju i da to stvarno misle. Cak se i ne libe da sa ponosom to kazu.

 

Postoji psiholoski fenomen mrznje kada je toliko snazna i potpuno zameni ljubav da se i mrznja dozivljava kao ljubav. Imas onu cuvenu parolu "sa puno ljubavi gajimo mrznju prema Zvezdi" za koje ti mogu potpisati da je dele svi moji prijatelji Partizanovci a rekao bih i velika vecina ljudi koji dolaze u halu ili stadion. Ovo sa Covicem cak mozda i prelazi mrznju prema Zvezdi, sad da ih pitas da moraju da biraju da ne postoji Covic ili Zvezda rekli bi Covic, mada to je samo moje nagadjanje koje gradim na tome da sada na utakmicama Partizana Zvezdu vise i ne spominje vec iskljucivo Covic i zena mu. Mada ranije dok nije bilo Covica redovno se pevalo Zvezdi na svim utakmicama fk i kk obavezno "sisaj Zvezdo le" i slicno dok kod nas to nikad nije slucaj osim eventualne utakmice pred derbi. To je tako i kad se osvajalo 6-7 titula za redom u oba sporta i kad je obrnuta situacija. To je genetski kod navijaca Partizana kroz generacije, tako bih to nazvao.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, orionbre said:

...na tom klipu da nisi bio na utakmici :kafa:

 

Kornelije je makar bio u var sobi i veštačio ponašanje navijača 

Izgleda da sam bolji u var sobi nego Srdjan Jovanovic.

 

https://www.instagram.com/reel/ClMcAa3js9M/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Znaci manjina a? Kop koji je brojao stotinak Grobara i par ljudi sa strane kako kaze Barkli, jel to i tvoj konacan odgovor?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Brat od Korneta said:

@Decembarski Jel vidis koliko si promasio mesto sa pitanjem? Svi oni koji su bili na utakmici su i to pevali a oni koji nisu podrzavaju, dobro ne bas svi mozda, ali velika vecina.

 

@Cooper Ja ti opet odgovaram na pitanja iako ti meni retko. Pevano je i Slobi i Tadicu "spasi Srbiju i ubij se" ako ne vidis razliku sa "umri" i "slavicemo kad Covic umre" ja ti zaista ne mogu pomoci.

 

Skreces sa srzi teme. Covicu je pevano nesto tipa "picko corava, uneli smo zastave" i slicna skandiranja er nije dao zastave u Zelezniku i to na jednom mecu, ja se nesto ne secam da su mu Grobari pevali ista dok nije preuzeo Zvezdu a zanimljivo da pesme posebno njemu i ostali propratni materijal krece tek sa osvajanjem titula kkcz. Inace Covic je u to vreme kad mu je skandirano na toj jednoj utakmici imao slike sa vodjama navijaca Partizana.

 

Ako ne vidis razliku od "picko Corava" do "spasi i ubij se" (i to zbog iskljucivo politicke konotacije) do toga "umri" i "slavicemo kad umre" onda zaista ne znam sta bih rekao.

Gledam i ne verujem.

Goli otok plače za ovom neiskorišćenom snagom.

Edited by Decembarski
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Brat od Korneta said:

Mada ranije dok nije bilo Covica redovno se pevalo Zvezdi na svim utakmicama fk i kk obavezno "sisaj Zvezdo le" i slicno dok kod nas to nikad nije slucaj osim eventualne utakmice pred derbi. To je tako i kad se osvajalo 6-7 titula za redom u oba sporta i kad je obrnuta situacija. To je genetski kod navijaca Partizana kroz generacije, tako bih to nazvao.

 

 

 

Koji je genetski kod vas crvenih, kroz generacije? 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije se desilo.

 

A najjače su ni ove priče kad krenu "moj prijatelj, kum; po želji odaberu Partizanovca kojeg poznaju; i onda anegdota po želji 😂🤦‍♂️

 

2 minutes ago, Brat od Korneta said:

Da volimo svoj klub neuporedivo vise nego sto ne volimo rivala i da ne pevamo Partizanu na utakmicama Zvezde. Za pocetak.

 

Ne blamiraj se, molim te, neprijatno mi za tebe 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Poslao si link za instagram koji ne može da otvori niko ko nije prijavljen na isti. 

reflektorsport stranica na instagramu, 7. objava po redu. Otkljucana je stranica.

Just now, Barkley#34 said:

Nije se desilo

Verovo ili ne imam gotovo podjednak broj prijatelja Partizanovaca i Zvezdasa. U privatnom zivotu ne pravim toliko razliku kao ovde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...